Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 22, 2018 8:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Po ostatniej kolejce, gdzie lekko ponad średniej ugrała moja Fantasy Ekpa, postanowiłem użyć dzikiej karty. Ostatni manewr z Lukaku In , reszta składu Out mi nie do końca wyszedł. Nie dość, że była plotka, że Romelu nie zagra, to jeszcze Kane się rozstrzelał. I tak mój cały misterny plan poszedł w pizdu. Anyway - połowa połowy sezonu i postanowiłem nie tyle zaryzykować, co po prostu zmienić wygląd składu. Liczę na City, Spurs, młoty i chujowość Evertonu. Po dzikiej każdy wynik poniżej 55 punktów to kolejny gwóźdź do trumny.

BTW. Sorry dla każdego co miał Morate w składzie. Ostatnio chciałem go kupić i doznał kontuzji. To urok. Nie mogę mieć w składzie zawodników Chelsea. I nie pytajcie co u mnie robi Bakayoko.

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Chciałem 55, mam 57. Może być, wybrzydzać nie będę. Kto zawiódł? Kane, a kto. Meczu Totkòw nie widziałem, więc nwm jak grał, ale mógł chociaż asystę zdobyć bamber. No i dwa ostatnie mecze. Ani Forster czystego konta nie miał, ani West Brom z Lisami nie mieli po zero. Kurwa co za łaki jedne. Chadli się strzelać z wolnych nauczył ja pierdole. I Mahrez się obudził....
Obrazek

Dwie zmiany, Forstera wyrzuciłem, Polaka Rodaka wstawiłem. Pewnie teraz Saints O:O , a Boruc znowu zacznie się kiwać w polu karnym. A no i kogoś z UTD kupiłem, bo czyste konto max.
Liczę na Hernandeza, bo gdy teraz wszyscy kupują Abrahama ( :faja: :faja: :faja: ) ja przeciągnę Groszka, a nóż coś strzeli. Muszę bez bicia się przyznać, że zastanawiałem się nad Tammym, a Javierem w zeszłej kolejce, postawiłem na napadziora Młotów, a Anglik dubleta walnął. Teraz liczę na odwrotną sytuację, jak nie to Hernandez OUT.
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

W tym tygodniu mogę siebie poklepać po plecach i powiedzieć sam sobie "brawo, w końcu coś ci się w tym sezonie udało." Bardzo dobra kolejka, gdzie średnia wynosiła 37, a ja byłem blisko podwojenia tego wyniku. A mało brakowało, a nie byłoby tak kolorowo, bowiem miałem Mkhitaryana na kapitanie, ale na moment przed deadline'm jeszcze zmieniłem na De Bruyne. Ostatecznie mogłem tego kapitana dać Jesusowi, ale go nie byłem tak pewny jak KdB. Tak czy inaczej, trójka z City (de Bruyne, Jesus, Silva) ogarnęła mi solidne 38 punktów, czyli w zasadzie sami byli powyżej średniej. Do tego Abraham dorzucił 13 i już to jakoś wyglądało. Zawiodła mocno bitwa o Anglię, gdzie chociaż asysty nie zaliczył nikt z trójki Miki-Martial-Firmino, przez co zrobili mi zaledwie 8 punktów. Ogarnąłem sobie fajną strategię z transferami. Otóż wymieniłem Mkhitaryana, który gdzieś tak przestał punktować na Zahę, który powinien mocno ciągnąć ofensywę Crystal Palace i zdobywać regularnie jakieś punkty. Za zaoszczędzone piniążki za tydzień sprzedaję za to Firmino, a w jego miejsce będę w stanie ogarnąć Moratę, który także powinien regularnie dawać punkty.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Przecież to jest jakiś skandal z tym Kane'm.... Ustawiam typa na kapitana na słabe w tym sezonie Bournemouth to chuja punktuje. Wsadzam go na ławę to "ups dwa gole, asysta, dzikie węże" Nie mam wyczucia w tym sezonie do niego...

Fatalny wynik, na ławce ponad 20 punktów, więc Tak, czuję się przegranym.
Chicharito sprzedaję, więc śmiało go kupujcie. Zapomniałem, że Guardiola chciał dac pograć Aguero i przeczytałem po fakcie, że Jesus z ławki wejdzie.
West Brom to chyba do usranej śmierci będzie gole tracił, Jones zszedł i sie UTD zepsuło....
Jedynie zadowolony jestem z Ritchiego i Großa.
Muszę obrać inną taktykę.

Superstar
Awatar użytkownika

Ja dla odmiany na ogół w tym sezonie trafiam z kapitanem i nie inaczej było i tym razem. Ryzykowny manewr z powierzeniem opaski kapitańskiego Kane'owi w straciu z Liverpoolem zdał egzamin i w głównej mierze to zrobiło mi kolejkę. 69 punktów i kto wie czy dopiero nie po raz pierwszy w tej edycji wskoczyłem na pudło w naszej lidze.
Strata do STOGA, który nadal jest liderem wynosi w tej chwili już tylko 14 oczek, więc jest to już kwestia pojedynczej kolejki. Wciąż jednak ChampIS jest ten jeden kroczek do przodu, ale zamierzam zrealizować mój cel i w końcu go zdetronizować XDD

Obrazek

W składzie wciąż są spore rezerwy, jak choćby drogi Cahill w obronie. Nie zamierzam jednak podejmować nerwowych ruchów i narażać się na minusowe punkty. Od dłuższego czasu stosuje system bez zmian na jedną kolejkę, by w kolejnej zrobić dwa transfery za free. Nadal nie wykorzystałem twistów w tym tego najcenniejszego - dzikiej karty, którą trzymam na naprężenie meczów w krótkim okresie czasu, a więc najpewniej skorzystam z niej podczas Boxing Day. A druga przysługująca na dalszą część sezonu zawsze się przyda, jak skumulują się mecze zaległe :D

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Ostatnia kolejka nie poszła, od paru serii gier równia pochyła, a nie tak dawno elegancko na podium siedziałem.
Przed przerwą na reprezentacje trzeba wziąć się do roboty. Ryzykuje z Aguero, ale Arsenal na wyjazdach nie istnieje. Tylko żeby Jesus nie grał. No i Totki - wygrali z Realem - przejebią z Crystal Palace. Jeśli tak będzie ( odpukać w niemalowane) to mogę pakować walizki.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Dałem Kane'a na triple capa i zastanawiam się, czy spierdoli dziś karnego, czy może w ogóle nie zagra?

Mid carder
Awatar użytkownika

Rainmaker pisze:
Dałem Kane'a na triple capa i zastanawiam się, czy spierdoli dziś karnego, czy może w ogóle nie zagra?

Twój sukces moim sukcesem

Mid carder
Awatar użytkownika

No i po sukcesie. Chociaż... i tak mam więcej punktów niż P. Rudzki.
Kto zawiódł? Spurs a kto. Niby przed kolejką się śmiałem, że będzie jeden zero dla Totków i że Son strzeli... i tak było, ale miał być pogrom! Do zera! A nie było. I jeszcze paru grajków rozczarowało, ale mniejsza o nich. Patrząc w przód widzę fajne mecze Manchesterów, Richarlison też kusi, poza tym widzę dużo dyskusyjnych czystych kont np. Pope'a w meczu ze Swansea, ale to mogą być tylko pozory. Mam czas się zastanowić, przerwa na reprezentacje dobrze mi zrobi. Zrobiłem sobie mały bałagan w składzie, ale jeszcze zniszczę w tym sezonie.
Stay tuned.
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ten moment kiedy Gabriel Jesus strzela twojemu klubowi gola po asyscie Davida Silvy, który był na kilometrowym spalonym, ale nie narzekasz, bo obu masz w FPL.
Głównie mnie zawodzą beznadziejne wybory do tej pory w obronie, gdzie regularnie zdobywam mało punktów. A najlepsze jest to, że potem jest taki Ward skurwiel, którego mam na ławce, a w pierwszej drużynie Lascelles, który zrobił jeden punkt.

Na najbliższą kolejkę zmiana taka, że Martiala postanowiłem sprzedać, ale właśnie z myślą o defensywie. W jego miejsce przyszedł bowiem taniutki Gross, którego będę grał na zmianę z Abrahamem w zależności od tego kto będzie miał cięższy mecz, a za tydzień pewnie za Lascellesa, ale jeszcze nie jestem pewien przyjdzie Kolasinac.

Cieszy też to, że w końcu po naprawdę chujowym starcie zacząłem regularnie zdobywać dobre zdobycze punktowe, co mam nadzieję, da mi szansę na dogonienie stawki do świąt.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

Cisza jak makiem zasiał.

W FPL grudzień to sinusoida. Raz dobrze, raz źle.
Niech podsumowaniem tego będzie to:
-City vs Spurs - Kane zostaje kretynem roku i chce zabić bodajże Szterlinga
-Jessy Myśli ("Pewnie zostanie zawieszony")
-Kane nie zostaje zawieszony
-Jessy Myśli ("Ale ja bym go zawiesił, więc ląduje na ławce na ostatni slot, bo tak powinno się karać idiotów")
-Harry wpierdala hat tricka Burnley (17punktów na ławce - moi napastnicy w wyjściowym składzie łącznie 3punkty)
-Jessy się wkruwia i wrzuca go do składu
-Jessy się cieszy z 17 punktów Huragana w następnej kolejce

Ogólnie DGW mógł być lepszy ( przez chwilę Son miał u mnie kapitana... Kill Me), ale narzekać nie będę. Myślę o dzikiej karcie, bo niektóre teamy mają fajny terminarz, niekoniecznie moi zawodnicy. Z drugiej strony może poczekać do kolejnych DGW? Grunt, że mam jeszcze Triple Capa, bo mnie nie poje - prawda - bało i nie użyłem jej na Kane'a.

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Spoiler:

78 p to nie tak źle, ale wkurzyło mnie paru grajków.
Sprzedałem Firmino za Aguero np., poza tym niedawno sprzedałem Sane i Martiala.... ech.

Ale przeszłość mnie nie interere, bo następna kolejka to taka typowa na rekordy. Chelsea, City, Spurs, Live mają bardziej niż spoko mecze. Lisy chyba też. W każdym razie mam nawet spoko skład, ale nwm czy dzika karta by nie weszła. Z jednej strony czekać na podwójne kolejki, by potem next GW i BB dać, ale kusi ten Salah, Mahrez, Jones...
Do następnej się zastanowię, bo szkoda trochę wc już teraz. Ale to tylko gra, he he.

Superstar
Awatar użytkownika

Od czasu pamiętnego Lukaku na Triple Captanie (chu nawet tego nie zmieniałem XD ) trochę olałem fantasy, ale patrzę teraz i 61 punktów w kolejce, co jak na ostatnie i średnią około 30 to nawet dobry wynik, zasługa stale ( punktujących jak Kane, Lukaku ( XD ) czy Eriksen, zastanawiam się teraz trochę nad wywaleniem Fàbregasa, ale trudno w tej cenie znaleźć kogoś ciekawego.

10 miejsce w lidze... dramat.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Mid carder
Awatar użytkownika

Jeszcze bez Dzikiej, wykorzystałem dwa transfery za free i chciałem i chciałem kupić tego grajka co to nam przewrotką gola na ME strzelił, ale kosztowałoby to mnie -4, a nie wiem czy na pewno z Watford zapunktuje. Więc Groß w składzie cały czas, gra z Saints więc może może ...

Dwa FT poszły na Liver czyli Salah i Firmino znów w mojej ekipie. Kiedyś przełamanie (Swansea, West Brom) musi przyjść, liczę, że dzisiaj, albo znowu z łakami Huddersiegflfhdhdj przegrają, a na Totki się obudzą... Nwm ryzyk fizyk. BGW korzystny dla The Reds, więc kupiłem. Na kapitanie Momo, w ataku Kun i Murray, dalej Szterling i Son(cuda muszą się dziać) a obrona słaba. W bramce De Gea.

Jak słabo pójdzie teraz i w weekend to Dzika Karta wejdzie na kwadrat.

Mid carder
Awatar użytkownika

Zauważyłem zależność:

Jak mi idzie źle w FPL to Chelska gra w miarę możliwości.
Jak mi idzie dobrze....
Obrazek

Od około 7 kolejek idę w każdym rankingu w górę, a jakiś czas temu np. w WF lidze tracilem do 1st miejsca 120 punktów. I to bez Wild Card, bonusów itp. Skoro to piszę to od następnej kolejki ziuuuuu w dół.

Teraz tak: Kane in, Aguero out, plus mam parę pomysłów, aale ich sobie nie przypomnę. Tak czy siak parę ekip ma fajny terminarz, więc co... A Chelsea juz i tak o nic nie gra...

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna