Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lis 20, 2019 6:46 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
Ruszyły promocje na Steamie !!!

Same promocje jak zawsze prezentują się świetnie, choć nie spotkałem nic takiego co bym kupił bez zastanowienia, ale niektóre oferty mnie mocno zainteresowały:
Wolfenstein: The Old Blood 19,99€ -67% = 6,59€
Wolfenstein: The New Order 19,99€ -67% = 6,59€
Mad Max 19,99€ -66% = 6,79€
Fallout 4 19,79€ -67% = 59,99€
Euro Truck Simulator 2 - Going East! 9,99€ -75% = 2,49€
Z tego pewnie kupię połowę, no jedna trzeba sowie zostawić na MZW we Wrocku, ale trzeba przyznać że steam znowu stanął na wysokości zadania i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nie no, Fallouta 4 to jednak opłaca się kupić. A ta cena? No po prostu okazja jakich mało. :D

Dziwię się, że dodatek do Wolfa, który jest jedynie solidny kosztuje tyle samo co New Order. Przecież to kradzież. xD Trochę polecieli w klimat post-apo jak widać.

Superstar
Awatar użytkownika

RS pisze:
Hubson BITW pisze:
Fallout 4 19,79€ -67% = 59,99€

Nie no, Fallouta 4 to jednak opłaca się kupić. A ta cena? No po prostu okazja jakich mało. :D

XD Widać że ze mnie nie lada matematyk #30ProcentZPróbnejMatury :P

Promocji jest znacznie więcej, a tu akurat wrzuciłem te na które najbardziej poluję, a jak ktoś się postara to może znaleźć coś co u odpowiada. I można np.trafić na takie perełki:
MotoGP™14 - 90%
Sid Meier's Civilization V: Complete - 92 %

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Jak będzie jakaś fajna promocja na FMa to dajcie mi znać xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Star
Awatar użytkownika

Ostatnio kupiłem PS4 więc moje możliwości grania się powiększyły i w sumie niecały miesiąc mam już trzy gry - Fife 17, WWE 2K17 i ostatnio Wiedźmina trójeczkę - chociaż w niego jeszcze nie grałem.

FIFA jest najs, graficznie to jak dla mnie po prostu kosmos. Road to glory strasznie chciałem zagrać zanim kupiłem konsole, jak już ją nabyłem to kompletnie nie chce mi się tego grać XD Głównie gram w FUT, oczywiście denerwuje on niesamowicie handicapami itd. ale i tak w to gram jak masochista. Ostatnia FIFA w którą grałem to bodajże 14 lub 15 i to co można zauważyć w odróżnieniu od poprzednich części tej gry że jak się gra np. na poziomie legendarnym to serio nie jest tak łatwo jak w poprzednich częściach. Jednym z większych minusów mogą być serwery EA, które czasami mega denerwują.

Dablju jest świetne, czasem zdarzy się jakiś glitch, ale ogólnie gra bardzo mi się podoba i tak samo jak w FIFIE - online stoi na bardzo wysokim poziomie, propsuje. Tak samo jak w FIFIE świetne odwzorowanie poziomów trudności, czasami serio można przegrać grając z komputerem XD Kariery tutaj też nie chcę mi się zbytnio grać, ale Universe to już poezja, świetny tryb 8)

Superstar
Awatar użytkownika

THE WALKING DEAD: A NEW FRONTIER - zawiera niewielkie spoilery, a w zasadzie są to ogólniki, które same w sobie nie mówią nic.

Od czegu tu zacząć... No może od największego minusu, którego się dopatrzyłem, czyli długości epizodów. Za krótkie. Choć to w pewien sposób plus, ponieważ w pierwszym sezonie przez długość chyba drugiego epizodu (koło 3-4 godzin jak dobrze pamiętam) gra się wydłużała niewiele się działo. Tu jest mniej czasu i więcej się dzieje. Jednak średnio epizod trwa około 80 minut, czyli łącznie zakładając, że tak jest z każdym, cały sezon trwa niecałe 7 godzin, a to dla mnie niewiele... Wynagradza to przynajmniej cena, bo ta jest bardzo sprawiedliwa, ponieważ za TWD dałbym spokojnie 170 zeta i nie uważałbym to za cenę wygórowaną. Tymczasem Season Pass kosztuje 125 złoty, jeśli kupujesz epizody osobno - 135 złoty. Za te pieniądze mógłbym sobie dwie Fifki kupić, więc muszę przyznać, że jest to ogromna zaleta i w zasadzie jak ktoś nie wie co zrobić ze stówką, a pograłby sobie w jakąś ciekawą grę - polecam wydać właśnie na New Frontier.

Zanim zaczniesz grę masz dwie opcje - albo wgrać zapis z poprzednich sezonów aby mieć twoje wybory w pierwszym i drugim sezonie, albo wybierasz swoją historię, a wręcz musisz jeśli w poprzednie sezony nie grałeś. Jako że poprzedni sezon TWD to czasy gdy w domu miałem jeszcze Xboxa 360 byłem zmuszony wybrać to drugie. I w skrócie - ma to znaczenie, choć zakładam, że bardzo małe. Otóż wybór zakończenia drugiego sezonu pojawia się raz na epizod w formie wspomnień co się działo później. W skrócie - opowiada historię Clementine od tamtego czasu. Zakładam, że każda historia jest inna, choć sprowadza się do jednego.

Dobra, bo już zacząłem nawijać o fabule. Wcielamy się w Javiera Garcię - wiadomo tyle, że jest pół meksykaninem, pół amerykaninem z przeszłością w hazardie. Historię Javiego zaczynamy prawdopodobnie przed apokalipsą, ponieważ ludzie są jeszcze nieświadomi istnienia ,,muertos" (lub też ,,walkers", czyli po prostu zombiaki). Po zakończeniu wstępu idziemy kilka lat do przodu. I tu szkoda, bo od razu jesteśmy w środku akcji i nie wiemy co się działo z rodziną Garcia przez ten cały czas. Ale to nic. Ciężko tu opisywać rzeczy bez spoilerów, zatem najważniejsze rzeczy.

- Wybory nadal nie mają większego znaczenia. Jednak jest zdecydowana poprawa względem sezonu poprzedniego. Idealny przykład to koniec epizodu drugiego. Podjąłem decyzję, która wydawała mi się słuszna, a zaraz potem okazało się, że zrobiłem to absolutnie niepotrzebnie i mogłem jednak zrobić inaczej, aż chciałem to cofnąć. Ale oczywiście taki nie jestem. Chociaż zdarzają się sytuacje, gdzie tak naprawdę nieważne co wybierzesz, stanie się to samo. Bynajmniej nie jest to sezon pierwszy, gdzie było od groma decyzji, gdzie cokolwiek zrobimy, wyjdzie na jedno i to samo. Przykład to wybór między Dougiem i Carly w aptece. I tak w kolejnym epizodzie jedno z nich zostanie zamordowane i to w ten sam sposób, a potem combo, bo jak Lilly z wami zostanie to i tak spierdoli I TO DOSŁOWNIE PIĘĆ MINUT PÓŹNIEJ. Tu już aż tak nie będzie, choć nadal gdy przejdziesz na nowo epizod pewnie odczujesz, że nic specjalnie się nie zmieniło. Ale same decyzje w chwili ich podejmowania mają zdecydowanie większy wpływ na ciebie, a przynajmniej ja taką różnicę odczułem.
- Irytuje fakt, że czasami ludzie, których dopiero spotykamy traktują nas jako swoich najlepszych przyjaciół. Aż dziwnie się gra w momencie, gdy koleś, którego znasz przez kilka dni traktuje cię jako najważniejszego zamiast swoich kumpli, których zna od dawna (ci co grali powinni wiedzieć o kogo chodzi).
- Barwne postacie. W porównaniu do drugiego sezonu, z którego nadal jestem w stanie wymienić tylko Jane i Luke'a (Kenny'ego nie liczę, on jest sezon pierwszy) jest niesamowity progres. Od Javiera i jego rodziny, przez Clementine do innych ważnych osób w grze.
- Zakończenia epizodów są mocne i to w chuj. Sezon pierwszy błyszczał zakończeniem dwóch ostatnich epizodów. Z drugiego to przypominam sobie też tylko dwa ostatnie tak na szybko. I o ile ostatnia scena pierwszego epizodu nie sprawia, że musisz grać dalej, tak to co wydarzyło się 2 minuty wcześniej wzbudza spore emocje, szczególnie jak wczuwasz się w grę. Jak grasz tylko po to żeby przejść, wtedy masz wyjebane. A drugi epizod to szok na koniec, muszę przyznać, bo wryło mnie w ziemię.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Zakupy już porobione także się trochę po popisuję XD
Life Is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Wolfenstein: The New Order
The Witcher 3: Wild Hunt
Za całość dałem 26,57€ co jest według mnie niezłą okazją, zacznę te produkcję jak skończę Just Cause 2 i Dragon Age Inkwizycję, bo nie lubię przerywać czegoś gdy przeszedłem to w ponad połowie.

Z newsów Capcom wypuścił demo Resident Evil VII gdzie można zagrać w pierwszą godzinę gry i gdzieś na dniach pojawi się o tym moja opinia, bo niby jest dostępna też wersja na PC, ale wole ze znajomym na PS4 w lepszej atmosferze to sprawdzić.

Z tego co Siwy napisał o THE WALKING DEAD: A NEW FRONTIER to faktycznie bieda z długością epizodów, samemu grałem w kilka gier od telltale i średnio długość epizodów to było lekko ponad 2 godziny co dawało jakieś 11- 12 godzin ogółem i nawet back to the future (polecam dla fanów filmu) które było można powiedzieć poboczną produkcją miało taki średni czas Rzeczywiście 23 euro za 7 godzin gry to trochę przesadzona cena i dlatego pewnie większość poczeka do promocji :)

Tak btw. Przelewanie pieniędzy na PayPala przez Trustly zajmuję masę czasu, a śmiecie piszą że przelew jest błyskawiczny.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Ooo, Life is Strange. Fajna gierka z fajną fabułą. Choć zawsze wolałem gry od Telltale, to nie mogę powiedzieć, że LIS jest słabe :D

Tak sobie teraz popatrzyłem na premiery w przyszłym roku i za wiele dla mnie nie ma :P Poza standardowo Fifką to chyba tylko skuszę się na Outlasta II i Red Dead Redemption 2. Może też Rezydenta Zła bym sobie kupił, ale najpierw chcę mieć pochlebne recenzje gry, bo inaczej to nie mam do tej gry znacznego zaufania, nawet po ograniu demo.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Ja akurat się w ogóle nie napalam na Resident Evil, bo kiedyś kupiłem sobie piątkę na PS3 za prawie 100 złotych, bo kumpel mi bardzo polecał i kurwa była to tak chujowa gra, że następnego dnia ją sprzedałem, ale już tylko za 60 złotych. :/ Jakoś mi nie podszedł ten tytuł.

RDR 2 to chyba dopiero za rok się pojawi, ale i tak będzie to kozacka gierka dla której warto pomyśleć o konsoli. Bo kto wie czy to znów nie będzie ekskluziw na PS4 i Xboxa One jak swego czasu jedynka, która wyszła tylko na PS3 i 360.

Life is Strange mi się spodobało, ale oglądałem to na YT więc nie mogę zarzucić swojej opinii na temat gry w którą nie grałem. Ale fabuła mi się tam naprawdę spodobała, bo było to coś innego porównując do gier tego typu. Ogólnie to jeśli tego nigdzie nie widziałeś to na pewno Ci się spodoba. Ale widzę, że zakupy bardzo solidne, szanuję za Wolfa, bo to bardzo przyjemna gierka. Ja czaję się na jakieś przeceny na PS Plus, ale to dopiero w okolicach lutego, bo teraz trzeba na Sylwester oszczędzać. xD Szukam gierek w które nie grałem i na moim horyzoncie znajduje się Mass Effect, ale nie wiem czy rajcują mnie kosmiczne bitwy. BioShock też mnie zaciekawił, bo to jest jedna z gier, którą chciałem kupić a nigdy tego nie zrobiłem. Chyba także zaliczę sobie epizody TWD od Telltale po raz kolejny.

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Jak będzie jakaś fajna promocja na FMa to dajcie mi znać xD
Teraz jest -25 %, ale i tak to jest ponad 40 euro, więc promocja prawie rzadna.

Siwy pisze:
Ooo, Life is Strange. Fajna gierka z fajną fabułą. Choć zawsze wolałem gry od Telltale, to nie mogę powiedzieć, że LIS jest słabe :D
Też uwielbiam gry od Telltale, ale oprócz nowego walking dead i batmana grałem we wszystkie produkcje od nich, nawet trochę w poker night po pykałem XD A LiS to podobny schemat plus nowa historia, więc warto spróbować.

Co do przyszłego roku to dla mnie też prezentuję się biednie i pewnie będę ogrywał gry z ostatnich lat. Po pierwsze Red Dead Redemption 2 to świetna gra i normalnie jarał bym się nią, ale pewnie wyjdzie tylko na konsole to przynajmniej będę częściej do najlepszego ziomka wbijał XD. Resident podobna ma wracać do korzeni, grałem w czwórkę i strasznie mi się podobała, potem u znajomego grałem w piątkę i już tak dobrze nie było, a o szóstce słyszałem już tylko negatywne opinie, ale demo siódemki trzeba sprawdzić. I jedyna gra na którą czekam to Kingdom Come: Deliverance, czyli bardzo realistyczny średniowieczny RPG, o którym jeszcze dużo nie wiadomo, ale ciekawi mnie ogólny koncept realistycznego RPG w czasach średniowiecznych bez udziwnień jak np. magia, czy inne smoki XD

RS pisze:
Szukam gierek w które nie grałem i na moim horyzoncie znajduje się Mass Effect, ale nie wiem czy rajcują mnie kosmiczne bitwy. BioShock też mnie zaciekawił, bo to jest jedna z gier, którą chciałem kupić a nigdy tego nie zrobiłem.
W Mass Effecta akurat nigdy nie grałem, ale ostatnio braciszek cioteczny zrobił sobie serie i przechodzi wszystkie po kolie i całe święta zagadywał mnie jakie to jest świetne i że Andromeda to będzie gra rok, no cóż pożyjemy zobaczymy. Co do BioShock to polecam bardzo, w dwójkę grałem jeszcze niedawno i nie postarzała się od premiery i polecam, a infinite też polecam, jedna z najładniejszych gier w jakie grałem do tego z świetną fabuła i przyjemną rozgrywką, a po drugie kiedyś trafiłem na promocji -85 % :-D Teraz trochę biedna promocja, ale i tak polecam

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Just Cause 2

Dawno przy żadnej grze nie miałem takich dylematów co do oceny. Z jednej strony dobra mechanika strzelania, duża mapa, ciekawe lokacje, niezłe misje poboczne oraz czysta przyjemność z siania zniszczenia, a z drugiej fatalna fabuła z koszmarnymi scenkami, mnóstwo bugów, strasznie nierówny poziom trudności i dość słabe główne misje. Gra ogółem polega na sianiu chaosu przez wykonywanie misji pobocznych, przyjmowanie fortów które za każdym razem jest takie samo oraz wyścigi które strasznie łatwe, a co do właśnie wspomnianego poziomu trudności to często zdarz się żeby całą misje przejść bez straty życia, myślisz sobie izi, a tu nagle rakieta z dupy i koniec grasz od nowa, bo checkpoint są też świetnie zaprojektowane. Kolejnym minusem są dźwięki które są mocno denerwujące, a muzyka jest bardzo rzadko, ale jak już jest to wolisz żeby jej nie było. Do tego bez płciowy główny bohater i słaba historia i można pomyśleć że to fatalna produkcja, ale jednak nie, bo jedna granie w tą produkcje sprawia radość, szczególnie zwykłe sianie chaosu na którym gra jest oparta sprawia dużo radości plus różnorodność misji pobocznych które w przeciwieństwie do głównych misji i przejęć fortów są ciekawe.

7/10

Poza tym przetestowałem w końcu te demo Resident Evil 7 i powiem że szału nie ma. Dużo chodzenia, fajne otoczenie które jednak mało wnosi do rozgrywki. W demie dostajemy 2 jumpscarey i przy jednym z nich mocno można było się wystraszyć. Jednak największym minusem jest po prostu nuda, bo poza wspomnianymi momentami nic się nie dzieje, chodzisz, zbierasz, coś tam w tle się rusza i tak w kółko, a zagadki środowiskowe dość proste. Także mnie to demko utwierdza w przekonaniu że ta gra mnie nie zainteresuje.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio trafił mi się okres gdzie nie chce mi się szukać nowych gier i wracam do tych, które dawno już przeszedłem. Znowu wróciłem do GTA 5. Nie wiem dlaczego. Chociaż już wiem - mój znajomy kupił sobie piątkę na PS4 i jakoś zachciało mi się przez to grać w GTA. Pora 100% zrobić.

Wróciłem też do ukochanych Heroes'ów 3. To trochę sprawka Kolegi Ignacego, który na drugim kanale nagrywa moją ulubioną grę. W sumie wciąż gram w nie naprawdę nieźle. :D

Pora pomyśleć o nowej konsoli, bo na PS3 już nic mnie nowego nie czeka a za jakiś czas pojawi się parę naprawdę mocnych tytułów.

Superstar
Awatar użytkownika

Ja akurat na ten rok planuje ogrywać tytuły z lat 2014-16 które ominąłem, ewentualnie trochę starsze. Główny powód pokazała mi już mafia 3 która na moim sprzęcie nie dzaiała zbyt dobrze, szczególnie jazda samochodem na której opiera się nowe wyścigowe DLC, ale akurat to DLC udało mi się przejść u znajomego na PS4 i nawet polecam nieźle to wygląda tylko trochę krótko, ale czego można się spodziewać od darmowego DLC. Także na owej konsoli popykałem trochę w nowego Doom'a i wrażenia są świetne, gra kozak, tylko ja przyzwyczajony do PC na padzie warzywiłem mocno, a to jednak skillowa gra.

RS pisze:
Wróciłem też do ukochanych Heroes'ów 3. To trochę sprawka Kolegi Ignacego, który na drugim kanale nagrywa moją ulubioną grę. W sumie wciąż gram w nie naprawdę nieźle. :D

Ach mi przypomniałeś piękne czasy oglądania Ignacego :) Jeszcze jakiś rok temu oglądałem go podczas drogi na praktyki, jednak teraz przerzuciłem się na Gargamela i Ahusa i na kolegę czasu nie ma.

Obecnie jestem w połowie life is strange i niecałej połowie Wolfesein'a i powiem WOW, obje gry na swój sposób są świetne i jak pewnie jutro dobrze się przsiąde to uda mi się ukończyć i napisać coś o LiS. Poza tym udało mi się znaleźć ukrytą lokację z Return to Castle Wolfenstein, ach to było piękne :-D
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=835040352
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=835040352 XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

To jest właśnie bardzo fajny easter egg z Wolfa. :D Jest to naprawdę dobra gierka - sam zdobyłem do niej wszystkie trofea i nie ominąłem niczego. To samo z LiS i fajnie, że się one Hubsonowi podobają.

Ja wciąż Ignacego oglądam i nie odpuszczam. xD Ale propsik za Gargamela i ahusa, bo również ich oglądam. W sumie kto teraz ich nie zna?

Superstar
Awatar użytkownika

Life is Strange

Bardziej niż grą, tą produkcję nazwał bym arcydziełem i chyba bardzo bym się nie pomylił. Niesamowita opowieść o przyjaźni, intrygach i manipulacjach. I to właśnie historią robi tu większość roboty, bo po prostu jest świetna, generująca wiele niezapomnianych momentów i zaskoczeń. Bez spoilerowania mogę tylko napisać że jest to historią dziewczyny wracającej do rodzinnego miasta po 5 latach przy okazji odświeżając przyjaźń przez którą zostaje wplątana w poszukiwania zaginionej dziewczyny, a i zapomniałem dodać że zyskała moc cofania się w czasie. Dużym plusem jest to że wszystkie epizody idealnie do siebie pasują, pierwszy rozpoznanie, przedstawienie bohaterów i nauczenie posługiwania się mocą, drugi i trzeci mocny rozwój fabuły, w czwartym można powiedzieć że zaczyna się akcja plus schocker na zakończenie no i piąty czyli czysty geniusz. Jednym z czynników dlaczego fabuła jest tak dobra są postacie, które są świetne i wywołują w nas określone emocje. Ważne są tu relacje między nimi, które zmieniane są przez nasze wybory, te duże i te małe, przy których często miałem spory dylemat. Do tego świetny wygląd, bo gra graficznie wygląda naprawdę świetne, niesamowity soundtrack z zostającą w głowie główną piosenką. Do tego mechanicznie gra prezentuje się bardzo dobrze, szczególnie cofanie czasu które jest można powiedzieć znakiem rozpoznawczym tej produkcji, a zagadki środowiskowe są ciekawe i wymagają kreatywnego myślenia. Niby gra ma jakieś tam niedociągnięcia, ale ogół jest tak świetny że się o nich zapomina.

9/10

W tematyce takich gier w końcu muszę zainteresować się Firewatchem, ale na razie świetny Wolfenstein i już nie tak świetna Inkwizycja z serii Dragon Age z którą się od wakacji męczę.

RS pisze:
Ale propsik za Gargamela i ahusa, bo również ich oglądam. W sumie kto teraz ich nie zna?

Zapomniałem dodać Generatora Frajdy, polecam mocno, najlepszy lek na sylwestrowego kaca XD

RS pisze:
Pora pomyśleć o nowej konsoli, bo na PS3 już nic mnie nowego nie czeka a za jakiś czas pojawi się parę naprawdę mocnych tytułów.
To polecam od razu zaopatrzeć się w wersję Pro, bo słyszałem obawy że standardowa takiego Red Dead'a nie pociągnie.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

W Firewatcha grałem jak i oglądałem u Ignacego i jak najbardziej polecam. :) Jest to naprawdę ciekawa historia z bardzo przyjemnym gameplay'em. I chyba drogi nie jest więc jak będziesz miał jakieś wolne fundusze to warto się zainteresować tym tytułem.

Generatora też znam, ciężko nie oglądać gdy współpracuje on z wyżej wspomnianą dwójką. :D

A jeśli naprawdę PS4 zwykłe nie da sobie rady z RDR2 to chyba się zdenerwuję i oleję sobie całkowicie konsole. Chociaż do tego czasu Pro powinno zjechać z ceny.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna