Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt sty 19, 2018 5:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Top Gear
Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek
Zapraszam do pisania w tym temacie mam nadzieje ze jest duzo fanow motoryzacji i Top Gear

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Rzeczywiście jest dużo fanów xd

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jak widac po moim nicku równiez zaliczam sie do fanów tego programu. Jest on genialny pod kazdym względem. Swietne trio prowadzących którzy kapitalnie sie uzupełniaja. Dodatkowo dostajemy jeszcze Stiga który jest fantastyczna postacia. Nie mowi nic jednak jego strój oraz gimnick który posiada poprostu fantastyczny. Uwielbiam jak jest zapowiadany przez Clarksona. Kazdemu polecam Top Gear. Obecnie na BBC Knowledge oraz chyba entertainment leci 16 sezon czyli z tego roku.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Nowe odcinki lecą w poniedziałki o 23 na BBC Knowledge. Top Gear jest świetny pod każdym względem. "Kapitan Ślimak", "Chomik" i Clarkson świetne trio prowadzących, no i oczywiście niepowtarzalny Stig i jego kuzyni np. Amerykański Stig (ja go nazywam Fat Stig). Świetne samochody, gwiazdy w samochodzie za rozsądną cenę. Genialne testy, zadania. Genialny humor. Jaki jest wasz ulubiony prowadzący? Moim "Kapitan Ślimak" James May, chociaż całe trio się świetnie uzupełnia.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Wojtax pisze:
Jaki jest wasz ulubiony prowadzący?

Kazdy swietnie sie uzupełnia. Cięzko wybrac ale najbardziej bawią mnie teksty w kierunku Maya. Ogólnie kazdy z kazdego sie nabija i to jest swietne. Mysle ze po za programem sa tez dobrymi przyjaciólmi. W koncu przezyli wiele razem wspaniałych przygód. Jesli chodzi o kuzynów Stiga to tez jest to kapitalny pomysł. Amerykanski kuzyn Stiga mówi chyba jasno co Top Gear mysli o Amerykanach xD

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

generalnie nie interesuje sie motoryzacją ale ten program jest tak kapitalny, ze ogladalem troche dla smiechu a z czasem wlasnie z zaciekawieniem ze wzgledu na samochody, ciezko wybrac ulubionego prowadzacego bo sa swietni jako zespoł ale jak mam juz wybrac to będzie to clarkson za mase zartow jakie robi innym

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

THE STIG 323 pisze:
Amerykanski kuzyn Stiga mówi chyba jasno co Top Gear mysli o Amerykanach xD

Tak za drugim razem jak TG jechał do USA nie dostali wiz tego typu jak za pierwszym razem tylko wizy , żeby zrobić film dokumentalny. Podobało mi się wtedy jak się naśmiewali o nie tego nie możemy zrobić to jest zbyt rozrywkowe. Uciekajmy zaraz pojawi się tu Bruce Willis i helikoptery . Padałem wtedy.

Najlepsze i tak są wyzwania. Kupcie samochód za 1500 funtów itp, albo wydania specjalne. Podróż przez Botswane albo Vietnam. No i oczywiście wyścigi Clarkson w super samochodzie vs Chomik i Kapitan Snuja w pociągu , samolocie , promie.

Top Gear roxx. Szkoda , że BBC knowledge, czy kiedyś TVN Turbo emitują wersje o około 14 minut krótsze niż oryginalna . Dlatego wolę oglądać oryginalne wersje z napisami.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No ciesze sie ze znalazła sie chociaz garstka oob ktore to lubia zarty sa kapitalne ale tez wchodzi do tego doswiadczenie Hammond pracuje w telewizji czy tamw radiu od 20 lat a jest najmłodszy ogldajcie najnowzsza serie o godz 21 teraz chyba 16 lub 17 wrzesnia na bbc entartaiment ostatnio ogladałem odcinek jak Jeremy pojechał do pracy najmniejszym samochodem swiata p-50 super odcinek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

ale będe oryginalny. Proghram bardzo bardzo fajny, ciekwy, smieszny...no wszystko. Ciekawi goście, pamiętam raz był jakiś typ ze swoim partnerem. Usmiałem sie wtedy chyba najbardziej xD prowadzący - no lepszych nie mozna było znaleźć. Hammonda kojarzę jeszcze z Brainiaca ;D Jednak gościu wie co to otrzeć sie o smierć. Kojarzycie wypadek jego w 2006 roku? Kiedy jadąc bolidem napedzany odrzutowo pękła opona i miał wypadek...praktycznei zerowe szanse na przeżycie...prędkośc, siła itp...no koniec. jednak od przezył i odzyskał przytomnośc podobno zanim dojechali sanitariusze. Mimo tego, dlaej jest w programie. Wielki szacunek! Clarkson też genialna postac, miałem okazje przeczytac troche jego ksiązki, w biedro była ;D May także w porządku. A Stig...to legenda. Pamietam czytałem kiedys spekulacje nt. kim on jest xD

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek
Obrazek

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
A Stig...to legenda. Pamietam czytałem kiedys spekulacje nt. kim on jest xD

Pamiętam jak w jednym z odcinków Schumacher udawał Stiga i miał zrobić okrążenie Suzuki i "wyjechał" z toru". Tak samo rewelacyjnie pokazali skąd się wziął nowy Stig. Odcinek 3 mędrców ze wschodu jedzie do Betlejem do małego Jezusa ,a tu baby Stig .
Ten wypadek Hammonda był przerażający. Powrót mu zorganizowali zajebisty.
May i jego powiedzonko "cock, masive cock" świetne.
Co do Clarksona - orangutan Top Gear wszystko naprawi młotkiem :D albo jak dostał w Boliwii piłę mechaniczną . xD

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio oglądałem odcinek i trójka prowadzących szukała najlepszej drogi na swiecie. Wjechali do Rumunii. Dzieciaki sie zbiegły a ze na jednym z samochodów było troche kurzu. Jeden z dzieciaków narysował serce i w srodku napisał John Cena xD xD przynajmniej takie miałem wrazenie ze tak napisał xD

Ogólnie dziwie sie Benowi Collinsowi miał genialna robote jako Stig.. Ja na jego miejscu tą ksiązke bym napisał na emeryturze..

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

THE STIG 323 pisze:
Jeden z dzieciaków narysował serce i w srodku napisał John Cena xD xD przynajmniej takie miałem wrazenie ze tak napisał xD

Dobre miałeś wrażenie . Na Lamborghini od Maya to jakiś dzieciak napisał. Oczywiście May popierdzielił drogę i dlatego się zgubili . Z tego co pamiętam to jeszcze uszkodził to Lambo i tir rozwalił mu jego "nową" Dacie Sandero :D

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Styles_ pisze:
uszkodził to Lambo i tir rozwalił mu jego "nową" Dacie Sandero

Pamietam jak pozostała dwójka nabijała sie z Maya ze juz drugi samochód skasował.

Mi sie podobała tez olimpiada Top Gear. Skok Stiga z małej skoczni skuterem wręcz genialny :)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No dobre było to jak May dostał DACIE SANDERO w prezencie od Clarksona tak ja chwalił a pozniej albo lamborgini albo dacia May WHAT i ciezarowka co ty do cholery robis to mnie rozwaliło naprawde super maja pomysły swietne zadania samochody za 1000 funtow czy inne ale najlepszy odcinek był z wietnamu,boliwi gdzie zawsze rzucajacy smieszne teksty clarkson umierał jednak kazdy odcinek jest swietny ten kto ma kanał BBC Knowledge o 19 jest odcienek gdzie Trojka Prezenterow kupi samochod dla rodziny za 5 tys funtow i nie tylko Polecammm!!!

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Dzisiaj widziałem nowy odcinek Top Gear z 16 sezonu chyba 4 epizod. I co ? musze stwierdzic ze był genialny. Trójka prowadzących udała sie do Albanii więc nie musze dodawac ze było swietnie. Najbardziej podobał mi sie motyw z "bentleyem" oraz na samym koncu smierc Maya xD
Nie ma co sie rozpisywac to trzeba zobaczyc więc naprawde polecam kazdemu ten odcinek.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna