Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob kwie 04, 2020 2:05 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Styles_ pisze:
został wyemitowani fantastyczni odcinek India special

To było genialne. Motyw zostawienia May'a na stacji ponieważ koszt 13 funtów to za dużo jak na portfel pozstał dwójki rox xD i tak potem stała akcja czyli klima działa więc trzeba zrobic tak by nie działała xD
Jednak napisy na pociągu naprawde zajebisty motyw. Jednak mnie naprawde rozwaliła imprezka. Richard który wrzuca kluczyki do zwykłego wiadra od sportowych bryk. Clarkson i jego wielka fajerwerka xD I jeszcze dobre było to jak zorganizowali rajd. W tym odcinku mozna byłoby wymienic pare fajnych rzeczy, ale po co? Kto nie widział niech koniecznie nadrobi. Tam było wszystko za co kochamy własnie Top Gear.

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Cały India Speszyl to był genialny odcinek. Napisy na pociągu były epickie i właśnie oto się ludzie przyczepili i znów afera z udziałem Clarksona. Choc mnie dziwi, dlaczego tylko jego obwiniają, w końcu Hammond i May też tam byli i oni prowadzą program raczej na równi z małym wyprzedzeniem Clarksona, ale bez przesady. Humor TG jest specyficzny, jak ktoś ma z tym problem, niech nie ogląda. Impreza także epicka i szczególnie właśnie Richards który odprowadzał samochody, które stały w korku xD No i tu Stig wymienił moment, gdzie 13 funtów było wielkim wydatkiem xD

Ale wczoraj też był ciekawy odcinek, bo był to pierwszy odcinek 18 serii, która będzie liczyła 7 epizodów. W 1 odcinku pojechali do Włoch, testując 3 superbryki, które mogły by zastąpić Ferrari. Richards rozwalił skrzynie biegów w trakcie trasy i jak to zwyczaj Top Gear nakazuje - Clarkson i May pojechali dalej. Bardzo fajna podróż, natomiast gościem był Wil kropka aj kropka em. Zdziwiłem się, gdy usłyszałem co on robi o_O Produkuje ciuchu, samochody, jakies tam organizacje ma, robi telefony + oczywiśce muzyka. Wywiad skromny jak sam gośc, ale mi sie podobał w miarę. Fajny odcinek nowej serii, czekam na kolejny ;D

Teraz ciekawy fakt...program nie trwał godzinę, ale dłużej. W to wchodziły reklamy i chyba to był cały odcinek, bez urwanych 10 minut na reklamy, tylko je dali, ale odcinek był pokazany w całości. To chyba cieszy!!!

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Widziałem wczoraj pierwszy odcinek 18 serii i jestem zadowolony. Podróz prowadzących do Włoch była całkiem fajna. Najbardziej podobała mi się koncówka czyli test na torze Imola. Legendarny tor, wielka szkoda ze nie ma tam już F1. Tor i tak nadal jest niebezpieczny, ale był jeszcze bardziej przed smiercią Arytona Senny i Rolanda Ratzenbergera. Stig a raczej jego włoski kuzyn naprawde epicki :D naprawde chyba najfajniejszy kuzyn Stiga. Najbardziej podobało mi się autko May'a. Inne miały swoje wady a ten był wręcz idelany. Kapitan powolny wykręcił niby najsłabszy czas, ale ma taki gimmick ze szybciej nie moze jechac xD Tak zdecydowanie McLaren najbardziej mi się podobał.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Wczoraj oglądaliśmy premierę 2 odcinka 18 serii po Polsku. Gościem był znany z serialu przyjaciele...(zapomniałem), jednak pobił on rekord Rowana Atkinsona i został liderem w "aucie za rozsądną cene". Co więcej, fajny materiał początkowy, jak Richards przekonywał, że NASCAR > F1 i mnie przekonał ;D Ciekawie o tym było. Później fajny segment z podróżą Jamesa i Jeremy`ego do Chin, aby gadać o kopiach aut, które są wykonywane z Chinach. Ale najlepsze co mnie rozbiło, to były newsy. Kiedy gadali szczególnie o zabawach dziecięcych, o tym jakie żarty można wykonywać z blokadą do roweru i jak zaczynali się śmiać - autentycznie popłakałem się ze śmiechu xD Dawno tak się nie śmiałem i każdy musi to zobaczyć. Po prostu epickie to było!

Poznaliśmy nowego kuzyna Stiga, walecznego Stiga, który bił wszystkich, a nastepnie wykonał Atomic Drop, tyle ze czubkiem buta May`owi xD

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

3 odcinek 18 serii był co najwyżej średni. Nudne segmenty. May testujący Fiata Pandę, gdyż uważa, że tylko w takim aucie można osiągnąć przyjemność jazdy. Przeciwko Pandzie wystawiony został najnowszy Opel Corsa. Jeremy i Richard kręcą film, co jest wyszło fatalnie. Trzeba być chyba komplentym idiotą, aby uwierzyć w to, że byli oni w stanie wydać takie gówno. Gwiazdą był pewien kanadyjski aktor, osobiście go nie znałem. Wywiad jednak całkiem dobry, z gościa był naprawdę w porządku facet.

4/10 temu odcinkowi.

Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
jednak pobił on rekord Rowana Atkinsona

Epicki tekst Clarksona który stwierdził iż "Rowan własnie popełnił samobójstwo" zawsze tak mówi o osobach którym zabrano rekord i zawsze bawi mnie to tak samo. Sam odcinek był bardzo dobry. Szczegolnie podobała sie mi wyprawa do Chin, i pokazanie jak bardzo ten kraj może wpłynąc na przyszłość rynku samochodowego. Fajna koncówka gdzie na koncu prowadzący byli Chinczykami i muzyczka koncowa równiez taka była xDD

Stig łobuz był jeszcze bardziej epicki niż jego Włoski kuzyn xD Napewno walczeności mu nie mozna odmówic xD

Stochu pisze:
Richards przekonywał, że NASCAR > F1 i mnie przekonał

Bo Richard jest amerykaninem! xD xD

Tytuł:
Nowy
Awatar użytkownika

Możecie mi powiedzieć o której na BBC ENT/BBC KNOWLEDGE lecą nowe odcinki? Dzięki!

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

K' pisze:
BBC KNOWLEDGE lecą nowe odcinki? Dzięki!

W każdy czwartek godzina 22. W piątek po 9 masz coś powtórke. W sobote i w niedziele napewno tez bedą.

Łap program

http://www.telemagazyn.pl/bbc_knowledge ... o,cpr.html

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

No i po 3 epizodzie. Dziś pierwszy test należał do May`a, który testował Fiata xD Takie małe coś, jednak dobrze wytłumaczył, że tam szybko dochodzimy do granic możliwości i lepiej sie bawimy niż np. w Bugatti, gdzie max to 300 cos na h. I szczególnie mi sie podobał materiał Hammonda i Clarksona, jak nakręcali pościg. Wokalista Planu B się pojawił, i mnie to cieszyło. Ogólnie mi sie epizod 3 podobał. Uśmiałem się przy kręceniu tych pościgów xD Teraz czekam na jakąś podróż całej trójki, bo na razie ten główny materiał kręci Richard i Jeremy.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Top Gear trzymał poziom. W tym krecenie pościgu brakowało mi własnie Jamesa :D Wiadomo najlepiej im we troje się kręci materiały :D
Bardzo mi się podobał wybuch który spowodował Richard. :D Ogółnie można powiedzieć ze wyszła katastrofa co wychodzi zawsze bardzo zabawnie :D "Nerwus" i jego bójka z Richardem haha xD
May też ciekawy test przeprowadził o Pandzie :D Ogólnie dobry odcinek. Bywały lepsze, ale podczas tego się nie nudziłem, ciekawy tez gośc specjalny który moim zdaniem nie przynudzał :D
Czekamy na epizod numer 4 :D

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

w czwartym odcinku się doczekać, będą robili coś razem. I wyszło im to mniej pozersko niż ten film z trzeciego odcinka, bo to trzeba być chyba debilem, aby to kupić. Czwarty odcinek lepszy, ale też jakoś nie porywał. Nie chce mi się rozpisywać, późno jest, idę spać.

Obrazek

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Właśnie oglądam TVN Turbo i mówią, że Stig to Ben Collins, który będzie testował samochody w 9 serii Automaniaka. ;)

KRÓL POWRÓCIŁ I MA SIĘ ZDRÓW ! ! !

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Bezimienny pisze:
Właśnie oglądam TVN Turbo i mówią, że Stig to Ben Collins, który będzie testował samochody w 9 serii Automaniaka.

Czekam w takim razie na jakieś teksty ze strony prowadzących Top Gear, ale na nie raczej nie ma co liczyć, wolą zapewno nie skupiac sie na starym Stigu, tylko beda chcieli promowac nowego. :D
Chyba ze przy okazji Euro coś wspomną.. :D Swoją drogą, niezły spadek, testy dla Automaniaka przy testach w Top Gear :D

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

No spadek lekki jest, ale mnie cieszy co innego, że Automaniak idzie w stronę formuły Top Gear, czyli trochę humoru, testów itp. Wiadomo, że nie będzie Top Gear, ale sama formuła programu jest bardzo odpowiednia.

KRÓL POWRÓCIŁ I MA SIĘ ZDRÓW ! ! !

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

4 odcinek 18 serii...ciekawy? Tak. May testuje jako pierwszy samochód, elektryczny...było ciekawie, coś innego bo zawsze to nie ten tor Top Gear, tylko wycieczki po Stanach. Ciekawy też test Clarksona, który testował Ferrari i...zapomniałem co, ale mniejsza oto. Zawsze czekam na t samo, czyli zadania itp, a dziś mieli zrobić wózki dla inwalidów, czyli takie mini...quady xD Wyścig z weteranami wojennymi i TG przegrało, bo May osiągał prędkośc żółwia, Clarkson miał złoma, a Hammond tracił na wyciąganiu orangutana ;D Ogólnie odcinek całkiem fajny, jednak to już nie to co kiedyś ;D Ale ja to kupuje!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna