Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 9:45 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

RIP VP [*]

Koniec pięknej serii, każdy Major do tej pory to był co najmniej ćwierćfinał, a tym razem 0-3 w systemie Szwajcarskim i do domu. Oglądałem pierwszy i trzeci mecz i powiem szczerze że nie grali prawie nic, pasha może jedną na 5 rund dobrze, Taz jeszcze słabiej, bialy równo, ale strasznie przeciętnie, Neo i Snax to już w ogóle raz na 10 rund coś strzelili, straszna szkoda, szczególnie po ostatnich informacjach że Pahsa może kończyć karierę, także nie zdziwię się jak IEM Katowice to będzie ostatni turniej w tym składzie VP.

CO do reszty turnieju to FaZe w nowym składzie jak na razie prezentuje się najlepiej z drużyn jakich mecze widziałem, SK które z Nimi minimalnie przegrało też prezentuje wysoki poziom, Gambit nieźle gra, choć na razie nie wierzę w obronę tytułu, G2 i NaVi też na poziomie i myślę że to z Tych ekip będą złożone półfinały. Na minus oprócz VP Astralis które gra 1/5 tego co w Krakowie, co pokazuje porażka z Fanatic które bez Olofa radzi Sobie całkiem dobrze.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Cały turniej oglądam tak po chuju z braku czasu. Jednak trzeba o Vp powiedziec słów pare. Otóż jest to niewątpliwie jedna z najlepszych drużyn w CS w historii. I teraz najpierw o ich formie. Ta pozostawia bardzo wiele do życzenia. VP po prostu nie nadążają za scena chwilowo, poza tym kurwa naprawde, drużyny są teraz tak mocne i sam pasha mówił, że tu przeczytanie przeciwnika przed meczem już robi wielką robote. Oczywiście scena sie zmienia, gracze pozwalaja sobie na coraz to odważniejsze zagrywki co np. zauważył byali jak grał PLE, gdzie takie patitki czy inne ziomeczki po prostu grali takie plejsy, że on był w szoku, że tak agresywnie grają. To samo jest ze sceną. VP niestety ma taki problem, że to stara szkoła, byali i snax mogą sie przystosowac lekko, jednak takim wyjadaczom jak taz, neo i pasha już cieżko, bo mają już tak wyuczony styl gry i trudno go zmienic. Powielają wiele schematów, wiadomo, wchodzic beda nowe taktyki itp, rozpracowanie rywali, jednak podczas meczu możesz spodziewac sie gdzie przeciwnik ustawia sie w takich sytuacjach np. 2v2, jednakże to wszystko sie zmienia. VP potrzebuje moim zdaniem odświeżenia. W ich przypadku wszystko jest nieco inne, bo to jest kurwa rodzina! To Virtus pierdolone Pro, a nie jakiś Flipside Tactics. To są ikony tej gry. Moim zdaniem pierwsze co powinni zrobic po IEMie, bo teraz już nie ma sensu to zmienic Kubena. Trudno nam ocenic jego wkład we wszystko, jednak może nowy coach troszke namiesza. Później ew. zmiany w składzie O ILE beda chcieli. Bo jeżeli nie, myśle, że mogą dalej byc w top 10, ale bedzie to coraz ciezsze. Ja uważam, że tu beda zmiany jak w Ninjas in Pyjamas. 3 zawodników gra tam od 2012 roku: Get Right, forest i Xizt. Dalej byliby w top 10 gdyby zostawili friberga JEBANĄ KURWA LEGENDE TEGO TEAMU, jednak postawili dwóch nowych zawodników wprowadzic. IEM w Okland ugrali, nie roznoszą już sceny turniej za turniejem jak w 2012, jednakże znaleźli na to sposób.

Teraz tak, nie ma co płakac. Jeżeli VP chce grac dalej razem to zajebiscie, ja i tak bede im z całego serducha kibicował. Jeżeli Taz lub pasha powiedzą sobie dośc, uważam, że byali, snax i np. neo jezeli by został bo on w sumie mysle zostanie jeszcze lekko 3 lata to dobra, trzeba eksperymentowac.

I chyba pisanie VP RIP nie jest ok. Sam tak dla beki pisałem, jednakże na chłodno...nie VP RIP, po prostu mają zły okres. Bardzo zły :)

Superstar
Awatar użytkownika

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, VP z nowym składem, a w zasadzie jedną zmianą, nie wygrali nawet mapy w Katowicach i nie zjawią się na głownej scenie. UNLUCK czy to już kuniec? Moim zdaniem jeszcze -Pasha i może -Nijo i można coś pomyśleć. Nijo of kors nie emerytura a jakiś team w europie mógłby lekutko ograć, coś jak Faze mogłoby się stworzyć i czuje, że mógłby rozjebać.

AGO za to pięknie, wygrany turniej w Mińsku Play2Live Cryptomasters i zgarniają 50 klocków USA. AGO kurwa siła jakiej mało na polskiej scenie, mega jestem zadowolony z chłopaków.

Superstar
Awatar użytkownika

Straszna szkoda, widać że ta gra Im po prostu nie idzie, szczególnie że to u Nas i nie pokażą się przed publiką live :/

Ja dla Mnie największa niespodzianka to Team Liquid które pokonało Cloud9 które przecież wygrało ostatniego Majora i teraz zapowiada się kozak mecz Cloud9-SK, jak na razie najpewniej lecą Astralis i FaZe Clan i to wśród Nich szukał bym faworytów do wygrania całego turnieju.

Swoja drogą Major w Londydnie!!! Po cichu liczyłem na powtórkę Krakowa, ale na to szanse była mała. Turniej we wrześniu, czyli pewnie ostatni Major w Tym roku :/

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Virtus Pro według mnie nie ma juz podjazdu do czołówki światowego CSa. Wcześniejszy skład Pasha, neo, taz, Byali i Snax miał potencjał kilka lat temu co pokazywał, jednak zmieniająca się sytuacja na scenie, młodsi zawodnicy grający szybszego CSa zweryfikowali VP. Po odejściu Taza...Michu jest kotem, ale według mnie do czołówki światowej dużo mu brakuje. Pasha gra bo gra, mógłby już zakończyć karierę bo nie sądzę, że będzie lepszy, Neo podobnie bo też już tyle lat na scenie, pokazał już myślę wszystko. Byali i Snax potencjał wciąż mają i o ile Snax odnajdzie się obecnie w mouse (którzy mają świetny skład teraz z nim) tak ciekawi mnie gdzie ew. mógłby zagrać Byali.

Superstar
Awatar użytkownika

Szkoda teraz szczególnie Snaxa, wiadomo pasha i Neo starsi i pewnie bardziej o końcu kariery myślą, ale Ta dwójka plus Michu i dwóch młodych i mogliby jeszcze spróbować, a tak to już raczej koniec VP w takiej formie jaką znamy.
Ostatnio na szczęście AGO zaczęło dobrze cisnąć, szkoda że nie dostali się na turniej w Kolonii, bo na ostatnim DreamHacku w Szwecji pokazali że grać potrafią grać i robić combacki po 12 rund z rzędu !!!

A co do Kolonii to świetnie zaczęły myszy, ale niespodziewanie przegrali z G2, dzięki czemu Astralis ma autostradę do finału, a na dole drabinki bardziej wyrównanie, bo Fanatic zagra z BIG, gdzie oceniam szansy na 50/50, a zwycięzca tego meczu zagra raczej na pewno z FaZe które spokojnie powinno pokonać Swoich rywali w ćwierćfinale.
No i w końcu będzie kilka ciekawszych meczów do obejrzenia, bo ostatnio z Tym było słabo.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4