Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 12, 2019 8:35 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
Pykał ktoś z Was w Call of Duty: Modern Warfare Remastered? Widziałem kilka materiałów na YT i powiem wam że dziwnie się ogląda podrasowaną grę w którą sporo już przegrałem. Grafika jest ładniejsza i robi to wrażenie, szczególnie że w tej części walki nie brakuje (całe CoD to jedna wielka strzelanina) więc i to będzie ładniej wyglądało. Efekty wizualne są ulepszone i mimo że gra na tym zyskała to jak już wspomniałem, dziwnie to wygląda. Pewnie to skok na kasę (ponoć gra chodzi po 200 złotych) ale jeśli mają tak wykoksić jeszcze MW 2 i 3 to w pewnym momencie się na te gry skuszę (jako maniak MW to dla mnie sprawa normalna). Ale pytałem czy ktoś grał bo premiera dopiero w piątek a ja już widziałem materiały. Są tutaj tacy szaleńcy? :P

Z tego co wiem, to jedyną szansą na zagranie w remastera Modern Warfare jest kupienie Infinite Warfare. Gdy już się kupi najnowszego CoDa to remastera odpala się z płyty IW. Niestety nie można się wycwanić i sprzedać IW od razu po zakupie i zainstalowaniu remastera, bo MW jest przypisany do płyty z IW. Gra wygląda ładnie, ale ja nie jestem fanem robienia odświeżonych edycji. Mogą być jeśli nie będą kosztować więcej niż 50 zł. Nie wiadomo jak to będzie z MW2 i MW3, ale w trójeczkę jeszcze gra sporo ludzi. Wiem, bo sam gram do tej pory na PS3 i nie ma żadnych problemów ze znalezieniem graczy. xD Co prawda zdarzają się cheaterzy, ale można to przeżyć. Trochę głupio zrobili z przypisywaniem MW do IW, bo szczerze powiedziawszy najnowszy CoD to gówno pośród fal. Od trzech lat nie ma dobrego CoDa. :( Ja uważam, że nie warto - wyjątkiem jest jedynie to gdy kupujesz Infinite Warfare dla właśnie tej gry na PS4 czy tam XOnei traktujesz remaster MW jako taki dodatek od kochanych twórców.

A co do nowej FIFY... Wszystko jest przyjemne. Tryb menadżerski, który zwykle daje mi najwięcej frajdy jest ulepszony i to mi się podoba. Na FUTA mam wyjebane, bo nigdy mnie nie jarał ten tryb. Rozgrywka online nie sprawia problemów. Podoba mi się rozwiązanie z rożnymi, ale te karne to jest jakieś gówno. Bez strzałki nie da się ładnie strzelić a ze strzałką nie da się grać z drugą osobą przy jednej konsoli, bo widać dokładnie gdzie strzelam. Żałuję trochę, że nie dostajemy ciekawszych lig takich jak na przykład grecka czy ukraińska, bo nie ukrywajmy - oprócz Japończyków nikt chyba nie napierdala Gamba Osaką czy tam innym FC Tokio. Nie wiem czy dodanie HJK Helsinki to wielki plus. Brakuje drużyn z Bałkanów. No i wróciła liga brazylijska po chyba dwóch latach przerwy. Co prawda w 16 mieliśmy kilkanaście ekip, ale były one przywiązane do Reszty Świata. No i jak zwykle brakuje nowych reprezentacji.

Superstar
Awatar użytkownika

Chociaż 2k16 było o tyle dobre (2K17 nie oceniam, bo nie kupiłem, a 16 sobie pobrałem za darmo, bo akurat było #cebula), że było płynniejsze. Tutaj maksymalna przerwa między scenami to dwa mecze, gdzie cała fabuła o ile mnie pamięć nie myli to było łącznie 17 spotkań. I to było dobre, bo gdy grałeś to nie było okresu nudy, coś się działo. Inna sprawa, że zabrakło tutaj dwóch rzeczy - krótszych momentami scen oraz wybory jakieś. Rzeczywiście sceny długością potrafiły dobijać (np. scena w samochodzie, ja pierdole ile można). A wybory, bo po prostu oglądałeś film mając przerwę na mecze. Zajebistą opcją byłoby wprowadzenie wyborów, które realnie wpływałyby na twoją karierę. I nie tak jak w Fifie, bo tam wybory chuja znaczą, oglądałem ziomka, który wziął sobie specjalnie Burnley i najłatwiejszy poziom, napierdalał po 5 bramek na mecz, a i tak uznali, że idzie na wypożyczenie xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Legenda
Awatar użytkownika

RS pisze:
Chris Benoit pisze:
Pykał ktoś z Was w Call of Duty: Modern Warfare Remastered? Widziałem kilka materiałów na YT i powiem wam że dziwnie się ogląda podrasowaną grę w którą sporo już przegrałem. Grafika jest ładniejsza i robi to wrażenie, szczególnie że w tej części walki nie brakuje (całe CoD to jedna wielka strzelanina) więc i to będzie ładniej wyglądało. Efekty wizualne są ulepszone i mimo że gra na tym zyskała to jak już wspomniałem, dziwnie to wygląda. Pewnie to skok na kasę (ponoć gra chodzi po 200 złotych) ale jeśli mają tak wykoksić jeszcze MW 2 i 3 to w pewnym momencie się na te gry skuszę (jako maniak MW to dla mnie sprawa normalna). Ale pytałem czy ktoś grał bo premiera dopiero w piątek a ja już widziałem materiały. Są tutaj tacy szaleńcy? :P

Z tego co wiem, to jedyną szansą na zagranie w remastera Modern Warfare jest kupienie Infinite Warfare. Gdy już się kupi najnowszego CoDa to remastera odpala się z płyty IW. Niestety nie można się wycwanić i sprzedać IW od razu po zakupie i zainstalowaniu remastera, bo MW jest przypisany do płyty z IW. Gra wygląda ładnie, ale ja nie jestem fanem robienia odświeżonych edycji. Mogą być jeśli nie będą kosztować więcej niż 50 zł. Nie wiadomo jak to będzie z MW2 i MW3, ale w trójeczkę jeszcze gra sporo ludzi. Wiem, bo sam gram do tej pory na PS3 i nie ma żadnych problemów ze znalezieniem graczy. xD Co prawda zdarzają się cheaterzy, ale można to przeżyć. Trochę głupio zrobili z przypisywaniem MW do IW, bo szczerze powiedziawszy najnowszy CoD to gówno pośród fal. Od trzech lat nie ma dobrego CoDa. :( Ja uważam, że nie warto - wyjątkiem jest jedynie to gdy kupujesz Infinite Warfare dla właśnie tej gry na PS4 czy tam XOnei traktujesz remaster MW jako taki dodatek od kochanych twórców.

Czyli żeby zagrać w tego remastera muszę kupić jakąś nową grę? Ich chyba pogięło w tym studiu i to potwierdza moją teorię że na bazie marki Modern Warfare robią kasę z niby świeżym tytułem. Jedyny ratunek to coś na wzór Battlefied 1 a więc I WŚ. Temat jeszcze mało wyeksploatowany przez gry a więc jest szansa że i twórcy CoDa coś by ciekawego z tym zrobili; front zachodni i walki w okopach, front wschodni i olbrzymie bitwy, walki w Alpach, Gallipoli. Albo niech zrobią grę o 2 WŚ poświęconą tylko i wyłącznie kampanii niemieckiej bo z tego co wiem nie ma możliwości żeby taką kampanię pograć a ja sam chętnie bym postrzelał w Ruskich czy Aliantów.

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
RS pisze:
Chris Benoit pisze:

Czyli żeby zagrać w tego remastera muszę kupić jakąś nową grę? Ich chyba pogięło w tym studiu i to potwierdza moją teorię że na bazie marki Modern Warfare robią kasę z niby świeżym tytułem. Jedyny ratunek to coś na wzór Battlefied 1 a więc I WŚ. Temat jeszcze mało wyeksploatowany przez gry a więc jest szansa że i twórcy CoDa coś by ciekawego z tym zrobili; front zachodni i walki w okopach, front wschodni i olbrzymie bitwy, walki w Alpach, Gallipoli. Albo niech zrobią grę o 2 WŚ poświęconą tylko i wyłącznie kampanii niemieckiej bo z tego co wiem nie ma możliwości żeby taką kampanię pograć a ja sam chętnie bym postrzelał w Ruskich czy Aliantów.

Niestety tak. Na razie nic nie zapowiada możliwości kupienia osobno remastera Modern Warfare. Niby została założona strona tej gry na Steamie, ale na Steamie jest i strona z GTA 2, którego nie można kupić więc nic nie wiadomo. Studio się wycwaniło, bo ludzie, którzy nie chcieli kupić chujowego Infinite Warfare (nie wiem nawet o czym to jest, ale pewnie znów zjebane roboty) teraz będą musieli to zrobić aby dostać Modern Warfare. W końcu pewnie się ugną, ale obstawiam jakiś 2017 rok dopiero. No i także czekam na jakąś nową grę o drugiej wojnie, bo temat nie jest wykorzystany do końca. Jest jeszcze wiele miejsc do odwiedzin na przykład Afryka, która z tego co dobrze pamiętam ostatnio była w Medal of Honor na PS2 czy Rosja, której było jak dla mnie za mało. Też chciałbym sobie pograć Niemiaszkami, ale poprawność polityczna nam nie pozwoli, no bo przecież Niemcy źli byli to nie wolno ich stawiać w roli zwycięzców. Czuję, że studia odpowiedzialne za CoDa zapowiedzą na 2017 coś o drugiej albo pierwszej wojnie po tym jak ludzie przyciągnęli się do BFa 1. Uważam, że to spory sukces, bo widziałem multi w BFie i powiem tylko, że jest zajebiste.

Low carder
Awatar użytkownika

To prawda, CoD teraz to gówno jakich mało. Sami wiedzą, że IW jest chujowe i to bardzo, toteż dali remaster MW. Psychofanie Szarlot - zgadłeś, gra jest o robotach, bo o czymże by innym w 2016 roku może być Kol of Djuti? A jeżeli chodzi o tematy na grę, to raczej nie zrobiliby teraz fabuły opartej o I WŚ, bo wszyscy by krzyczeli o kopiowanie BF'a. Kurde no, było tyle wojen i zgrzytów o które mogliby oprzeć fabułę. Korea, Kuba, Kambodża, Rwanda (Swoją drogą lubię zabijać ciemnych, dla mnie więc Rwanda byłaby dobrym rozwiązaniem). Można jeszcze wymienić kilka państw i wydarzeń, ale pewnie jajogłowi co zasiadają w Activision o nich nigdy nie słyszeli i następny CoD dostaniemy o wojnie z Marsjanami.

Superstar
Awatar użytkownika

Adamkoppl pisze:
To prawda, CoD teraz to gówno jakich mało. Sami wiedzą, że IW jest chujowe i to bardzo, toteż dali remaster MW. Psychofanie Szarlot - zgadłeś, gra jest o robotach, bo o czymże by innym w 2016 roku może być Kol of Djuti? A jeżeli chodzi o tematy na grę, to raczej nie zrobiliby teraz fabuły opartej o I WŚ, bo wszyscy by krzyczeli o kopiowanie BF'a. Kurde no, było tyle wojen i zgrzytów o które mogliby oprzeć fabułę. Korea, Kuba, Kambodża, Rwanda (Swoją drogą lubię zabijać ciemnych, dla mnie więc Rwanda byłaby dobrym rozwiązaniem). Można jeszcze wymienić kilka państw i wydarzeń, ale pewnie jajogłowi co zasiadają w Activision o nich nigdy nie słyszeli i następny CoD dostaniemy o wojnie z Marsjanami.

Psychofanie? xD Ja nie jestem TakerFanKrk z atti, kurwa. :D

O pierwszej wojnie nikt nie musi robić gry, ale o drugiej to już można. Kilka ciekawych z growego punktu widzenia konfliktów też się znajdzie, ale twórcy na pewno boją się poprawności politycznej. Jak przedstawią wojnę z jednego punktu widzenia to drugi punkt zacznie drzeć mordę, że to nie prawda więc wszyscy wolą wymyślać konflikty albo używać tych gdzie podział na złych i dobrych jest aż nadto widoczny. CoD jest aktualnie w chuj nudny - jedynie Advanced Warfare miało jakąś fabułę, bo Kevin Spacey, ale multi to porażka. I dalej coraz gorzej. Niestety głupi fani i tak kupią i będą cieszyć się, że zajebista gra chociaż nie różni się ona niczym od poprzednich dwóch części. Wietnam byłby dobry na pewno na przyszłość. Może jakaś Ameryka Południowa?

Legenda
Awatar użytkownika

Druga wojna światowa i kampanie które CoD może użyć:
+cała niemiecka walka w 2 WŚ i nie obchodzi mnie argument że to kontrowersja, jakoś w MW 2 zrobili misję że strzelasz z Makarowem do cywili i niezbyt się tym przejęli :D
+Ruscy, było trochę Moskwy i Stalingrad + Berlin w World at War ale gdzie Leningrad? Albo bitwa na łuku kurskim? Akt al'a World of Tanks to chyba nic złego :D ewentualnie forsowanie Odry lub walki w Niemczech w 1945,
+kampania we Włoszech i tutaj albo Jankesi albo Brytole bo wątpię by dali nam grać Polakami.

Pomysłów jest cała masa ale nie mam zamiaru im niczego ułatwiać, szczególnie że nie dostanę za to ani grosza. A 1 wojna to temat który po sukcesie BFa i tak będzie mielony więc tylko czekać na kolejne gry o tej wojnie.

Superstar
Awatar użytkownika

Jak macie jeszcze CoDa MW3 na PS3 to go wypierdolcie albo wypierdolcie konsolę, bo po dzisiejszym dniu stwierdzam, że moralność ludzka nie zna granic.

Włączyłem sobie rundkę w MW3, bo trochę się nudziłem a po meczu jak zwykle nic nie ma w telewizji. Ogólnie to szło mi nieźle aż nagle zobaczyłem, że brakuje mi stworzonych klas i cofnęło mi poziom do trzeciego (a miałem 42). Myślę sobie - co jest kurwa i szybko wyłączyłem grę aby zobaczyć o co biega. I okazało się, że jakiś pierdolec z kurwa Holandii postanowił wszystkim graczom na serwerze wyjebać poziomy i sprawić, że kurwa każdy ma ogólne statystyki poziomu ameby. Zajebiście się cieszę, że mój zapierdolony siódmy prestiż i kurwa osiem jebanych dni grania poszło w pizdu przez zajebistego pranka jakiegoś chujca z Chujlandii. Teraz mam piękne statystyki. Fragi - 5. Zgony - 8888888. Współczynnik oczywiście wynosi zero. Oprócz tego wyjebało mi wszelkie klasy, poziomy prestiżu i kurwa dosłownie wszystko. Żeby mi nie było za wesoło to kumpel z którym grałem otrzymał odwrotną sytuację i jemu wszelkie staty podbiły do kurwa nieskończoności. Nie żeby mi zależało na takim podbijaniu, bo wolę wszystko zdobyć swoją krwawicą, ale dziwi mnie powód dlaczego akurat mi wypierdoliło statystyki. No wkurwiłem się i napisałem temu śmieciowi, że jest kurwą bez sumienia i żeby go pierdolnął autobus po którym czekałaby go amputacja jego nóg i małego chuja. Specjalnie włączyłem translator aby mu to przekazać po jego zajebanym języku. Ogólnie to obrażam na PSN po polsku, bo wtedy jest największa beka jak piszesz: pierdol się zajebany chuju - in english it means i like your style in CoD i głupi Angole piszą Ci: oh, thank you, pal. Ale tym razem nie ma tak łatwo. Wypierdalam swoją konsolę, wypierdalam CoDa - jedyną grę w którą grałem przez internet. Wiem, że to tylko gra, ale szkoda mi po prostu tych statystyk i ogólnie prawie 200 godzin w multiplayerze oraz podziwu innych noobów z Australii czy tam Japonii.

P.S. Zalicza się to do kreatywnych postów czy nie za bardzo?

Superstar
Awatar użytkownika

FIFA Tryb Fabularny

Tryb na który mocno najarałem się przed premierą i jeden z powoduów dlaczego fifę kupiłem w dniu premiery wypadł trochę średnio. Nie mówię że źle, szczególnie jak na pierwszy raz, ale zgodzę się z Siwym co do największych błędów czyli powtarzalność i decyzje które nic nie znaczyły. Co do powtarzalności to na serio wolałem już czasami treningi niż mecze, które się strasznie nużyły, a dosłownie minutowe filmiki prawie nic nie wnosiły. Jednak większy minus to decyzje które nic nie znaczą, bo po co? w NBA 2K16 ich nie było i ok mi to pasował ( tu bardziej 10 mniutowe scenki mnie denerwował, które można było skrócić do jednego zdania). Jak dla mnie jak chcą robić decyzje to róbcie to tak jak w telltale games gdzie one mają znaczenie. Sama historia mocno klasyczna, choć zła nie była, a w 1/4 można było się domyśleć jak to wszystko się skończy. Plus bym dał za początek który wypada nieźle i mocno wciąga przez jakieś 2-3 godziny. Ogólnie jako dodatek do gry OK, ale jako główna atrakcja to już tak średnio.

6/10

A i taka ciekawostka, a może bardziej błąd:
Gram 36 kolejkę - mecz u siebie z West Bromwich Albion, a tu co włącza się boisko treningowe i tam jest mecz XD co najlepsze kibiców było słychać jak przy normalnym meczu.

Siwy pisze:
oglądałem ziomka, który wziął sobie specjalnie Burnley i najłatwiejszy poziom, napierdalał po 5 bramek na mecz, a i tak uznali, że idzie na wypożyczenie xD

O tym właśnie mówię, Ja akurat widziałem sytuacje odwrotną, ale potwierdza tą regułę: gość strzelił 5 bramek samobójczych, a włącza mu się filmik że zaczyna robić postępy po powrocie z wypożyczenia. XD

RS pisze:
Wypierdalam swoją konsolę, wypierdalam CoDa
Po prostu chcą żebyś ją sprzedał i kupił nową XD i oczywiście wszystkie nowe gry od wspaniałego Activision :P

Na koniec dodam że listopad wygląda ciekawie pod względem premier:
Dishonored II
Watch Dogs 2
The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season 3
Wypisałem te ważne dla mnie, choć jest dużo więcej. Z walking dead zabiorę się pewnie jak wyjdzie ostatni epizod, a 2 pierwsze jak na steamie będą promocje XD #cebula

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Na humble bundle możemy przez da dni (zostały jeszcze 33 godziny) dostać za darmo Dirta 3 Complete Edition
https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game
Grę polecam samemu grałem w dirt showdowna który jest dużo słabszą odsłoną serii, a grało mi się w niego przyjemnie, a jak za darmo dają to czemu nie brać :)

Ogólnie polecam tą stronkę przez pakiety jakie sprzedają raz kupiłem NBA 2K16, Borderlands: The Pre-Sequel, Mafie II i kilka mniejszych gier za 15 euro ( mafie sprzedałem za 50 zł więc resztę miałem prawie za darmo #JanuszeBiznesu ) więc na prawdę się opłacało, a takie ciekawe pakiety co najmniej raz w miesiącu tam są.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Fajna okazja jak dla mnie. Grałem w Dirta 3 i powiem, że jest niezły. Gymkhana była interesująca, ale po tym jak nie zapisało mi postępu i gdy z 70 procent ukończenia tego trybu, postęp spadł mi do marnych 20 procent postanowiłem, że pora to sprzedać. Ale warto się zainteresować gdy jest to za darmo.

Ja tam kiedyś kupowałem hurtowo gry po przecenie na olx na PS3 aby chodzić do nowego komisu, który u mnie otworzyli i tam je sprzedawać z zyskiem od dwóch do ośmiu złotych. xD Jak to się mówi - pierwszy milion trzeba zarobić na byciu Januszem. :D

Wyszło sobie PS4 Pro. Cena? 1700 złotych. Jeśli kupisz do tego drugiego pada i jakieś dwie gierki plus PS plus na rok to wychodzi Ci 2500 złotych za konsolę. Właściwie to w chuj dużo. Kiedyś kupowało się PS3 z pięcioma grami, dwoma padami i z największą pojemnością za 1600 złotych a teraz jest to o 1000 więcej. Ogólnie to nie jaram się tak konsolami jak kiedyś, bo nie podoba mi się polityka twórców. Niby mamy mocniejsze bebechy, ale gry i tak będą wychodzić na pierwsze PS4. Jeśli jednak przestaną wychodzić to podziękuję konsolom i przejdę na Pegasusa.

Superstar
Awatar użytkownika

Dlatego właśnie ani myślę kupować innego sprzętu niż moje PS4, które kupiłem za 200 złoty. A to dlatego, że oddałem wzamian mojego Xboxa 360 z kilkoma grami i tyle mi do opłacenia zostało (jak dla mnie deal dobry, szczególnie że normalnie używaną konsolę kupiłbym za 1500 złoty). Ja w zasadzie nie widzę różnicy między zwykłym PS4, a PS4 Pro. 1 TB? A na chuj mi tyle, na swojej konsoli mam bodaj 500 GB i mi spokojnie do śmierci starczy. Filmy w 4K? Szkoda tylko, że mój telewizor się podpali próbując odtworzyć taką jakość. A zresztą z tego co widziałem (recenzji całych nie czytałem, a tylko krótkie opinie) to PS4 Pro jest chujowe.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Dlatego właśnie ani myślę kupować innego sprzętu niż moje PS4, które kupiłem za 200 złoty. A to dlatego, że oddałem wzamian mojego Xboxa 360 z kilkoma grami i tyle mi do opłacenia zostało (jak dla mnie deal dobry, szczególnie że normalnie używaną konsolę kupiłbym za 1500 złoty). Ja w zasadzie nie widzę różnicy między zwykłym PS4, a PS4 Pro. 1 TB? A na chuj mi tyle, na swojej konsoli mam bodaj 500 GB i mi spokojnie do śmierci starczy. Filmy w 4K? Szkoda tylko, że mój telewizor się podpali próbując odtworzyć taką jakość. A zresztą z tego co widziałem (recenzji całych nie czytałem, a tylko krótkie opinie) to PS4 Pro jest chujowe.

Wychodzę z takiego samego założenia. Dla mnie PS4 i PS4 Pro to jeden chuj i różnicy tutaj nie zobaczę. Takie PS3 mam już pięć lat i do tej pory mam 80 gb wolne z 360 gb, które miałem na początku a gier cyfrowych mam pełno. Niby mówi się, że teraz na nowszych konsolach gry ważą po 50 gb i wszelkie łatki także sporo zabierają, ale można niektóre niepotrzebne rzeczy usunąć. Gdy tylko słyszę jak ktoś chce kupić Pro to odradzam, bo dla mnie byłaby to strata pieniędzy.

Superstar
Awatar użytkownika

No tak, to się zgadza, że tak mniej więcej Fifa waży 40 GB, a NBA 2K16 ok. 50. Jednak i tak trzeba grać w wiele tytułów na raz żeby mieć problem z pomieszczeniem tego wszystkiego. Jak gra się grę typowo fabularną, dajmy na to Mafia III, przeszło się tę grę, a potem ma się problem z pamięcią na konsoli to chyba można ją sobie usunąć żeby zrobić miejsce? I tak, już nie będziesz w tę grę grał w najbliższym czasie, bo ją ukończyłeś. Nie wiem jak to działa na cyfrowej wersji, choć wydaje mi się, że po usunięciu możesz pobrać ponownie jak sobie będziesz chciał, bo masz zakupioną tę grę. A jak nie to tylko potwierdza, że wersja CD>cyfrowa.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

BioShock 2 Remastered

Od razu zaznaczam że nie grałem w dwójkę ( bo ciągle się crashowała , a potem w ogóle nie chciała się odpalić i przegrałam może ze 2 godziny) więc oceniam całość gry, a nie tylko różnice remaser, a zwykła edycja.

Za serię bioshocka zabrałem się trochę od dupy strony, czyli od najnowszej części, którą uważam za genialną, a jako że tę dostałem na steamie za darmo to postanowiłem ją ograć i nie żałuję. Gra jest po prostu świetna, niesamowity klimat podwodnego miasta, który jest połowicznie zniszczone i prawie odludnione, do tego ciekawy sytem walki który nie wymaga dużego skilla, a bardziej stopniowego uczenia się jego. Grafika w grze co do oryginału niezbyt się zmieniła, ale może to i dobrze, bo i w oryginale była ona po prostu świetna i dodawała tylko uroku grze. Sama historia oparta jest na relacji ojca z córką i wiem że brzmi to banalnie, ale tu sprawdza się świetnie, a misje niby proste, ale dzięki nim krok po kroku poznaje się tajemnice miasta. To wszystko składa się na plusy, a minusy tak naprawdę jest tylko jeden duży, bo fakt niby jest mała różnorodność przeciwników, ale to dodaje jeszcze bardziej ten klimat samotności, więc moim jedynym zarzutem może być tylko długość, bo przejście gry zajeło mi lekko ponad 8 godzin co jest wynikiem dość krótkim.

8/10

Siwy pisze:
, dajmy na to Mafia III, przeszło się tę grę, a potem ma się problem z pamięcią na konsoli to chyba można ją sobie usunąć żeby zrobić miejsce? I tak, już nie będziesz w tę grę grał w najbliższym czasie, bo ją ukończyłeś.

Nie będziesz usuwał tylko czekał na DLC :P Ale co ja tam wiem na komputerze z 2 TB miejsca nie ma takich problemów XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna