Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 4:46 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
Nie będziesz usuwał tylko czekał na DLC :P Ale co ja tam wiem na komputerze z 2 TB miejsca nie ma takich problemów XD

Dałem to tylko jako przykład, to była pierwsza gra tego typu, która mi przyszła do głowy xD

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Legenda
Awatar użytkownika

W środku jest spoiler z Call of Duty Modern Warfare Remastered dotyczący misji w Czarnobylu.

Z ciekawości sprawdziłem jak ta misja wygląda (bo to jest bardzo klimatyczne zadanie) w nowej wersji i jak już Price strzela do Zachajewa do twórcy coś naprawili :D

W wersji gry z 2007 roku był tam tylko Zachajew, w Modern Warfare 3 z 2011 podczas wspomnienia Yuri, można zobaczyć że podczas tamtej wymiany (gdzie Zachajew stracił ramię) był Yuri i Makarow. Wersja z 2007 miała ten błąd że ich tam nie było i było to niedopatrzenie ze strony twórców. Teraz jednak w tej nowej wersji, Makarow i Juri są w samochodzie podczas tej wymiany. Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem.

Superstar
Awatar użytkownika

Borderlands: The Pre-Sequel!

The Pre-Sequel, czyli najnowsze borderlandsy opowiadają jak sugeruje tytuł historię z przed dwóch pierwszych części, a nawet gry Tales from the Borderlands, ale nie historia jest tu najważniejsza tylko rozgrywka, bo historia jak to w borderlandsach jakaś tam w tle jest, ale nie porywa. Porywa natomiast rozgrywka która jest kapitalna, umiejscowienie sprawia że gra się trochę zmienia, ale co najważniejsze tempo nie spada co było największą zaletą dwóch pierwszych części. Tak jak pisałem że główna linia fabularna nie porywa tak świetne są poboczne misje z masą easter eggów np. eskortuje się 2 roboty do gościa który się nazywa Toby Van Adobe ( w ogóle nie brzmi jak Obi-Wan Kenobi :P ) które przekazują mu "tajną informację". Oprócz tego jest masa podobnych misji, a gra od początku do końca wypełniona jest nietypowym humorem np. automaty gdzi kupuję się amunicje mają nagraną kwestię: "A fantastic day for capitalism!". DO tego różnorodność przeciwników jest ogromna, a ich poziom trudności wymagający, samemu często po przegranej walce z bosem wracałem robić poboczne misję, co jest istotą takich gier. Do tego masa broni w której każdy znajdzie coś dla siebie. No i grafika i tu ocenie ją na delikatny pozytyw, akurat dla mnie była OK, choć dużego progresu nie było w porównaniu do ostatnich części, więc rozumiem narzekania. Jedyny minus jaki widzę to długość głównego wątku, bo robiąc dużo misji pobocznych przejście gry zajęło mi 24 godziny.
W grze jest również multi, ale za niego się nie zabierałem, bo DiRT 3 czeka :-D :-D

8/10

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Jesienna wyprzedaż, Black Friday, Cyber Monday - jak zwał tak zwał. Kuponów powygrywałem ostatnio dużo a takich zakupów dawno już nie było, zaglądamy więc na Steama. No i promocje takie że ciężko nie skorzystać. Postanowiłem więc zakupić PCM 2015 (-70%, Z 20 Euro na 6), F1 2016 (-33%, z 50 na 34). Do tego - tak wiem że w porę - GTA 5 (-50%, z 60 na 30) no i chyba najlepsza oferta czyli Skyrim, z 15 na jedynie 5 Euro. Łącznie grubo ponad 300 złotych wydane, ale raczej żałował nie będę.

Póki co zacząłem grać w PCM'a. Mam każdą edycję od 2008 roku (poza 14), no i jakby nie patrzeć różnica między 13 a 15 ogromna. Zarówno grafika świetna, jak i opcja Multi, no i oczywiście opcja Pro Cyclist, czyli możemy tworzyć swojego kolarza i nim robić karierę. Wygląda to z początku świetnie. Cała rozgrywka znacznie bardziej realistyczna. Gram dopiero od piątku i łącznie spędziłem dotychczas pewnie jakieś niecałe 4 godziny, ale póki co jestem bardzo zadowolony. Jak na jakieś 30 złotych jak najbardziej się opłaca. Jedyne minusy są takie że z gry czasami wywala, no i dalej nie ma licencji do wszystkich zawodników i nadal trza męczyć się z takimi nazwiskami jak "Gillou" czy "Vroom".

Nakupiłem tych gier, a obecnie i dużo nauki i innych spraw prywatnych, no zobaczymy czy w ogóle się opłacało bo może być tak że takiego Skyrima nie dotknę do wakacji. Jutro spróbuje zobaczyć co tam najnowsze F1 dla mnie ma, recenzje bardzo pozytywne, ale czy tak faktycznie jest to się dopiero okaże..

Superstar
Awatar użytkownika

Gratuluję udanych zakupów :-D Ja pewnie na świątecznej wyprzedaży zrobię jakieś większe zakupy, robię polowanie na fallouta 4 i wiedźmina 3 plus ewentualnie jak jakieś DLC ciekawe będą. W tamtym roku jak zrobiłem zakupy to do września odgrywałem te produkcje.

potem przypomniałeś mi piękne czasy jak zagrywałem się w trzynastkę, mam ponad 125 godzin przegrane XD. Dobrze ze zrobili postęp między częściami, pamiętam że jedyne co w 13 mnie denerwowało to osiągnięcia które się nie wbijały, ciekawe czy to zmienili, zawsze się pewnie opłacało dla aktualizacji zawodników. A i te nazwiska "Waggons" i "Erwans", ale przynajmniej Majka był normalnie :-D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Rainmaker pisze:
Póki co zacząłem grać w PCM'a. Mam każdą edycję od 2008 roku (poza 14), no i jakby nie patrzeć różnica między 13 a 15 ogromna. Zarówno grafika świetna, jak i opcja Multi, no i oczywiście opcja Pro Cyclist, czyli możemy tworzyć swojego kolarza i nim robić karierę. Wygląda to z początku świetnie. Cała rozgrywka znacznie bardziej realistyczna. Gram dopiero od piątku i łącznie spędziłem dotychczas pewnie jakieś niecałe 4 godziny, ale póki co jestem bardzo zadowolony. Jak na jakieś 30 złotych jak najbardziej się opłaca. Jedyne minusy są takie że z gry czasami wywala, no i dalej nie ma licencji do wszystkich zawodników i nadal trza męczyć się z takimi nazwiskami jak "Gillou" czy "Vroom".

Vroom to wiem kto, ale Gillou? Cóż to za cudowne nazwisko? W ogóle nie sądziłem, że jest ktoś kto gra w PCM i nie jestem w tym sam. Co prawda posiadam tylko wersje od 2007, którą miło wspominam (ostatnia z poziomami expa dla kolarzy, później są gwiazdki, ale w tej wersji był widoczny procentowy przyrost każdej umiejętności dzięki czemu wiedziałeś kiedy ona wzrośnie. Były też 4 poziomy expa. Jedynkę zdobywało się z wyścigów najniższej klasy, 2 z wyścigów HC, 3 z World touru, 4 rosła tylko w przypadku jazdy Wielkich Tourów i monumentów. Kiedy zdobywało się dany poziom, kolarz miał znaczny wzrost umiejętności zależny od potencjału), do 2010. Wcześniej miałem jeszcze Cycling Manager 3 (chyba 2004). Obecnie pogrywam wyłącznie w Tour de France na konsole. Grałem w TdF 11', TdF 15', teraz na PS4 mam TdF 16'. Możliwość przejechania Wielkiego Touru od początku do końca (plus Criterium International i Delfinat)? Daję okejkę. Co prawda myślałem nad nowszymi PCMami zwłaszcza po dodaniu My Carrer, ale nigdzie nie mogłem znaleźć w polskich sklepach tej gry. Dlatego przeniosłem się na konsole, choć teraz pewnie bym znalazł na PC PCMa najnowszego.

Jeśli chodzi o nazwiska to polecam tę stronkę:
http://pcmdaily.com/news.php

Po zalogowaniu możesz pobrać aktualną DB z prawdziwymi nazwiskami, dodanymi zespołami, wyścigami i bardziej normalnymi statami w zależności od faktycznych wyników kolarzy w prawdziwym świecie, koszulkami itp. Od groma różnych dodatków do pobrania niezależnie od wersji, od osób, które same tworzą DB do każdych kolejnych wersji. Jedynie przy tych starszych wersjach niektóre linki mogą być wygasłe. Polecam :D.

Superstar
Awatar użytkownika

Domiszum pisze:

Jeśli chodzi o nazwiska to polecam tę stronkę:
http://pcmdaily.com/news.php

Po zalogowaniu możesz pobrać aktualną DB z prawdziwymi nazwiskami, dodanymi zespołami, wyścigami i bardziej normalnymi statami w zależności od faktycznych wyników kolarzy w prawdziwym świecie, koszulkami itp. Od groma różnych dodatków do pobrania niezależnie od wersji, od osób, które same tworzą DB do każdych kolejnych wersji. Jedynie przy tych starszych wersjach niektóre linki mogą być wygasłe. Polecam :D.

Oo proszę, dzięki, skorzystam :D

Star
Awatar użytkownika

Ja natomiast skorzystałem sobie z promocji na Fifę 17. Coś musiałem zrobić z kasą za WWE i padło na Fifę. No i to był dobry zakup. Na razie ogrywam menadżera. Oczywiście na klasie światowej, bo nie lubię zawodowca - poziom dla frajerów. A ogrywam go, bo ostatnio występują jakieś błędy z niewidzialną piłką w grze online a głupi ruscy nie ogarniają angielskiego gdy piszesz im, że skoro nie widzą piłki to niech wyślą prośbę o zakończenie meczu. I potem wpierdalają Ci bramkę i każą się odłączyć. W sumie jednego pokonałem 4-2 w meczu gdzie piłka była niewidzialna, ale co to za frajda gdy w dziewiątej lidze męczysz się z łajzami przez głupi błąd. No i coś czasem nie gra ze składami. Ale ogółem rozgrywka jakoś szczególnie się nie zmieniła. Karne są do opanowania, ale na początek myślałem, że to badziew. Wolnych trochę nie ogarniam, kiedyś było łatwiej. Podoba mi się możliwość treningu i turniejów przedsezonowych. Ogółem jest ok.

Dodatkowo zakupiłem Dead Island. Miałem na PC, ale i tak nie pójdzie to kupiłem po przecenie na PS3. Riptide'a ukończyłem z trzy razy to za czwartym nie będzie to samo. A pierwszej gry od Techlandu o Martwej Wyspie nie pamiętałem. No i dobrze się to komponuje z The Walking Dead gdy popierdalasz sobie po mieście aby rozjebać komuś ryj maczugą jak Negan.

Oprócz tego trafiłem na fajną promocję na Metro: Last Light. Czytam sobie książkę to gra będzie jak w sam raz. Na razie jednak nie odpaliłem przez brak czasu.

I dodatkowo wróciłem sobie do Don't Starve. Ostatnio i tak nie miałem w co grać przed promocjami a fajnych survivali to jak ze świecą szukać jeśli chodzi o konsole.

A na koniec to klasycznie już wróciłem do LA Noire, ale pod wpływem ostatnich zakupów znowu odsunę to na drugi bok. A szkoda, bo gierka jest bardzo przyjemna i wymagająca.

Superstar
Awatar użytkownika

RS pisze:
Oprócz tego trafiłem na fajną promocję na Metro: Last Light. Czytam sobie książkę to gra będzie jak w sam raz. Na razie jednak nie odpaliłem przez brak czasu.

To znajdź trochę czasu :P Naprawdę świetna giera, niesamowity klimat z poprzedniej części, którą też polecam, wymagający poziom trudności, do tego świetna fabuła ze wstawkami filmowymi, które ogląd się niesamowicie, a jedynym minusem tej gry jest długość, Ja przeszedłem ją w niecałe 9 godzin co na tak świetną grę jest sporym rozczarowaniem. Z tego co słyszałem metro 2035 ma wyjść w przyszłym roku, a rozgrywka ma tam trwać 80 godzin może to trochę przegięcie, ale widać że uczą się na błędach, przez co gra zapowiada się bardzo dobrze i po raz kolejny będzie wzorowana na książce Dmitrij'a Głuchowski'ego o której słyszałem że bardzo dobra i kilku znajomych mnie na nią namawiało, no ale "brak czasu" :P

LA Noire też świetna gra do tego pamiętam bardzo dobre DLC w dość przyjemnej cenie, które domykają niektóre sprawy z podstawki. Jedna z gier w których najbardziej żałuję że nie ma kontynuacji.

Samemu ostatnio zacząłem Just Cause 2 ciekawa produkcja, trochę w klimatach Far Cry 3 z otwartym światem i dość ciekawą rozgrywką, choć na niezbyt wymagającym poziomie trudności. Coś więcej napiszę jak ukończę tą grę, choć po pierwszych 2-3 godzinach wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
RS pisze:

To znajdź trochę czasu :P Naprawdę świetna giera, niesamowity klimat z poprzedniej części, którą też polecam, wymagający poziom trudności, do tego świetna fabuła ze wstawkami filmowymi, które ogląd się niesamowicie, a jedynym minusem tej gry jest długość, Ja przeszedłem ją w niecałe 9 godzin co na tak świetną grę jest sporym rozczarowaniem. Z tego co słyszałem metro 2035 ma wyjść w przyszłym roku, a rozgrywka ma tam trwać 80 godzin może to trochę przegięcie, ale widać że uczą się na błędach, przez co gra zapowiada się bardzo dobrze i po raz kolejny będzie wzorowana na książce Dmitrij'a Głuchowski'ego o której słyszałem że bardzo dobra i kilku znajomych mnie na nią namawiało, no ale "brak czasu" :P

LA Noire też świetna gra do tego pamiętam bardzo dobre DLC w dość przyjemnej cenie, które domykają niektóre sprawy z podstawki. Jedna z gier w których najbardziej żałuję że nie ma kontynuacji.

Samemu ostatnio zacząłem Just Cause 2 ciekawa produkcja, trochę w klimatach Far Cry 3 z otwartym światem i dość ciekawą rozgrywką, choć na niezbyt wymagającym poziomie trudności. Coś więcej napiszę jak ukończę tą grę, choć po pierwszych 2-3 godzinach wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

Pewnie jeszcze dzisiaj siądę do Metro, bo dzień wolny mam. :D Właściwie to jestem ciekawy jak to będzie wyglądać a zawsze chciałem sobie zakupić ten tytuł. Książka jest na razie dobra więc gra pewnie też mi się spodoba. Jeśli 2035 naprawdę będzie trwać 80 godzin to naprawdę się zdziwię. xD LA Noire sobie kupiłem już dawno i to bez dodatków i trochę żałuję, bo cena na PSN kompletnej edycji nie schodzi poniżej 25 złotych a ja zakupiłem zwykłą za właśnie taką cenę. No trudno. Osobno się nie opłaca z tego co widziałem.

Just Cause 3 mi się całkiem spodobał, w dwójkę grałem kiedyś przez godzinę i było ok. Największym plusem jest tam ogromny i otwarty świat, ale jak ukończysz to coś napisz, bo sam myślałem nad zakupem.

Superstar
Awatar użytkownika

Początek miesiąca więc przydało by się powiedzieć coś o premierach, ale niestety w tym miesiącu jest trochę bieda. Osobiście pewnie zobaczę tylko Steep, czyli grę o sportach zimowych od Ubisoftu nastawioną na free ride, trochę przypomina mi SNOW w które grałem i oceniam je pozytywne, ale było bardzo biedne i miejmy nadzieje że ta gra nie popełni tego błędu, szczególnie patrząc przez cenę czyli standardowe 59,99 euro na steamie. Pewnie na świątecznych wyprzedażach tego bardzo tanio nie kupimy, więc Ja pewnie na ogranie długo poczekam. Reszta produkcji akurat do mnie średnio przemawia.

RS pisze:
Just Cause 3 mi się całkiem spodobał, w dwójkę grałem kiedyś przez godzinę i było ok. Największym plusem jest tam ogromny i otwarty świat, ale jak ukończysz to coś napisz, bo sam myślałem nad zakupem.

Kończę jeszcze dragon age inkwizycje i to na pewno trochę czasu mi zajmie, więc na razie Just Cause 2 traktuję jako grę drugorzędną, więc pewnie przed świątecznymi wyprzedażami nie ukończę jej :P Ale jak ukończę to na pewno o niej napiszę.

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Zapowiedziano The Last of Us 2. Jedynka była naprawdę udana a zagrałem w nią dopiero w tym roku. Takie 8/10. W sumie nawet 9/10, bo nie płaciłem 200 złotych i miałem jeszcze dodatek. Ale czy czekam na dwójkę? Chyba nie. Wydaje mi się, że tak sequel nie będzie tak dobry jak pierwsza część. I kierować będziemy losami Ellie. Wolałbym Joela, bo Ellie mnie trochę wkurwiała i na dodatek jest lesbą. Nie żeby mi to przeszkadzało, bo "jestem tolerancyjny jak mogę". Teraz mamy okres posuchy i nie ma na co zwrócić uwagę. Mogliby jakiegoś Wolfensteina wydać. Na to miałbym ochotę.

Superstar
Awatar użytkownika

A żeś mi tym Wolfenstein'em smaka narobił XD The New Order i The Old Blood to moje kolejne cele na wyprzedaże :-D , widziałem już dużo fragmentów z tych gier i prezentują się one świetnie, czas samemu sprawdzić. A co do nowej części to racja mogli by powoli coś zapowiadać, bo od The Old Blood minęły prawie 2 lata, a wiadomo miesiąc po zapowiedzi gry nie wydadzą.

Przy premierach zapomniałem o The Walking Dead: A New Frontier, które wychodzi, a że jestem ogromnym fanem gier od Telltale Games to pewnie sięgnę po tą produkcję, ale dopiero jak wszystkie epizody będą dostępne, a nie od razu. Premiera pierwszego to 20 grudnia. A tak jeszcze w temacie premier to 2 dni temu wyszło kolejne DLC do Euro Truck Simulator'a 2 i w sumie mocno się zastanawiam, bo ostatnio na chwilę wróciłem do ETS'a, ale patrze i mam 70 % mapy odkryte i w sumie nie mam gdzie jeździć i takie DLC, chyba by dało dobry powiew świeżości.

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
A żeś mi tym Wolfenstein'em smaka narobił XD The New Order i The Old Blood to moje kolejne cele na wyprzedaże :-D , widziałem już dużo fragmentów z tych gier i prezentują się one świetnie, czas samemu sprawdzić. A co do nowej części to racja mogli by powoli coś zapowiadać, bo od The Old Blood minęły prawie 2 lata, a wiadomo miesiąc po zapowiedzi gry nie wydadzą.

Przy premierach zapomniałem o The Walking Dead: A New Frontier, które wychodzi, a że jestem ogromnym fanem gier od Telltale Games to pewnie sięgnę po tą produkcję, ale dopiero jak wszystkie epizody będą dostępne, a nie od razu. Premiera pierwszego to 20 grudnia. A tak jeszcze w temacie premier to 2 dni temu wyszło kolejne DLC do Euro Truck Simulator'a 2 i w sumie mocno się zastanawiam, bo ostatnio na chwilę wróciłem do ETS'a, ale patrze i mam 70 % mapy odkryte i w sumie nie mam gdzie jeździć i takie DLC, chyba by dało dobry powiew świeżości.

W New Order platynę zrobiłem i ukończyłem go cztery razy. Kupiłem go na premierę i nie żałuję. Nawet teraz szukam przecen na PSN na Wolfa, ale bez skutku. Jest to naprawdę bardzo dobra gra, która zmusza trochę do uważnej walki a nie napierdalania w przód jak w CoDzie. xD Old Blood też był ok, ale na początku trochę nudził. Więc bardzo polecam aby samemu sprawdzić. :)

Superstar
Awatar użytkownika

Ruszyły promocje na Steamie !!!

Po pierwsze można głosować w różnych kategoriach, a za głos dostaje się karty których wartość oscyluje obecnie w granicach 12 centów, a licząc że kategorii jest koło 10 to można wyciągnąć około 1 euro nawet licząc że ceny spadną. Poza tym same kategorie są ciekawe i na koniec mogę wrzucić swoje głosy, no koniec czyli 2 stycznia, bo do wtedy trwają promocje.

Same promocje jak zawsze prezentują się świetnie, choć nie spotkałem nic takiego co bym kupił bez zastanowienia, ale niektóre oferty mnie mocno zainteresowały:
Wolfenstein: The Old Blood 19,99€ -67% = 6,59€
Wolfenstein: The New Order 19,99€ -67% = 6,59€
Mad Max 19,99€ -66% = 6,79€
Fallout 4 59,99€ -67% = 19,79€
Euro Truck Simulator 2 - Going East! 9,99€ -75% = 2,49€
Z tego pewnie kupię połowę, no jedna trzeba sowie zostawić na MZW we Wrocku, ale trzeba przyznać że steam znowu stanął na wysokości zadania i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Poza tym na sklepie HB znowu dają grę za darmo tym razem Grid:
https://www.humblebundle.com/store/grid-free-game
Osobiście jestem trochę nie pocieszony, bo znowu dają za darmo grę którą już mam. Osobiście w pierwszą część nie grałem, ale dwóch znajomych polecało, plus dodam że grałem w drugą część i mojego ulubionego autosporta i obie części wypadły bardzo dobrze, więc myślę że jedynka też trzyma dobry poziom,

User Roku 2017

Ostatnio zmieniony pt gru 23, 2016 3:04 pm przez Hubson, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna