Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 9:56 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Zakładam temat, bo może są osoby na forum, które się interesują tą częścią kariery. Ja osobiście tylko CS o którym mogę sporo podyskutować, sporadycznie oglądam jakieś eventy z Rainbow Six Siege (akutrat teraz bo są Mistrzowsta Polski.

Więc zacznę:
Obrazek

Virtusi na pierwszym miejscu w rankingu. Nie dziwne, ostatnio grają bardzo równo, mają gorsze mecze jak każdy, aczkolwiek trzymają równy poziom. Dzisiaj np. na EPICENTER w Moskwie wygrali dwie mapy z SK na Cobblu i Mirage`u. Co do Mirage byłem raczej pewny, ich mapa, Cobble zależy od dnia w zasadzie chociaż coraz lepiej sobie na niej poczynają. Jutro 2xBO1 z Hellraisers a pojutrze z Fnatic i tu myślę, że 4 mapki mogą zostać ugrane na luzaku, HR do opykania, a Fnatic od niedawna także po rotacjach z linii Fnatic-Godsent. Jeszcze dodam, że na Cobblu dzisiaj pasha najlepszy z KD 30/17 co cieszy, bo to go buduje na bank. Aż przypomina mi się jego 4k na cobblu jakiś czas temu :D

Superstar
Awatar użytkownika

Ten temat się naprawdę szybko rozwija:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/s ... 14763.html

;)

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Adrian pisze:
Ja osobiście tylko CS o którym mogę sporo podyskutować

No i bajka, bo ja akurat tylko CSa ogarniam, choć niestety nie tak jak dawniej, gdy z 2 lata temu oglądałem wszystkie turnieje, a teraz ograniczyłem się tylko do Majorów plus Katowice (na które co roku planuje pojechać, ale nigdy nie wychodzi :( )i czasem jakiś DREAMHACK jak ,

Virtusi na pierwszym miejscu to dopiero coś i powiem że im się należy, bo po w turnieju który jako ostatni oglądałem ( tam gdzie Neo ugrał clutch 1 vs 5 - chyba ostatni DREAMHACK) grali nieziemsko, tak jak tu teraz wrzuciłeś temat to narobiłeś mi smaka na oglądanie XD więc z EPICENTER coś pewnie obejrzę, a pewnie będzie to starcie z Fanatic, bo ich mecze ze Szwedami są zawsze kapitalne, a po drugie ciekawe jak Szwedzi poradzą sobie w nowym składzie. A poza Virtusami lubię oglądać NaVi, naprawdę spoko drużyna, a ich mecze z Polakami to kosmiczny poziom.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Ogólnie jeszcze z naszego podwórka to PRIDE zakwalifikowało się do zamkniętych kwalifikacji na DreamHacka ZOWIE i na razie przegrali 2 mecze z Gambit i wygrali z Outlaws. Ogólnie zdziwiłem się, bo ostatnio co chwile rotacje były w tych mniejszych ekipach z polszy.

I dzisiaj VP bilans 1-1 w 2xBO1 z Hellreisers. Czyli 3 wygrane już w grupie.

Superstar
Awatar użytkownika

Wczoraj w końcu udało mi się obejrzeć mecz Virtusów z EPICENTER, można powiedzieć że nareszcie o normalnej godzinie, ale i tak nie obyło się bez opóźnienia i to półtorej godziny, ale o meczu. Pierwsza mapa cobblestone wygrana i co dziwne to przewaga zyskana po stronie terro i tym zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Miraga wygrali już Szwedzi, ale nie miało to znaczenia dla tabeli, ale wynik 16-13 wskazuje na wyrównany pojedynek i tak było. Drugą grupę wygrało NaVi i liczę tu na Polsko Ukraiński finał, bo jak pisałem wcześniej ich mecze ogląda mi się najlepiej.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

O wyjście VP z grupy nikt chyba się nie martwił, bo grają na prawdę świetnie. Jeszcze rok emu drżałbym przed meczem z Fnatic i bałbym się o rezultat. Teraz to po prostu absolutny TOP. To na prawdę cieszy, jak legendy Neo i Taz ponownie czeszą scene :D Świetna sprawa widzieć ich w formie. Co do play offów to VP zagra później w półfinale ze zwycięzcą meczu: SK/G2 i szczerze mówiąc, tu może wygrać każdy jednak skłaniałbym się chyba bardziej w stronę SK, które ostatnio nie gra już tak potężnie jak wygrywali Majora, ale dalej to SK. G2 zresztą też top, jednak stawiam na Brazyliane. Którą rozpruliśmy 2-0 w grupie, więc oby i później luzik. W drugim semi zagra NaVi ze zwycięzcą dignitas/Fnatic, gdzie postawiłbym szansę 50/50 z lekką przewagą Duńczyków. Jednak finał NavI vs. Virtus pro, nie ma bata. Szkoda przyznam szczerzę, bo poza VP sympatyzuje także ekipie Get Righta - NiP, głównie przez sympatię do niego i Friberga, ale zajęli ostatnie miejsce więc cóż...:D

Superstar
Awatar użytkownika

Virtusi w finale! Nie bez problemów ograni SK w BO3, mecz zakończył się wynikiem 2-1! Pierwsza mapa fatalna, która zasiała ziarno niepewności do co formy VP w półfinale, 16-1 na Trainie...TRAINIE przegrali. Szoker lekko, bo to mapa VP i nawet gdyby przegrali do 14, 13 to spoko, ale do 1. Kurde. A jeszcze z rok temu może 16:1 uległo G2 Virtusom na trainie :D Nuke dla nas, 16:13, no i Cobblestone dla nas, świetny wynik 16:4! Teraz czekamy na Navi albo dignitas i tu niespodzianka chyba, dignitas wygrało pierwszą mapę Cobble`a i na chwilę obecną prowadzą 7:2 na overpassie :D Finał o 17, BO3

Superstar
Awatar użytkownika

Szkoda porażki w finale, znowu..., ale w sumie nie było tragedii, bo finał nie był zły. Pierwszej mapy nie widziałem, bo Chelsea - Manchester, ale trzeba przyznać że 16:11 na de_Nuke czyli mapie wybranej przez Dignitas to dobry wynik. Niestety jak zacząłem oglądać było już tylko gorzej 5:16 na Coblu gdzie walki prawie nie było i ten sam wynik na Mirage, gdzie niby przy 13-2 po zmianie stron był cie nadziei po wygranych dwóch rundach, ale skoczyło się tak jak na Coblu. Zawodnikiem turnieju k0nfig i po finale zgadzam się z wyborem, bo grał wybornie w tym meczu. Osobiście twierdze że Virtusi powinni trochę zwolnić, bo z tego co widzę ostatnio cały czas grają i jakby nie wytrzymują całych turniejów i to widać w tym finale.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Napiszę tylko, że wielka szkoda :/

Superstar
Awatar użytkownika

Polski team Kinguin w składzie: szpero, rallen, MICHU, mouz i Fulran awansowali do PÓŁFINAŁU DH Winter 2016 pokonując Flipsid3, czyli nie byle tam jakąś drużynę. Bardzo mocna ekipa i nasi dali radę. Jutro meczor z Renegades i w razie zwycięstwa finał z Godsent/Gambit. Jeżeli wygraliby półfinał, a mają szanse finał będzie ciężki nie ważne z kim by zagrali. Wolałbym jednak Godsent, rywal mocniejszy, ale w razie wygranej jaki prestiż!

Superstar
Awatar użytkownika

Flipsid3 to naprawdę dobra drużyna i dlatego jeszcze gratulacje dla Kinguin, którzy idąc logikę że jeżeli pokonali Flipsid3 to na spokojnie powinni wygrać z Renegades. W finale Godsent to byłby naprawdę trudny rywal, szczególnie w nowym składzie z byłymi zawodnikami Fanatic, a Gambit, były by większe szansę, choć i tak to rywale byli by faworytami., ale na niespodziankę liczyć można bo forma jest, a to najważniejsze :)

Takie pytanie będzie w tym roku jakiś Major, czy trzeba do następnego roku czekać?

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

22-29 styczeń dopiero. Virtusi już zakwalifikowani jako drużyna legend.

Superstar
Awatar użytkownika

Więc troche słaba sprawa, jakaś ruska drużyna o nazwie Vega Squadron pokonuje na Cache`u NiP i eliminuje ich czym samym nie zagrają na majorze. Pierwszy major bez NiPu. Nawet nie wiem co powiedzieć, no szok wielki. Wielka strata dla turnieju. Szkoda gadać.

16-2 ich roznieśli btw.

Superstar
Awatar użytkownika

Major bez NiPu to trochę bieda, myślałem że jak Virtusi zakwalifikują się jako drużyna legend, a co do samego turnieju to szkoda że trzeba tyle czekać, a ostatnie miesiące były wyjątkowo ubogie w ważne turnieje.

A tak w temacie ogólnego e sportu to weszły już wejściówki na IEM Katowice. W tym roku podzielono na na dwa weekendy pierwszy - LOL, a drugi CS Go i StarCraft. Jak dla mnie turniej dużo stracił rok temu kiedy przestał być majorem, choć po ilości publiki widać że zainteresowanie miejscowych nie spadło. Bilety na jeden dzień kosztują 60 zł, a karnet trzydniowy 150 zł więc uważam że tragedii nie ma, ale i tak pewnie nie uda mi się pojechać na to show ze względu na odległość.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Izak ze swoją zebraną ekipa z Lehem, NEEXem, Luliguzmanem, i Stompem wygrywają turniej Asusa ROG Community Challenge 2-0 z ekipą Maikelele`go. Cache wyrównany, ale terro na mirageu`a zabiło szwedów. Sądzę, że panowie powinni dobrać jedną osobę nową w miejsce Izaka i skręcić jakiś team i powalczyć, pokazali sie zajebiscie na turnieju i jakis sponsor mały na pewno by się znalazł również przy wsparciu Izaka.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna