Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 4:12 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Mass Effect 2 za darmo na Originie. Wystarczy tylko wbić na orignia - sklep - darmowe gry - specjalne prezenty i jest :) . Tak szczerze to nigdy nie grałem w żadną grę z serii, ale hype na Andromede sprawia że myślę że poprzednie części muszą być dobre i opinie sprawiają że chyba tą grę sprawdzę, 94 na metacritic to kosmiczna ocena.

Co do konsoli to są na razie luźne przypuszczenia, ale są informacje że Last Guardian na podstawowej konsoli działa nie najlepiej, więc obawy mogą być uzasadnione, a cena Pro spadnie na pewno, trzeba bardziej się zastanawiać o ile.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Dragon Age: Inkwizycja

Zaczął bym od stwierdzenia w końcu, udało mi się ukończyć jedną z dłuższych gier w jakie grałem, bo na czysto zajęła mi 45 godzin, a w sensie na czysto tyle pokazują zapisy, więc jakby dodać długie ekrany ładowania i liczne śmierci i wczytywanie od nowa to wychodzi grubo ponad 50 godzin. Z jednej strony jest to jeden z lepszych RPG w jakie grałem, bardzo dobry system walki, masa broni, zbroi i reszty ekwipunku, do tego liczne czary, 3 rodzaje postaci do wyboru, czyli można powiedzieć każdy znajdzie coś dla siebie. Z drugiej strony słaba główna linia fabularna ( początek bardzo dobry, koniec niezły, ale środek to jakiś dramat) i powtarzalność. Gra po jakiś 5 godzinach wygląda tak: nowa mapka na której do zamknięcia jest 5-10 szczelin, do założenia 2-6 obozów i reszta misji pobocznych, potem następna mapka dopóki nie wbije się dobrego poziomu, potem misja fabularna i tak od nowa. Nie powiem mapki są duże i ciekawe, choć trochę puste. Większość misji pobocznych to największa prostota typu " Idź gdzieś zabij/uratuj kogoś" niby standard, czasem zdarzy się coś niezłego, ale to bardzo rzadko. Więc fabularnie jest to dla mnie niezbyt wysoki poziom, a jak postacie? no szału nie ma, ale chociaż trzon jest nieźle zachowany, a główny bohater wypada nawet dobrze. Poza tym bardzo ładna grafika, udźwiękowanie nie powala, cytując klasyka "coś tam plumka w tle". XD Ogółem gra jest dobra, ale czasem strasznie monotonna, wystarczy że powiem że grałem w nią od sierpnia poprzedniego roku i czasem nie nazwał bym tego grą tylko męczeniem się wykonując w kółko to samo, aby tylko ten level wbić i móc zagrać coś fabularnie lub coś odblokować. Po ukończeniu gry dowiedziałem się że mam DLC "Intruz", będąc już trochę zmęczony tą produkcja zacząłem ten dodatek, nawet doszedłem do połowy i bug który nie umożliwia przejście dalej i niby były jakieś patche jak to naprawić, ale byłem już tak znużony Inkwizycją że to olałem więc wstrzymuje się od oceny tego DLC. Na gry.online dałem 7,5 , ale tu już tą połówkę podciągnę.

8/10

Także Dragon Age ukończony, a od dzisiaj Geralt :)

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Premiery Lutego

Po fatalnym styczniu w lutym w końcu coś się ruszyło z premierami i jak dla Mnie najciekawiej zapowiadającymi się tytułami są:
For Honor
Sniper Elite 4
Halo Wars 2
Torment Tides of Numenera
Osobiście najbardziej mnie interesuję Sniper, gdyż grałem w dwójkę która się strasznie jarałem, w trójkę też może nie jarałem się nią tak jak drugą częścią Snajpera, ale też bardzo przyjemnie mi się w nią grało. Dwie pozostałe gry i cała reszta o których nie wspomniałem też prezentuje się ciekawie, choć akurat Ja pewnie nie będę nimi zainteresowany. A i jeszcze oczywiście 7 lutego wyjdzie WWE 2k17 na PC...

Osobiście teraz zagrywam się z niesamowitego Wiedźmina 3 i drugi raz (drugą ścieżką) przechodzę genialnego Wolfenstein: The New Order, dlatego tak dawno nic nie pisałem :P

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra, zebrało się to czas żeby The Big Dog tego forum pochwalił się w co ostatnio grał.

F1 2016 - od zawsze wielbiłem serię Codemastersa, w 2010 i 11 jako mały chuj grałem na okrągło XD 2014 też mi się bardzo podobało, ale 2015...to była po prostu żenada, Codemasters powinno odjebać Chrisa Benła i wymazać tą grę z rzeczywistości.

W 2016 wrócili jednak z przytupem, a nowa wersja okazała się być ogromnym sukcesem. Gra została powszechnie przyjęta jako wyśmienita. Co tu dużo mówić, odwalili kawał świetnej roboty. Grafika nieziemska, tryby udoskonalone, wszystko śmiga idealnie. Aż chce się grać, ta gra uzależnia. Daje 9.5/10, jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek trafiły w moją rękę. Obrigado Codemasters.

Pro Cycling Manager 2015 - Kolejna seria do której mam jakiś sentyment. Od 2009 rok w rok kupuje najnowszego PCM'a i mimo iż zmienia się bardzo niewiele to wciąż gram. Nie jest to rzecz jasna gra dla mas jak Fifa, GTA czy Battlefield, do tego wiele rzeczy co roku pozostawia wiele do życzenia. Znów nie mamy bowiem wielu prawdziwych zespołów czy nazwisk, trzeba cierpieć patrząc na nazwiska typu Vroome zamiast Froome, albo po prostu samemu męczyć się z patchem i w taki sposób sprawić żeby wszystko było na swoim miejscu. W każdym bądź razie widać duży progres w porównaniu do 2014, co w przypadku tej serii to bardzo pozytywne zaskoczenie.

To co przede wszystkim bardzo mnie zaskoczyło na plus to nowy tryb Pro Cyclist, gdzie tworzymy swojego kolarza i nim robimy karierę. Bardzo mi się to spodobało i wciągło na długi czas. Wszystko bardzo dobrze odwzorowane, z tej okazji też nowa praca kamery. Dalej problemem jest trasy są niestety jedynie na jeden rok kalendarzowy, w nowym sezonie dają po prostu to co było wcześniej i to z czasem nudzi. Plusy z kolei za ponownie udany tryb Multi oraz Stage Editora, który również może na godziny wciągnąć. Daje 7.5/10.

PES 2016 - Od małego byłem raczej FIFA Guy, PES'a rzadko ruszałem. W tym roku postanowiłem coś jednak zmienić, a że koledzy odradzali mi 2017 bo ponoć ta wersja to żenada, to sięgnąłem za prawie darmo po 2016. Oczekiwania miałem niewielkie, obawiałem się że po paru godzinach dam sobie spokój, ale na szczęście się myliłem. Jeśli już przyzwyczaimy się do typowych problemów związanych z PES'em (North London i te sprawy..) to gra jest naprawdę przyjemna. To na co od razu się rzuciłem to rzecz jasna MyClub, czyli tutejsze FUT. Bardzo wciągający tryb, gra się bardzo dobrze, jedyny problem jest taki że często wyjebuje sejwa i w połowie meczu mimo iż nie ma żadnych problemów z netem i wszystko idzie płynnie to przerywa mecz i zalicza remis. Gameplay moim zdaniem lepszy niż w Fifie, bardziej to dla mnie realistyczne i przyjemniej się gra. Szkoda że nie ma polskiego komentarza bo te typy z Anglii to znają chyba łącznie z 10 zwrotów i mógłbyś mnie obudzić o 4 rano i bym wszystkie ładnie wyrecytował. A, soundtrack niestety mimo iż jest solidny to po prostu za mały, jest chyba z 10 piosenek. W tych dwóch ostatnich elementach Fifa niestety przewyższa o kilka klas. O elementach oczywistych jak to że można sobie zagrać w Champions League nie będę nawet mówił bo to wie każdy. Dla mnie ogólnie gra bardzo dobra choć jest do czego się przyczepić, daję więc ocenę tak jak w przypadku PCM'a - 7.5/10

Superstar
Awatar użytkownika

Wolfenstein: The New Order

Jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem, kapitalna produkcja z niesamowitym klimatem, ale po kolei. Zaczynając od fabuły, niestety dla Mnie dość krótkiej, bo przejście gry za pierwszym razem zajęło mi jakieś 11 godzin, nie mówiąc że jak przechodziłem drugi raz drugą ścieżką to było to tylko 6-7 godzin, ale za to jakiej fabuły. Kapitalna historia z wieloma wyrazistymi postaciami, świetne etapy w Polsce, no i oczywiście B.J. Blazkowicza, który jest kapitalny. To co łączy się z fabułą, czyli lokacje, po pierwsze strasznie różnorodne, klimatyczne, szczególnie etap w Polskim szpitalu, w obozie koncentracyjnym i na Marsie. Do tego oczywiście narracja poprzez otoczenie na wysokim poziomie, czuć było że każdy przedmiot miał swoją historię. Teraz do samej rozgrywki, po pierwsze etapy można było przechodzić na kilka sposobów, dużą część można było przejść po cichu, ale oczywiście największą przyjemność sprawia głośne przechodzenie etapów, bo po pierwsze masa broni do wyboru oraz modyfikacji, po drugie masa różnorodnych przeciwników, no i oczywiście tzw. felling strzelanie który jest świetny i czujemy się jak prawdziwy BIG DOG, a nie jakiś random z karabinem :P. Do tego trzeba dorzucić bardzo dobrą grafikę, małą liczbę błędów, dużą ilość easter eggów i innych smaczków (zapraszam do linków poniżej) no i przyjemna ścieżka dźwiękowa. Jakbym miał się czepiać to jedyna rzecz która pozostanie dla Mnie niesmakiem to czas, grę przeszedłem dwiema możliwymi ścieżkami i zajęło mi to 18 godzin, wiadomo mogłem się jeszcze trochę za znajdźkami po uganiać, co odblokowało by dodatkową zawartość, ale jakoś za tym nie przepadam.

8,5/10

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=835040373
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=836934560
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=854789146

Za PCM'a szanuję mocno i pewnie jak na jakiejś promocji wejdzie to sobie coś nowszego samemu kupię.

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Szanuję to, że przeszedłeś Wolfensteina, bo New Order niszczy. Była to świetna gra, którą ukończyłem na prawie każdym poziomie trudności (nie grałem tylko na najłatwiejszym xD). Nawet platynkę zdobyłem, ale o tym już pisałem. Jestem ciekawy czy rzucą w przyszłości kolejną częścią, bo powinni. :D

Zacząłem grać w Twisted Metal, które kupiłem w pizdu dawno temu a grałem może godzinę przez to, że nie miałem czasu. Powiem, że na normalnym poziomie trudności jest to naprawdę wymagająca gra. I wkurwiająca, bo niektóre etapy muszą być ukończone bezbłędnie jak na przykład wyścigi, które akurat do tej gry nie za bardzo pasują. Znaczy się pasują, ale styl rozgrywki bazujący na napierdalance w inne wozy nie pozwala na najlepsze oddanie etapów wyścigowych. Cenię to, że dali bardzo dobrą polonizację (z dubbingiem). Przyjemny to tytuł, dobrze się gra. Obadam jeszcze multiplayera, bo widzę, że ludzie wciąż grają. xD

Kupiłem sobie WWE 2K17. xD Znowu. :D Promocja była a miałem kasę to wziąłem. Nudzi mnie 2K16, chuj tam. Błędy naprawili a kupiłem naprawdę tanio. Zobaczymy czy naprawdę naprawili bugi, bo zakupiłem wersję digital więc nie ma możliwości oddania.

Superstar
Awatar użytkownika

RS pisze:
Szanuję to, że przeszedłeś Wolfensteina, bo New Order niszczy. Była to świetna gra, którą ukończyłem na prawie każdym poziomie trudności (nie grałem tylko na najłatwiejszym xD). Nawet platynkę zdobyłem, ale o tym już pisałem. Jestem ciekawy czy rzucą w przyszłości kolejną częścią, bo powinni. :D
Na tyle dobra gra że jak pisałem przeszedłem ją 2 razy, a niektóre etapy po 5 razy XD Początkowo też chciałem wbić wszystkie osiągnięcia, ale nigdy nie byłem fanem chodzenia za znajdźkami, więc przy 66% achivmentów sobie odpuściłem :/

Zachęcam każdego do zapoznania się z nowym humble bundle:
https://www.humblebundle.com/star-wars-3-bundle
Za 1$ :
Star Wars™ Knights of the Old Republic™ - na ten tytuł jaram się najbardziej, bo pamiętam jak kilka lat temu w niego grałem i mam z nim strasznie pozytywne wspomnienia i ciekawi Mnie czy ta gra wytrzymała próbę czasu.
I 3 inne których nie znam :P
Za około 11 $ :
Star Wars™ Battlefront™ II
Star Wars™ Jedi Knight™ II: Jedi Outcast™
Star Wars™ Knights of the Old Republic™ II: The Sith Lords™ I znowu 3 inne których nie kojarzę
ZA 14 $ :
Star Wars™ The Force Unleashed™: Ultimate Sith Edition
Star Wars™: The Force Unleashed™ II - Grałem kiedyś polecam mocno, choć trochę za krótka.
No i znowu 3 których nie znam

Osobiście najbardziej kusi Mnie opcja środkowa, ze względu na drugiego KOTORa, a i pierwszego na pewno sobie odświeżę.

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Wiedźmin 3

Geralt czyli nasze dobro narodowe, po zdecydowanie za długim czasie po premierze zabrałem się za przygody tego jakże charyzmatycznego Wiedźmina pochodzącego z Riviv i po prostu jestem oczarowany. Zawsze jak robiłem zestawienia moich ulubionych gier królował tam Skyrim, Fallout NV i druga odsłona Mafii, ostatnio Wolfenstein The New Order był bliski wejść do tej trójki i miałem dylemat jak go oceniać w porównaniu z tamtymi produkcjami, tu jednam takiego problemu nie ma, bo ostatnia część Wiedźmina to 10/10. Wiadomo gra nie jest idealna, jest trochę błędów, jest Płotka :P , ale to ma się nijak to genialnego ogółu. Po pierwsze świetna główna linia fabularna, po drugie przyjemny, niby klasyczny, a jednak trochę ulepszony system walki, świetne, długie i różnorodne misje poboczne, masa przeciwników i ekwipunku n o i oczywiście charakterystyczne postacie. Geralt który obok Vito z mafii jest moim zdaniem najbardziej charakterystyczną postacią w jaką możemy się wcielić, Ciri której po prostu nie da się nie uwielbiać, sarkastyczna Yennefe, Triss która jest jej odwrotnością i cała reszta postaci, ba nawet poboczne które pojawiają się na 10 minut mają swoją historię i są po prostu jakieś. No i wiele niezapomnianych momentów jak "Lambert Lambert ty chuju" czy picie z Wiedźminami. Przejście całej linii fabularnej, większość pobocznych i trochę zleceń zajęło Mi łącznie 54 godziny co uważam za dość dobrą długość. Aż chce się od razu zacząć DLC, o których też słyszałem masę dobrego.

10/10

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=845656251

Ostatnio zacząłem grać w Star Wars™ Knights of the Old Republic i mimo tego że gra ma już ponad 13 lat to można powiedzieć że się nie postarzała i gra się w nią świetnie (mimo tego że przechodzę ją już 3 raz :D )

User Roku 2017

Legenda
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Przejście całej linii fabularnej, większość pobocznych i trochę zleceń zajęło Mi łącznie 54 godziny co uważam za dość dobrą długość. Aż chce się od razu zacząć DLC, o których też słyszałem masę dobrego.

Ponoć zrobienie gry na 100% to ponad 120 godzin zabawy, chodzi tu o wszystkie zadania poboczne, zlecenia, pytajniki, poszukiwania rynsztunków i czystą eksplorację :D oczywiście to tylko podstawka bo dodatki (szczególnie Krew i Wino) też swoje mają. Pogrywam od czasu do czasu u kolegi i ten no life przechodził całą grę (z dodatkami też) na 100% na każdym poziomie trudności, teraz gra na "Droga ku zagładzie" i mówił że z gryfem z Białego Sadu walczył prawie godzinę. Biały Sad to druga lokacja w grze (bo jest jeszcze samouczek w Kaer Morhen) a najlepsze dopiero przed nim. Także Hubson, jeszcze wiele godzin zabawy Cię czeka :)

Superstar
Awatar użytkownika

Miałem napisać o premierach miesiąca, ale jedyne co rzuca mi się w oczy to Mass Effect: Andromeda, a że nigdy nie byłem fanem serii to nie ogarniam jarania się tą produkcją.

Ale za to zapowiedziano Śródziemie: Cień Wojny, czyli drugą część Cienia Mordoru. W pierwszą część strasznie się zagrywałem i na pewno polecam każdemu nawet jak ktoś nie jest fanem Władcy Pierścieni, a jak ktoś jest to podwójnie zachęcam.

Chris pisze:
Ponoć zrobienie gry na 100% to ponad 120 godzin zabawy, chodzi tu o wszystkie zadania poboczne, zlecenia, pytajniki, poszukiwania rynsztunków i czystą eksplorację :D oczywiście to tylko podstawka bo dodatki (szczególnie Krew i Wino) też swoje mają. Pogrywam od czasu do czasu u kolegi i ten no life przechodził całą grę (z dodatkami też) na 100% na każdym poziomie trudności, teraz gra na "Droga ku zagładzie" i mówił że z gryfem z Białego Sadu walczył prawie godzinę. Biały Sad to druga lokacja w grze (bo jest jeszcze samouczek w Kaer Morhen) a najlepsze dopiero przed nim. Także Hubson, jeszcze wiele godzin zabawy Cię czeka :)

Tak jak pisałem przy Wolfensteinie nigdy nie byłem fanem tak zwanego maksowania gier, bo po prostu w pewnym momencie Mnie to nuży i zamiast czerpać przyjemność męczę się z taką grą, więc pewnie jeszcze jakieś 5-10 godzin przy pobocznych i zleceniach posiedzę, a potem dodatki które są poziomem porównywalne do podstawki.

User Roku 2017

Low carder
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Wiedźmina pochodzącego z Riviv

Geralt nie pochodzi z Rivii

Tetsuya Naito #1 Fan

Chatowicz Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Spec Ops: The Line

Bardzo nietypowa produkcja, bo z jednej strony typowa gra akcji, a z drugiej posiadająca kosmiczną fabułę. I właśnie podejście do historii tu jest najważniejsze, to nie jest coś w stylu CoDa czy innego BFa z typową wzniosłą fabułą dla każdego. Ta bez zbędnego patosu pokazuję prawdę o wojnie, opiera się na trudnych decyzjach i każe oglądać ich konsekwencje. Wiele scen które zapadają w pamięć jak ta gdzie idzie się przez obóz na który przed chwilą spadł ostrzał i widzi w pół żywych przeciwników, albo ta gdzie to My prowadzimy taki ostrzał myśląc że strzelamy do przeciwników strzelamy do cywili po czym widzimy swoje dzieło zniszczenia łącznie z matką trzymającą dziecko na rękach, oczywiście oboje byli martwi tak jak reszta niewinnych ludzi których się zabiło, a przecież celem była ich ochrona. Do tego finałowa scena i decyzja moralna, ciekawostką jest to że jak się podejmie jedną decyzję to gr się kończy, a po drugiej jeszcze dostajemy epilog (wiadomo sprawdzałem dwie opcje :D ) Sam system walki jest typowy, ale przez to nie dało się nic tu zepsuć, jeżeli miał bym się czegoś czepić to odległości między checkpointami były czasami za długie, no i długość samej gry którą przeszedłem raptem w 6 godzin. Do tego przyjemna grafika, niezła muzyka no i jeszcze raz kapitalna fabuła. Polecam każdemu kto chce zagrać w coś głębszego.

7,5/10

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Metro: Last Light

Do tej gry podchodziłem dwukrotnie. Za pierwszym razem nie byłem przekonany, ale już za drugim strasznie się wciągnąłem. I to właśnie u mnie jest dziwne, bo z Falloutem miałem dokładnie to samo. Może mam jakieś problemy z grami post-apo? No, nieważne. Jestem już na ukończeniu gry więc rzucę kilka słów podsumowujących. Ogólnie to polecam gierkę wszystkim fanom świata post-apo, bo jest to naprawdę fajna historia z dobrym gameplayem. System walki jest bardzo podobny do klasycznych strzelanek czyli widok FPP oraz automatyczne leczenie się po chwili odpoczynku. Oczywiście można uleczyć się od razu aby wrócić szybko do walki, której jest bardzo dużo. Najpierw walczymy z ludźmi, którzy nie raz dadzą w kość. Trzeba trochę skarcić głupotę AI, która czasami nie widzi jak przebiegałem im przed ryjem albo nie widziała jak dwa metry przed nimi upadał sojusznik. Tak czy siak walczymy również z potworami, które chowają się w głębinach metra czy w moskiewskim i zniszczonym świecie. Fabuła jest ciekawa, ale wypada chociaż wiedzieć co się działo w poprzedniej grze albo chociaż w książce Metro 2033. Ruszamy w pogoń za pewnym cieniem a gdy już go spotkamy... Dowiadujemy się rzeczy, które mogą zaszokować. Gra potrafi być trudna, bo czasami brakuje amunicji. Do tej pory pamiętam jeden etap, który grałem prawie godzinę, bo skończyła mi się amunicja a znaleźć ją było bardzo ciężko. No i największy plusik - gra ma kilka zakończeń, których nie poznałem aby nie psuć sobie zabawy. Polecam ten tytuł fanom książki oraz poprzedniej gry czy nawet takich tytułów jak Stalker czy Fallout. Ocenę jednak zaniżam przez to, że gra nie jest idealna, ma parę błędów i rzeczy, które bym zmienił.

8/10

Superstar
Awatar użytkownika

Star Wars: Knights of the Old Republic

To już 3 moje przejście tej produkcji tym razem już 14 lat po dacie oficjalnej premiery, no i najważniejsze pytanie, czy gra się postarzała? Niby tak, graficznie nie wygląda to już dobrze, choć jak na czasy premiery wyglądało to dobrze. Ale za to ogół rozgrywki nie zestarzał się w ogóle. Nie jest to na pewno gra dla każdego, bo jednak nie każdy jest fanem taktycznych RPGów, mi osobiście ten rodzaj rozgrywki odpowiada, bo nie opiera się na czystym skillu, a na umiejętności przewidzenia ruchów rywali i dopasowanie się pod ich słabe punkty. Fabuła gry jest bardzo typowa dla universum Star Wars, czyli po prostu trzeba powstrzymać wielką maszynę zniszczenia przy okazji zabijając Lorda Sithów, jednak jest to bardziej złożone niż się wydaję, głównie dzięki fajnym postacią i licznym plot twistom. Generalnie przez całą środkową część gry lata się po różnych planetach i szuka map, co może wydawać się monotonne lecz nic bardziej mylnego, bo mapy są tak zróżnicowane że każda jest jakby osobną przygodą z tym samym rezultatem. Do tego liczne wybory moralne, dwa możliwe zakończenia (dobre i złe) i system moralności który mimo prostoty jest odpowiedni do tej produkcji, masa różnych broni, pancerzy i ich modyfikacje, no i oczywiście duża różnorodność przeciwników. I tylko jedna rzecz kuję w oczy, a bardziej w uszy, a mianowicie dźwięki które są po prostu często denerwujące, a czasem niektóre są z dupy 2 razy głośniejsze niż reszta, co denerwuję. Mimo to i mimo to że gra zbliża się do 15 urodzin gra się w nią bardzo dobrze. A no i bym zapomniał jest tu też karcianke, gwint to może nie jest, ale i tak gra się fajnie.
Edit: A i jeszcze długość to jakieś 20 godzin przy wykonaniu prawie wszystkich misji pobocznych co jest w sumie fajnym rezultatem.

9/10

Metro: Last Light też gorąco polecam, tylko że dla Mnie największym problemem nie były błędy na które często przymykam oko, ale długość, bo jednak te Metro było po prostu za krótkie.

Tak btw. Polecam mocno wyprzedaże weekendowe na steamie:
- Gry z serii Far Cry - 66%
- Gry z serii Assassin - 50 %
- Gry z serii Assassin resident evil - 65 % ( kupiłem czwórkę :D )
- South Park™: The Stick of Truth™ - 75 % (zastanawiam się czy nie kupić :D )
I jak to bywa wiele wiele więcej :D

User Roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Dopiero parę dni temu ukończyłem Metro (bo recenzyjkę na szybko pisałem będąc przy końcówce) i powiem, że zakończenie było jakieś takie bez wyrazu.

Spoiler:

Mam jeszcze wszystkie DLC do Metro, zacząłem jeden w którym trzeba zbierać jakieś rzeczy z powierzchni i jest to nawet fajny patent, bo trzeba martwić się o filtry do maski czy o to, że zabraknie amunicji a powrócić jakoś trzeba. Ogólnie to mam straszny niedosyt, bo tak jak Hubson napisał - gra trochę za krótka i jak się wciągniesz to już jest koniec gry. Do ogólnej oceny dodam błąd podczas walki z niedźwiedzicą:

Spoiler:

Promocje na Steamie, jak promocje, mnie to nie interesuje, bo dalej kisnę z PS3, ale może ktoś inny się zaciekawi, bo znajdzie się coś fajnego. South Park jest bardzo spoko, bo grałem, ale tylko na jedno przejście. Nie pamiętam już w sumie, ale tam chyba nie ma kilku zakończeń. A może są? W sumie nie wiem. Tak czy siak polecam a jeśli jest takie tanie to można się zastanowić. Jednak jak nie kupisz to nie stracisz, bo można to obejrzeć właściwie na YT - gra to taki jakby interaktywny serial. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna