Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 15, 2019 9:24 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

TL;DR (żartuję), ale Most Wanted jest tylko jedno, a czarna lista miała wtedy 15 miejsc...

Ostatnio wyszła Forza Horizon 3. I mam jeden straszny problem. Zawsze chciałem zagrać z drugą odsłonę, ale była na Xboxa, teraz trzecia część wyszła także na PC. Myślę sobie, zajebiście, nareszcie zagram w chyba najlepszą wyścigówkę współcześnie. Problem taki, że nawet po wymianie mojego starego gruchota na nowszy sprzęt (skok technologiczny to jakieś kilka długich lat), mój komputer nie spełnia nawet minimalnych wymagań sprzętowych xD. Znaczy procesor jeszcze ujdzie, ale karta graficzna już nie.

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
Need for Speed: Most Wanted (2012)

Na początku zaznaczę że nie jestem fanem serii i w kategorii wyścigów wolałem serię Grid, a w tego Need For Speeda zagrałem trochę dla odmiany i byłem ciekaw czy negatywne opinię jakie słyszałem o nowych odsłonach tej serii są prawdziwe i powiem że jak dla mnie to tak. Jak dla mnie największym minusem tej gry jest ciągła powtarzalność: jeździj wyścigi, odblokuj pojedynek 1 vs. 1, zgarnij samochód i od nowa. kolejny minus to system jazdy, powiem szczerze nie wiem jak to wyglądało w porównaniu ze starymi częściami, ale ani to nie był trudny i wymagający system jazdy jak w grid autosport, ani łatwy i przyjemny jak w GTA V, był strasznie trudny do wyczucia i zmieniał się w zależności od samochodu, a samochód zmieniać trzeba było średnio co 40-50 minut. Plusów można szukać w grafice bo była ona jak na rok 2012 dość przyjemna, choć można było by się i tu czepić tego jak wyglądało tło, a raczej wszystko poza trasą. Niestety muszę wspomnieć o kolejnym minusie, czyli GPS i zaznaczenie trasy podczas wyścigu, bo zamiast na trasę trzeba było się na GPS gapić, a ten był strasznie niedokładny, szczególnie jeżeli mowa o elementach takich jak zjazdy z autostrady, które można było łatwo ominąć. Na koniec coś pozytywnego, czyli samochody, bo graficznie były bardzo dobrze zrobione, różniły się od siebie nie tylko wyglądem, ale i zachowaniem podczas jazdy, a co najważniejsze były na licencji.
Podsumowują dla fanów wyścigów ulicznych mogę poleciś, ale dla osób takich jak ja czyli wolące wyścigi na torze to zdecydowanie odradzam.

5/10

Ja jako taki nawet fan Need for Speeda zgadzam się z opinią, ale nie do końca. xD
Dla mnie NFS skończył się na Undercoverze a potem tu już było w sumie ciągle to samo. The Run był zajebisty, ale niesamowicie krótki przez co grę ukończyłem po pięciu godzinach na trudnym poziomie. Miał on bardzo fajny klimat i był ładny przez co fajnie jeździło się podczas śnieżycy czy na długich autostradach. Ale nie o tym mowa. Most Wanteda mam do tej pory i rzeczywiście - jest powtarzalny. Kiedy znajdzie się już fajny wóz to i tak trzeba go po godzinie olać aby poprzechodzić inne wyzwania i dostać pojedynek 1vs1, który był czasami strasznie oszukany, bo przeciwnik doganiał dość szybko nawet po dzwonie i stracie prawie 1.5 km! System jazdy wkurzał na początku, bo wszystko było takie twarde. Można się jednak do tego przyzwyczaić po kilku wyścigach. GPS był denerwujący, bo nie raz ominąłem zjazd z autostrady i po wyścigu. Ale mimo tego dobrze mi się grało w tego NFS'a. Jakoś wciągał mnie, bo mogłem sobie do tego posłuchać swojej track listy i pościgać się jak kiedyś za młodu. Brakowało tu opcji tuningu oraz dziwne było to przejeżdżanie przez stacje benzynowe aby naprawić i przemalować wóz. Dobrze, że chociaż przejeżdżające przez te stacje boty także były malowane w inny sposób. W sumie nie ma aktualnie dobrego NFS'a na konsole. Jeśli chodzi o jazdę po torach to zawsze lubiłem Pro Streeta, bo Shift mnie nie porwał. Grid jest jak dla mnie spoko, ale nie mogę jakoś się przemóc aby go kupić. Zawsze podobała mi się Forza Horizon. Szkoda, że takich gier nie robią na PS3. :D Ja dałbym w sumie 6/10. Można w to pograć, ale nie trzeba. Na pewno warto odpalić The Runa, który był niezły jak na swój pomysł więc na dwa wieczory akurat będzie. :)

Superstar
Awatar użytkownika

Domiszum pisze:
mój komputer nie spełnia nawet minimalnych wymagań sprzętowych xD. Znaczy procesor jeszcze ujdzie, ale karta graficzna już nie.

U mnie trochę odwrotnie procek na minimalne styka, a grafika na styk pod rekomendowane. XD

A i mam takie pytanko z uwagi że jutro oficjalna premiera fify. Czy ktoś kupuję fifę na PC? Ja pewnie będę miał już jutro, więc jakby był ktoś zainteresowany wspólnym pograniem to ja zawsze jestem chętny.

Tu akurat nasuwa mi się temat tego że nie można grać pomiędzy platformami, np. w moim przypadku 5 znajomych kupuje Fifę: 2 PS4, 2 xbox one i jeden PC więc nie wygląda to dobrze, a gdyby można było grać między platformami dało by rade coś pograć.

A w temacie Need for Speeda zapomniałem o soundtracku, który na początku wydawał się dobry, tylko że potem wynikło że leci jakieś 10 piosenek w kółko i nawet jeżeli pasowały one komuś ( tak jak mi) to po kilku godzinach po prosu już nużyły.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
Domiszum pisze:
mój komputer nie spełnia nawet minimalnych wymagań sprzętowych xD. Znaczy procesor jeszcze ujdzie, ale karta graficzna już nie.

U mnie trochę odwrotnie procek na minimalne styka, a grafika na styk pod rekomendowane. XD

A i mam takie pytanko z uwagi że jutro oficjalna premiera fify. Czy ktoś kupuję fifę na PC? Ja pewnie będę miał już jutro, więc jakby był ktoś zainteresowany wspólnym pograniem to ja zawsze jestem chętny.

Tu akurat nasuwa mi się temat tego że nie można grać pomiędzy platformami, np. w moim przypadku 5 znajomych kupuje Fifę: 2 PS4, 2 xbox one i jeden PC więc nie wygląda to dobrze, a gdyby można było grać między platformami dało by rade coś pograć.

A w temacie Need for Speeda zapomniałem o soundtracku, który na początku wydawał się dobry, tylko że potem wynikło że leci jakieś 10 piosenek w kółko i nawet jeżeli pasowały one komuś ( tak jak mi) to po kilku godzinach po prosu już nużyły.

O Boże. Ostatnio tyle spraw na głowie miałem że całkowicie o Fifie zapomniałem ! :D

Oczywiście że kupuje, w końcu najważniejszy streak w sports entertainment nadal trwa (wkrótce 10-0 w zakupionych Fifach od 2008). Akurat ja tego problemu co Ty nie mam, bo u mnie wielu kumpli od lat tylko i wyłącznie na PC.

Poza Fifą niestety zbytnio czasu na gry nie mam. Nawet nie myślę o WWE 2K17, bo ich gry mnie po prostu znudziły. Kiedyś jeszcze w Battlefielda pykałem ale już też mi się przejadł :D

Superstar
Awatar użytkownika

A ja znowu PS4 i tu jest taka śmieszna sprawa, że w gimbazie gdy miałem Xboxa 360 to wszyscy mieli PS3, więc postanowiłem kupić sobie PS4 tylko po to aby dowiedzieć się, że wszyscy mają Xbox One xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
A ja znowu PS4 i tu jest taka śmieszna sprawa, że w gimbazie gdy miałem Xboxa 360 to wszyscy mieli PS3, więc postanowiłem kupić sobie PS4 tylko po to aby dowiedzieć się, że wszyscy mają Xbox One xD

Trzeba było wziąć X'a One. xD. Znajomi wiedzieli co robić. Ja jako wieloletni fanboy Playstation stwierdzam, że PS4 to żart i gdybym miał wybierać to postawiłbym na Microsoft, który zaczął źle, ale pokazał wyższość. W sumie obraziłem się na obie kompanie przez wydawanie nowych konsol co roku. :D

Superstar
Awatar użytkownika

W dniu premiery zakupiłem FIfę 17 i po ograniu jej mam już trochę przemyśleń.

To co najważniejsze zmiany w grze wypadają na plus, dynamika gry lepsza, grafika też, stałe fragmenty dziwne - trezba się trochę przyzwyczaić i karne które ciężko się strzela. Duże poprawienie twarzy zawodników oraz trenerów którzy wyglądają realistycznie.

Tryb fabularny którego dość sporo ogrywam wypada dobrze, choć w pewnym momencie robi się dość schematyczny - mecz, scenka, trening i tak w kółko. Dużym plusem jest to że scenki dostosowują się do tego co się dzieje, jak dostałem kontuzji to była scenka z lekarzem, a jak czerwoną kartkę :P , to filmik z lekko mówiąc zdenerwowanym trenerem.

No i dla mnie i pewnie dla większość najważniejszy tryb FUT, który w teorii dużo się nie zmienił, ale jak zawsze gra się w niego świetnie. Samemu udało mi się w pierwszym sezonie wygrać 10 ligę, a teraz bawię się w 9. Skład Premier League w budowie.

Jak na razie fifa na plus, choć pewnie długo nie pogram, bo Mafia 3 już w piątek.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Odkopuję.

Rockstar Games zapowiada Red Dead Redemption 2! Wyjdzie to za rok na PS4 i Xboxa One. PC jak zwykle w dupie i dzieci płaczą, że nie mogą zagrać w jedynkę i domagają się remastera. To trochę dziwne, że w dobie konsol za 200 zł i wstecznej kompatybilności na One jeszcze są ludzie, którzy chcą bulić 150 zł za remaster gry sprzed pięciu lat. Ja się niesamowicie jaram, bo RDR jest jedną z moich ulubionych gier. Nie lubię westernów, ale gra była niesamowita. Aż kusi mnie aby zagrać od nowa. Mam nadzieję, że zmuszę się do pracy albo wygram PS4 w jakimś konkursie, bo naprawdę chcę w to napierdalać! Aż przypominają mi się czasy GTA 5 i premiery gdzie grałem chyba całą sobotę i niedzielę - tak zajebista giera.

Chodziły plotki, że ma to być Table Tennis 2 (tak, twórcy GTA zrobili grę o kurwa pingpongu), Zombie DLC do GTA 5 albo nowy Bully. To znaczy Canis Canem Edit, bo nie można już nazywać tej gry Bully. Miałbym bekę w sumie gdyby to był ten pingpong. :D

Low carder
Awatar użytkownika

Odkopałeś niczym Cena.

BP MSPANC

Moje diary — WWE: The New Beginning

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

No trochę szkoda że na PC Red Dead Redemption 2 nie dostaniemy, a dla jednej gry konsoli nie będę kupował ( wiem że jest więcej dobrych exclusivów, ale i tak nie). Ale i tak gra zapowiada się ciekawie, chyba w tym tygodniu pierwsze zwiastuny to zobaczymy co się kroi, jedno jest pewne końcówka przyszłego roku już zapowiada się ciekawie.

RS pisze:
Chodziły plotki, że ma to być Table Tennis 2 (tak, twórcy GTA zrobili grę o kurwa pingpongu) Miałbym bekę w sumie gdyby to był ten pingpong. :D

Tenis stołowy i ping-pong TO NIE TO SAMO !!! ale to już opisywałem w dziale o igrzyskach ( jeden z ostatnich wpisów), a jako fan tego sportu w jakąś porządną grę o tej tematyce bym sobie zagrał.

Cały czas zabieram się do napisanie czegoś o Mafii 3, ale tak krótko świetna gra ze świetnymi błędami, coś taki fallout New Vegas w świecie Mafii XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie to jest to samo. xD

Superstar
Awatar użytkownika

Mafia III

Ojj moja ukochana seria dostała taką część, nie chce mówić od razu że mafia 3 jest zła bo zła nie jest, ale w porównaniu do jedynki czy dwójki jest po prostu słabsza. Sama historia jest naprawdę dobra i misje fabularne są naprawdę przyjemne tylko że jest ich trochę mało. Reszta misji to przejmowanie dzielnic przez niszczenie interesów co zapowiadało się dobrze i jest dobre przez 2-3 pierwsze dzielnice, bo potem zaczyna wiać nudą i jest mocno schematyczne. Jednym z większych plusów mafii są postacie, główny bohater. czyli Lincoln Clay jest po prostu spoko, nie jest to jakaś niesamowita postać, ale da się z nim złapać jakąś więź emocjonalną, świetne postacie natomiast to nasi współpracownicy, a w szczególności Vito z mafii 2, którym nawet osobiście wolał bym w tej części grać, bo jego motywacja też jest ciekawa. Jednak najlepsze wrażenie zrobił na mnie John Donovan który jest po prostu świetny, a motyw jego procesu podczas toczenia się historii jest jedną z perełek w tej grze. Duży plus także za klimat miasta i świetne radio, jeden z lepszych soundtracków w grach.
Dobra, ale niestety trzeba przejść do minusów i oczywiście na początek rzuca się optymalizacja na PC. Miałem porównanie, bo sam grałem na PC, a u znajomego na PS4 i różnica w działaniu i wyglądzie jest spora. Dla niektórych dużym minusem jest grafika, osobiście mi nawet odpowiada, ale rozumiem ludzi, bo jednak łączy się to z optymalizacją. GTA V u mnie spokojnie na średnio-wysokich działało,a przy mafii gram na niskich, a i tak zdarzają się spadki FPS, a jakby nie patrzeć GTA V mimo wieku wygląda ładniej.
Co do reszty to wypada ona na plus tak jak strzelanie czy system zakradania się czy system jazdy, ale są to podstawy które po prostu muszą być spełnione.
Teraz pozostaje tylko czekać na DLC ( normalnie krytykował bym takie podejście, ale zakupiłem sobie już edycje ze wszystkimi DLC, a w drugiej części DLC były świetne), które mam nadziej trochę podniosą opinie ogólną o tej grze, bo mi osobiście naprawdę grało się dobrze, ale dla osób nie związanych z serią jest to tylko kolejna przeciętna gra.

7/10

Wracam do fify więc jakoś w przyszłym tygodniu coś wrzucę o trybie fabularnym, który ostatnio zaczął mnie mocno nużyć, a mafii pewnie coś przy jakimś większym dlc.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Z Fifą generalnie mam zdanie takie, że najlepiej oceniać już tak pełnoprawnie jak minie miesiąc. Dlatego dopiero teraz daję mają jakże cenną recenzję.

Zacznę od plusów:

- Rozgrywka mi siadła. Jest szybka, ale nie bez przesady. Taki trochę Wengerball ze strzałami z dystansu. Bynajmniej ja tak gram, seria szybkich podań gwałcąca obronę rywala, czasem się skrzydłem pobiegnie jak nie ma partnerów. To co uszczęśliwia to fakt, że w końcu nie ma sytuacji, że środkowy obrońca o tempie 74 nie dogania bez problemu skrzydłowego z 91 tempa. To było coś co na przestrzeni lat strasznie denerwowało, teraz jednak zostało to zmienione.
- Fajną zmianą jest to, że teraz zawodnicy nie biegną jak głupi chuj do piłki, która wychodzi poza pole gry. Jak nie chcesz to nie musisz. W poprzednich edycjach nie raz do szału doprowadzało mnie jak piłka szła na rzut rożny, a idiota biegł po piłkę i wybiegł z nią od razu poza pole gry, na co ja nie miałem wpływu.
- Skoro mowa o rożnych. Przed updatem strzelało się z nich łatwo, po łatce jest to cholernie ciężkie. Nie mówię, że jest to słabe, a właśnie dobre, bo nie jest to na zasadzie - wrzucisz byle jak i i tak strzelisz z główki.
- Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale serwery mnie nie wypierdalają co chwilę. Miło.
- Nagrody w FUT Champions.
- Ulepszenia do trybu kariery. Do idealności tego trybu brakuje mi tylko i wyłącznie większej interakcji z piłkarzami. Poza tym tryb świetny.

Minusy:

- Czasem obrona dostaje raka mózgu i wychodzą z pozycji (szczególnie boczni obrońcy schodzą do środka gdy ich obecność tam nie jest konieczna) albo są strasznie statyczni, przez co przeciwnik jest długim podaniem prostopadłym całą obronę przeszywa bez problemu.
- Ilość spotkań w FUT Champions. 40 to za dużo, bo jak to wychodzi jest to mniej więcej 12 godzin gry i masz na to tylko dwa dni. Widzę dwa rozwiązania. Albo gramy też piątek, przez co łatwiej to zagrać (po cztery godziny dziennie, nie wygląda to tak strasznie jak 6). Albo gramy 30 spotkań co samo w sobie zaoszczędza nam dwie godziny.
- Podania są o tyle chujowe, że czasem zdarza się, że wciśniesz mocno przycisk podania do osoby dalej ustawionej, a mimo to zawodnik poda lżej do zawodnika ustawionego bliżej niego co potrafi niesamowicie spowolnić kontrę. Są też nieźle hardcore'owe sytuacje, gdzie mimo celowania powiedzmy przed siebie do niekrytego kolegi z zespołu zawodnik podaje w bok w zasadzie do rywala.
- Karne. Bez tej strzałki ani rusz, ni chuja nie trafisz, chyba że bramkarz rywala rzuci się w innym kierunku.

Plusów jest więcej niż minusów, a nawet nie wspomniałem o trybie kariery, który ma takie momenty, że zaczyna nudzić i nie chce się grać do końca. Na razie złapałem takie momenty trzy razy - pierwszy przy rozpoczęciu sezonu gdzie nie działo się nic, więc sobie na jakiś czas odpuściłem. Drugi i trzeci raz na wypożyczeniu gdzie też nic się nie działo. Na chwilę obecną zostało mi jakoś 15 kolejek do skończenia. Ale wypowiadać się nie zamierzam dopóki nie skończę.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Legenda
Awatar użytkownika

Pykał ktoś z Was w Call of Duty: Modern Warfare Remastered? Widziałem kilka materiałów na YT i powiem wam że dziwnie się ogląda podrasowaną grę w którą sporo już przegrałem. Grafika jest ładniejsza i robi to wrażenie, szczególnie że w tej części walki nie brakuje (całe CoD to jedna wielka strzelanina) więc i to będzie ładniej wyglądało. Efekty wizualne są ulepszone i mimo że gra na tym zyskała to jak już wspomniałem, dziwnie to wygląda. Pewnie to skok na kasę (ponoć gra chodzi po 200 złotych) ale jeśli mają tak wykoksić jeszcze MW 2 i 3 to w pewnym momencie się na te gry skuszę (jako maniak MW to dla mnie sprawa normalna). Ale pytałem czy ktoś grał bo premiera dopiero w piątek a ja już widziałem materiały. Są tutaj tacy szaleńcy? :P

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Ale pytałem czy ktoś grał bo premiera dopiero w piątek a ja już widziałem materiały. Są tutaj tacy szaleńcy? :P

Też coś widziałem na YT i powiem wygląda to ciekawie, ale i tak uważam to za mocny skok na kasę. Osobiście nie jestem fanem Remasterów, a Call of Duty: Modern Warfare wyglądało nieźle nawet jak na obecne czasy więc w tym przypadku myślę że to trochę skok na kasę, ale właśnie w temacie odnowionych wersji po skończeniu mafii 3 wróciłem do grania w BioShock 2 Remastered i naprawdę polecam, duży plus że gra się nie crashuje co działo się w normalnej wersji i dobra grafika wygląda jeszcze lepiej. Największy plus jest taki że dawali ją za darmo dla posiadaczy zwykłych wersji :)

Siwy pisze:
Na razie złapałem takie momenty trzy razy - pierwszy przy rozpoczęciu sezonu gdzie nie działo się nic, więc sobie na jakiś czas odpuściłem. Drugi i trzeci raz na wypożyczeniu gdzie też nic się nie działo. Na chwilę obecną zostało mi jakoś 15 kolejek do skończenia. Ale wypowiadać się nie zamierzam dopóki nie skończę.

Mam tak samo choć mi zostało 5 kolejek to ta schematyczność mnie dobija, choć i tak lepiej niż w NBA 2K16, gdzie sceniki trwały 15 minut, a w meczu trener wpuszczał cię na 5 minut i tak w kółko.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna