Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 18, 2017 10:58 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Crew 2 mnie strasznie interesuje, chyba będę musiał o tym pomyśleć, a skoro jedynka jest taka fajna, to dwójka już w ogóle wciągnie dupą. :D

Ja wziąłem się za granie telefonowe, jak ktoś ma wolne pieniążki albo dobry mirror, to polecam sobie pobrać czy tam zakupić Reigns. Doskonała gierka na nudne popołudnia przy 45 stopniach na dworze. Nie będę się rozpisywał, ale głównie chodzi o to, że jest się królem i to od naszych decyzji zależy jak długo będziemy panować. Będziemy chcieli przypodobać się ludności, kościołowi czy żołnierzom? A może zajmiemy się budżetem królestwa? Każda decyzja oddziałuje na jedną albo kilka z czterech działów o które musimy dbać. I należy zachować harmonię pomiędzy wszystkimi, bo za dobre stosunki z jedną mogą skutkować przejęciem władzy albo innymi konsekwencjami. Ciekawy pomysł, doskonała gra na telefony. Polecam. Bez ocenki, bo nie ma co tutaj oceniać, jak to gra niekoniecznie skomplikowana. Polecam też The Escapists na telefony, całkiem fajna konwersja i działa nieźle. Teraz poluję na This War of Mine, ale 50 zł za grę mobilną nie dam, co to to nie.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Age Of Empires IV oficjalnie zapowiedziane !!!!!!

Spoiler:

Zajarałem się jak małe dziecko, Moja najukochańsza seria strategiczna wraca :D Pamiętam jak dwójka to była Moja pierwsza gra, także zawsze sentyment pozostanie, a po drugie była świetna i widząc trailer aż zachciał Mi się do Niej wrócić, w trójce bardziej poszli w fabułę i nie wiem czy nie wyszło to nawet lepiej, pamiętam jak niektóre etapy przechodziłem po kilkanaście razy :D
Co do nowej części to za produkcje odpowie studio Relic Entertainment które stworzyło np. Company of Heros, także nowy AoP jest w dobrych rękach, z trailerów wiele nie wynika, ale znając tą serie to jeszcze bardziej posuną ją do przodu, osobiście Mi najbardziej leżą klimaty średniowieczne, ale patrząc przez trójkę jak im dobrze wyszły czasy podboju Ameryki to te jeszcze bardziej współczesne zapowiadają się równie ciekawie.

Także WOLOLO WOLOLO WOLOLO XD

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

DLA FANOW WIESKA. ARHN.EU ROZJEBAL :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

South Park: Kijek prawdy (2014)

Zaznaczę że oceniam grę jako osoba która nie oglądała serialu (może jakieś funny moments, ale taż niezbyt pamiętam ) Gra która nie tylko łamię czwartą ścianę, Ona ją rozpier***, ale po kolei, zacznę od fabuły, Niby prosta walka o jakiś głupi kijek, ale pełna zwrotów akcji, zdrad, nowych sojusz i co najważniejsze świetnych misji, czy to misja z aborcją XD czy ta w Kanadzie, gdzie widać że Amerykanie mają takie podejście do Kanadyjczków jak polacy do Czechów (No tacy zabawni ludzie co śmiesznie gadają :P ). Sama rozgrywka to dość prosta walka turowa, ale jaj największym plusem jest to że ciągle się rozwija, co chwila poznajemy nowe umiejętności, nowe "czary", a nowe bronie zmieniają taktyki, nie mówiąc o dużej różnorodności przeciwników i naszych towarzyszy, co sprawia że możemy mieć 2137 różnych taktyk, przez co walka w ogóle się nie nudzi mimo jej pozornej prostoty. Do tego humor, o boże to po prostu trzeba zobaczyć, wiele nawiązań do popkultury i żarty tak naprawdę o wszystkim. Oprawa audiowizualna na propsie tak samo jak głosy postaci który są po prostu świetne. Chciałbym znaleźć jakiś minus i chyba czas, bo Mi przejście zajęło 12 godzin z założeniem że zrobiłem większość misji pobocznych, ale nie zbierałem znajdziek. Po zakończeniu aż Mnie wzięło na obejrzenie serialu XD

9/10

A film o Wieśku to must watch :D

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Fallout 4

Jakbym miał robić topkę moich ulubionych gier to Nev Vegas byłoby pewnie bardzo wysoko, a czwórka niestety nie, czemu? No powodów jest kilka. Po pierwsze fabuła, główna linnia fabularna jest nawet spoko, przeszedłem ją dla bractwa, instytutu i minutemanów, bo trasą gardziłem mocno i tu trzeba przyznać na plus że każda frakcja była na Swój sposób ciekawa i miała wytłumaczenie zachowań, ale na pewno zabrakło MI wielkiej bitwy na koniec, bo zakończenie jakby nie patrzeć jest tu bardzo mierne, no i misje poboczne, no Ctrl+c i Ctlr+v modzno, Ja rozumiem że poziom Wiedźmina 3 to nie będzie, ale zrobiłem z jakieś 10-15 misji pobocznych i zaciekawiła Mnie jedna...Sama rozgrywka jest dość przyjemna, coraz bardziej idą w stronę FPSa, co według Mnie nie jest dobrym kierunkiem, ale tu wyszło to jeszcze dobrze. Na minus za to zmiany w systemie SPECIAL, czyli rozwoju postaci który według Mnie w Nev Vegas był dużo lepszy. TO co łączy NV i czwórkę to świetny klimat i strasznie zapętlone radio XD Tu mamy trochę większą mapkę która jest naprawdę przyjemna w zwiedzaniu. Crafting jest często bardzo krytykowany, ale Mi osobiście bardzo się podobał, szczególnie że dzięki temu zbieractwo miało sens, a no i było troche gliczy, no ale hej to fallout XD
Ogólnie przyjemna gierka,a le liczyłem na więcej, teraz tylko czekam na dodatki w promocji XD

7/10

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Saints Row: Gat Out of Hell

Duży dodatek do czwartej części opowieści o gangu świętych, w którą nie grałem więc oceniam mocno na świeżo. CO pierwsze rzuca się w oczy to styl graficzny, sama grafika jest po prostu na wysokim poziomie, ale przez to że akcja jest umiejscowiona w piekle wygląda to świetnie i czuć ten nietypowy klimat. Fabuła to mocna sztampa, która momentami jest świetną parodią, no po prostu próbujemy wydostać się z piekła, po drodze zabijając szatana. Jak to w Sanits Row postanie są bardzo przerysowane i dostarczają nam masę świetnego humoru. Grę da się ukończyć i w 3 godziny i spędzić tu Ich kilkanaście, Ja grałem jakieś 7 gdzie bawiłem się naprawdę dobrze, ale po tym zrobiło się już trochę powtarzalnie. Akcje jak zawsze świetne, pełne humoru, niestety mało różnorodne, ale wszystkiego mieć nie można. No i plus że jak na dodatek jest tu dużo broni, fotel to mistrzostwo, do tego skrzydła i możliwość latania wychodzi świetnie, no i mapa jest naprawdę duża.

7/10

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

W Gat Out Of Hell grałem, bo było za darmo w PS Store kiedyś. Powiem, że gra niezła, trochę mi przypominała trójkę, która dla mnie jest najlepszą częścią Saints Row. Idealnie tam był wyważony absurd, bo z każdą kolejną częścią seria staje się jeszcze bardziej pojebana, co niekoniecznie sprawia, że chce mi się grać dalej. Tu akurat było tak przyjemnie, mimo fabuły, która jest najbardziej absurdalna w historii serii. Humor dla mnie zawsze był taki typowo gimbusiarski, ale to w tej serii jest akurat atutem, bo przy Saints Row mózg powinien odpoczywać i się wyłączyć, a nie jeszcze mocniej pracować.

W piątek wychodzi Fifa 18. Znaczy, niektórzy już mają nową część, jeśli kupili edycję Ronaldo lub Ikony. Zastanawiałem się nawet nad zamówieniem tej pierwszej specjalnej edycji, ale rozmyśliłem się, ponieważ trochę szkoda mi tych 5-6 dych, które dadzą mi grę kilka dni wcześniej i parę paczek, które też nie dadzą mi dużo. Zamiast tego ostro od poniedziałku wziąłem się za Web Appa i Companiona i mogę powiedzieć, że przy sposobach jakie mam powinienem się ładnie wzbogacić do połowy października, gdzie sądzę, że jestem w stanie nawet mieć już pierwszy milion :D

Jak ktoś by się chciał też łatwo zarobić kilkadziesiąt do kilkuset nawet tysięcy na start, to macie tutaj film ze sposobem z którego ja korzystam:

Od siebie dodam, że na wykonanie SBC Hybrid Nations przeznaczyłem jakieś 20-25 tysięcy monet, a tak naprawdę można było to zrobić za znacznie mniej. No i w paczkach trafiłem Karima Benzemę oraz IFa Fabiańskiego, więc ostatecznie za tylko tą dwójkę wyszedł na plus 20k, a drugie 20k dała mi reszta zawodników. Do tego macie od chuja kontraktów i kondycji, które też oszczędzają wam jakieś 10-15 tysięcy monet. Więc SBC na pewno się zwróci, a przy odrobinie szczęścia będzie można zarobić dwukrotność tego co się wydało. No i polecam zostawić sobie trenerów, bo dla tych co nie wiedzą dają oni do 3% więcej kontraktu, więc jeśli macie około 20 trenerów, to możecie mieć 50% dodatkowo do kontraktu (czyli przy dawaniu złotego zwykłego kontraktu zamiast o 13, ilość możliwych do rozegrania meczów zwiększy się do 20). A jak już macie te 50% to w sumie więcej trenerów nie musicie zatrzymywać, bo 50% to max jaki możecie mieć bonusa do kontraktów. Ja mam jeszcze jeden sposób, oto on:

Planuję sobie na spokojnie przeczekać start FUTa, możecie też tak zrobić, a wam się to powinno zwrócić. Ja metodą srebrnych zawodników zarabiam jakoś 20-30 tysięcy dziennie, co nie jest jakimś wielkim wynikiem, ale wystarczy to na kupno około 30-40 kart kondycji na rynku za 700 monet. I na koniec dnia zawsze sobie skupuję te karty za zarobione tego właśnie dnia monety, przy okazji w razie jakby co zostawiam sobie 40-50 tysięcy, gdyby coś się przytrafiło, choć nie powinno. Obecnie mam ich ponad 60, do pierwszego FUT Champions powinienem mieć tych kart ponad 300, może nawet ponad 400. Gdy jest już liga weekendowa ceny kondycji idą za dwa razy więcej, więc zamierzam te karty sprzedać za 1400-1500, co da mi (po odliczeniu 5%, które zawsze idzie do EA) od 450 do nawet 550 tysięcy monet. Dla porównania, zakładając, że dalej zarabiałbym tamtym sposobem wspomniane 30 tysięcy monet dziennie w tym samym momencie powinienem mieć około 350 tysięcy monet.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Call of Duty: WWII - open beta

Trochę już czasu minęło, ale jakoś nie miałem kiedy napisać, normalnie nie biorę udział w takich testach,a le pomyślałem czemu nie i trochę się na Codzie zawiodłem. Po pierwsze optymalizacja i ogólne łączenie się do serwerów to dramat, rozumiem open beta i pewnie to jakoś poprawia,a el niesmak pozostaje. Sama rozgrywka była po prostu solidna, mapy są nawet niezłe, ale jakoś nie powalają, różnorodność broni i klas nawet nawet, ale też nie zachwyca i tu według Mnie siedzi największy problem, wszystko jest po prostu OK i tyle, co na tak reklamowaną produkcje jest wynikiem strasznie słabym.

A no i błędy historyczne, przez co klimat 2 wojny jest śrrdnio odczuwalny, ale tu już odsyłam do:

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Star Wars: Battlefront II - open beta

A wzięło Mnie tak na bety to i tu Sobie 3 godzinki popykałem i serio popykałem 3 godzinki, an nie jak w CoDzie 2 godziny czekania i godzina grania XD Mapa było mało, ale wyglądało One bardzo dobrze, na ogromny plus optymalizacja, mój blaszak jednak już prawie 2 lata ma, a tu śmigało 60 FPS !!! A grafika sztosik, sama rozgrywka bardzo przyjemna, balans dobry, różnorodność klas też na propsie, naprawdę grało się w to bardzo dobrze i naprawdę zachęcili Mnie do zakupu.

Także naprawdę brawo EA :D

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Saints Row: The Third

Kolejny Saints Row który okazał się bardzo dobry, gra kompletna, zaczynając od bardzo ciekawej fabuły, pełnej zwrotów akcji, do tego z masą świetnych postaci, przez samą genialną rozgrywkę, która może nie odbiegała zbytnio od tego co było w dwójce, ale na pewno trochę to dopracowano i zrobili tu większą różnorodność, od broni przez pojazdy i ich ulepszenia. To samo z rozwojem postaci i że tak to nazwę wykupywaniem biznesów, przez co wkradły się tu w ciekawy sposób motywy ekonomiczne. Wracając do fabuły, to oczywiście była Ona pełna różnych smaczków i nawiązać do popkultury oraz cała wypełniona mocnym humorem, który nie każdemu może przypada do gustu, ale Mi w większości się podobał. Do tego jak zwykle w SR dużo różnorodnych akcji, które w fajny sposób łączyły się w całość z główną linią fabularną.
Jakbym miał się czegoś czepiać, to strona techniczna, czasem coś się zglitchowało, no i czasami były mniejsze błędy, no ale na ogół nie przeszkadzały One w rozgrywce i w sumie tyle byłoby minusów, można się czepić że tak jak wspomniałem humor nie do każdego trafi, no ale tego trudno jako minus zaliczać XD

8,5/10

Season Pass DLC Pack

O dodatkach krótko, bo po prostu poprawne, fajnie wydłużają rozgrywkę, dodają więcej absurdalnego humoru i są dość różnorodne, także jak dla kogoś główna gra to za mało to polecam ograć :D

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Tomb Raider

Ten z 2013 ofc XD

Miałem trochę obawy co do tej produkcji, a tu okazała się zaskakująco dobra. Zaczynając od historii która wypada naprawdę dobrze, scenki są zrobione świetnie, motyw nadprzyrodzony nie kłuje tragicznie w oczy, postacie są dość wyraziste. Jednak największy plus to sama rozgrywka, fajnie połączyli różne zagadki, które momentami mogą być zbyt prostek jak już złapiemy pewne schematy, ale czasem zaskakują, przez sekwencje zręcznościowe, do walki która wypada świetnie, naprawdę nie pamiętam kiedy tak dobrze Mi się strzelało, chyba w Wolfensteinie, na plus to że można było przejść dany etap po cichu, na głośno lub pół na pół, co po dodaniu wcześniejszego dawało Nam dużą różnorodność. Do tego gra wglądała po prostu świetnie, grafika quality, widoczki po pierwsze różnorodne, a po drugie po prostu ładne, no i Lara <3 Wiadomo czasem zdarzały się jakieś błędy, ale w granicach rozsądku. Na minus po pierwsze długość, no Mi zajęło przejście jakieś 12 godzin, a jeszcze na koniec trochę się pobawiłem w opcjonalne grobowce i znajdźki, także można było się uwinąć w Mniej niż 10h, co Imo jest trochę bidnym wynikiem. Poza tym można byłoby się mocno czepić logiki, bo z skrzynek i jelenia wylatywały surowce do ulepszania strzelby XD a Lara powinna 2137 razy zginąć, ale można to przyjąć z przymrużeniem oka, bo gra po prostu była bardzo przyjemna :D

8/10

Moderator od 22.09.2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11