Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob kwie 04, 2020 1:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Moze jak by poprowadzil malucha to by zmienil zdanie co do polskicch samochodow ale ogolnie najbardziej lubie Richarda Hammonda cala trrojka jest wspaniala ale jakos on mi sie najbardziej spodobal :lol2: no i ta wytrwalosc po ciezkim wypadku jest godna podziwu

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Do kiosków trafił dziś najnowszy numer magazynu Top Gear. Co w nim się znajduję? Tak w skrócie i najciekawszych rzeczach:

- Samochody i ich prezentację (nie wszystkie, najciekawsze): Mercedes SLS AMG Roadster, prototypowy Jaguar C-X16, Elektryczny Leaf czy Hennessey VelciRaptor.

- Oczywiście świat Top Gear czyli felietony Clarksona, Hommodna i May`a (polecam, przeczytałem), opis 20 letniej kariery byłego Stiga, Schumachera.

- Prezentacja nowego BMW M5 w wykonaniu Jamesa May`a ;)

I wiele więcej oczywiście. Polecam, cena standardowo 6.90.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
20 letniej kariery byłego Stiga, Schumachera.

Od kiedy Schumi był Stigem?? Był ale w jednym odcinku plus to było zrobione dla jaj. Schumacher nigdy nie był prawdziwym Stigem. Stiga odgrywał Ben Collins. Obecnie nie wiadomo kto ale napewno ta osoba jest pokoroju Collinsa

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Cytuj:
Od kiedy Schumi był Stigem?? Był ale w jednym odcinku plus to było zrobione dla jaj. Schumacher nigdy nie był prawdziwym Stigem. Stiga odgrywał Ben Collins. Obecnie nie wiadomo kto ale napewno ta osoba jest pokoroju Collinsa

Oficjalnie został podany jako Stig i tak tez pisze w Top Gear więc już pomijając cały fake, skupmy się na tym kto pokazał mordke po zdjęciu kasku xD

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Oficjalnie został podany jako Stig

Schumacher ale to było zrobione dla jaj.. zwykłych jaj. dla zmyłki ludzi którzy i tak pod koniec odcinka zostali wyprowadzeni z błedu.

Stochu pisze:
tak tez pisze w Top Gear

it doesn't matter! co jest napisane w Top Gear ! :P

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Epicka wiadomość. Już 29 stycznia wychodzi najnowsza seria - już 18 - Top Gear na BBC!!! Co więcej, a BBC Knowledge wyemitowany pierwszy odcinek zostanie 9 lutego i emisja programu w Polsce, będzie miała zaledwie 2 tygodniowe opóźnienie i każdy, kto nie lubi oglądać TG po Angielsku, 2 tygodnie po emisji w UK, będzie mógł ja obejrzeć na BBC ;)

Co więcej w magazynie TG który wyszedł 8 stycznia, jak zwykle ciekawe artykuły, a najciekawszy chyba May`a z tego co czytałem i fajny też Clarksona. Hammonda troszke mnie zanudził xD

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No tak 18 seria już za niedługo , a nikt nie napisał , że został wyemitowani fantastyczni odcinek India special . Kto nie oglądał gorąco polecam. Świetne akcje , z dekoracją samochodów, z przyjęciem promującym brytyjskie produkty ( Clarkson tworzący sztuczne ognie :D ) , jazda pociągiem i przerwane napisy na pociągu. :D

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Styles_, a wiesz co było później? Do BBC zaczęły napływać listy, że Clarkson obrażał kulturę tamtych ludzi i po prostu zaczął sie kolejny skandal z udziałem Clarksona xD I różniez polecam ten specjalny odcinek, bardzo fajny ;)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Styles_, a wiesz co było później? Do BBC zaczęły napływać listy, że Clarkson obrażał kulturę tamtych ludzi i po prostu zaczął sie kolejny skandal z udziałem Clarksona xD I różniez polecam ten specjalny odcinek, bardzo fajny ;)

Czy to jakaś nowość? Clarksona się kocha albo nienawidzi. Taki gościu jest na tym zarabia. Tak poza tym to nie jego wina , że np te napisy na pociągu się poprzerywały xD No , a inne motywy to cóż vintage Clarkson xD

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ale też troche dziwi zachowanie ludzi. Wiadomo, że Clarkson to zadymiarz i na tym polega jego zajebistośc, jednak ludzie nagle sie oburzyli bo cos tam powiedział xD Wiele osób na świecie po nich ciśnie, a przyczepili sie do prezentera jakiegoś tam programu motoryzacyjnego xD

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Ale też troche dziwi zachowanie ludzi. Wiadomo, że Clarkson to zadymiarz i na tym polega jego zajebistośc, jednak ludzie nagle sie oburzyli bo cos tam powiedział xD Wiele osób na świecie po nich ciśnie, a przyczepili sie do prezentera jakiegoś tam programu motoryzacyjnego xD

Tak Top Gear w zasadzie już program bardziej rozrywkowy niż motoryzacyjny (Tak jak WWE to nie wrestling tylko entertainment xD ) Czyli więcej show niż motoryzacji. Naturalnie dużo o samochodzie mówi nam np test , w którym sprawdza się czy do auta zmieści się pies , drzewo , rower itp. Jeremy ma taki styl , ale to nie zmienia faktu , że czasem przesadzi, szczególnie w swoich felietonach.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ale to tez wynika z tego Brytyjskiego poczucia humoru. Np. May i Hammond też czesto maja rózne teksty, czesto nabijają się z krajów, szczególnie odcinek z jednej serii, chyba 14, jak jechali przez te kraje, gdzie toczy sie wojna...też śmiali sie czesto z takich dziwnych rzeczy, jednak ludzie, którzy oglądają TG nie oglądaja tego chyba po to, aby wyłapac błędy chłopaków, ale żeby sie pośmiac. Zawsze wiadomo, że cos tam palną. I ja np. bym podchodził do tego z dystansem, nawet jak by obraził Polskę..."obraził". Wiadomo o co chodzi.

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Top Gear to Top Gear i co tu dużo mówić. Przecież nie bez przyczyny przed wyemitowaniem programu w BBC pojawia się tekst: ten program narusza treści kontrowersyjne i seksualne co może się nie spodobać niektórym widzom(wiem że poprzekręcałem :P ). Pamiętam jak w jednym odcinku namalowali Clarksonowi kut*sa na policzku xD . To jednak jest urok tego programu i dzięki temu ma on tylu fanów na świecie. Nie jest to zwykły program motoryzacyjny gdzie są tylko suche testy samochodów i statystyki. Oni umieją zaciekawić widza śmiesznymi akcjami czy ciekawymi doświadczeniami, czy wyścigami. Dlatego też śmieszy mnie takie gadanie, choć trzeba przyznać że Jeremy balansuje na bardzo cienkiej krawędzi i kiedyś może z niej spaść.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Fenomen Top Gear polega na świetnych prowadzących. Każdy z tej trójki ma swój świetny styl który w połączeniu daje nam świetne show. Widac ze po za programem równiez muszą byc świetnymi kumplami i to pomaga im w realizacji programu. Ameryki nie odkryje jak powiem ze maja niesamowite poczucie humoru które mnie odpowiada. Zawsze dają swietne show i tak naprawde nie widziałem odcinka który by mnie nudził. Moim skromnym zdaniem każdy program powinien za wzór brac sobie Top Gear.Przykładowo na TVN Turbo jest wiele programów motoryzacyjnych (przynajmniej dawniej bo teraz mało co oglądam ten program) jednak wszystkie one są takie suche i az sie spac chce podczas ich oglądania poniewaz są tylko gadaniny o samochodach... bez wprowadzenia jakiegos show.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Pamietam odcinek, gdzie jeden z fanów napisał list, że chce TG, które będzie praktycznie i sucho opowiadało o samochodach. Clarkson rozpoczął zabawe na sucho i odpowiadał na ciekawe pytania, min. czy ten samochód jest zielony? Tak. Właśnie jak ostatnio oglądałem TVN Turbo z nudów, był program, który czesto leci też o testowaniu samochodów. Nudno, tam prowadzący chciał raz na jakiś czas rzucić żartem, ale mu to nie wychodziło XD Brytyjskie poczucie humoru to jednak jest to.

btw. ogląda ktoś np. niemiecką wersję TG? xD

EDIT;

http://www.youtube.com/watch?v=_efT8JPBIwA

Pewnie pamietacie powrót Hammonda do TG po wypadku. Przed momentem oglądałem na BBC dokument, w którym właśnie on rozmawia z legendarną brytyjską gwiazdą wyścigów o jego wypadku i karierze (tego rajdowca) i też pokazali wypadek Hamstera i jego powrót do TG. Okazało sie, że Richards w ogóle nie wiedział co się dzieje, bo był jakis czas po wypadku ale był osłabiony i mało pamieta ze swojego powrotu, nie pamięta go po prostu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna