Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob kwie 29, 2017 7:30 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Tak sobie pomyślałem teraz, że WWE 2K18 będzie grą z najlepszym rosterem do gier z serii WWE w historii. Można narzekać na to, że Vince ściąga do siebie wszystkie gwiazdy sceny niezależnej, ale dla fanów serii jest to mistrzostwo, bo nie będę musiał marnować czasu na tworzenie czy tam szukanie dobrego CAWa. xD Nie dość, że główny roster jest ok (on akurat za bardzo się nie zmieni w stosunku do poprzedniej wersji) to roster NXT całkowicie urwie dupy. To jest już raczej pewne, że w 2K18 zobaczymy SAnitY, Stronga, Ohno, Roode'a, Blacka, Almasa, Ember Moon, AoP, DIY i może nawet McIntyre'a. :D Ja pierdolę, co to będzie za roster. A dorzućmy do tego masę Cruiserweightów i nie zapominajmy o tym, że 2K lubi bawić się w DLC i na pewno do Hall of Fame Showcase wrzucą Kurta Angle'a, Beth Phoenix czy Rock&Roll Express. Czekam jak głupi, zastanawia mnie tylko czy wydadzą oni nową wersję tylko na PS4, Xboxa One i PC czy jeszcze będą myśleć o PS3, bo nie wiem czy skupiać się w wakacje na pracy przez trzy miesiące aby zarobić na nową konsolę czy tylko przez miesiąc. xD

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Roster w 2k18 będzie rzeczywiście ogromny, do tej listy dodał bym jeszcze takiego Cola czy O'Reillego którzy są na prostej drodze do WWE, plus do tego zawsze można liczyć na kilka nowych twarzy w fioletowej dywizji. I oczywiście polecał bym kupić coś nowszego, bo jednak jeżeli nawet wyjdzie wersja na starą generacje to będzie Ona wiadomej jakości.

Premiery Kwietnia
18-04 - Marvel's Guardians of the Galaxy The Telltale Series, czyli gra marki Telltale w universum strażników galaktyki, ale z tego co wiem nie będzie się opierała na filmie tylko komisach, co moim zdaniem jest dobrą opcją żeby zagłębić się w to universum.
20-04 - Syberia 3
25-04 - Outlast 2
25-04 - Sniper Ghost Warrior 3

Jak wiadomo jest tego więcej, ale osobiście to uważam za najciekawsze. Osobiście pewnie poczekam do promocji #JanuszBiznesu, ale uważam że są to produkcje warte przetestowania.

Poza tym wyszło pierwsze fabularne DLC do mafia 3 pod tytułem Faster Baby, niby wszystko OK, trochę nowych opcji, nowe pojazdy, ciuchy i te sprawy, no DLC jak DLC, tylko że to fabularne DLC którego fabuła trwa 1,5 godziny... Plus że dodali możliwość uprawiania marihuany, taka tam normalna mini gierka XD

Star
Awatar użytkownika

Fajne promocje wpadły na PS Store przy okazji kwietniowych obniżek. Właściwie kusi mnie aby sobie zakupić Fallouta 3 z wszystkimi dodatkami, bo kosztuje on 20 złotych a w DLC do tej gry nie grałem a chciałem. Ciekawi mnie tylko czy będą one dobre, bo podobno Mothership Zeta to gówno a Operation Anchorage jest nudne. Reszta na plus.

Ciekawe jak wypadnie Outlast 2. Jedynka była świetna, dodatek też niezły a demo do dwójki było nawet ok, ale jakoś mnie nie porwało. Nie wiem czy kupować czy oglądać na YT, ale jedną z tych opcji na pewno wybiorę. No i pewnie jak Hubson poczekam do promocji, bo nie dam 100 złotych czy tam nie wiadomo ile za horror do jednokrotnego przejścia. :D

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

http://www.gamezilla.pl/newsy/2017/16/c ... ultiplayer

Oficjalnie już można napisać, że nowe Call of Duty wraca do korzeni. :) Nie ukrywam, że ostatnie CoDy zupełnie mi się nie podobały a multi to już w ogóle było nudne. Teraz jednak jestem naprawdę zainteresowany, bo marzyłem o kolejnej części tej gry związanej z II WŚ. Z tego co można tu wyczytać to gra będzie zawierać lądowanie w Normandii. W CoDach tego chyba jeszcze nie było a jak wiemy - to jest dość brutalny moment w historii całej wojny więc może to wyglądać naprawdę nieźle. Chciałbym aby CoD zawarł też kilka etapów w Afryce, bo to ciekawy obszar a mało kto z niego skorzystał - chyba tylko w przypadku Snipera Elite i Medal of Honor: Wojna w Europie (niby Europa, ale jednak Afryka xD). Mam nadzieję tylko, że większość etapów nie będzie we Francji, bo to według mnie strasznie przeruchany temat jeśli chodzi o gry o tym konflikcie. W sumie to się trochę jaram. :D

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Brak czasu sprawił że w kwietniu pewnie nie ukończę żadnej gry :/ #matura także trochę luźnieszych przemyśleń.

CoD powracający to drugiej wojny to dobra wiadomość, widać było po reakcjach na ostatnią część że czasy nowożytne/przyszłość się przejadły także chyba w końcu activision poszło po rozum do głowy XD Jeżeli dadzą przyzwoitą kampanie fabularną, tak z 10 godzin minimum to sam pewnie to ich nowe dzieło sięgnę XD, a co do lądowania w Normandii to jest pewnik, bo w tym roku wychodzi film "Dunkierka", a jak wiadomo często premiery filmowe i growe mają ze sobą dużo wspólnego.

Na ostatnich promocjach kupiłem sobie Mad Maxa i po 4 godzinach gry jestem pozytywnie zaskoczony, słyszałem że gra jest mocno zgliczowana, a tu proszę przez ten czas trafiłem może na 2-3 poważniejsze błędy, do tego rozgrywka jest bardzo przyjemna oraz grafika na bardzo wysokim poziomie i ma nadzieję że z czasem nie wkradnie się w to powtarzalność, jak na razie polecam :D

Jestem też na ukończeniu wspomnianego przeze Mnie jakiś czas temu czwartego Residenta i mam trochę mieszane odczucia, z jednej strony gra się mocno postarzał i przystosowanie się do systemu strzelania zajęło Mi długie godziny. Z drugiej jednak strony gra ma wspaniały klimat i po pierwszych godzinach gra się w nią coraz lepiej. Do tego fajną rzeczą jest że po przejściu podstawki dostajemy masę dodatków, co jest dobre że nie musimy za nie płacić, tylko coś na zasadzie 'przeszedłeś grę, brawo, możesz grać w dodatki" i to się ceni, a nie tak jak to teraz bywa "kupuj DLC"

A no i Saints Row 2 za darmo, brać póki dają XD:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103509

A i trójka i czwórka są na mocnych przecenach także steam znowu kusi XD

Legenda
Awatar użytkownika

Przecież w CoD 2 był motyw z Dniem D więc nie wiem co to za nowość w tym najnowszym Codzie :D chodzi tu konkretnie o Pointe du Hoc w kampani amerykańskiej :P

A jak teraz nie dadzą Niemców to mogą spierdalać z tą grą, Rosjanami czy Aliantami już grałem.

Star
Awatar użytkownika

Chris pisze:
Przecież w CoD 2 był motyw z Dniem D więc nie wiem co to za nowość w tym najnowszym Codzie :D chodzi tu konkretnie o Pointe du Hoc w kampani amerykańskiej :P

A jak teraz nie dadzą Niemców to mogą spierdalać z tą grą, Rosjanami czy Aliantami już grałem.

No rzeczywiście. :D I Afryka też była w CoDzie 2, zupełnie o tym zapomniałem. xD No cóż, tak czy siak zgodziłbym się z tymi Niemcami, bo zawsze gra się tylko tymi dobrymi. Nie wiem jednak jak z tym będzie, bo się pewnie przyczepiliby wszyscy do propagowania nazizmu i chuj by z tego wyszedł. Najpewniej znowu dostaniemy jakiegoś Johna Smitha, super żołnierza z USA, który przyszedł na ratunek smutnej jak pizda Europie.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

RS pisze:
No cóż, tak czy siak zgodziłbym się z tymi Niemcami, bo zawsze gra się tylko tymi dobrymi. Nie wiem jednak jak z tym będzie, bo się pewnie przyczepiliby wszyscy do propagowania nazizmu i chuj by z tego wyszedł.

I to mnie zawsze wkurzało w grach CoD - Niemcy nie bo Hitler. Ale Rosjanie to już ok, to nic że Lenin, Stalin i ich następcy chcieli zalać chorą ideologią cały świat (szacuje się że komunizm pochłonął 100 milionów ofiar) ale ZSRR w grach o drugiej wojnie światowej jest dość często.

Ale powiem Ci jeszcze Radek że ja bym chętnie ograł Call of Duty we Francji np. jako niemiecki spadochroniarz i nie pogardziłbym kilkoma misjami jako dowódca czołgu (Ardeny 1940, Łuk Kurski czy Ardeny 1944). Ale masz rację, III Rzesza to nadal zbyt gorący temat ale jak to się mówi, Controversy Creates Cash.

W Modern Warfare 2 była taka misja gdzie strzelałeś do cywilów na lotnisku, fakt była potem gównoburza ale hej, jak inaczej mieli przedstawić pojeba Makarova? Myślę że taka kampania niemiecka bez łapanek, egzekucji czy obozów byłaby raczej mało kontrowersyjna, ostatecznie CoD to gra akcji a więc tu liczą się efektywne pola bitewne i takim tokiem powinni iść twórcy :D

Star
Awatar użytkownika

Chris pisze:
Ale powiem Ci jeszcze Radek że ja bym chętnie ograł Call of Duty we Francji np. jako niemiecki spadochroniarz i nie pogardziłbym kilkoma misjami jako dowódca czołgu (Ardeny 1940, Łuk Kurski czy Ardeny 1944). Ale masz rację, III Rzesza to nadal zbyt gorący temat ale jak to się mówi, Controversy Creates Cash.

W Modern Warfare 2 była taka misja gdzie strzelałeś do cywilów na lotnisku, fakt była potem gównoburza ale hej, jak inaczej mieli przedstawić pojeba Makarova? Myślę że taka kampania niemiecka bez łapanek, egzekucji czy obozów byłaby raczej mało kontrowersyjna, ostatecznie CoD to gra akcji a więc tu liczą się efektywne pola bitewne i takim tokiem powinni iść twórcy :D

Jako żołnierz niemiecki to byłoby spoko, ale zanim do tego dojdzie minie jeszcze paręnaście lat albo to nigdy nie nastąpi. :D Z czołgusiami się zgadzam, to byłoby ciekawe, nawet walnąć jakieś ryzyko i może jakąś bitwę nad Bzurą pokazać? Chociaż dla twórców Polska raczej nie jest interesującym miejscem do prowadzenia fabuły a szkoda, bo wiele się u nas działo.

26 kwietnia chyba rzucą jakiś oficjalny zwiastun albo pokaz rozgrywki, pisze się, że pojawią się najbardziej ikoniczne pola bitwy więc jakaś szansa na Polskę jest. Gdzieś w komentarzach ktoś pokusił się o wróżbę i trafiło na Skandynawię, a bardziej Norwegię i to by mi się naprawdę podobało.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Mogą pójść drogą nowego Battlefielda i zrobić to na zasadzie kilku nie połączonych ze sobą historii, co ma swoje plusy i minusy. Natomiast Skandynawia była by ciekawym wyborem, do tego te okolice są rzadko wykorzystywane w grach także zawsze coś świeżego.

Chris pisze:

W Modern Warfare 2 była taka misja gdzie strzelałeś do cywilów na lotnisku, fakt była potem gównoburza ale hej, jak inaczej mieli przedstawić pojeba Makarova?
Moim zdaniem to było świetne zbudowanie jego jako jak go tu słuszne nazwałeś pojeba XD DO tego dzięki temu gra zyskała duży rozgłos, a jak to mówi stara zasada "nie ważne jak mówią ważne żeby mówili".

Chris pisze:
? Chociaż dla twórców Polska raczej nie jest interesującym miejscem do prowadzenia fabuły a szkoda, bo wiele się u nas działo.
Nowy wolfenstein pokazał że u nas da się zrobić porządny etap :D Także może i tu się uda.

Star
Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=S077RYS ... L&index=15

Trailer nowego CoDa jest już dostępny. :D Wstawiam film Rocka, bo zwykle dobrze się go słucha. Wygląda na to, że już na 100% akcja rozegra się w Normandii. No cóż, trochę szkoda, ale i tak chętnie kupię ten tytuł. Trailer wyglądał fajnie, liczę na o wiele ciekawszą fabułę niż w tych pierwszych częściach o II WŚ. A sam materiał pokazał fajne smaczki, jestem bardzo pozytywnie nastawiony. :)

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Od Pana Remigiusza zawsze biorę premiery miesiąca także szanuję :D
Sam trailer wypadł bardzo fajnie, co można nie jest niespodzianką. Odbiór jest bardzo dobry, pod oryginalnym trailerem było ponad pół miliona łapek w górę i z 36 tyś w dół(Jakieś fan boye Battlefielda :P) Dla porównania Infinite Warfare miał tyle samo w górę i ponad 3,5 mln w dół także różnica jest ogromna.
Akcja w Normandii jest dla Mnie OK, po pierwsze z marketingowego względu przez film Dunkierka, a z drugiej jest to po prostu temat w którym można zrobić bardzo ciekawą kampanię i oby jej po prostu nie olali skupiając się na multi tylko zrobili porządnie tego singla.

Legenda
Awatar użytkownika

Rocka cenię bardziej niż chociażby Roja ale objerzałem sobie oryginalny trailer i równie dobrze mogli dać scenę lądowania z Szeregowca Ryana :D efekt byłby taki sam :D powrót do korzeni się bardzo ceni, mam nadzieję że będzie to w miarę długa gra bo mimo wszystko duży potencjał jest.

Grał ktoś kiedyś w serię Blitzkrieg? Chodzi mi konkretnie o 3 część tej serii, czytałem o niej bardzo pochlebne opinie i ciekaw jestem czy ktoś z forum w to grał.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8