Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 18, 2019 10:19 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Czerwiec już jest, zaraz Mundial, ale już kluby kminią, Lewandowski szuka klubu, Real szuka trenera, polskie kluby szukają następnego Carlitosa o tym samym imieniu, a Arsenal to już w ogóle szuka jakiegokolwiek wzmocnienia żeby defensywa nie wyglądała jak totalne gówno. Pewnie jakieś deale będą jeszcze ogłaszane przed MŚ, więc co tam, porozmawiajmy o nich :)

Gdzie zagra Lewy? Tego w sumie nikt nie wie obecnie. Z jednej strony mówiło się o Realu, ale temat niby niedawno upadł, teraz znowu nie wiem czy jakoś wrócił, czy już na pewno nie ma opcji na Lewego w Madrycie. Kolejna opcja Chelsea i z tego co sobie przeglądam to tam chyba ma najbliżej. W sumie to obecnie na jego miejscu wolałbym zostać w Bayernie, problem taki, że w sumie już narobił tyle gówna tam, że nie bardzo wypada zostać xD Jeszcze coś o Juve było, ale oni chyba bardziej po Icardiego idą. Na pewno wiemy jaka saga transferowa będzie najciekawsza w tym roku, chyba że nagle Messi stwierdzi, że chce iść do Zagłębia Sosnowiec.

W Arsenalu sytuacja wygląda za to tak - potrzebujemy środkowego obrońcę, prawego obrońcę, defensywnego pomocnika i bramkarza. Codziennie pojawiają się kolejne nazwiska. Tylko prawa obrona jest tak serio dogadana i na dniach powinno być ogłoszone, że Stephen Lichsteiner przychodzi za darmo, a to spoko, bo jest doświadczony i na pewno wymusi na Bellerinie presję, bo obecnie to Hector bardziej się przejmuje pokazami mody niż karierą piłkarską xD No i Sokratis za 16 milionów też na dniach powinien być dopięty (trochę beka, bo bo jakoś od 25 maja mówi się, że kwestia dosłownie paru dni... I minęło już 1,5 tygodnia i nic xD) a to też spoko transfer i na pewno tu na plus wychodzi Arsenal bardziej niż BVB. Ma też przyjść drugi środkowy obrońca i tu zaczyna się zabawa. Raz się mówi o Johnnym Evansie, raz o jakimś gościu z Ligue 1, o którym wcześniej nie słyszałem, raz o Benatii, a zaraz komuś odpierdoli i powie, że Ramosa chce Emery sprowadzić xD Tak samo z ŚPD. Raz Nzonzi, raz Seri, raz Vidal, znowu Nzonzi, potem Rabiot, znowu Seri, potem Pellegrini i tak w kółko. Ale przynajmniej chcą kogoś podpisać, to miło.

A, no i Aaron Ramsey raczej nie powtórzy sytuacji z Alexisem, bo ma na dniach podpisać nowy kontrakt, czego nie można powiedzieć o Wilsherze, który ma odejść za darmo do jakiegoś Crystal Palace czy innego gównoklubu. Tak wiem, że i tak grał w gównoklubie.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

W kwestii trenera, bardzo chciałbym Pocha. Zrobić z Tottenhamu taką markę to naprawdę nie lada wyczyn, poza tym Maurycy jeszcze w czasach Espanyolu swietnie ogarniał, ale że Levy to Levy to negocjacje zakończyłyby się jakiegos 25 sierpnia a tego nie chcemy. Byleby nie Sarri, Guti tbh tez nie jest opcją którą bym brał. Conte stylem niezbyt pasuje, Allegri to człowiek o charyzmie ujemnej więc też w tej szatni średnio go widzę. Zatem kto? Dobre pytanie, chuj wie. Klopp i Jogi niestety nierealni, naprawdę boje się tego co w tym momencie piszę ale przyjście Wengera na tę chwilę wydaje się być dość realne XDD

Co do transferów to wiadomo że zależy od tego kto przyjdzie na ławkę, ale widzę to tak:

In: Allison, out: Casilla. Navas ma 33 lata, ma świetne mecze ale jest niestabilny i po prostu taka zdrowa rywalizacja w bramce będzie dobrym rozwiązaniem, Allison to kocur i w takim wieku poki cena to nie jakies jebane 150mln a on sam chce przejść grzech nie brać.

In: Odirozola, out: Achraf, na wypozyczenie. Hakimi ma potencjał ale to jeszcze nie ten poziom, a Carvajal jest pilkarzem dosc kontuzjogennym więc PO na miarę co najmniej Danilo jest konieczny. A że Alvaro sam chce Realu i że cena wydaje się przyjazna, to nie mozna nie skorzystac, ogladalem go kilkukrotnie i to pilkarz naprawdę znakomity, za rok czy dwa wraz z Kimiśem będą dwoma najlepszymi PO na świecie z resztą daleko w tyle

I teraz co dalej? Koncentrao wraca na LO, Theo mimo wszystko tak o skreślić po 1 sezonie nie wypada skoro jest tak młody, więc lewa strona chyba zostanie bez zmian. Co ze środkiem? Mówi się o Romagnolim czy Gimenezie (no w chuj widze transfer z Atleti XDDDD), ale jeśli Vallejo nie dopadnie znowu kontuzja na pól sezonu to Jesus ufam tobie, naprawdę wyglądał pod koniec sezonu dobrze i jest przyszłością na tej pozycji, trochę gorsza wersja Pavarda na tę chwilę. Aczkolwiek i tak szansę na przyjscie jakiegos stopera oceniam 50-50 wiec kto wie.

Ceballos i Llorente to dwie niewiadome, tu tez nikt nie wie czy wypozyczenie czy zostaną. Lepiej niech zostaną.

Mayoral co raczej oczywiste odchodzi i tu w jego buty wejdą i De Tomas i prawdopodobnie powracający Mariano. A jak nie on to może jednak zobaczymy transfer typu Icardi czy Werner? Tu też 90% roli odegra to czy na lawke wbije jakis makaroniarz czy ktos typu Marcelino czy Lopetegui. Szczerze to na tej pozycji chcialbym najbardziej jak najwiekszej rywalizacji bo raz ze to motywuje łysego i przynosi z niego to co najlepsze, dwa ze po prostu czas najwyzszy zeby taki nowy Higuain czy Morata sie w klubie pojawil, tego nam w zeszlym sezonie brakowalo w lidze.

No i najwieksza zagadka na koniec, czyli co z Ronaldo i Balem. Kurwa serio, myslalem ze po zeszlych wakacjach teraz odpoczniemy sobie od kolejnej nieznosnej sagi z CR ale wyglada na to ze moze byc jeszcze gorzej XDD. Myślę że zostanie, bo gdzie niby mialby pojsc? Legitne pytanie. Proszę o jeden klub który moglby sobie na niego pozwolić. Z Balem jest gorzej bo u niego niezadowolenie jest od dawna a po finale LM sam wie tez ze teraz to on rozdaje karty. Nie zdziwi mnie jego odejscie bo tu opcje typu United są otwarte. Powiem tak: jeśli ktorykolwiek z tej dwójki odejdzie, będzie petarda typu Neymar czy co najmniej ktos pokroju Hazarda, inaczej nie widzi mi sie zeby Floro ktoregos wypuscił.

Btw wyobrazacie sobie jak zajebiscie wygladac bedzie najlepsze trio Realu z przodu po przyjściu Mohammeda Salaha?

Ronaldo-Benzema-Lucas/Asensio

elooooooooo

Superstar
Awatar użytkownika

Nie wiem czy po Tym co w zeszłym roku napisałem o Sahalu powinienem się tu wypowiadać, ale walić XD

Zacznijmy od tego że w Tym okienku mamy mega zamieszanie z trenerami, zaczęło się od Wengera, więc tam pewnie pójdą mocniejsze zmiany, teraz ciekawie to wygląda w Realu, bo choć w Wengera tam nie wierzę, to może dojść tam do nie małego zaskoczenia, no i Mi najbliższe patałachy, czyli w sumie to czy Conte zostanie, bo słyszy się o spinach z niektórymi zawodnikami, sam nie jest do końca zadowolony z polityki klubu. Choć z drugiej strony wczoraj czytałem very legit info że ma zostać.

W kwestia transferów ciekawie wygląda sprawa z Lewym, bo jakby już miał gdzieś przejść, to chyba ta opcja jest najbardziej prawdopodobna, choć Imo najprawdopodobniejszą wersją jest to że zostanie w Bayernie, tak jak Ronaldo w Realu, a jakby już miał przyjść to ktoś z dwójki Morata/Giroud out i w sumei to wolałbym juz sprzedać Alvaro, bo i więcej hajsu za Niego będzie, a i z tej dwójki wolę Giroud.
Z resztą transferów poczekałbym na zakończenie MŚ, a na razie po prostu nie sprzedać nikogo ważnego.

Btw Bogoria i Działdowo dojebali taki transfery że w przyszłym sezonie w finale LM w tenisie stołowym będą dwie Polskie drużyny #PotwierdzoneInfo.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Mid carder
Awatar użytkownika

Manchester United
No to mamy już Freda, który mam nadzieje, że nas nie wyrucha hehe. Typa znam tylko z tego, że jego imiennik grał w Olympic Lyon. Jakiś highlightsów z kariery nie oglądam, bo dają tylko najlepsze rzeczy, więc pozostaje mi czekać na MŚ, gdzie mam nadzieję, że zagra.
Kolejny, który niebawem ma nas zasilić, to Dalot, którego akurat oglądałem w Primeira Liga i w sumie będzie to bardzo udany transfer, bo już z portugalskiej mieliśmy wiele kozaków (np. Anderson i Bebe xD).

W plotki o Griezzmanie ciężko mi uwierzyć, bo gość chyba jest idealny u boku Simeone, a jeśli ma się przenieść, to raczej do Barcelony, a nie United, ale co ja tam wiem...

Z tych, którzy mają odejść, to boli najbardziej pisanie o Fellainim, bo gościa lubię i jest wręcz idealny w swej roli.
Sprzedanie go do Arsenalu to jeszcze większa głupota, więc pewnie tam też przejdzie :D

EDIT: Oddanie go do Arsenalu :D

Ogólnie to bym nikogo nie sprzedawał i poczekał do zimowego okienka z tym. Oczywiście fajnie jakby wzięli jakiegoś tam Shawa, czy innego no takiego gościa jak on (mimo sympatii do Luke'a, to powinien właśnie gdzieś pograć indziej, bo w Manchesterze to tam chuja pogra).

Po udanym sezonie w Walencji wróci Pereira, który mam nadzieję pozostanie w Manchesterze, bo powinien się już zacząć ogrywać w Anglii.

Valencia
Według źródeł zamiast Guedesa skusimy się po Hazarda! Ale oczywiście tego młodszego :)
Nie wiem jak tam sobie radził, ale jeśli jedzie na MŚ, to znaczy, że jednak jest okej. Do Guedesa jednak mu daleko z pewnością i liczę, że jednak PSG okaże się tak głupie, jak zawsze i go sprzeda Nietoperzom.
Fajnie jakby kupiono kogoś dobrego jako partnera dla Garaya. Ogólnie właśnie kogoś na środek obrony jeszcze dać pokroju Argentyńczyka... Otamendi :(
Są jakieś plotki, że Fabregas miałby przyjść i w sumie nawet nie wiem po co on u nas... Może Gomesa wezmą z Barcelony, bo w sumie czemu nie?
Mogą kogoś za Neto wziąć jakby coś, bo ten czasem jednak odwali jakiegoś Kariusa, a tego lepiej unikać.

Do wywalenia Nani i Paulista, bo ten drugi to jednak jest za głupi na piłkę nożną, mimo że miewa dobre występy. Vietto raczej powrót do Madrytu, choć jest to dobry grajek, to jednak no nie jest na tyle niezbędny.

Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2018 12:01 pm przez JuiceMoxley95, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Panie Robinson, my Fele nie kupujemy od was, a jak już to przyjdzie za darmo :)

W sumie ten Fellaini to taki dziwny transfer. Ja jestem na tak, ale zależy od tego czy gościu ma być zawodnikiem pierwszego składu. Bo jakbyśmy mieli się pozbyć Xhaki lub Elnenego i do tego sprowadzić jeszcze jednego DMa typu Nzonzi to jak dla mnie jest to jak najbardziej spoko opcja. Gościu jest zadaniowcem, nie w stylu Peszki, a takim pozytywnym, który wbija albo bronić wyniku albo jak jest mega potrzeba to będzie grał na szpicy aby wrzucać na niego główki. Więc jakby miał odejść Xhaka, a do tego przyjść jeszcze Nzonzi to jestem jak najbardziej na tak. Jak miałby przyjść właśnie jako podstawowy zawodnik, to wtedy paaaaanie idź pan w chuj.

Ogłoszono też transfer Stephana Lichtsteinera. Zdania są podzielone co do tego transferu, bo kibice Arsenalu w sumie są zadowoleni, a kibice innych drużyn mówią, że gościu jest za stary. No i zrozumiałbym może ten argument, gdyby nie to, że jednak w Juve i tak nieźle grał jak na swój wiek, a do tego on nie ma być zawodnikiem, który z góry wygryzie Bellerina, a właśnie będzie wywierał na nim presję i może czegoś nauczy, a tacy zawodnicy w szatni też są potrzebni. W dodatku tu przemawia za mną taki argument jak u Fellainiego - jak ma przyjść za darmo to w sumie tylko na plus możemy wyjść.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Cytuj:
No i najwieksza zagadka na koniec, czyli co z Ronaldo i Balem. Kurwa serio, myslalem ze po zeszlych wakacjach teraz odpoczniemy sobie od kolejnej nieznosnej sagi z CR ale wyglada na to ze moze byc jeszcze gorzej XDD. Myślę że zostanie, bo gdzie niby mialby pojsc? Legitne pytanie. Proszę o jeden klub który moglby sobie na niego pozwolić.

A jednak się znalazł jakiś klub! Co by nie było, nawet jeśli o przejściu Ronaldo do Juventusu było głośno od jakiegoś czasu, to tak naprawdę dopiero dzisiaj uwierzyłem w to, że serio odejdzie. A tu jednak CR7 od przyszłego sezonu będzie podbijał Serie A. Tak naprawdę ruch dobry dla obu klubów, choć dla Realu także zły, co jasne. Z jednej strony - Cristiano ma 33 lata, pewnie razem z końcem kontraktu przeszedłby do MLS, więc tak naprawdę to była ostatnia szansa dla Realu aby dostać za niego to co na niego wydali (mimo że spłacił się już dawno na boisku i poza nim). Z drugiej jednak stracili gościa, który w klubie pobił wszystkie rekordy strzeleckie i pewnie wykręcałby dalej te rekordy w kolejnych latach. Więc innymi słowy, trzeba zastąpić kogoś, kogo nie da się zastąpić. A Juve właśnie pozyskało nie tylko świetnego piłkarza, ale też machinę marketingową, a Juve w ostatnich latach mocno idzie w tym kierunku, chociażby zmieniając logo, czy wypuszczając na Netflixie serial o swoim klubie. Teraz do tego mają piłkarza, który na Facebooku ma o 20 milionów więcej polubień niż Real Madryt, który znowu jest największym klubem piłkarskim na tej stronie. Na pierwszy mecz Ronaldo w Juve zwrócone będzie masa oczu, ratingi pierwszego spotkania Juve w Serie A pewnie wypierdolą poza skalę, a highlighty Cristiano z tego spotkania na YouTube będą na luzie osiągały kilka milionów wyświetleń. Na pewno Perez ma plan na Neymara albo Mbappe, bo inaczej Ronaldo by się nigdzie nie ruszał.

Ale dobra, teraz ten najważniejszy transfer z dnia dzisiejszego - Lucas Torreira oficjalnie w Arsenalu! Tym samym Arsenal skompletował już swoją pierwszą drużynę na kolejny sezon. A przynajmniej tak twierdzi David Ornstein, który w zasadzie jest na równi z klubem w kwestii ogłaszania zawodników. Jednak widziałem dzisiaj jakieś tweety od gości, którzy niby coś wiedzą w klubie, że szykują jeszcze jakąś bombę transferową i to taką konkretną. Oczywiście do takich newsów podchodzę z wielkim dystansem, bo nie raz byli już goście, którzy niby wiedzą co się dzieje w klubie żeby potem się okazało, że się mylili spektakularnie. Tak czy inaczej, ja jestem cholernie zadowolony z tego co Arsenal zrobił w tym okienku - wyraźnie wzmocnił pozycje, którego tego wymagały i to w dodatku na miesiąc przed rozpoczęciem sezonu, kiedy taka Chelsea nie wie jeszcze czy Conte będzie ich trenerem, mimo że zaczął treningi z pierwszą drużyną xD Z optymizmem patrzę na kolejny sezon, myślę, że Top 4 jest do ugrania.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Mid carder
Awatar użytkownika

Conte puto już poza Chelsea. Jak przychodził, a także przez większość swojego pierwszego sezonu w Anglii jeszcze jakoś dał się tolerować i przede wszystkim polubić. Plus okazał się trochę szybszy od innych, jeśli chodzi o parę aspektów gry, co spowodowało salwę zachwytów. Ale im sobie bardziej pomyślę, co on odjaniepawlał później... W ostatnim sezonie były 3 - 4 dobre mecze od strony taktycznej i na tym skończmy. Parę rekordów zrobił, dwa trofea do klubowej gabloty wstawił, no by było na tyle elo. Teraz tylko czekam na jakąś autobiografię Williana czy innego Luiza, którzy poświęcą rozdział na wydarzenia zza kurtyny sezon 2017/2018.

W jego miejsce przychodzi Maurizio "Ej młody, masz szluga?" Sarri. Wreszcie możnaby rzec, bo trochę to trwało. Niestety Chelsea to cyrk na kółkach i to co się działo w ostatnim miesiącu dwóch, to takie siarczyste X, prawda, D. Jestem happy, i to nawet bardzo, bo miałem marzenie, by powrócić do czasów Ancelottiegoo i magicznego sezonu 2009/10 i jesteśmy na dobrej drodze by to osiągnąć. Jego Napoli widziałem sporo razy w akcji, a liczby mówią same za siebie. Oprócz jednej: zero trofeów. Ale jakoś wybitnie się tym nie martwię, a właściwie wcale. Ma cały piękny sezon na to, by wszystko uporządkować, ustawić pod siebie, a trofea Chelsea będzie zdobywać seryjnie sama. Czas uwolnić bestię i ciężko znaleźć lepszego kandydata niż Sarri, by to on zwolnił lejce ofensywnej Cheslea. Jak przeważnie jestem sceptycznie nastawiony do nowych sezonów, tak myślę, że radość i świeżość jaka zapanuje w szeregach The Blues, każe mi stawić ich obok Liverpoolu jako kandydatów numer 1 do popularnego majstra. Do The Reds zaraz przejdę, pierw Chelsea i układ, który Sarri miał zawrzeć z wysłannikami Niebieskich, jeśli mają go zakontraktować - Hazard i Willian muszą zostać. Byłoby cudownie, gdyby tak się stało. Eden jest w takim gazie, że tę ligę zgwałci. Tylko czy da radę go jeszcze przekonać, by został? Jest w bardzo dobrej formie, w bardzo dobrym wieku, Real i Barca zabijają się o niego i 100 mln co najmniej trzeba wydać na Edena, a Mundial tylko podbił cenę o jakieś pół tej kwoty. Czy gdy odejdzie będę zły? Nope, należy mu się, to było piękne sześć lat, których w pełni nie wykorzystał ani on, ani Cheslea, nadal nie można go wymieniać na równi z Messim i Ronaldo, ale przyszły sezon, nie ważne gdzie, wydaje mi się, że to zmieni. Real to jego marzenie i tam go widzę w przyszłym sezonie, to co mówił zaraz po meczu z Anglią wydaje się być znamienne, ale jeśli Maurizio go przekona, by został w Londynie i ściągnął mu paru grajków do pomocy...

Willian - jeden z moich ulubionych transferów ostatnich lat i jeden z moich ulubionych piłkarzy ostatnich lat w Chelsea. Gdy było źle, ciągnął naszą grę. Z tego całego źródełka dobrych grajków, jaki Szachtar miał swego czasu, Willy był najlepszy. I udowodnił to przez te pięć lat. Też będzie mi go cholernie brakować, bo też ma bardzo dobrą ofertę z Barcelony. Tak jak w przypadku Hazardinho, tak i tutaj będzie super, jeśli Brazylijczyk zostanie. Ale zrobił już dla tego klubu tak dużo, że nie mam nic przeciwko, by od nowego sezonu wygrywali co popadnie wraz z Edim odpowiednio w Realu i Barcelonie.

A także trzecim takim pewniakiem do odejścia, którego wolałbym widzieć jednak w Chelsea, jest Tibo Kurtuła. I on, i Hazard, i ogólnie cała Belgia ma za sobą ekstra mundial. Courtois najwięcej miesza, jeśli chodzi o to, czy ma zostać, czy nie. W jego przypadku głównym asem w rękawie jest fakt, że ma rodzinę w Madrycie i sądzę, że po tylu latach to będzie kartą przetargową i Królewscy porządnie wzbogacą naszą kasę.

Tak się składa, że Chelsea jest najbardziej rozchwytywaną ekipą w tym okienku, taki Kante spędza sen z powiek Barcy, ale za mniej niż 200 mln nie pójdzie. Tak czy siak parę nazwisk może sobie jeszcze pójść. Więc wypadałoby sprowadzić kogoś w ich miejsce.

Pojawił się już Jorginho, czyli taki trochę koszmar Piotera Zielińskiego. Teraz jest u nas, będzie takim lepiej uprzywilejowanym ofensywnie N'Golo. Jestem nastawiony optymistycznie. Za Thibaut ma przyjść Allison za około 70 mln, co mega okazją nie jest, a sam jakoś fanem tego ruchu nie jestem, ale jeśli ma zapewnić 20 czystych kont w sezonie, to dam się namówić. W akcji widziałem go parę razy, zwłaszcza w tegorocznej LM. Myślę, że warto dać szansę. Cele na to okienko jeśli chodzi o Chelsea to także Gołovin, Hysaj, Rugani, Koulibaly (chuj kurwa, całą serie A wykupmy) i Higuain (no kurwa mówię). Dwóch z nich, Włocha i Senegalczyka, widzę w Cheslea pomimo obaw co do stopera Juve. Ale Gołovin to przereklamowany gowniarz wyglądający jak Reus, co miał dwa dobre mecze na mundialu i skończy jak jakiś inny rosyjski towar importowy. A Higuaina nie chcę po prostu. Widziałem go w Chelsea jakieś pięć lat temu i mimo, że dalej strzela se brameczki, to mnie irytuje strasznie, bardziej niż Morata, a nawet Lukaku czy Szterling z tego mundialu. Nigdy nie lubiłem Argentyńczyków, były wyjątki, Gonzalo to nie jest jeden z nich.

Kogo bym widział w The Blues? Cavani i Mertens ze starszych roczników. Cavaniego propsuję od jego pierwszego pełnoprawnego sezonu w Napoli, dla mnie najlepsza 9 na świecie i gdyby wykorzystywał chociaż 8/10 sytuacji, jakich ma, najlepszy napastnik na świecie. Problem - czy chce iść do Chelsea, skoro sam mówił, że chciałby zagrać w Atletico Madryt, a De Laurentiis chce go sprowadzić z powrotem do Neapolu, by odpowiedzieć na transfer Ronaldo. Mertens od czasów PSV jest moim ulubieńcem, dziwię się, że tylu Belgów poszło grać do PL, a Dries jeszcze się na to nie zdecydował. Atak Hazard - Cavani - Mertens to cud świata. Plus fajnie byłoby widzieć Polaka Rodaka w Chelsea, ale Lewandowski ma najbardziej gówniany klub ever, plus nie ma chyba ambicji, by podbić rynek brytyjski, a nie hiszpański. Szkoda. Z młodej krwi widziałbym Leona Bailey i Juliana Brandta z Leverkusen, Martiala z Utd, no i z młodszych roczników u nas paru gości, bo taki Abraham ma być w drużynie na ten sezon, a Mount, Ampadu, Hudson Odoi, Izy Brown, Feruz gdzieś zaginą.... Dałoby się szansę. Z innych nazwisk: Ruben Loftus Cheek chyba nie będzie na ten sezon. Kennedy już poleciał do Newcastle, nie wiem co z Zoumą, ale reasumując wszystko: jest ok na obecną chwilę, może być gorzej, więc muszą być transfery. Dla mnie, dla Chelsea, dla Hazarda przede wszystkim.

Co do Liverpoolu, to ogólnie się więcej rozpisze o transferach w PL w połowie sierpnia. Ale mega propsy za Shaqa, bo jeśli w Stoke wykręcał takie liczby, to co dopiero teraz ... Plus Keita mniam. Ale tak jak mówię, poczekam na sierpień, bo będzie się działo w chuuu w te wakacje.

Superstar
Awatar użytkownika

17 Lipca 2018 - Real Madryt bliski transferu Edena Hazarda, Icardi i Werner też w planach po tym jak Mbappe ogłosił że zostaje w Paryżu
26 lipca - transfer Neymara oficjalnie niemożliwy, Icardi zostaje w Interze, Real planuje teraz zakup Hazarda, Courtoisa i Lewandowskiego za łącznie 300mln
5 sierpnia - Lewandowski na dłużej w Bayernie, Alisson przechodzi do Liverpoolu, więc szanse na transfer Courtois spadają. Chelsea żada za Hazarda 200 mln
15 sierpnia - Eden se queda
31 sierpnia - z klubu w ostatniej chwili odchodzą Mateo Kovacic, który dołącza do Chelsea oraz Isco, który znajduje dom w City. Real był bliski odkupu Jamesa Rodrigueza z Bayernu ale w wyniku deja vu sprzed 3 lat, w wyniku pomyłki fax machine James zostaje w Bawarii

1 września - Cristiano Ronaldo strzela hat tricka Pescarze, tymczasem linia ofensywna Realu na sezon 18/19 to Lucas, Bale, De Tomas, Benzema oraz Vinicius

1 czerwca 2019r - final Ligi Mistrzów na Wanda Metropolitano. FT: Real Madrid CF 2:1 Atletico Madrid (Benzema 2', Griezmann 81 (P), Ramos 90+5').

sory za spoilery ale przybyłem z przyszłości

jebac wifi

Mid carder
Awatar użytkownika

No United to tam nie chce mi się o nich pisać, ale wspomnę o Valencii i jej transferach, ponieważ one sprawiają, że w tym roku nie tylko jestem w 95% pewny TOP4, to i w Lidze Mistrzów mamy spokojne szanse na 1/8 LM.

Diakhaby - No liga francuska jest dla mnie czymś, czego nie oglądam, ale no transfery stamtąd to dość ciekawa rzecz. Francuz zadebiutował w meczu z Espanyolem, który Valencia przegrała, a on sam mimo paru przebłysków zagrał słabo, ale cała ekipa w defensywie była beznadziejna, co oczywiście nie tłumaczy Diakhaby'ego. Pozostaje mi wierzyć, że będzie lepiej.

Wass - Wszechstronny ziomek, który na razie bez fajerwerków gra, a to dość dziwne, bo ligi przecież nie zmieniał, a w Nietoperzach jest już te dwa miesiące. No nic, pozostaje czekać aż odpali.

Piccini - Bardzo fajnie się pokazuje w grze ofensywnej i oby też grał często, bo coś czuję, że może on sporo dać Valencii w tym sezonie.

Batshuayi i Cheryschev - Fajne wypożyczenia, ale w Denisa dość mało wierzę, a Batsu to sam nie wiem, bo w Borussii zbyt wiele go nie oglądałem.

Gameiro, Murillo tam ocenię kiedy indziej pewnie sobie prywatnie, a na sam koniec muszę po prostu napisać, że Peter Lim to jednak gość! Udało się kupić Guedesa i to za 40mln, więc nowy rekordzik.
Nic tylko czekać na tę kolejkę i Valencia znów będzie wygrywać.

A o United wspomnę jednak - No dziwne okienko to było i chyba to tyle, co mogę napisać.

Superstar
Awatar użytkownika

Bats akurat wydaje się pasować jak ulał do "Nietoperzy". Przynajmniej charakterologicznie XD A to wypożyczenie do BvB okazało się strzałem w dziesiątkę, bo błyszczał tam, zdobywając gola za golem. Jedyny, ale duży zonk z tym zawodnikiem jest taki, że jest bardzo chimeryczny i czasem odwala takie rzeczy jak w meczu Tunezją na mundialu, co zresztą spowodowało, że nie przebił się w Chelsea. A niekiedy ładuje seryjnie bramki jak ostatnio w Niemczech czy wcześniej w Standardzie Liege i Marsyli, gdzie się wypromował :D

Ogólnie świetne okno Valencii, którego dopełnieniem i pięknym zwieńczeniem jest wykupienie Guedesa i mogę tylko pozazdrościć, bo jeżeli chodzi o koszulę bliższą ciału, to wiele się to nie różni od wizji Rainmakera sprzed ponad miesiąca, a z Kovacicem nawet trafił XDD

Pozostaje mieć nadzieję, że druga przygoda sprowadzonego właśnie Mariano Diaza okaże się o wiele bardziej owocna i nie będzie trzeba go za rok sprzedawać jak to miało miejsce z Moratą. Zawsze to kolejna 9, od której można będzie o wiele wiecej wymagać niż od Mayorala...

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]