Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 10:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

NOVAK DJOKOVIC W FINALE WIMBLEODNU

Obrazek

Tak jak wspomniałem na rozpoczęciu turnieju, moja akytwność będzie mała i taka była, ale nie zmienia to faktu że nie śledziłem na ile mogłem poczynań Novaka Djokovica który właśnie dzisiaj po boju z Dimitrovem awansował do najważniejszej fazy rozgrywek.

Dimitrova widziałem jako czarnego konia podczas RG, to namieszał tutaj. Trzeba przyznać miał bardzo udany turniej, podobnie jak Janowicz rok temu.
Nadal od początku nie prezentował wielkiej formy i jego porażka z Krygiosem ( nie wiem czy dobrze odmieniłem i napisałem xD ) w sumie nie była aż tak zaskakująca, ale mimo wszystko wielu zaskoczył na pewno ten rezultat.

Wracając do spotkania Dimitrova z Novakiem w pierwszym secie było to dość szybkie rozdanie, obydwaj wygrywali swoje podania dość pewnie, albo do 15 lub do 0.
Djoko jednak raz udanie przełamał serwis rywala i był to decydujący moment w tym secie.
Drugi set to już bardziej wyrównana rywalizacja, zarówno jednak jak i drugi przełamywali siebie nawazajem, ale o jeden raz więcej zrobił to Dimitrov i zasłużenie wyrównał stan rywalizacji na 1-1
Kolejne dwa sety musiał rozstrzygać dopiero tie-break, w obydwu przypadkach lepszy okazywał się bardziej doświadczony Serb i zasłużenie zameldował się w finale.
Bardzo bym chciał aby rywalem Djokovica był Roger Federer który triumfował na tych kortach aż 7 razy :D
Byłby ich to zaledwie drugi finał wielkoszlemowy w którym zmierzyliby się ze sobą, bo ostatni raz w finale wielkoszlemowym spotkali się podczas US Open 2007 :D

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Low carder
Awatar użytkownika

Oglądałem rano mecz Radwańskiej i już miałem wyłączyć TV, ale Agnieszka odrobiła straty w 2 secie i go wygrała. Myślałem, że pójdzie za ciosem, ale nic z tego.
Dobrze że jej przyjaciółka Woźniacka wygrała swój mecz i Radwańska awansowała do półfinałów. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie :-)

Low carder
Awatar użytkownika

Forma Radwańskiej jest fatalna. Przegrała już w pierwszej rundzie French Open.
Szkoda, że Agnieszka gra tak słabo w ostatnich miesiącach. Widać to po rankingu WTA.
Obecnie jest czternasta, ale liczę, że wróci do czołowej dziesiątki najlepszych tenisistek.

Chciałbym, żeby Janowicz grał jak najdłużej. Nie oczekuję cudów, ale może awansuje do trzeciej rundy.

Superstar
Awatar użytkownika

Wimbledon znów dla Agi układa się znakomicie! Najpierw pewne pokonanie Jeleny i awans, a teraz Madison Keys, która moim zdaniem nie jest trudną rywalką, chociaz znalazła się już na tym etapie, to wydaje mi się, że Isia może spokojnie sobie z nią poradzić.
Co więcej, faworytki odpadają i droga znów jest prosta, znów, bo już raz tak było i Aga sobie nie poradziła... Oby w tym roku było inaczej! Wierzę, bo jest mega duża szansa na to.

Superstar
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Wimbledon znów dla Agi układa się znakomicie! Najpierw pewne pokonanie Jeleny i awans, a teraz Madison Keys, która moim zdaniem nie jest trudną rywalką, chociaz znalazła się już na tym etapie, to wydaje mi się, że Isia może spokojnie sobie z nią poradzić.

Keys to nie ogórek. Typowa zawodniczka grająca tenis siłowy na zasadzie wszystko albo nic. Preferuję grę na jedno kończące uderzenie jak dużo młodych i jak ma swój dzień to naprawdę jest nie do zatrzymania, co zaprezentowała już w tegorocznym Australian Open, gdzie dotarła aż do półfinału po drodze wyrzucając z turnieju takie zawodniczki jak Andrea Petković, Petra Kvitova czy Venus Williams ;) Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa Iśki, a przynajmniej na taką się nie zapowiada. Wiele zależy od dyspozycji młodej Amerykanki. Wczoraj była ona bardzo nierówna stąd też wynik 3:6,6:4,6:1 z Olgą Govortsovą. Notabene inną sensacją tego turnieju. W końcu przebijała się z kwalifikacji, a doszła aż do IV rundy. H2h przemawia jednak za Polką, a i gra Radwańskiej w tym turnieju jest naprawdę dobra, więc miejmy nadzieję, że nie będzie niemiłej dla nas niespodzianki, bo nie ukrywajmy, że to jednak najlepsza Polska tenisistka jest faworytką tego spotkania! ;) W półfinale zwyciężczyni tego meczu trafia na lepszą z pary Bacsinszky/Muguruza, także jest duża szansa na drugi finał Wimbledon w karierze Agi. Nie dmuchajmy jednak tak bardzo w balon, bo zarówno Szwajcarka jak i Hiszpanka grają w tym sezonie swój życiowy tenis i łatwo ich przejść nie będzie. Najpierw jednak czas odprawić z kwitkiem Madison!

Forlan pisze:
Co więcej, faworytki odpadają i droga znów jest prosta, znów, bo już raz tak było i Aga sobie nie poradziła... Oby w tym roku było inaczej! Wierzę, bo jest mega duża szansa na to.

Takie uroki Wimbledonu. Niespodzianek jak co roku jest naprawdę sporo, w zasadzie w każdym dniu jest ich po kilka stąd też ciężko sobie coś zarobić w bukmacherce na tym. W WTA to już w ogóle sensacja goni sensację i ciężko cokolwiek przewidzieć. W związku z tym tak jak mówisz otworzyła się szansa przed Radwańską, bo na pewno wolała zagrać z Jankovic, niż z Kvitovą, która prezentuje tenis, który Iśce nigdy nie odpowiadał. Na razie wykorzystuje swoją szansę, zobaczymy jak będzie dalej.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No fajnie jej idzie, oglądałem meczyk z Jankovic. Kilka efektownych zagrań, cały czas utrzymany solidny poziom i gdyby pojawiła się lepsza skuteczność na pierwszym serwisie to dominacja byłaby spora. Tak trzeba oddać, że spotkanie było wyrównane i równie dobrze mogło się tak skończyć w drugą stronę. Z Keys może sobie poradzić, ale to kobiecy tenis także nigdy nic nie wiadomo. Potem Muguruza/Bacsinszky i tutaj chyba lepsza Muguruza dla Agi, bo pamiętam jak w tym sezonie na Pucharze Davisa Polka dostała solidny wpierdol od Szwajcarki. Co prawda na Clayu, ale jednak.

Rookie
Awatar użytkownika

Mecz z Keys był najtrudniejszym meczem w tym turnieju dla Agi, na szczęście dobrze się skończyło.Ogólnie można było zauważyć dużą liczbę niewymuszonych błędów ze strony Keys.Tak naprawdę gdyby nie piekielnie mocne serwisy i dobre returny przy 2 serwisach Polki to mecz zakończyłby się po 2 setach a Radwańska straciła by po max 3 gemy w każdym secie :D Ciekawe jak Aga poradzi sobie w półfinale, oglądałem mecz Muguruzy i szykuje się naprawdę ciężkie spotkanie :D

Superstar
Awatar użytkownika

Quariorrek pisze:
Mecz z Keys był najtrudniejszym meczem w tym turnieju dla Agi, na szczęście dobrze się skończyło.Ogólnie można było zauważyć dużą liczbę niewymuszonych błędów ze strony Keys.Tak naprawdę gdyby nie piekielnie mocne serwisy i dobre returny przy 2 serwisach Polki to mecz zakończyłby się po 2 setach a Radwańska straciła by po max 3 gemy w każdym secie :D Ciekawe jak Aga poradzi sobie w półfinale, oglądałem mecz Muguruzy i szykuje się naprawdę ciężkie spotkanie :D

Zgadza się, ale taki właśnie styl prezentuje Madison Keys i te błędy są wkalkulowane w jej grę. Wczoraj nie zagrała na pewno meczu życia, bo ani serwis jej tak nie siedział, ani też te uderzenia kończące nie zawsze wchodziły. Spokojnie była do ogrania i dobrze, że Agnieszka to wykorzystała. Do tego w bardzo dobrym stylu warto dodać. Takie triumfy tylko dodają pewności siebie, a to będzie potrzebne w kolejnym spotkaniu. Już o finał, a nasza rodaczka zagra w nim właśnie jak wspomniałeś z Garbine Muguruzą. Oglądałem jej spotkanie z Kerber w III rundzie i naprawdę zaimponowała mi. Jak gra Hiszpanka wszyscy wiemy, ale zdumiewające jest to jak trzyma piłkę w korcie mimo tego swojego naprawdę agresywnego stylu gry. Jak dla mnie to jej życiówka stąd też pokonanie wspomnianej Kerber, która błyszczała w turniejach poprzedzających Wimbledon, Caroline Wozniacki czy wreszcie wczoraj Timei Bacsinszky. Spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym o końcowym zwycięstwie zadecydują detale. Oby na naszą stronę! ;)

Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika

no zobaczymy jak sobie Aga poradzi, już zostawmy ten ćwierćfinał ale moim zdaniem w meczu z Keys za mało było skrótów oraz zagrań na 2 strone kortu...Keys nie jest jakimś demonem szybkości a przy dłuższych wymianach albo popełniała błędy albo zagrywała w siatkę(szczególnie w 1 secie bo potem słynna taśma :D ) Zgodzę się że z Muguruzą zadecydują detale, moim zdaniem Polka musi rozegrać najlepszy mecz w sezonie aby pokonać Muguruze( jeśli ta będzie grała jak gra).

Adept
Awatar użytkownika

Wybaczcie nieobeznanie, ale kiedy dokładnie jest to spotkanie? Może uda mi się jakoś ominąć pracę :D

Adept
Awatar użytkownika

Dzisiaj o 14:00 na Polsacie Sport i Polsacie Sport NEWS.

Superstar
Awatar użytkownika

Rok przerwy od spamowania tutaj
Te relacje moje i Fightera co za klasyk xD

Agnieszka Radwańska odpada w półfinale Wimbledonu.
Wielka szkoda i żal kolejnej straconej szansy, jednak tym razem trudno mieć poczucie że coś poszło nie tak, po prostu Hiszpanka gra turniej życia a sama Agnieszka zaprezentowała się bardzo dobrze i trudno mieć do niej pretensje.
Zdecydowanie lepiej jest odpaść w półfinale Wimbledonu niż w 1 rundzie z nisko rozstawioną rywalką.
Ciekaw jestem jak u panów poradzi sobie Novak Djokovic którego bardzo lubię :)
Niestety na RG przegrał w finale z niesamowitym Stanem, ale tutaj może znów pokusić się o triumf i o obronę trofeum z przed roku, byłoby bardzo miło, ale Roger czy Andy Murray również będą szalenie mocni, a i "Rysiek Gasket" w półfinale nie podda się bez walki.
U pań liczę na wygraną Szarapowej, ale pewnie skończy się kolejnym triumfem Williams, a może akurat Muguruza w finale potwierdzi ze nie przez przypadek zaszła tak daleko.

Adept
Awatar użytkownika

No i nie udało mi się obejrzeć tego spotkania ale słyszałem że Radwańska miała pretensje do siebie że wzięła challenge w nieodpowiednim momencie przez co praktycznie przegrała mecz.

Superstar
Awatar użytkownika

NOVAK DJOKOVIC PO RAZ DRUGI Z RZĘDU TRIUMFATOREM NA KORATACH WIMBLEDONU ! :D

Obrazek

Fantastyczna sprawa dla popularnego Djoko.. :D po bolesnej i niestety zasłużonej przegranej w finale RG, bardzo dobrze że szybko się zrehabilitował za tamto niepowodzenie i ponownie w wielkim finale pokonał wielkiego Rogera Federera :D
Właśnie fakt że Novak po raz drugi w finale pokonał tak wielkiego mistrza jakim jest Roger sprawia że są to jeszcze bardziej prestiżowe triumfy :D
W końcu Federer 7x wygrywał ten turniej i mimo wieku wciąż potrafi pięknie grać :D
To już 9 triumf Nole w turniejach wielkoszlemowych i raczej nie ma mowy by dogonił Federera i jego 17 triumfów, na to największe szanse ma wciąż Nadal który z 14 wygranymi i i jeszcze perspektywą co najmniej 4 występów na RG.. może kiedyś tego dokonać.

US Open to nie jest szczęśliwe terytorium dla Djokovica, 5 finałów z czego tylko 1 wygrany, ale to jest bardzo udany rok dla Serba, więc kto wie może powtórzy swój wyczyń z 2011 roku i wygra trzy turnieje wielkoszlemowe :)

Low carder
Awatar użytkownika

Radwańska awansowała do finału Masters WTA
Oglądałem mecz i spotkanie było emocjonujące. Agnieszka powinna wygrać pierwszy set. Miała przewagę, ale Hiszpanka niestety wygrała ten set. Radwańska musiała poprosić o przerwę medyczną i w tym momencie obawiałem się, że Agnieszka może mieć problemy w tym meczu. Na szczęście w drugim secie pokazała się z dobrej strony i pewnie wygrała set.
Trzecie set był również bardzo ciekawy i najważniejsze jest, że wygrała cały mecz.

Droga do półfinału była trudna. Dobrze, że Szarapowa pomogła Radwańskiej.
Agnieszka jest w dobrej formie i liczę, że wygra te zawody.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna