Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 10:05 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Offline
Post: sob sty 28, 2017 11:24 pm 
Rookie

Rejestracja: śr wrz 14, 2016 5:58 pm
Posty: 19
Od siebie dodam, że jest to jak najbardziej ciekawy pomysł, ale weź pod uwagę, że ludzie czasami na mecze tag teamowe się nie mogli zgadać, a jak tak ma się 6 osób dopasować do terminu to już w ogóle masakra będzie. Miałoby to sens na takiej zasadzie, że CM Maćko zacznie dawać deadline na rozegranie całej karty ( po upłynięciu czasu DQ), lub stworzyć osobną karte na takie mecze. Bo taki jeden pojedynek może blokować calą federację tak naprawdę.

_________________
WFHF X-Divison Champion since 23.11.2016 - 27.01.2017
WFHF Champion since 27.01.2016 - ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: sob sty 28, 2017 11:33 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lip 10, 2015 6:37 pm
Posty: 2060
Na pewno coś w tym co mówisz jest, ale myślę że warto dać szansę temu eksperymentowi. Jeśli faktycznie będą jakieś duże problemy z tym żeby znaleźć jakiś kompromis co do czasu tak żeby każdemu pasowało - trzeba będzie pewnie zrezygnować. Ale póki co moim zdaniem można by spróbować, tym bardziej że tak jak mówię do rosteru od ostatniej karty doszło pewnie z 6-7 zawodników.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: sob sty 28, 2017 11:35 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2382
Lokalizacja: Bydgoszcz
RÓWNIEŻ UWAŻAM, ŻE STWORZENIE PASÓW TRÓJKOWYCH BYŁOBY CIEKAWYM ZAGRANIEM I BYŁ TO MÓJ POMYSŁ. NIESTETY NIE MAM NA TO DOWODU WIĘC MUSICIE MI ZAUFAĆ, ŻE TO JA WYMYŚLIŁEM I JAKO OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA TĘ IDEĘ CHCIAŁBYM DOSTAĆ SHOTA NA JAKIŚ PAS - NAJLEPIEJ TEN CO MA EL_PATRON. ZGODZĘ SIĘ JEDNAK Z MISTRZEM NASZEJ FEDERACJI - CIĘŻKO BĘDZIE USTAWIĆ SIĘ NA MECZE, BO CZASEM NAPRAWDĘ CIĘŻKO JEST ZAGRAĆ ZWYKŁE STARCIE TAG-TEAMOWE. MIMO TEGO ZACHĘCAM DO PRZEMYŚLENIA TEGO POMYSŁU ALBO DO STWORZENIA JAKIEGOŚ SINGLOWEGO PASA, BO W SUMIE ZAPISAŁO SIĘ 30 OSÓB. POZDRAWIAM.

WYBACZCIE ZA CAPS-LOCK, ALE MI SIĘ WCISNĄŁ I NIE CHCE ODCISNĄĆ. JAK ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ MODERATOR ALBO ADMINISTRATOR, KTÓREMU BĘDZIE SIĘ CHCIAŁO TO EDYTOWAĆ TO DAM MU ZDJĘCIE JACKA SWAGGERA BEZ AUTOGRAFU.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group