Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 25, 2017 5:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Crew 2 mnie strasznie interesuje, chyba będę musiał o tym pomyśleć, a skoro jedynka jest taka fajna, to dwójka już w ogóle wciągnie dupą. :D

Ja wziąłem się za granie telefonowe, jak ktoś ma wolne pieniążki albo dobry mirror, to polecam sobie pobrać czy tam zakupić Reigns. Doskonała gierka na nudne popołudnia przy 45 stopniach na dworze. Nie będę się rozpisywał, ale głównie chodzi o to, że jest się królem i to od naszych decyzji zależy jak długo będziemy panować. Będziemy chcieli przypodobać się ludności, kościołowi czy żołnierzom? A może zajmiemy się budżetem królestwa? Każda decyzja oddziałuje na jedną albo kilka z czterech działów o które musimy dbać. I należy zachować harmonię pomiędzy wszystkimi, bo za dobre stosunki z jedną mogą skutkować przejęciem władzy albo innymi konsekwencjami. Ciekawy pomysł, doskonała gra na telefony. Polecam. Bez ocenki, bo nie ma co tutaj oceniać, jak to gra niekoniecznie skomplikowana. Polecam też The Escapists na telefony, całkiem fajna konwersja i działa nieźle. Teraz poluję na This War of Mine, ale 50 zł za grę mobilną nie dam, co to to nie.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Age Of Empires IV oficjalnie zapowiedziane !!!!!!

Spoiler:

Zajarałem się jak małe dziecko, Moja najukochańsza seria strategiczna wraca :D Pamiętam jak dwójka to była Moja pierwsza gra, także zawsze sentyment pozostanie, a po drugie była świetna i widząc trailer aż zachciał Mi się do Niej wrócić, w trójce bardziej poszli w fabułę i nie wiem czy nie wyszło to nawet lepiej, pamiętam jak niektóre etapy przechodziłem po kilkanaście razy :D
Co do nowej części to za produkcje odpowie studio Relic Entertainment które stworzyło np. Company of Heros, także nowy AoP jest w dobrych rękach, z trailerów wiele nie wynika, ale znając tą serie to jeszcze bardziej posuną ją do przodu, osobiście Mi najbardziej leżą klimaty średniowieczne, ale patrząc przez trójkę jak im dobrze wyszły czasy podboju Ameryki to te jeszcze bardziej współczesne zapowiadają się równie ciekawie.

Także WOLOLO WOLOLO WOLOLO XD

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

DLA FANOW WIESKA. ARHN.EU ROZJEBAL :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Former Admin/Former Mod/Śmieszek/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

South Park: Kijek prawdy (2014)

Zaznaczę że oceniam grę jako osoba która nie oglądała serialu (może jakieś funny moments, ale taż niezbyt pamiętam ) Gra która nie tylko łamię czwartą ścianę, Ona ją rozpier***, ale po kolei, zacznę od fabuły, Niby prosta walka o jakiś głupi kijek, ale pełna zwrotów akcji, zdrad, nowych sojusz i co najważniejsze świetnych misji, czy to misja z aborcją XD czy ta w Kanadzie, gdzie widać że Amerykanie mają takie podejście do Kanadyjczków jak polacy do Czechów (No tacy zabawni ludzie co śmiesznie gadają :P ). Sama rozgrywka to dość prosta walka turowa, ale jaj największym plusem jest to że ciągle się rozwija, co chwila poznajemy nowe umiejętności, nowe "czary", a nowe bronie zmieniają taktyki, nie mówiąc o dużej różnorodności przeciwników i naszych towarzyszy, co sprawia że możemy mieć 2137 różnych taktyk, przez co walka w ogóle się nie nudzi mimo jej pozornej prostoty. Do tego humor, o boże to po prostu trzeba zobaczyć, wiele nawiązań do popkultury i żarty tak naprawdę o wszystkim. Oprawa audiowizualna na propsie tak samo jak głosy postaci który są po prostu świetne. Chciałbym znaleźć jakiś minus i chyba czas, bo Mi przejście zajęło 12 godzin z założeniem że zrobiłem większość misji pobocznych, ale nie zbierałem znajdziek. Po zakończeniu aż Mnie wzięło na obejrzenie serialu XD

9/10

A film o Wieśku to must watch :D

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Fallout 4

Jakbym miał robić topkę moich ulubionych gier to Nev Vegas byłoby pewnie bardzo wysoko, a czwórka niestety nie, czemu? No powodów jest kilka. Po pierwsze fabuła, główna linnia fabularna jest nawet spoko, przeszedłem ją dla bractwa, instytutu i minutemanów, bo trasą gardziłem mocno i tu trzeba przyznać na plus że każda frakcja była na Swój sposób ciekawa i miała wytłumaczenie zachowań, ale na pewno zabrakło MI wielkiej bitwy na koniec, bo zakończenie jakby nie patrzeć jest tu bardzo mierne, no i misje poboczne, no Ctrl+c i Ctlr+v modzno, Ja rozumiem że poziom Wiedźmina 3 to nie będzie, ale zrobiłem z jakieś 10-15 misji pobocznych i zaciekawiła Mnie jedna...Sama rozgrywka jest dość przyjemna, coraz bardziej idą w stronę FPSa, co według Mnie nie jest dobrym kierunkiem, ale tu wyszło to jeszcze dobrze. Na minus za to zmiany w systemie SPECIAL, czyli rozwoju postaci który według Mnie w Nev Vegas był dużo lepszy. TO co łączy NV i czwórkę to świetny klimat i strasznie zapętlone radio XD Tu mamy trochę większą mapkę która jest naprawdę przyjemna w zwiedzaniu. Crafting jest często bardzo krytykowany, ale Mi osobiście bardzo się podobał, szczególnie że dzięki temu zbieractwo miało sens, a no i było troche gliczy, no ale hej to fallout XD
Ogólnie przyjemna gierka,a le liczyłem na więcej, teraz tylko czekam na dodatki w promocji XD

7/10

Moderator od 22.09.2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11