Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 9:48 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

W tym temacie rozmawiamy tylko o koszykówce.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

okej

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jeśli jest już temat na temat kosza :] to ja się wypowiem. Po przedłużającym się lokaucie w dniu wczorajszym ruszyła najlepsza liga na świecie (NBA jakby ktoś nie wiedział). Z meczy wartych uwagi trzeba wspomnieć o porażce ubiegło sezonowych mistrzów Dallas Mavericks z zeszłorocznym finalistą play off Miami Heat .

Dallas Mavericks - Miami Heat 94:105 (wynik nie odzwierciedla tego co działo się w meczu LBJ zakończył mecz z dorobkiem 37pkt)

New York Knicks - Boston Celtics 106:104

Los Angeles Lakers - Chicago Bulls 87:88 (dramatyczna końcówka meczu, w której byki przegrywały nawet 6 punktami)

Oklahoma city Thunder - Orlando Magic 97:89

Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 86:105

KRÓL POWRÓCIŁ I MA SIĘ ZDRÓW ! ! !

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Jako fan Boston Celtics oglądałem wczoraj ich mecz na żywo i... Muszę powiedzieć, że trochę mnie zawiedli. Przegrali z NY Knicks, którzy są na drugim miejscu w Atlantic Division choć o dziwo pozostali liderem w tej grupie. Przez większą część meczu w ogóle sobie nie radzili i przegrywali. O ile się nie mylę to zaczęli coś robić w drugiej połowie. Jak dla mnie ( fana Celtów ) ciężki mi się to oglądało. Z jednej strony ciągle byłem za tym, że Boston wygra, ale z drugiej strony w duchu wiedziałem, że Knicksy wygrają. Niestety już na początku meczu wyrobili sobie przewagę. Reszty spotkań nie oglądałem bo miałem gorączkę, więc i tak ledwo co oglądałem mecz NY z Bostonem.

Wrażenia po tym meczu ? Złe. Mam nadzieję, że Boston się poprawi. Jednak też oni łatwo nie mieli, ponieważ grali w osłabieniu. Paul Pierce nie był obecny ze względu na kontuzję stopy, więc jedyną nadzieję widziałem w Kevinie Garnett'cie, który też niezbyt się popisał. Natomiast pochwalić trzeba Rajona i Bassa. Obaj się zmotywowali i pokazali, że potrafią grać.

Okej, napisałem, się i tak pewnie nikt tego nie przeczyta, ale okej :P

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Noorex Jr. pisze:
Jako fan Boston Celtics

:)

I teraz ja dorzucam swoich słow kilka. Równiez jako fan Bostończyków też sie troszkę zawiodłem, bo start sezonu z wygrana na początek jest dobrym startem, a przegraliśmy 2 punktami tylko lub aż. Teraz tak patrząc na to wszystko, to zastanawiam sie, jak np. 1 kwarta wyglądała by bez Rajona Rondo. Dobry mecz rozegrał i gdyby nie on to było by jeszcze gorzej. Niestety brak Paula Pierce'a były na prawdę widoczny, ponieważ Daniels i Pawlovic nie dawali sobie rady z Melo. Cóz, będa inne mecze, ale szkoda tego. A co do meczu Chicago z LA to meczyk był ciekawy. Wszystko :D

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Pawlovic faktycznie gówno robił. Widać było nawet, że w 3 kwarcie już odpadali. Jak dobrze pamiętam to Pawlovic się wydurniał w któryms momencie :P Albo przynajmniej tak to wyglądało. Wystarczy czekać do następnego meczu, może wygrają :P Niech Paul szybko wraca do zdrowia bo bez niego nie ma Boston Celtics :D Szczerze mówiąc to nawet Garnett zbytnio się nie popisał. Zdecydowanie w tym spotkaniu Rondo i Bass zrobili najwięcej, bez nich wynik byłby tragiczny.

Ogólnie cieszę się, że sezon jednak się zaczął.

WE WANT PIERCE ! :D

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ale i tak najważniejsze, że prowadzimy w dywizji, a nastepny mecz to nie będzie spacerek bo gramy z Miami. A jeszcze do Pavlovicia to na prawde zagrał przysłowiowe gówno, a Melo mógł spokojnie rzucać i mieć na niego wywalone. Bass tu też pokazał klasę, kilka dobrym zbiórek przemyslane rzuty. No ale dwójka zawodników meczu nie wygra. Jak to powiedział Doc Rivers "Rondo atakował kosz. Takiego Rondo chcemy. Był agresywny.". I wszystko ;D

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No i wszystko na temat :D

Nie wiedziałem, że gramy z Miami... Uuuuu bez Pierce'a będzie ciężko, a nie zapowiada się, żeby Paul szybko wrócił. No i gdy jeszcze będą grali tak jak wczoraj to po prostu masakra. Całą nadzieję pokładam teraz w Rajonie i w Bassie. Żeby jeszcze Garnett wziął się w garść to by jakoś to było. Poczekamy, zobaczymy. Jedno jest pewne - Będzie w ciul ciężko.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Złe wieści, na pewno Pietrus jutro z Miami nie zagra, a w dodatku właśnie też Paul może trochę opuścić. Niestety scenariusz na jutrzejszy mecz zapowiada sie koszmarnie i zapewne zobaczymy wielkie starcie Pavlovicia z LeBronem xD No to mamy przerąbane jednym słowem. Cóz, wystarczy trzymać kciuki, że uda nam się wygrać. Meczyk o 2 w nocy, ale zerwe sie aby na żywo zobaczyć. ;) Canal + nadaje.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Hehehe widzę sami święci z Bostonu xD ja tu jedyny za Bykami xD

KRÓL POWRÓCIŁ I MA SIĘ ZDRÓW ! ! !

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

@up xD

Stochu, Canal + powiadasz ? Ja niestety zadowolę się jakimś live stream'em z jakością pieczonego kartofla :( Masz może jakieś sprawdzone linki do streamów sportowych ?

Wracając do meczu to mam mieszane uczucia. Będzie tak samo z Knickami. Z jednej strony będę hardo za Bostonem, a w duchy będę powtarzał, że Miami wygra he he he. Żeby tylko Rajon grał jak po przednio to może wynik nie będzie taki koszmarny. Powiem tak - Muszą się postarać w pierwszej kwarcie. Jak już wyrobią sobie prowadzenie to będzie dobrze.

No i w ogóle wracając do ostatniego meczu w Nowym Jorku to zauważyłem, że Bostończycy głównie skupiali się na rzutach z daleka, bez sensu. Przecież wiedzieli, że to nie przejdzie, ale oni nadal. Mogliby więcej atakować spod kosza, a nie rzucać na chybił trafił.

Tyle ode mnie :D

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Przyznam szczerze, że trochę jestem zawiedziony pierwszym dniem sezonu. Zacznę od tego, że w przeciwieństwie do kolegów wyżej cieszę się ze zwycięstwa Knicks. Mecz był dosyć ciekawy, bardzo ładnie grali Anthony i Stoudemire, na + też występ Chandlera, chociaż z nim mogło być lepiej. Było widać brak Pierce'a, nie miał kto blokować Carmelo. Nie daję większych szans Celtics w meczu z Heat. Dalej mecz Heat - Mavs, no i tutaj się mocno zawiodłem, bo spodziewałem się wyrównanego spotkanie, trzymającego w napięciu do końca (jak poprzednie spotkanie), a otrzymałem jednostronne, chociaż dosyć widowiskowe spotkanie. Gracze z Miami pokazali, że jak ktoś ma rywalizować w widowiskowej grze z Lob City to właśnie oni. Ale to co się działo w ostatniej kwarcie to jakaś ironia była, Mavs zaczęli gonić rywali i z 30 punktowej przewagi zrobili 15 punktową. Warto też wspomnieć o Norrisie Cole'u, czyli debiutancie w Heat. Grał bardzo dobrze, bez respektu dla rywali i widzę w tym gościu przyszłą gwiazdę. Dalej to co mnie wkurzyło najbardziej czyli moi ulubieńcy - Lakers przegrywają w ostatnich sekundach z Bulls. Brakowało Bynuma i jeszcze będzie go brakować przez 3 mecze. Brak też Odoma, gdyby Lamar został w Lakers, jak dla mnie obraz meczu byłby całkiem inny. Gasol mógł grać na centrze, Odom na PF i byłoby dobrze, a tak musieli jakiś słabszych wystawić. Swoją drogą najlepszy rezerwowy poprzedniego sezonu nie odnalazł się w grze w Dallas, chyba siedzi w nim jeszcze ta porażka w półfinałach konferencji zachodniej, w zeszłym sezonie. W każdym razie szkoda mi tej porażki Lakers z Bulls, bo mecz był do wygrania. Meczu Thunder - Magic nie oglądałem, ale z tego co widziałem na highlights to Thunder pokazali się dobrze i cieszę się z ich zwycięstwa. Na koniec kolejny zawód Warriors - Clippers i jak dla mnie mimo, że ekipa z LA grała dobrze, to jednak spodziewałem się znacznie większej ilości wsadów z ich strony. Jeszcze muszą się trochę zgrać i będzie lepiej. Ciekawa też taktyka graczy z Oakland, którzy faulowali Jordana, a ten się męczył z rzutami osobistymi xD . Ale z drugiej strony DeAndre zaprezentował się ładnie, zaliczył chyba 1 wsad i 8 bloków. To tyle z mojej strony, odnośnie drugiego dnia sezonu to jeszcze zedytuję, bo właśnie mi się pobiera Grizzlies - Spurs.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Niestety nie mam żadnych linków. A co do tych na chama wciskanych rzutów, to jedynie chyba Bass chciał jakos inaczej rzucać, nie cały czas za 3 i gdybysmy poszli tą droga było by lepiej.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Tak dla pewności... O której meczyk ? No i przy okazji : http://www.imhd.eu/

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Noorex Jr., o 2 w nocy. Niestety live nie obejrzę, ale jutro z samego rana (10:30 - rano) będzie powtórka więc wtedy obejrzę ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna