Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 23, 2017 9:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: KU PAMIĘCI [*]
Mid carder
Awatar użytkownika

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UCZCZENIA PAMIĘCI MODERATORA ŚWIATOWEJ SŁAWY FORUM WRESTLEFANS - DOMISZUMA POPRZEZ OBEJRZENIE TEGO KRÓTKIEGO TRIBUTE VIDEO. MAM NADZIEJĘ ŻE DOCENICIE TO, IŻ POŚWIĘCIŁEM NA TO CZAS, KTÓRY MOGŁA ZAJĄĆ NAUKA NA JUTRZEJSZY EGZAMIN

ŚPIJ SŁODKO ANIOŁKU. BANOWANIE NA IRCU NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE SAMO [*]

Superstar
Awatar użytkownika

Dzięki za wszystko Dominik. Mam nadzieje że jesteś teraz szczęśliwy tam gdzie jesteś.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Superstar
Awatar użytkownika

25.12.2010 - 01.02.2017

Dziękujemy, Domiś :!:

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Wielki człowiek, patriota, prawdziwy Polak, filantrop. Tacy ludzie już się nie rodzą. Kiedyś wszyscy razem będziemy banować na niebiańskiej polanie irca #wf

Będziemy tęsknić, Domi.

Superstar
Awatar użytkownika

A już za moment wychodziłyby 3 lata jego kadencji jako moderator :( Przykra sprawa, dziękujemy Domiszum!

#Domiszum4HOF2017

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Piękny tribute. Dominik na zawsze z nami, będę tęsknił za Twoimi wpisami w dziale kolarstwo oraz za recenzjami z gal What Culture Pro Wrestling. Niestety, zachowanie pewnych osób sprawiło że już pewnie nie zagramy tego trzeciego, decydującego meczu w Haxie, a wygrana walkowerem mnie nie zadowala.

Żarty żartami ale serio liczę że Domi wróci na forum bo udzielał się akurat głównie w tych tematach które śledzę, poza tym trochę głupio że tak sobie odszedł bez pożegnania i to w dodatku wtedy kiedy kupowałem bułki w Lidlu.

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Heh, kto by pomyślał że nieraz może zostać wykorzystany materiał na jedną osobę. Ależ się przysłużyłem jako nagrywający ;)

Star
Awatar użytkownika

Polak, patriota, angielski milord. Najpierw Forlan, teraz to, niesamowite jak ten czas szybko leci, odwracamy się i kolejna osoba odchodzi z naszej rodziny. Na zawsze w naszych sercach, będziemy tęsknić. Będzie mi brakowało takich akcji jak np. podczas Wrestlemanii.

[*]

Superstar
Awatar użytkownika

Świetne upamiętnienie tej wybitnej postaci, szkoda Mi na pewno będzie tych dyskusji o kolarstwie czy sprawdzania co z WCPW jest wartego uwagi i takiego właśnie Domiszuma zapamiętam. [*]

A tak serio mógł nie odchodzić, a na pewno nie w momencie gdy oglądałem mojego kandydata do filmu roku :)

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Star
Awatar użytkownika

Brat Abu Dominik al-Bulandi osiągnął dziś szahadę (poniósł męczeńską śmierć) w imię Allaha jak prawdziwy członek islamskiego kalifatu, mamy nadzieję, że Allah nagrodzi go 72 dziewicami, a jeżeli nie, to proszę przewinąć do 26 sekundy tribute'a.

Śmierć brata Abu Dominika upamiętniają już jego bracia z kalifatu, którzy na jego cześć przyjmują tę samą pozę, co on. Oto dowód:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Requiescat In Pace Domiszum. Cytując Kylo Rena: "I will finish, what You started". We will always remember... WrestleFans Remembers [*]

Obrazek

1x time WFF Polish Champion
1x time WFF Champion (current)

INTERCONTINENTAL WRESTLING COMPANY

Superstar
Awatar użytkownika

Tęsknie za Domiszumem moderatorem. Spoczywaj w pokoju. [*]

Mid carder
Awatar użytkownika

Już nie będzie Dominika Szumskiego na następnych banowaniach. Pożegnanie Domiszuma z Wrestlefans… Sześć banów: cztery szybkie, jeden sprawiedliwy, jeden bezsensowny, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat stażu. Fenomen forumowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze banowanie na forum odniósł tu, na tym ircu jako osiemnastolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać to banowanie. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego banu cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym banom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Dominika na całym świecie, jak moderator Cm Maćko, który powiedział, że Domiś go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu banowania. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa forumowa widownia, kiedy banował podczas Wrestlemanii na ircu. Trzynaście przeszło milionów - banowanie Storma. To Jego ostatnie banowanie i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że na forum będzie jakaś próba kontynuacji. Domiszomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy forumowe i żeby coś po Domisiu trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Domiś! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

Prezes WFHF
Prezes WBU

Cm Maćko => Maćko => Cm Konfitura => Andrzej Młynarczyk => Cm Maćko

20.08.17

Star
Awatar użytkownika

Piękne tribute video z doskonałym podkładem muzycznym. Strasznie ciężko jest mi komentować w tej podniosłej chwili.

Zapamiętam Domiszuma jako wielkiego człowieka, który dbał o dobro tego forum. Co prawda nie udzielał się często, ale za to nadrabiał to wspaniałą charyzmą i eleganckim stylem życia. Do tej pory nie mogę się pozbierać. Straszna informacja - mam nadzieję, że Dominik wróci tutaj, bo go strasznie szanowałem. I nie piszę tego dla żartów, bo naprawdę będzie mi go brakować.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

CM Maćko pisze:
Już nie będzie Dominika Szumskiego na następnych banowaniach. Pożegnanie Domiszuma z Wrestlefans… Sześć banów: cztery szybkie, jeden sprawiedliwy, jeden bezsensowny, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat stażu. Fenomen forumowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze banowanie na forum odniósł tu, na tym ircu jako osiemnastolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać to banowanie. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego banu cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym banom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Dominika na całym świecie, jak moderator Cm Maćko, który powiedział, że Domiś go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu banowania. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa forumowa widownia, kiedy banował podczas Wrestlemanii na ircu. Trzynaście przeszło milionów - banowanie Storma. To Jego ostatnie banowanie i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że na forum będzie jakaś próba kontynuacji. Domiszomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy forumowe i żeby coś po Domisiu trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Domiś! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

Płakałem razem z Szaranowiczem. I do teraz sie wzruszam jak to słysze na yt.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]