Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lut 21, 2018 10:59 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Project CARS (2015)

Zacznę może od statystyk, kończąc mam nabite 38 godzin, z czego 90% w karierze, a ogólnie w tą produkcje grałem gdzieś od października, czemu tak długo? Bo według Mnie jest to fajna gierka, żeby po pracy usiąść Sobie przejechać 3-4 wyścigi i wrócić do niej za 3 dni i Ja tak Mniej więcej grałem. Od razu zaznaczę że system jazdy jest bardzo symulacyjny i po prostu trudny w opanowaniu i nie jest dla każdego, sam się męczyłem gdy pierwszy raz jeździłem w Formule C, fajne jest też to że każdy typ samochodu prowadzi się inaczej i czuć że to są inne klasy pojazdów. Online grałem mało, bo nie dość że długie oczekiwanie, to jak już zacząłem to trafiałem na takich pro gości że jak pół okrążenia pojechałem równo z Nimi to było dobrze XD Tak jak wspomniałem najwięcej grałem w karierę i do Niej mam najwięcej zastrzeżeń, z jednej strony jest przepełniona danymi, mamy dużo wyborów jak potoczyć Nasz karierę, jest dużo wyścigów, ale trochę MI brak w tym jakiejś fabuły, tak jak to było w Grid: Autosport, przez co w ostatnich sezonach kariera już trochę zaczyna nużyć. Na duży plus różnorodność tras jak i pojazdów które wyglądają świetnie, efekty pogodowe też na plus, bo jak pada to serio trudniej się jeździ niż gdy jest sucho.
Bardzo dobra gra, brakuje tylko jakiejś ciekawej fabuły która sprawiłaby że koniec kariery to już nie były monotonne wyścigi, tylko jakoś to urozmaiciła.
A no i czasem zdarzały się mniejsze bugi, ale były do przeżycia.

7,5/10

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Wiedźmin 3 Krew i Wino

Myślałem że wiedźmin już Mnie nie zaskoczy, a tu w ostatni Moim spotkaniu z jedną z najlepszych gier w historii dostajemy coś zaskakującego. Nowa kraina, nowa historia która mocno zaskakuje, bo z nastawienia na walkę tu bardziej kierujemy się w stronę dyplomacji, różnych konszachtów między rodziną książęcą, historia toczy się tu powoli, ale główny wątek bardzo wciąga dlatego ogrywa się go bardzo przyjemnie, Mimo że na końcu czuć że historia jest nie co przeciągnięta i wygląda to tak jakby planowo miało się to skończyć 2 godziny wcześniej. Sama kraina bardzo ciekawa, przypomina trochę klimatem Włochy lub południe Francji, co jest ciekawą odmianą od podstawowej historii. Postacie jak zawsze w Wiedźminie są ciekawe i nie są czarno-białe, do tego masa pobocznych misji z nawiązaniami do różnych filmów czy innych gier, Mnie najbardziej rozwaliła biurokracja wzięta z 12 prac Asterixa, no złoto po prostu. Dodatkowo nowe elementy rozwoju postaci za co też propsy. Przydałoby się napisać o minusach, ale poza wydłużeniem głównego wątku i mniejszymi błędami znanymi z podstawki czegoś takiego nie ma :D

btw. Opcja rozbudowy winnicy też wyszła bardzo spoko, choć do DLC z Skyrima dużo brakowało.

9,5/10

Moderator od 22.09.2017

Superstar
Awatar użytkownika

Sherlock Holmes: The Devils Daughter

No przecież sesja, więc co zróbmy? A no grajmy 2 razy więcej na kompie, bo w sumie czemu nie.

Generalnie jestem ogromnym fanem Sherlocka jako całości universum, filmy były bardzo dobre, serial niesamowity, poprzednia część gry też świetna, choć do L.A. Noire trochę brakuje. Tą część nazwałbym bardzo dobrą, ale jednak czegoś brakowało. Dla Mnie Sherlock tu był taki zbyt ugrzeczniony, za mało sarkastyczny i ironiczny. Same sprawy są ciekawe, choć często w połowie można się już wszystkiego domyśleć i tak naprawdę w jednej miałem takie mocne zaskoczenie, sprawy też nie zostają w pamięci tak jak te z poprzedniej części, mimo to rozwiązywanie zagadek dalej przynosiło frajdę. Rozgrywka opiera się na różnych mini gierkach, zagadkach logicznych i po prostu łączeniu faktów z decyzjami moralnymi i wypada to spoko, bo po pierwsze nie ma monotonii, a po drugie pasuje to po prostu do samego założenie Sherlocka. Technicznie wygląda to poprawnie, choć szczerze mówiąc mogło obyć lepiej. No i na końcowy minus to że trochę było to za krótkie, 11 godzin to jednak serio mało.

7,5/10

Moderator od 22.09.2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12