Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 22, 2018 10:20 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
jednak to już nie to co kiedyś

Fakt, ale 4 odcinek lepszy od 3, tutaj szczegolnie podobał mi się test Clarksona, który sprawdzał Ferrari, które nie przypadło mi do gustu, gdybym miał w chej kasy wolałbym Bentley'a fajniej wyglądał w środku i Stig był nim o 13 sekund lepszy z tego co zapamiętałem. Gośc specjalny swoją drogą tez ciekawa postac, znakomity 3 czas pomimo lodu na jednym z zakrętów ;D. Testowanie wózków nie przypadło mi do gustu :P Ciekaw jestem 5 epizdou :D

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

w 5 epizodzie będziecie mieli pokazaną historię marki Saab, Jeremy testował Mercedesa Benza C63 AMG, oraz najnowsze Maseratti Gran Turismo (przepiękny był ten Mercedes). Richard był w Walii, gdzie brał udział w wyścigu między Skodą Fabią WRC, a człowiekiem, który latał na specyfinczym sprzęcie. Dokładnie nie pamiętam co to było, ale pozwala ono osiągnąć ogromną prędkość w powietrzu.

Obrazek

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Ktoś mądry stworzył listę 10 "awantur" czy "zamieszań" z Clarksonem, czyli największym burakiem świata. Znaczy, tak go nazwą w Lincolnshire czy w miejscu, w którym się pokazał, niekoniecznie z dobrej strony. Ale dla nas to po prostu genialne poczucie humoru prowadzącego Top Gear!!! I pewna miła pani z Onetu dokładnie: Justyna Sobolak, opisała 10 "wpadek" lub jak my to wolimy określić "genialnych żartów" Clarksona. Mi przypadł do gusty wypadek z Toyotą i ciastem xD

Toyota pick-up
W lutym 2004 roku, BBC zostało zmuszone do przeproszenia rady parafialnej z Somerset (hrabstwo w południowo-zachodniej Anglii) po tym, jak Jeremy Clarkson z programu Top Gear wjechał Toyotą Hilux w drzewo znajdujące się na parkingu kościoła pw. św. Jana Chrzciciela. Członkowie rady byli przekonani, że uszkodzenia 30-letniego kasztanowca dokonali wandale, dopóki nie zobaczyli materiału filmowego programu Top Gear, w którym Jeremy prezentował możliwości pick-upa. Jeremy musiał przeprosić i zapłacić radzie parafialnej 250 funtów rekompensaty.

Huragan Clarksona
Jeremy wywołał protesty po drugiej stronie Atlantyku, kiedy na łamach brytyjskiego dziennika „The Sun” pozwolił sobie na komentarz odnośnie stosunku Amerykanów do ofiar huraganu Katrina. Clarkson powiedział wtedy, że większość głodujących czarnych ludzi w Nowym Orleanie była zabijana przez śmigłowce bojowe, a nie ratowana.

Kampania przeciwko Clarksonowi
Marka MG Rover bardzo często padała ofiarą żartów Jeremiego. Doszło nawet do tego, że w Daily Telegraph ukazał się list obwiniający Jeremiego o problemy marki. Zwolnionych pracowników firmy MG Rover z równowagi wyprowadziły komentarze Clarksona o ostatecznym upadku firmy: „kiedy usłyszałem tę wiadomość, moją pierwszą myślą było: to dobrze”. To skłoniło pracowników do powieszenia na upadłym zakładzie banneru z napisem „Kampania przeciwko Clarksonowi”.

Nienawidzimy Jeremiego Clarksona
Taką kampanię rozpoczęli mieszkańcy Norfolk w odpowiedzi na komentarze Jeremiego, sugerujące, że ludzie, którzy żyją w tym mieście są zacofani. Jeremy twierdził, że ilekroć przejeżdża ulicami miasta, ludzie wskazują palcami i mówią: „Hej, spójrz, to jest samochód”. Clarkson uważa, że rząd powinien się tym zająć, zanim ci ludzie zaczną „urządzać orgie i dokonywać rytualnego uśmiercania zwierząt domowych”. Jeremy podpadł również w Lincolnshire, w hrabstwie we wschodniej Anglii, mówiąc, że jeździ tamtejszymi ulicami szybko i lekkomyślnie, bo to bardzo nudne hrabstwo.

Discovery
Nie zadowalając się wyczynami, jakie dokonał Toyotą, wjeżdżając nią w drzewo, Jeremy postanowił posunąć się o krok dalej. Wjeżdżając nowym Land Rover Discovery na szczyt góry Ben Tongue w Szkocji, podpadł ekologom. Dave Morris, dyrektor Szkockiego Stowarzyszenia Turystyki Pieszej, powiedział, że Clarkson zachował się wysoce nieodpowiedzialnie i swoim wyczynem spowodował poważne zagrożenie. Zauważył również, że BBC nie powinno promować tak lekkomyślnego zachowania.

Ciasto waniliowe
Kiedy Jeremy miał otrzymać tytuł doktora honoris causa przyznany mu przez Oxford Brookes University, ponad 3 tys. osób podpisało się pod petycją przeciwko tej inicjatywie, tłumacząc, że Clarkson ma lekceważące podejście do środowiska. Podczas ceremonii, jeden z protestujących postanowił przystąpić do działania i rzucił ciastem w twarz Jeremiego. Ten pozostał niewzruszony i skwitował to zdaniem: „niezły strzał”, a następnie pozował do zdjęć. Clarkson podpadł również organizacji Greenpeace, mówiąc, że miał „wilgotne sny” odnośnie jednego z ich zatoniętych statków. To skłoniło Bena Stewarta, dyrektora medialnego Greenpeace, do podsumowania zachowania Clarksona słowami: „Muppet klasy A i absolutny głupiec”.

Ostre uderzenie
Jeremy słynie ze swych zjadliwych komentarzy, jak choćby ten odnoszący się do Suzuki Wagon R. Clarkson powiedział, że ten model powinien być zakazany, podobnie jak „seks bez zabezpieczenia z etiopskim transwestytą”. Na szczęście Jeremy mocny jest tylko w słowach i nie stosuje przemocy. No może za wyjątkiem jednego przypadku. Podobno Piers Morgan, ówczesny redaktor Daily Mirror, miał spotkanie pierwszego stopnia z pięścią Clarksona, kiedy opublikował kompromitujące go zdjęcia z kobietą. Podobno podczas British Press Awards w 2004 roku, Jeremy uderzył Morgana kilka razy pięścią w głowę. Morgan twierdzi, że do dzisiaj ma blizny po pierścieniach, jakie nosił Clarkson. Według Morgana Jeremy wylał również na niego szklankę wody w październiku 2003 roku.

Tyłek Fiony Bruce
Kiedy Clarkson przebijał się przez budynek BBC samochodem Peel P50, napotkał w windzie prezenterkę Fionę Bruce. Bruce pomogła mu wyjechać z windy, po czym Jeremy skomentował jej wygląd słowami „niezły tyłek”, żartując, że nie zamierzał wypowiedzieć tych słów na głos. Kiedy Bruce pojawiła się jakiś czas później w Top Gear, uderzyła za ten komentarz Jeremiego w twarz i powiedziała, że jej tyłek wymaga jeszcze trochę pracy.

Top Gear Polar Special
Program Top Gear Polar Special, w którym Clarkson i May pojechali Toyotą Hilux na Biegun Północny, ponownie wywołał kontrowersje. Obaj panowie popijali na planie tonik i gin. Clarkson poinformował widzów, by nie przejmowali się tym, co widzą, bo w zasadzie jazda po lodzie, to nic innego, jak żeglowanie samochodem. Innego zdania było BBC Trust, które skrytykowało obu panów za jazdę pod wpływem alkoholu.

Kierowcy samochodów ciężarowych mordują prostytutki
W odpowiedzi na żart Clarksona jakoby kierowcy samochodów ciężarowych mordowali prostytutki, BBC otrzymało ponad 500 skarg i żądań przeprosin. Tych ostatnich jednak, nigdy się nie doczekali. Gdy w następnym show, wydawało się, że Jeremy zamierza przeprosić za swoje słowa, kolejny raz zręcznie się od tego wywinął.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Tytuł: Re: Top Gear
Superstar
Awatar użytkownika

TOP GEAR 19 SERIAAA JEEEE

Własnie niedawno oglądałem odcinek 2 gdzie Clarkson pokazywał palcem, Richard chodzil po sklepie, a May miał banany xD
Wyprawa do USA, więc ciekawie musiało być :D Tym razem prowadzący mieli świetne autka każde z nich było cudne, ale najbardziej podobał mi się Aston Martin, Jamesa :D Chociaż Lexus czy Viper też niczego sobie :D
Nie brakło tego za co kochamy Top Gear czyli np namalowanie męskiej parówki xD czy wyscig do granicy Meksyku gdzie ostatni będzie musiał testować auto w tym karju, a tam TG jest znienawidzony :D
Ogólnie naprawdę fajny odcinek który przyjemnie mi się oglądało.
Polecam ;D

Legenda
Awatar użytkownika

Zajebiście, że TG wróciło. Brakowało mi tego ;D Zaskoczył mnie w drugim odcinku James, który pojawił się w zajebistym wozie, co mnie zdziwiło, bo nawet Goryl go pochwalił ;D Bardzo fajny odcinek 2, pierwszy był ok, ale drugi zdecydowanie lepszy. Czekam już na jutrzejszy odcinek numer 3 ;D Ciekawe, czy będzie taka jubileuszowa 20 seria. Ale wtedy będzie musiała być wypchana bajerami ;D

BTW. czy 19 serię poprzedzał jakiś odcinek specjalny? Bo nie kojarzę nic.

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
BTW. czy 19 serię poprzedzał jakiś odcinek specjalny? Bo nie kojarzę nic.

Oj Stochu, Ty i te Twoje głupiutkie pytania. Odcinek specjalny zostanie wyemitowany w trakcie trwania serii.

No właśnie. Wczoraj na BBC Knowledge puszczona została pierwsza część odcinka specjalnego w Afryce. Nieco popsuli to, że rozłożyli to na dwa odcinki, bo nigdy wcześniej chyba tak nie było. Także z lektorem drugi odcinek specjalnej Afrykańskiej przygody za tydzień. Ale nie u mnie. Ja zmuszony zostałem oglądać w internecie z napisami, bo TV mi ukradli, a że przypomniałem sobie o odcinku specjalnym i gdy zobaczyłem go w dwóch odcinkach, od razu obejrzałem dwa z napisami i nie żałuje, bo napisy są lepsze od lektora często. Więc tym razem podróż odbyła się do Afryki, a zadanie było jedno. Znaleźć źródło Nilu. Co do aut, to mieli kupić autko do 1.500 funtów. Miały to być trzy stare kombi. Jeremy jechał BMW, James Volvo, a Richard Subaru.

Bardzo mi się podobał ten odcinek specjalny. Była to długa podróż, bo pod koniec 2 części Jeremy powiedział do Jamesa, że miesiąc emu gdy zobaczyli swoje samochody to mówił, że jego bryka nie pociągnie za długo. Czyli długa wyprawa. Bardzo podobał mi się motyw z przerabianiem samochodów na mini hoteliki. Lubie takie rzeczy, szczególnie jak przerabia się samochód do spania i takich wypraw. Później było tylko lepiej, jak wzajemnie rozmontowywali sobie części xD James kawał karoserii Jeremy`ego, później kradli sobie części masek, szyby w oknach ;D Ogólnie bardzo dobra wyprawa, nie wierzyłem, że trzeba samochodami z historią przejadą tak trudne tereny w Afryce. Nie obyło się bez problemów, ale odcinek był na prawdę dobry, chyba najlepsza jak na razie historia w odcinku specjalnym. Nie dość, że mają oni już swoje lata, to dalej zaskakują i cieszy mnie, że wyruszyli w tą zajebistą podróż. Polecam wszystkim ;)

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

20 seria za nami i niestety, będzie to jedna z ostatnich jak nie ostatnia. Pod koniec odcinka 6, ostatniej serii TG przedstawiło paradę z pojazdami wyprodukowanymi w całości lub częściowo w UK. Na koniec Jeremy (w klipie) powiedział, że to dzieło UK i że się żegna. Można to traktować jako ostateczne pożegnanie. No bo można odebrać to jako pokazanie ludziom to co najlepsze z UK i było to pokazane w sposób, jakby już nigdy nie mieli tego pokazać. W dodatku Clarkson wyprzedał swoje udziały w TG. Seria była ogólnie dobra, nie jakaś epicka, ale ciekawa, śmieszna, zbudowali poduszkowiec. Było ciekawie ;)

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

20 seria w miare udana :) Osobiście podobała mi się bardziej niż 19 ( nie licze dwóch epizodów w Afryce)
Najbardziej podobał mi się odcinek numer 3 gdzie prowadzący udali się do zmagajacej sie z kryzysem Hiszpanii.
Oczywiście nie byli na tyle zuchwali i nie pojawili sie tam wart miliony autami tylko tanimi super samochodami xD
Polecam ten odcinek mnie się podobał. Podobał mi się też gdy May i Clarkson scigali się ze sobą mając karawany czy jak sie to tam zwie, beke mialem z tego :)
Jeśli chodzi o gości specjalnych to podobał mi się wywiad z Markiem Webberem który okazuje sie byc naprawde sympatyczną osobą i szczególnie rozwaliło mnie to gdy pokazał że nie bedzie tęsknil za Vettelem xD oraz gdy stwierdził " ze tato mu zawsze mówił by nie bić chłopców" No i sam czas okrążenia, a nie będe spoilerował :)
No i w ostatnim epizodzie nie zdziwiło mnie że w WB jest tyle wspaniałych samochodów które sie produkuje no może te traktory tak, ale jesli chodzi o F1 to nie bo wiedziałem że większość zespołow ma tam swoje bazy :)
Czekam na 21 serie, o ile będzie :)
Ostatnia seria Top Gear kiedys musi nastąpić bo nic nie trwa wiecznie, ale chciałbym żeby to było epickie zakończenie.

Low carder
Awatar użytkownika

Lekko odbiegając w stronę książek wszystkim lubiącym humor Top Gear polecam wszystkie zbiory felietonów Clarksona do poczytania w wolnej chwili :)

Legenda
Awatar użytkownika

Trochę nt. 21 serii Top Gear: http://cartests.pl/co-wiadomo-na-temat- ... ,2181.html

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Świetnie że wychodzi 21 seria Top Gear!!
Już trochę stęskniłem się za tym świetnym show które daje praktycznie zawsze trójka prowadzących.
Pozostało mieć nadzieje że wszystkie odcinki będą bardzo dobre, a w tym roku nie zakończy się na jednej serii tylko będzie tak jak w ubiegłym czyli dostaniemy dwie :D
Wyjazd do Ukrainy z pewnością był epicki xD

Legenda
Awatar użytkownika

Na kinomanie pojawiła się już wersja w języku angielskim: http://www.kinoman.tv/top-gear-2002-201 ... ek-1-eng-0

Premiera w Polsce o ile pamiętam 13 luty w BBC Knowledge.

#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Po roku nieobecności w tym temacie xD muszę stwierdzić że Top Gear nadal trzyma poziom.

Właśnie jestem po dwóch odcinkach specjalnych w Argentynie, także chciałbym coś o nich napisać.
Spoilery jak coś xDD

Takiego zakończenia jak w Argentynie nie było jeszcze nigdy, otóż jak wiadomo ekipa Top Gear została zaatakowana przez zorganizowany tłum z powodu... rejestracji Clarksona która odnosiła się do wojny o Falklandy..
Oczywiście wg wściekłego tłumu, bo sama ekipa i Jeremy wszystkiemu zaprzeczają by to było celowe działanie.. Nie zmienia to faktu że z jednej strony rozumiem tłum bo pewnie dla nich ta wojna to bardzo delikatna sprawa, z drugiej kompletnie ich nie rozumiem.. Top Gear jest znany z dużych kontrowersji i wiadomo jaki to nietypowy program. Właśnie dzięki temu mają taką popularność.
Bardzo wątpliwe dla mnie jest by Clarkson lub producenci chcieli wywołać taką kontrowersję specjalnie i to jeszcze w tak dziwny sposób, w końcu na rejestracje samochodu mało kto zwraca uwagę bez powodu.
Mniejsza z tym zakończenie było dość nietypowe, co nie zmienia faktu że same odcinki trzymały poziom, bywały zabawne momenty i miło spędziłem te dwie godziny z Top Gear.

Co do samochodu najbardziej podobał mi się Lotus, naprawdę dawał radę.

Czekam na 22 serie która premierę ma mieć pod koniec stycznia!! :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jak już wiadomo, Top Gear powoli umiera a BBC brzytwy się chwyta.. Ciekawi mnie tylko czy najlepsza trójka prezenterów na świecie dogada się z którąś stacją telewizyjną i wspólnie stworzy nowe show. Coś czuje że obecność Clarksona, Hammonda i Maya spowoduje że już pierwszy odcinek odniesie większy sukces niż nowa odsłona TG :D

Superstar
Awatar użytkownika

Niestety stało się najgorsze co mogło się stać
Top Gear przestaje istnieć.
Umówmy się prawdziwe Top Gear to te w którym prowadzącymi są James May, Richard Hammond i przede wszystkim Jeremy Clarkson.
Brakuje jednego z nich? program od razu traci swoją niemałą wartość. Z szacunku do tego wszystkiego nie mam zamiaru oglądać żadnego odcinka podrabianego programu który ma być niby kontynuacją.. Przecież to nie ma sensu, to tak jakby Barcelona sprzedała Luisa Suareza i zakupiła Marka Saganowskiego..
Ktoś powie że nowi prowadzący mogą być równie zabawni a może nawet bardziej? Nie obchodzi mnie to za bardzo.
Szkoda tylko że Top Gear skończyło się w taki słaby sposób, nijaki, może faktycznie tam Clarkson zawinił ale nie powinno tak to się zakończyć.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna