Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 9:44 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość

Star

Pomyślałem że przydała by się dyskusja o Piłce Ręcznej, bo na forum jest pewnie dużo osób którzy interesują się Piłka Ręczną. A więc to może ja rozpocznę. Wczoraj niestety Polska przegrała z Serbią 22-18. Lijewski ma kontuzję w dodatku przygnębia nas nasz styl gry. 18 bramek w ciągu 60 minut to nic powiedział Bogdan Wenta po meczu. Nastepny mecz ze Słowacją, czekamy na dobry wynik.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

To była całkowita porażka!!!!!
Widać że reprezentacja nie daje rady bez Sławka Szmala i Lijewskiego :< szkoda tych niedokładnych podań do obrotowych mam nadzieje że pokonamy Słowację!!!!!!!
POLSKA:]]

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Oglądałem mecz i napiszę tylko tyle, po grupowych wracamy do domu jeśli gra się nie zmieni. Bez Szmala w bramce obrona sobie nie radzi. Widać, że nie ma zastępców. Młodsi i mniej znani się nie sprawdzają. Oczywiście niewykorzystane kontry, nie złapane piłki straty w ataku, to wszystko składa się na wczorajszy wynik. Powtarzam raz jeszcze, jeśli nic się nie zmieni to po grupowych do domu i z IO w Londynie również można się pożegnać.

Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Niestety w takim składzie bez Jurasika,Siódmiaka,Szmala,Lijewskiego czy Tomczaka Polska nie zaistnieje w tym turnieju ...

Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Polska przegrała 22:18 z Serbią. Bardzo słaba gra w obronie i do tego proste błędy przy podaniach (szczególnie do obrotowych) nas dobiły. Z taką grą raczej nie ma co marzyć o wyjściu z grupy, a co dopiero o włączenie się do walki o medal. Oby ze Słowakami i Duńczykami było lepiej.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Obejrzałem cały mecz, ponieważ liczyłem na dobre widowisko, a tu? Było widowisko, ale tylko pod jedną bramką. Polska zagrała bardzo słabo i grę trzeba szybko zmienić. Jeszcze słowo o bramkarzu - Wichary - WTF? Co on w ogóle robi na tych mistrzostwach? Rozumiem nie ma Szmala, ale to trzeba było wystawić Wyszomirskiego, a nie jakiegoś Wicharego. Pozostaje liczyć na lepszą grę naszej reprezentacji i przynajmniej drugie miejsce oraz srebrne medale. ^_^

Tytuł:
Rozwojówka

Witam.
Przegrali Polacy, ale... piszecie że Szmala brakuje, słaba obrona, słabe dogrania do koła, słabe kontry, ale zastanowiliście się w ogóle co to jest kadra? Czy zauważyli Panowie, że trener Wenta, wziął do kadry dużo osób z Wisły Płock, o czym była mowa 5 3 lata temu?! Może był jeden zawodnik z Wisły, teraz kontuzje to myślał Pan Wenta, że jak przyjdą zawodnicy to od razu zagrają Voriego na kole, czy Karabatica na środku? Wichary jest doświadczonym graczem i dlatego na niego postawił trener, ale jak to media, krytycy a nie kibice, podejrzewam, że nie wielu z Was gra może kilka osób w ręczną, co ma powiedzieć bramkarz jeżeli idzie kontra i gościu ma kopyto w ręce i z 6 metra dzidę uderzy w bramkę, bramkarz nie ma szans na obronę, przepraszam ma ale marne! Ale to nie jest jego wina, a Wy go osądzacie, to jest wina zawodników w ataku, ile mieli strat? Ile mieli przechwytów? A Wichary tylko musiał uznać wyższość zawodników nie czarujmy się. Dogrania do koła, nie wiem, miałem wrażenie że ustawiali atak na treningu (około 5 razy nie dograli do koła?) i próbowali za każdym razem dograć aby Syprzak albo Jurecki mogli rzucić bramkę. To tyle z mojej strony.
PS. gram w ręczną na codzień w klubie, tak że łapę się trochę w tym. :)

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Już dzisiaj mecz ze Słowacją. Z Serbią graliśmy słabiutko, nie ma co zwalać na Wicharego, przepuścił ze 2-3 bramki, które POWINIEN wyciągnąć, ale to i tak 20-18/19-18 dla Serbów. Lijewski grał piach i chciałem, żeby wszedł Zaremba, ale ten również grał słabo. Podejmował ważne decyzje, ale niestety nie trafiał. Zabrakło też czasem szczęścia po trafieniu w słupek. Brakowało twardej ręki i dyscypliny, bo te straty przy próbach gry do Syprzaka czy Jureckiego to był jakiś chłam. Bielecki trochę wspomógł, ale powinien wejść wcześniej jak gra się nie układała, bo on przynajmniej trafiał z 2 linii, a nie żałosne próby dogrania i straty. Kibice też dali popalić i Ci mniej znani zawodnicy chyba sobie nie poradzili. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Nasza kadra jest coraz słabsza i tu pytanie dlaczego? Ja mam jedną odpowiedź. Wszyscy doświadczeni gracze, zaliczani do ścisłej czołówki światowej, wracają sobie do Polski, a tu nie ma konkurencji! Taki Szmal, Jurecki, Tkaczyk wszyscy wrócili do Vive Kielce i nie dość, że blokują miejsce dla młodszych to tracą rywalizację z gwiazdami światowymi w Bundeslidze czy lidze hiszpańskiej. To wszystko powoduje, że nie ma następców i nie ma odpowiedniego przygotowania do gry i obrony przeciwko takim graczom. Jeszcze brakuje nam takich zawodników jak Rosiński, a Jaszka grał jakoś nie po swojemu. Tkaczyk próbował rzucać swoim firmowym rzutem, ale 2 razy blok i już przestał. Ale jak się rzuca z byle jakiej pozycji to co się dziwić, poza tym w polskiej lidze trafia. Co o tym sądzicie? Czy ja za bardzo krytykuję czy to prawda? A może inny pomysł na obniżkę dobrej gry piłkarzy ręcznych?

PS. Brakowało też skały w obronie, chociaż ta nie pracowała najgorzej.

Tytuł:
Rozwojówka

Gi4lu pisze:
Już dzisiaj mecz ze Słowacją. Z Serbią graliśmy słabiutko, nie ma co zwalać na Wicharego, przepuścił ze 2-3 bramki, które POWINIEN wyciągnąć, ale to i tak 20-18/19-18 dla Serbów. Lijewski grał piach i chciałem, żeby wszedł Zaremba, ale ten również grał słabo. Podejmował ważne decyzje, ale niestety nie trafiał. Zabrakło też czasem szczęścia po trafieniu w słupek. Brakowało twardej ręki i dyscypliny, bo te straty przy próbach gry do Syprzaka czy Jureckiego to był jakiś chłam. Bielecki trochę wspomógł, ale powinien wejść wcześniej jak gra się nie układała, bo on przynajmniej trafiał z 2 linii, a nie żałosne próby dogrania i straty. Kibice też dali popalić i Ci mniej znani zawodnicy chyba sobie nie poradzili. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Nasza kadra jest coraz słabsza i tu pytanie dlaczego? Ja mam jedną odpowiedź. Wszyscy doświadczeni gracze, zaliczani do ścisłej czołówki światowej, wracają sobie do Polski, a tu nie ma konkurencji! Taki Szmal, Jurecki, Tkaczyk wszyscy wrócili do Vive Kielce i nie dość, że blokują miejsce dla młodszych to tracą rywalizację z gwiazdami światowymi w Bundeslidze czy lidze hiszpańskiej. To wszystko powoduje, że nie ma następców i nie ma odpowiedniego przygotowania do gry i obrony przeciwko takim graczom. Jeszcze brakuje nam takich zawodników jak Rosiński, a Jaszka grał jakoś nie po swojemu. Tkaczyk próbował rzucać swoim firmowym rzutem, ale 2 razy blok i już przestał. Ale jak się rzuca z byle jakiej pozycji to co się dziwić, poza tym w polskiej lidze trafia. Co o tym sądzicie? Czy ja za bardzo krytykuję czy to prawda? A może inny pomysł na obniżkę dobrej gry piłkarzy ręcznych?

PS. Brakowało też skały w obronie, chociaż ta nie pracowała najgorzej.

Nie, nie krytykujesz bo nie ma co ich chwalić, chłopaki mają wziąć się dzisiaj w garść i ciśniemy ze Słowakami!!! :jupi:

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

No i Polacy przetrwali.. wygrali 41:24 ze Słowakami, którzy dobrze grali, ale tylko przez pierwszą połowę, w drugiej za to, chyba zapomnieli po co tu przyszli, bo przegrali ją różnicą 13 bramek. Każdy z naszych reprezentantów zagrał na niezłym poziomie, ale nie oszukujmy się, Słowacy to nie jest europejski potentat. Cieszy na pewno dobra gra z kontry, z których padło około 50% bramek. Pojutrze ostatni, najważniejszy mecz w grupie, jeśli wygramy, będzie dobrze, bo jeszcze z jakąś pozycją wystartujemy do drugiej fazy, ale jeśli przegramy.. to ciężko będzie, i to bardzo w drugiej fazie.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

WeAreOneRM pisze:
No i Polacy przetrwali.. wygrali 41:24 ze Słowakami, którzy dobrze grali, ale tylko przez pierwszą połowę, w drugiej za to, chyba zapomnieli po co tu przyszli, bo przegrali ją różnicą 13 bramek. Każdy z naszych reprezentantów zagrał na niezłym poziomie, ale nie oszukujmy się, Słowacy to nie jest europejski potentat. Cieszy na pewno dobra gra z kontry, z których padło około 50% bramek. Pojutrze ostatni, najważniejszy mecz w grupie, jeśli wygramy, będzie dobrze, bo jeszcze z jakąś pozycją wystartujemy do drugiej fazy, ale jeśli przegramy.. to ciężko będzie, i to bardzo w drugiej fazie.

Cóż. Bardzo dobry mecz. Zwłaszcza początek 1 połowy i 2 połowa, ale Wichary sobie nie poradził w bramce, na szczęście mieliśmy Wyszomira, który bronił w najważniejszych momentach. Bielecki raz przesadził z rzutem bezsensownym, tak samo Zaremba, ale ogólnie było dobrze. Oczywiście Kuchczyński gra słabiutko ze skrzydła, uratowały go tylko kontry. Ale cały zespół grał kapitalnie w kontratakach. Na początku Jurecki, potem Kuchczyński, potem Tkaczyk i pod koniec te cudowne podania do Kwiatkowskiego. Ale nie ma się co czarować, Słowacja to 25% tego co czeka nas w meczu z Danią. Z Duńczykami musimy zagrać tak dynamicznie, tak świetnie w obronie i nie popełniać błędów zasłon. Jeżeli będziemy tak grali w obronie i dołożymy tak skuteczny atak i będziemy mieli tak dużo kontr to będzie świetnie. Ale tam jest jeszcze lepszy bramkarz niż Stochl, któremu nie szło i taki strzelec jak Hansen, który może załatwić mecz jak na MŚ w poprzednim roku. I musimy liczyć na zwycięstwo z Duńczykami lub wierzyć w wysokie zwycięstwo Słowaków nad Serbią. Będzie bardzo ciężko i mamy trudną sytuację w 2 rundzie, bo na 75% będziemy z 0 pkt i musimy wygrać każdy mecz oraz liczyć na innych.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jak wygramy mecz z Duńczykami, to i Serbia (nie wierzę, aby polegli ze Słowakami) i my, i Dania będziemy mieli po 2 pkt., co oznacza, że nikt nie będzie na straconej pozycji po pierwszej fazie Mistrzostw. Dajmy na to, że w drugiej grupie będzie to samo i jesteśmy na tej samej pozycji, w jakiej zaczynaliśmy ME, czyli wszystko od nowa, ale oczywiście, najpierw zwycięstwo ze Skandynawami.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

BTW. bardzo ciekawa wiadomość. Serbia wygrała z Danią 24-22. To potwierdza, że u siebie są naprawdę mocni i to zwycięstwo z Polakami to nie był przypadek. Teraz Słowacja 0 pkt, Serbia 4, Polska i Dania po 2. Czyżby Serbia doszła nawet do strefy medalowej? Ale to powoduje również, że mamy lepszą sytuację niż gdyby wygrała Dania. No i Duńczycy będą trochę podłamani, a nasi niesieni na fali, oby tylko nie przeliczyli się z umiejętnościami, a Duńczycy nie byli sportowo źli i pokazali gdzie nasze miejsce.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Brawo!
Duńskie gazety pisały o wczorajszym meczu Polski:
"polska jak czołg"
"polska gromi rywala"
Jak zagramy tak z duńczykami jak wczoraj, to wygramy.
Najbardziej liczę na Karola Bieleckiego i jego rzuty nie do obrony.
I oczywiście dobrą grę bramkarza i innych zawodników.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Kurczę 1 połowa nie najlepsza dla polaków myślę że możemy nie dać rady Duńskiej drużynie ale wierze w to ;')

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna