Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 3:32 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Fnatic i NiP nie wychodzą z własnych grup! Ależ sie odjebało! Szkoda mi oczywiście NiPu, widać zniżkę formy, wielka szkoda, bo uwielbiam chłopaków. Szkoda patrzeć na to co się tam dzieje. Co do Fnatic to mam ich kompletnie gdzieś, więc nawet mnie to nie rusza, ale szok jest. Z grupy A wychodzą FaZe, Astralis (do przewidzenia) i Imnortals. Jutro polska grupa, myślę, że z pierwszego na luzaku :D

Low carder
Awatar użytkownika

Cóż, jako że sceny CSa śledzę tak z przymrużeniem oka, tak IEM Katowice oglądam co roku, od 2015. Sporo się pozmieniało, na początku miałem zdziwko co się dzieje, gdzie moje kochane Luminosity, a to mi kolega wytłumaczył, że są w SK Gaming. Dzisiejszy dzień był dość dziwny, bo wyjście z grupy Fnatic było dla mnie formalnością (mimo, że kiepsko ostatnio się pokazują) a tu prosze, Fnatic odpada i jakoś tak dziwnie będzie nie widzieć ich w półfinale/finale. Ale cóż, nawet lepiej, nie trawię JW, lubię w sumie tylko Olofa i Denisa. Zaś porażka NiPu jakoś mało mnie obchodzi, może to dlatego, że w swoim życiu mało razy widziałem ich mecz. Jutrzejszy dzień będzie w miarę ciekawy, stawiam że z grupy wyjdzie Virtus Pro, SK Gaming (<3) i nwm jak z ich obecną formą, ale NaVi.

Superstar
Awatar użytkownika

NIP nie wychodzące z grupy to jednak dość duża niespodzianka, myślałem że te 2-3 miejsce w grupie zajmą, a Fanatic po cóż po odejściach do Godsent gra słabo i nie dziwie się że odpadli w grupie. Generalne ostatnio poziom Szwedzkich drużyn jest bardzo słaby, a przecież jeszcze niedawno byli potęgą. Myślę że to trochę przez to że mają 3 dobre drużyny, a gdyby to połączyć w jedną lub nawet dwie to ich wyniki były by nieporównywalnie lepsze.

A co do drużyn które wyjdą dziś z grupy to zgodzę się z tym co napisał Rekky, szkoda tylko że żadnego meczu nie uda Mi się obejrzeć Live :/ A VP dla Mnie pewniak do wyjścia z miejsc 1-2 i pewnie w meczu z SK wyjaśni się kto będzie pierwszy kto drugi.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Low carder
Awatar użytkownika

A więc będę pierwszym, który napiszę coś o scenie esportowej lola. Początkowo miał być to ogromny post wyjaśniający jak to wygląda, bo scena różni się od tej CSa. I pewnie taki post nadejdzie jutro lub w sobotę, ale dzisiaj... Cóż miałem oglądać IEM, ale zobaczyłem że w Koreańskiej Lidze czyli LCK (najlepsza liga świata, drużyny z Korei to absolutna topka, wytłumaczę dlaczego w przyszłości) mierzyły się ze sobą dwie najlepsze drużyny świata, czyli SKT T1 (obecni mistrzowie świata, na 6 mistrzostw, sięgali po wygraną 3 razy) oraz kt Rolster (drużyna bardzo dobra, skład zmieniony prawie całkowicie z wyjątkiem junglera Score'a). I stwierdzam, że poświęcenie IEMu dla tego meczu było bardzo dobrą decyzją. Obejrzałem najlepsze bo3 w moim życiu, skończone fantastyczną 54 minutową grą (zwycięzcy nie podaje, w razie jak ktoś chciałby chociaż skrót obejrzeć). Ten mecz zapierał dech w piersiach. Oglądałem to na lekcji i darłem mordę z tego wszystkiego. A ta akcja to po prostu sztos, w której midlaner SKT - Faker, pokazał dlaczego jest najlepszym graczem na świecie: https://www.youtube.com/watch?v=B2pBCcW ... e=youtu.be

Fantastyczny ultimate Orianny w 4 osoby. Szczena mi opadła jak to widziałem. Polecam każdemu zobaczyć te akcje, nawet tym, którzy o lola się tylko otarli. Niedługo dodam serie postów o innych ligach, jak wygląda to ogółem.

Osobiście uważam, że oglądanie CSa jest ciekawsze, bo cały czas się coś dzieje. Ale znalazłem takie fajne porównanie. Lol jest jak piłka nożna. Przez spory czas się coś nie dzieje, póki nie jeden teamfight, który przynosi wiele emocji, tak samo jak bramka. Zaś CSa porównałbym do koszykówki bądź piłki ręcznej, gdzie cały czas się coś dzieje. Co nie zmienia faktu, że obydwie te ''dyscypliny'' ogląda mi się z uśmiechem na twarzy :D

Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Jutro polska grupa, myślę, że z pierwszego na luzaku :D

Ależ żeś dopierdolił łajdaku.

No cóż...wielkie rozczarowanie w momencie, w którym rozczarowania być nie powinno. Przegrana z Navi jeszcze jakoś wytłumaczalna bo team mocny w choj, ale żeby upaść przed North, cloud9 (które nie gra juz za mocno) i heroic w deciderze? Nosz kurwa. Pyknęli Virtusi SK, czyli najtrudniejszą partię w grupie, a taki blamanż. Niespodziewany, gdyż wygrali przecież kilka dni temu DreamHacka gdzie grali fenomenalnie. Może zadyszka, też mieli problem z powrotem, może brak porządnego odpoczynku, poukładania sobie wszystkiego. Jedno jest pewne, osoby które jadą do Katowic na mecze z publicznością zawiodą się, bo na bank większosc jak nie 97% fanów jechało dopingować chłopaków. Wielka szkoda, na bank zamieniliby wygraną w DH na wygraną na IEMie, nie raz wspominali, że takie ewenty u nas w kraju to priorytety.

Superstar
Awatar użytkownika

No cóż po prostu szkoda. Jak dla Mnie może być to trochę wynik zmęczenia, bo tak naprawdę był to trzeci turniej z rzędu i kryzys musiał przyjść, ale szkoda że akurat w Katowicach. Pierwsze dwa mecze dramat po prostu nie szło, trzeci w końcu win i odbudowa nadziei, potem kapitalny mecz z SK do momentu gdy zdobyli 15 punkt i wtedy wszystko stanęło, na szczęście udało się wygrać 16-14 no i decydujący mecz, który w końcu udało Mi się obejrzeć i powiem było zbyt nierówno, niektóre rundy świetne, a w niektórych tragiczne błędy i niestety dość gładka porażka i odpadnięcie z turnieju.

No cóż pozostaję oglądać dla piękna sportu, choć osobiście pewnie dopiero na finał zerknę.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Major w Krakowie!!!

Już 21 lipca w Krakowskiej Tauron Arenie zacznie się Turniej w CS GO rangi Major, jak dla Mnie to świetna wiadomość, po pierwsze VP będzie mgło się odegrać za Katowice, po drugie fajnie jakby stało się to tradycją. Niestety pewnie osobiście nie dam rady się wybrać, choć kto wie :-D
Do tego Trailer prezentuję się naprawdę fajnie:

Spoiler:

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

O kurde!!! Chyba sie wybiore, bo na prawde fajna okazja. Krakow pieknie miasto, mam ogarnietych troche hosteli/pokoi wiec tylko bookowac bilety. No i zobaczyć VP na żywo!!

Low carder
Awatar użytkownika

Stochu polecam serdecznie Tauron Arenę, plus Kraków piękne miasto. Może i ja się wybiorę! To zawsze jest fantastyczne przeżycie ;)

Superstar
Awatar użytkownika

cs_summit Spring 2017 - turniej zorganizowany w USA w domu, gdzie drużyny mieszkają ze sobą etc. Ogólnie zamysł świetny. To chyba pierwszy turniej organizowany przez Beyond The Summit co widać, bo kurwa problemy techniczne czasem i 40 minut trwały, no tragedia xD Chciałem obejrzeć 2 mecze do 12 w nocy z hakiem, a tu pierwsza mapa dopiero. Ogólnie drużyny fajne: NIP, optic, SK, Liquid, godsent, envy, gambit i cloud9. Envy już odpadło, kompletnie bez formy podobnie jak godsent. Nie ich lan. Gambit świetnie, oglądałem jeden mecz, to co robi Adren to kurwa poezja (cloutch a na 5 z deagla). Jak dobrze patrze Gambit i SK grają dzisiaj o finał, stawiam na gambit, serio! OpTic vs Liquid dzisiaj mecz o taki finał przegranych chyba. Teraz gra NiP z Cloud, właśnie 14-14 na drugiej mapie.

O JUŻ WIEM. Wygrany Nip/Cloud zagra w finale bracketu z Optic/Liquit i zwycięzca finału zagra w finale wielkim z Gambit/SK. O.

Superstar
Awatar użytkownika

NO i udało się :D Bilety na majora kupione, jaram się niesamowicie, po pierwszej fali biletów była lekka załamka, tu dużo nerwówki czy serwery nie padną, ale się udało. Co ciekawe w pierwsze fali zwykłe po 34 zł, a teraz 49 zł, ale i tak Moim zdaniem to strasznie tanio :D
Z tego co widzę to na razie VP bez formy, ale mam nadzieje że na Major przyjdzie i będzie komu kibicować :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

VP w ćwierćfinale Majora w Krakowie

Jednego nie można, tego że poszło łatwo, choć na to się zanosiło, najpierw gładkie 16-2, potem w miarę łatwo pokonali Fanaticów. Potem niestety słabszy mecz z Pantą i pechowy z North i było 2-2, czyli mecz być albo nie być i po pierwszej wyróżnianej połowie w drugiej VP odjechało i z bilansem 2-3 weszli do fazy pucharowej. Teraz odpoczynek do soboty, bo wtedy grają ćwierćfinał i jednocześnie rewanż z North, a jutro 3 pierwsze meczy 1/4 w tym Astralis vs SK.

No i jutro wyjazd punkt 5:00 i lecim dopingować VP :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

PGL Major Kraków

GAMBIT VS FNATIC
Dosia Sex God, ach każde nakierowanie kamery na Niego i publika wybuchała. Gambit było po prostu lepszą drużyną, do tego każdy grał dobrze, a Fanatic to JW i dalej nic.

SK GAMING VS ASTRALIS
Przedwczesny finał? No jak okazało się nie, ale mecz na wysokim poziomie, zdecydowały detale i niesamowita gra Duńczyków, tu propsy dla Ich fanów któzży w 20 osób darli się na całą arenę, magia :D

BIG VS IMMORTALS
Problemy techniczne zabiły trochę tu emocje, pierwsza mapa wyrównana, więcej nie widziałem, bo trzeba było iść na rynek na piwo, a z drugiej strony pierwszy raz jechałem taką trasę samochodem także zmęczenie sięgnęło zenitu :/

NORTH VS VIRTUS.PRO
Po pierwszym dniu spodziewałem się że będzie tu magia, ale czegoś takiego nie, doping ogromny, no i gra VP, niesamowity cobel, kosa od Snaxa świetna, potem emocjonujący Nuke, akcja Bialego <3 i VP w półfinale.
"Kto nie skacze ten za North hop hop hop" :D

GAMBIT VS ASTRALIS
Poszliśmy do samochodu zjeść, bo nikt normalny zapiekanki za 12 zł nie kupi XD Wracamy, a tu 13-7. Kolejny świetny mecz Gambitów, widać że przejście Zeusa wiele wniosło do Ich gry.

IMMORTALS VS VIRTUS.PRO
Lucas Pierdolony...
A tak serio to trzeba przyznać że Brazylijczycy byli lepsi, mecz ciekawy doping niesamowity, a cluth pashy <3 Do tego na początku hymn, jak wróciłem to pierwsze co zrobiłem to jeszcze raz to zobaczyć, normalnie łzy w oczach piękna sprawa.

Showmatch
Świetna sprawa dla publiki, przerwy techniczne żeby rzucić myszkę dla publiki, urodziny komentatora, świetna sprawa.

GAMBIT VS IMMORTALS
CO to był za mecz, nie spodziewałem się takiego dopingu dla Gambit, atmosfera prawie jak na VP Ostatnie akcje w chuu emocjonujące i zasłużenie Gambit wygrało ten mecz.

Czy było warto jechać? Ojjj tak, magiczna atmosfera, CS na najwyższym poziomie, rozdawane piny na wejściu XD monstery za free (tylko trzeba było 5 minut w kolejce postać :D ) A ponoć major ma być co roku w Krakowie, co jest niesamowitą wiadomością. Naprawdę polecam każdemu :D

Polecam obejrzeć, około 1:02 nagrywane z miejsca w którym siedziałem XD
Spoiler:

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Przede wszystkim sprawa istotna. Major w Polsce, kolejny raz. Jestem w chuj podekscytowany faktem, że Polska została wybrana, zorganizowaliśmy już 3 wielkie eventy CSowe w tym kraju (IEM/PGL/Lan Ciechocinek) i fani CSa w Polsce pokazali, że warto organizować tu wydarzenia bo warto, bo tu scena żyje, za co wszystkim należy podziękować. To co działo się w tauron przechodziło ludzkie pojęcie.

Druga sprawa Virtus Pro. Wrócili silniejsi? JASNE! Z dna które grali i prezentowali się fatalnie podczas chociażby ESL (ten turniej przed majorem, nie pamiętam co to dokładnie było) gdzie odpadali w fazie grupowej z fatalnym bilansem. Na majorze niesieni przez fanów pokazali klasę. W grupie mogli lekko wygrać 3-0, jednak jak się okazało, takie kurwa Gambit nie takie ez. W ćwierćfinale mega, cała ekipa grała wyśmienicie, najbardziej cieszy mnie to, że Pasha z AWP miotał jak za dawnych czasów w 2014. Przyda mu się taki boost i dobre mecze. Szkoda półfinału, ale Brazylijczycy grali mecz majora, ich najlepszy. Na Mirage`u było blisko, tak na prawdę jedna runda force po stronie Brazyliano zadecydowała, bo gdybyśmy ją wygrali, czuje, że remis 1-1 by wpadł i wtedy już by się okazało wszystko.

Raczej nie spodziewałem się że SK odpadnie w ćwierćfinale, że BIG wejdzie do play offów i kurwa GAMBIT! Powiem tyle, ZEUS, zasłużyłeś Ty skurczybyku! Fenomenalny turniej, pokazali, że nie będąc żadnym faworytem można świetną grą rozjebać wszystko. Zeus i jego motywacja przy chujowej sytuacji w półfinale...mistrz <3

Superstar
Awatar użytkownika

IEM w Oakland. NiP triumfatorem! Dla mnie to był świetny turniej, topowe drużyny no i NiP wygrywa <3 Osobiście uwielbiam drużyne, Get RIght jest w moim ulubionym zagranicznym graczem wiec markowałem mu od początku turnieju. Pokazali, że moga sie porzygotowac solidnie, obronic tytuł i to w jakim stylu! Pokonali SK w półfinale, faze w finale 3-2, mistrzostwo. Tu narzuciła sie od razuu dyskusja co do kwalifikacji do majora. NiP przegrał z jakimis randomami i przez to nie pojada na majorka jakiegoś, nie pamietam dokładnie gdzie. A mimo wszystko, w Oakland pokonuja kurwa top świata i to nie przez przypadek, bo to nie były matche bo1. Cos trzeba w kwali zmienic.

BTW AGO jutro w finale Chaina Top podejmie TyLoo badz Vege. Myśle, ze do ugrania. W pólfinale 2-0, dwie mapy 16-5. Trzymam kciuki, jutro 12 gdyby ktoś był zainteresowany :)

A no i dzisiaj VP maraton, 19/20 - 2xbo1 z NiPem, 21/22 - 2xbo1 z Fnatic

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna