Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn maja 21, 2018 4:57 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Project CARS (2015)

Zacznę może od statystyk, kończąc mam nabite 38 godzin, z czego 90% w karierze, a ogólnie w tą produkcje grałem gdzieś od października, czemu tak długo? Bo według Mnie jest to fajna gierka, żeby po pracy usiąść Sobie przejechać 3-4 wyścigi i wrócić do niej za 3 dni i Ja tak Mniej więcej grałem. Od razu zaznaczę że system jazdy jest bardzo symulacyjny i po prostu trudny w opanowaniu i nie jest dla każdego, sam się męczyłem gdy pierwszy raz jeździłem w Formule C, fajne jest też to że każdy typ samochodu prowadzi się inaczej i czuć że to są inne klasy pojazdów. Online grałem mało, bo nie dość że długie oczekiwanie, to jak już zacząłem to trafiałem na takich pro gości że jak pół okrążenia pojechałem równo z Nimi to było dobrze XD Tak jak wspomniałem najwięcej grałem w karierę i do Niej mam najwięcej zastrzeżeń, z jednej strony jest przepełniona danymi, mamy dużo wyborów jak potoczyć Nasz karierę, jest dużo wyścigów, ale trochę MI brak w tym jakiejś fabuły, tak jak to było w Grid: Autosport, przez co w ostatnich sezonach kariera już trochę zaczyna nużyć. Na duży plus różnorodność tras jak i pojazdów które wyglądają świetnie, efekty pogodowe też na plus, bo jak pada to serio trudniej się jeździ niż gdy jest sucho.
Bardzo dobra gra, brakuje tylko jakiejś ciekawej fabuły która sprawiłaby że koniec kariery to już nie były monotonne wyścigi, tylko jakoś to urozmaiciła.
A no i czasem zdarzały się mniejsze bugi, ale były do przeżycia.

7,5/10

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Wiedźmin 3 Krew i Wino

Myślałem że wiedźmin już Mnie nie zaskoczy, a tu w ostatni Moim spotkaniu z jedną z najlepszych gier w historii dostajemy coś zaskakującego. Nowa kraina, nowa historia która mocno zaskakuje, bo z nastawienia na walkę tu bardziej kierujemy się w stronę dyplomacji, różnych konszachtów między rodziną książęcą, historia toczy się tu powoli, ale główny wątek bardzo wciąga dlatego ogrywa się go bardzo przyjemnie, Mimo że na końcu czuć że historia jest nie co przeciągnięta i wygląda to tak jakby planowo miało się to skończyć 2 godziny wcześniej. Sama kraina bardzo ciekawa, przypomina trochę klimatem Włochy lub południe Francji, co jest ciekawą odmianą od podstawowej historii. Postacie jak zawsze w Wiedźminie są ciekawe i nie są czarno-białe, do tego masa pobocznych misji z nawiązaniami do różnych filmów czy innych gier, Mnie najbardziej rozwaliła biurokracja wzięta z 12 prac Asterixa, no złoto po prostu. Dodatkowo nowe elementy rozwoju postaci za co też propsy. Przydałoby się napisać o minusach, ale poza wydłużeniem głównego wątku i mniejszymi błędami znanymi z podstawki czegoś takiego nie ma :D

btw. Opcja rozbudowy winnicy też wyszła bardzo spoko, choć do DLC z Skyrima dużo brakowało.

9,5/10

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Sherlock Holmes: The Devils Daughter

No przecież sesja, więc co zróbmy? A no grajmy 2 razy więcej na kompie, bo w sumie czemu nie.

Generalnie jestem ogromnym fanem Sherlocka jako całości universum, filmy były bardzo dobre, serial niesamowity, poprzednia część gry też świetna, choć do L.A. Noire trochę brakuje. Tą część nazwałbym bardzo dobrą, ale jednak czegoś brakowało. Dla Mnie Sherlock tu był taki zbyt ugrzeczniony, za mało sarkastyczny i ironiczny. Same sprawy są ciekawe, choć często w połowie można się już wszystkiego domyśleć i tak naprawdę w jednej miałem takie mocne zaskoczenie, sprawy też nie zostają w pamięci tak jak te z poprzedniej części, mimo to rozwiązywanie zagadek dalej przynosiło frajdę. Rozgrywka opiera się na różnych mini gierkach, zagadkach logicznych i po prostu łączeniu faktów z decyzjami moralnymi i wypada to spoko, bo po pierwsze nie ma monotonii, a po drugie pasuje to po prostu do samego założenie Sherlocka. Technicznie wygląda to poprawnie, choć szczerze mówiąc mogło obyć lepiej. No i na końcowy minus to że trochę było to za krótkie, 11 godzin to jednak serio mało.

7,5/10

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Resident Evil 5

Czwórka była dla Mnie klasykiem, dlatego zawsze chciałem pograć w piątek, ostatnio się udało i jakoś zachwycony nie jestem. Fabularnie jest bardzo prosty, uratuj ją, zabij złego, no nic odkrywczego, jest tam nawet twist fabularny,a le po cóż On skoro po 20 minutach jest wyjaśniony i zero z Niego przyjemności. Mechanika jak w czwórce i to dosłownie, ok mamy więcej broni i możliwość modyfikacji,a le przy większej liczbie przeciwników ten system momentami jest mocno frustrujący. Walki z bosami polegają na tym żaby odkryć Ich słaby punkt lub nawalać przez pół roku do Nich, w pierwszym przypadku spoko, ale w drugim jest to po prostu nudne. Klimat serii jest utrzymany, ale to już trochę nuży jak po raz kolejny słyszysz o Tych strasznych urobors, czy jak Oni tam mają.
Jeżeli chodzi o warstwę graficzną to wypada Ona po prostu znośnie, choć od czwórki też w tym aspekcie niewiele się zadziało.

6.5/10

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Black Ops 4. Ufff, jak się cieszę, że w tym roku zaoszczędzę ponad dwie stówki. Uniwersum Black Opsa miało jeszcze sens podczas wydarzeń z dwójki, trójka miała być raczej takim jednorazowym shotem, w którego ludzie pograją, a po tym zapomną. Okazuje się, że to jednak WW2 jest jednorazowym powrotem do przeszłości, a Treyarch znowu szykuje gówno pośród fal. Wybaczyłbym, gdyby BO4 odbywało się na przykład w czasach Masona, ale nie, ludzie pokochali robociki i skakanie po ścianach.

Dying Light

Ostatnio panuje jakiś boom na tę grę, bo co chwilę widzę ją w swoich subskrypcjach na YT. Ja ją pożyczyłem jakoś w grudniu od kumpla i dopiero tydzień temu postanowiłem przysiąść. Początkowo wyglądało mi to na Dead Island w innej perspektywie. Nie mogłem jakoś się przemóc, ale dopiero ostatnio uznałem, że to naprawdę dobry tytuł. Fabuła jest akurat dość średnia, bo właściwie nie oferuje ona żadnych szokujących momentów i wszystko jest nader przewidywalne. Podoba mi się jednak zrobienie z DI czegoś w stylu Assassina. Można się dostać praktycznie wszędzie, a naszym najlepszym przyjacielem jest raczej parkour. W Dead Island przeciwników było sporo tylko w niektórych momentach, a w takim DI są miejsca, gdzie jest od cholery zombiaków. To mi się podoba, bo można odczuć klimat jak na przykład w TWD, a walka jest ostatnią rzeczą, która przychodzi komuś do głowy. Sam sposób starć jest taki sam jak w DI, ale tym razem nie trzeba szukać warsztatów, bo można sobie stworzyć moda do broni od ręki - o ile posiada się materiały. Gra się fajnie, można odczuć też poważny klimat nocy, która jest bardzo niebezpieczna, bo wychodzą specjalni wrogowie, którzy potrafią załatwić w parę sekund. Przyrost PD jest wtedy podwójny, a to kusi, bo można szybko nabić potrzebną umiejętność. Jak już miałbym się do czegoś przyczepić, to na pewno do rodzajów przeciwników. To po prostu kalka z pierwszego DI. Wszystko to już widziałem i po prostu wiem dobrze jak walczyć z tymi oponentami. No i dość szybko zdobywa się broń palną, która jest potężna. To akurat prawda, bo to jednak pieprzony karabin, a nie rurka z kolcami. Strzał w głowę pozbawia życia oponenta, tego brakowało mi w takim Dead Island.

8/10

Muszę też pochwalić twórców Call of Duty WW2, którzy cały czas dodają nowe eventy czy rzeczy do gry. Świetnym pomysłem było ściągnąć tryb z Garry's Moda (chodzi o Prop Hunt) i edytować go pod realia CoDa. To fajny tryb do zabawy i ktoś pomyślał, bo będzie dostępny na zawsze. Świetna decyzja. Teraz tylko czekać na nowe DLC, pierwsze już kupiłem i jestem chyba zadowolony. Motyw ze skrzynkami z lootem dalej jest zajebisty, bo nowe skórki do broni wciąż nic nie dają i można takie skrzynki bardzo łatwo ogarnąć. Szacuneczek.

Low carder
Awatar użytkownika

Widze, że jest tu kilku fanów gier.
Dying Light, fakt gierka ciekawa, bardzo dobrze mi się grało ze względu na to, że gra jest w klamcie zombie czyli prawdopodobnie mój ulubiony klimat jeśli chodzi o gry, poziom trudności jest bardzo dobrze wycyrklowany i to bardzo sobie cenie, bo znam wiele gier które przez zbyt łatwy gameplay zostały zniszczone a miały potencjał. Jeśli chodzi o dodatek The Following to mnie nie porwał ponieważ wydaje mi się, że gameplay tam jest nudniejszy niż w podstawowej wersji, fabuła nie była dla mnie najlepszym aspektem tej gry więc tu głownie patrzyłem na gameplay który w podstawowej wersji był lepszy

CoD BO4 wychodzi? Nawet nie wiedziałem, seria ta jakoś bardzo mnie nie przekonuje, BO1 było fajne jak na tamte czasy ale później tylko spadek w dół. WW2 nawet spoko, ogólnie wojna światowa to dosyć dobry pomysł jeśli chodzi o CoDy jednak moją ulubioną serią było MW i gdyby nie ta seria prawdopodobnie nie byłbym fanem CoDa, licze, że kiedyś wyjdzie MW4, wiadomo fabuła będzie musiała być robiona od nowa bo MW3 zakończyło tamtą historie jednak myśle, że to nie jest problemem skoro BO3 to było coś zupełnie innego niż BO1 czy BO2, chodzi mi o czas akcji czyli lata współczesne, klimat bardzo dobry.
Jak dla mnie CoD4 to najlepszy CoD jaki powstał jak i jedna z moich ulubionych gier jeśli nie ulubiona, tak swoją drogą są jacyś fani CoDa4? Na multi ta gra wciąż żyje a modyfikacja promod daje tej grze zupełnie nowy wymiar i sprawia, że jest jak na CoDa bardzo wymagająca i trzeba lat praktyki by rywalizować z najlepszymi graczami na tej modyfikacji

Legenda
Awatar użytkownika

RS pisze:
Black Ops 4. Ufff, jak się cieszę, że w tym roku zaoszczędzę ponad dwie stówki. Uniwersum Black Opsa miało jeszcze sens podczas wydarzeń z dwójki, trójka miała być raczej takim jednorazowym shotem, w którego ludzie pograją, a po tym zapomną. Okazuje się, że to jednak WW2 jest jednorazowym powrotem do przeszłości, a Treyarch znowu szykuje gówno pośród fal. Wybaczyłbym, gdyby BO4 odbywało się na przykład w czasach Masona, ale nie, ludzie pokochali robociki i skakanie po ścianach.

Ja pierdolę, żeby było śmieszniej to Black Ops 4 wychodzi na kilka dni przed Red Dead Redemption 2 i jak tak patrzę na to która gra jest bardziej oczekiwana to wychodzi na to że Call of Duty dostanie po dupie. Może się mylę ale myślę że kampania z 2WŚ byłaby o wiele lepszym rozwiązaniem, szczególnie że Activision ma wciąż wiele do zaoferowania np. pełna wojna na Pacyfiku czy w mnóstwo materiału na kampanie niemiecką. A jak nie to 1WŚ, wojna w Wietnamie czy Korei.

Albo niech zrobią CoD Ghosts 2 bo jedynka bardzo mi się podobała. Zakończenie zaś daje otwartą furtkę na kontynuację.

TripleCena3:16 pisze:
jeśli chodzi o CoDy jednak moją ulubioną serią było MW i gdyby nie ta seria prawdopodobnie nie byłbym fanem CoDa, licze, że kiedyś wyjdzie MW4, wiadomo fabuła będzie musiała być robiona od nowa bo MW3 zakończyło tamtą historie jednak myśle,i

Ewentualna gra z uniwersum Modern Warfare to nie żadna nowa historia mająca miejsce po śmierci Makarova tylko nawiązanie do tego co się działo w całej serii. Na upartego można napisać że Activision zrobi kilkanaście misji bazujących np na inwazji Ultranacjonalistów na Stany Zjednoczone gdzie gramy Rosjanami (atakujemy) lub Amerykanami (bronimy się). Ewentualnie dwie historie z Drugiej Wojny Domowej gdzie gramy albo Lojalistami albo Ultranacjonalistami.

To takie fanowskie gdybanie, myślę że oni teraz będą mieszać części oparte na tym co było (WW2) z futurystycznymi strzelankami (BO4).

Low carder
Awatar użytkownika

Miałem na myśli bardziej coś takiego, że fabuła jest zupełnie inna tylko czas akcji jest ten sam i ogólnie klimat, jednak twoja opcja też jest ciekawa a nawet ciekawsza jednak moja jest bardziej realna

Legenda
Awatar użytkownika

Największy problem z podserią Modern Warfare jest taki że chyba sam Activision już nie widzi większych pieniędzy w tych grach. Co prawda odnowili MW 1 i ładniej to wygląda ale jak grałem sobie to cały czas miałem wrażenie że ta gra z 2007 jest bardziej klimatyczna. Kapitan Cena zrobił swoje i ja osobiście chętniej zagrałbym w jakiś historyczny konflikt.

Low carder
Awatar użytkownika

Jak dla mnie remastered fajna sprawa, odnowili troche tą gre i jest ok, fakt, że CoD4 i tak miał grafike dobrą bo ja np nie widziałem różnicy między MW1 z 2007 a MW3 z 2011. Klimat według mnie w obu odsłonach był świetny, jak już w temacie Kapitana Price'a to takie ciekawe spostrzeżenie, jego imie i nazwisko to John Price czyli tlumacząc to na Polski John Cena :D Takie nawiązanie do WWE, wiadomo że przypadkowe ale sam fakt

Superstar
Awatar użytkownika

No w końcu ruch w temacie, aż się miło na serduszku robi.

Life is Strange: Before the Storm

Nowe LIS, tym razem bez cofania czasu, bez MAX, krótsze, ale wiecie co? Dobre niemal jak pierwsze, a w niektórych aspektach nawet lepsze. Fabuła toczy się wokół relacji Chloe z Rachel Amber, co wypada bardzo dobrze, bo po pierwsze mimo początkowych różnic dziewczyny łączy wiele, a po drugie był to ważny niedopowiedziany aspekt pierwszej części. Nowe postacie też są bardzo ciekawe i niejednowymiarowe, a dodatkowo poznajemy lepiej niektóre postacie jak Frank.Mechanika tak naprawdę taka sama, poza brakiem cofania czasu, przez co opowieść staje się bardziej prawdziwa, a zamiast tego mamy mechanikę potyczek słownych która nie dość że jest fajna to świetnie pasuje do Chloe. Do tego oczywiście niesamowity klimat, świetny pasujący soundtrack i satysfakcjonujące zakończenie, czyli brawo DONTNOD zrobiliście to ponownie :D Na minus przewidywalność, no czasem idą najoczywistszą drogą, ale w sumie mogli łatwo to przekombinować, no i to że jak komuś nie podpasował styl pierwszej części to i ta Mu nie siądzie.

9/10

Na minus bonusowy epizod, straszny skok na kasę i nostalgię graczy, ale już trudno, tak czy inaczej nie polecam deluxe edition. Co Mnie cieszy to że potwierdzono nowa część, tylko że z zupełnie nowymi postaciami i nowym miejscem, czekam mocno :D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Firewatch

Kolejna przygodówka, ba nawet bardziej gra chodzona, opierająca się na fajnej historii i ciekawych postaciach, otóż mamy historię gościa który ucieka od Swojego życia i zostaje strażnikiem w lesie, znaczy pilnuje czy nie wybuchają pożary, oczywiście ma powody żeby uciec, ale nie chce wchodzić w spoilery. Gra opiera się na ciągłej rozmowie przez krótkofalówkę z przełożoną i robienie mniejszych zadać, podczas których odkrywamy większy spisek. Postacie (Henry którym gramy i Delilah, czyli Nasza przełożona) mają Swoje sekrety i nie są czarno białe jak na początku się wydaje, a intryga w pewnym momencie nabiera rozpędu. Kolejnym plusem jest piękna oprawa graficzna i ogólnie piękne widoki nadające górskiego klimatu.
Gra jest na pewno nie dla każdego, wartkiej akcji czy szczelania tu się nie znajdzie,a le jak ktoś chce dojrzałej historii z masą miejsca na własną interpretacje, to polecam mocno.
A i gra zajęła Mi jakieś 4 godziny i normalnie byłbym o to zły, ale tu pasuje to idelnie.

8/10

Spoiler:

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Sniper Elite III: Afryka

Radek gdzieś tam kiedyś pisał, w sumie Ja też kiedyś z pół przeszedłem, ale teraz w końcu na spokojnie od początku do końca.
Sama mechanika w porównaniu do dwójki nie wiele się zmieniła, mamy trochę ulepszeń, to samo z grafiką, jest po prostu trochę lepiej. Wybór afryki ciekawy, miła odmiana, szczególnie że gry rzadko podejmowały temat konfliktu w tej strefie, fabularnie też wypada OK, znaczy fabułą jest prosta, w trakcie dość niespodziewany twist i tyle, zakończenie tylko trochę mało satysfakcjonujące. Gra może nie jest wybitna, ale przynosi przyjemność, strzelanie dalej jest strasznie soczyste, prześwietlenia świetne, sam projekt poziomów też ciekawy i plus za to że można do Nich podejść na różny sposób. Czasem się buguje, ale bardziej to bawi niż denerwuje.
Denerwować może długość, bo 8 godzin to trochę mało, jakby robić wszystkie cele poboczne i zbierać znajdźki to do 12 by pewnie dobiło, co dalej jest według Mnie za mało, znaczy też nie będę się jakoś masakrycznie czepiał bo kupiłem w promocji -85%, ale jak ktoś kupował za cenę z premiery to mógł czuć rozczarowanie.

7/10

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Fajna recka Snipera, którego nigdy nie ukończyłem, bo przeniosłem się z PS3 na PS4. :D Jeśli dobrze pamiętam to wkurzały mnie bugi w tej grze, ogólnie to zobaczyłbym ten tytuł w jakichś radzieckich wymiarach. Stalingrad byłby zajebistym wyborem na obsadzenie nowej części tej gry, ale zobaczymy jak to będzie. Włochy mi za bardzo przypominają Afrykę, to pewnie przez klimat. xD

Mógłbym napisać kolejny post o tym jak świetnie zbalansowane są skrzynki z lootem w WW2, ale sobie odpuszczę. W każdym razie znowu wrzucono operację, znowu jest co zbierać, a ja znowu zbieram skrzynki.

Ogólnie to chciałbym sobie kupić The Crew 2, bo bardzo podoba mi się to, że dodano wyścigi na motorówkach czy chociażby w samolotach. W jedynkę nie grałem, ale mistrzowskie jest dla mnie to, że oddano do użytku teren całych Stanów Zjednoczonych - oczywiście pomniejszony.

Z nowych tytułów to na pewno obadam sobie Bloodborne, dzięki PS Plus, że w końcu coś ciekawego wylądowało, bo czułem się trochę wykorzystywany na kasiorę. Ktoś grał może? Czy to jest tytuł godny Dark Souls? Bo trochę odrzuca mnie to, że będę ginął co sekundę, a sam fanem tego typu gier nie jestem, ale dobrze wiemy, że jak za darmo to każdy weźmie. xD

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
Trine to utrzymana w stylu klasycznych, dwuwymiarowych platformówek gra zręcznościowa, stworzona przez studio deweloperskie Frozenbyte. Akcja osadzona została w pełnym zamków i dziwacznych machin świecie fantasy, a gracze kierują poczynaniami trójki bohaterów - maga, złodziejki i wojownika, którzy próbują ocalić królestwo przed armią nieumarłych. Tytuł odznacza się atrakcyjną oprawą wizualną oraz ciekawymi rozwiązaniami w mechanice rozgrywki.

Ziomek powiedział "Ej dawaj sciagaj trine, 8 zik". Ściągnąłem, ogólnie coop na 3 osoby, gramy własnie magiem/assasinem a nie jakimś złodziejki tylko łycznikiem kurwa i tankiem wojownikiem. Co jakiś czas i poziom zamieniamy się postaciami z kolegami, więc nie ma nudy. Słaby tryb rozwoju postaci, można tam troche podnieść pewne skille, jednak nie o to chodzi. trzeba czasem tu coś wyczarować, tam sie wjebać na łuku, a przy tym klepać bosów i randomowe kościaki. Niby ez, i na poziomie hard jest łatwo, jednak często jeden mały poziom poprawiamy z 3 razy. Check pointow duzo co prawda, ale dla nas lepiej. Ogólnie jajca fajne, można się pośmiac, szczególnie jak już jestes prawie na szczycie załóżmy skały, a ziomek czaruje skrzynkę i dociska Cie do kolców. Polecam, niby nic wielkiego, prosta, a fajna gra. Tak na kilka godzinek pewnie.

Merci Arsene

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna