Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt gru 01, 2020 1:30 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Imo Marcin Komenda pokazywał że można dawać świetne wystawy na Leona, a Drzyzga już nie pierwszy raz gra naprawdę bardzo przeciętnie i muszą go wyciągać za uszy wybitni koledzy z drużyny. Bardzo się cieszę, że pojawił się ktoś taki jak Marcin Komenda bo daje szansę na to, że nasze rozegranie wreszcie nie będzie ssało pały. Ale zaraz powinien tu wbić The_Rot i fachowym okiem powyjaśniać XD

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Star
Awatar użytkownika

Medal to medal. Jak był ćwierćfinał Rosja vs Słowenia to serio Ruskim kibicowałem, bowiem wtedy półfinał byłby łatwiejszy. A tak nie dość, że graliśmy z naszym kryptonitem to jeszcze w bałkańskim kotle. Nasi prawdopodobnie całości wtedy nie udźwignęli. I nie akceptuję argumentu typu, że hurr durr jesteśmy dwukrotnymi mistrzami świata. I co z tego? Nasi siatkarze to, uwaga, też ludzie i, uwaga, oni również mają prawo do słabości. I tak mieliśmy więcej szczęścia niż Ruscy, którzy wpadli na prawdziwą minę. Mecz o trzecie miejsce już w zupełnie innym otoczeniu ze zmęczonymi Francuzami (którzy terminarzem wykolegowali samych siebie). Każdy medal to sukces, zwłaszcza, że ostatni medal na ME zdobyliśmy bodajże w 2011 roku, więc wybrzydzanie jest nie na miejscu.

Generalnie całe te mistrzostwa były absurdalne. Czterech organizatorów, konieczność miotania się przez pół Europy, widownia liczona w dziesiątkach, mecze rozgrywane w kurnikach...to była anty-reklama siatkówki. Co z tego, że półfinały i finały były godne całości, skoro reszta była nieśmiesznym żartem? Ale to i tak wszystko jest niczym w porównaniu do Pucharu Świata...który się zaczął dwa dni po Mistrzostwach Europy. Dwa dni! Ciężko to nawet skomentować jakoś sensownie...

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Drugie miejsce w Pucharze Świata (za jebanymi i kurewsko mocnymi w tym turnieju Brazylijczykami), także gratki dla panów i ogólnie ładne zwieńczenie tego roku siatkarskiego :)

Awans na IO, brąz w Lidze Narodów i Mistrzostwach Europy, ładne wkomponowanie nowych nazwisk w team i w końcu debiut Leona w biało-czerwonych barwach. Oceniłbym ten rok bardzo dobrze, choć nadal szkoda mi tego Euro....no ale nasi siatkarze to też ludzie i nie zawsze mogą wygrywać każdego meczu :D co by nie mówić-przywieść medal z każdego z powyższych turniejów...mega szacun. Heynen robi dobrą robotę i naprawdę na Igrzyska możemy jechać z podniesionym czołem, realnie myśląc o medalu. Do przyszłorocznych Igrzysk jeszcze sporo czasu mamy i oby tylko kontuzje omijały naszych zawodników. Za ten rok jeszcze raz wielkie gratulacje :)

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

No i cyk, no i chuj :/

Afera w szeregach naszej kadry kobiecej, gdyż panie chcą zwolnienia trenera Nawrockiego. Zarzucają mu złe metody szkoleniowe, bagatelizowanie ich problemów, słabe przejmowanie się ich stanem zdrowia- dosyć poważnie wyglądają te zarzuty :/

Ogólnie nie pierwsze złe słowa padają pod adresem Nawrockiego, bo końcówkę ze Skrą Bełchatów też miał dosyć burzliwą (chyba wyszedł konflikt z drużyną, w szczególności z Mariuszem Wlazłym). Tylko tak naprawdę wszystko wychodzi na światło dzienne dosyć niespodziewanie, bez jakichkolwiek głosów wcześniejszych i "większego powodu"...czemu teraz dopiero panie przemówiły? Związek Siatki na razie stoi po stronie trenejra, z którym nie tak dawno przedłużyli umowę- ale to może być złudne i zaraz stanowisko oficjeli będzie kompletnie inne...

Czekamy na konkrety i, przede wszystkim, rozwój wydarzeń. Poleci według Was Jacuś?

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

Polactwo...jak mnie ono wkurwia, aż do szpiku kości. Polactwo...inaczej tego nazwać nie można. Jak ja przeczytałem o buncie, to serio nie mogłem uwierzyć. Niby jakieś tam były plotki, że w kadrze nie ma sielanki, ale żeby taka rewolta? To aż niepojęte, jak dorośli ludzie nie potrafią wyjaśnić sobie pewnych spraw. Lista zarzutów ze strony siatkarek bardzo mnie zastanawia. Te niby napady agresji Nawrockiego (sorry - na drugiego Karpola on nie wygląda), niby brak profesjonalizmu sztabu, brak komunikacji...dlaczego to wszystko pojawia się tuż po najlepszym sezonie reprezentacyjnym od dekady? Skoro było tak źle, to dlaczego podobne pismo nie poszło rok czy dwa lata temu? Skoro sztab jest tak zły, to dlaczego kadra dokonała takiego postępu? Ktoś powie: to dzięki formie poszczególnych zawodniczek. A przepraszam bardzo - kto je przygotowuje już podczas sezonu reprezentacyjnego? Czy aby nie Nawrocki ze sztabem? Wszystko to mi pachnie bardzo brzydko, podobny los swego czasu spotkał Niemczyka a 10 lat temu Matlaka. Wobec tego drugiego też były ostre zarzuty, że treningi złe, że generalnie jest satrapą i tak dalej. I po wywaleniu Matlaka kadra wpadła w otchłań. Boję się, że tu będzie podobnie. Kurewsko wielka szkoda, ale cóż - polactwo dało o sobie znać. Po. Raz. Kolejny.

PS.: poniekąd podobna sytuacja była w zeszłym sezonie w Modenie, gdzie zawodnicy zbuntowali się przeciwko Stojczewowi. Tyle, że Bułgar to tyran i wszyscy o tym wiedzą. Nawrocki na takiego nie wygląda... Poniżej link:

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/7 ... -stojczewa

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Polska vs Turcja 2:3

2:3...

Ja pierdolę, ten awans na igrzyska nigdy, nigdy nie był tak blisko jak teraz. Fakt faktem, był to tylko półfinał, w finale różnie by mogło być, nie mniej wyrzucenie Turcji było o maleńki krok...maleńki krok...Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nasze siatkarki zagrały ten turniej eliminacyjny naprawdę dobrze. Komplet zwycięstw w grupie, pokonanie wyżej notowanych Holenderek na ich terenie, epicki bój w półfinale z Turcją, zakończony porażką. Jest mi piekielnie szkoda tych dziewczyn, wolę nawet nie myśleć co one teraz przeżywają. Czego zabrakło? Doświadczenia, tylko tego. Zabrakło tego instynktu mordercy, by dobić rywalki w czwartym secie. Kilka piłek meczowych w górze i wszystkie zmarnowane...Oby nie było jakiegoś strasznego hejtu na nie, jak to często bywa w naszym nieszczęśliwym kraju...Szkoda, kurewsko szkoda...

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10