Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lis 18, 2018 3:33 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Seriale
Star

Otwieram temat, bo duże spamowisko się zrobiło, za dużo tematów o serialach w których toczą się dyskusje pokroju "fajny serial, lubie go" . Mam nadzieję, że temat nie zginie śmiercią naturalną.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Żeby temat nie umarł. :)
Hell on wheels
Ogląda to ktoś? Jeśli nie to śmiało moge mu polecić, bo serial ( tylko 10 odcinków, ale będzie 2 sezon ) jest według mnie bardzo dobry. Akcja toczy się po wojnie secesyjnej, gdzie niewolnicy budują linię torów kolejowych "trans atlantyk". Niby nic takiego ciekawego no nie. Ale jest tam też sporo strzelanin itp. I co najważniejsze, ten serial ma fenomenalny klimat. Ma w sobie coś takiego, że podczas oglądania nie możesz się oderwać od monitora. Kolejnym plusem jest gra aktorska, która stoi na naprawde wysokim poziomie. Serial ma być z lektorem pod koniec lutego. :)

Jak poznałem waszą matkę
Czy jest ktoś kto nie zna tego serialu? Świetny serial o grupie przyjaciół, w którym jest sporo humoru. Podoba mi się rola Barneya, który jest dość dobrym casanovą, potrafi w najgłupszy sposób poderwać dziewczyne. Również bardzo ciekawy serial i jak ktoś nie oglądał to moge mu szczerze polecić :)

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

No to ja mogę polecić serial "Teoria wielkiego podrywu". Mimo iż sam w sobie jest głupi to jednak dawka specyficznego poczucia humoru śmieszy, jak najbardziej. Serial opiera się na czterech kumplach - mega wykształconych od astrofizyków po fizykach eksperymentalnych. Posiadają oni także sąsiadkę Penny która jest kelnerką jednak marzy jej sie kariera aktorki. Główni bohaterowie czyli Leonard, Sheldon, Rajesh i Howard są typowymi 'nerdami'. Tworzy to kontrast z ich sąsiadką Penny która mimo iż jest blondynką to jest rozsądna i rozważna w swoich działaniach.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Oglądam na bieżąco tylko dwa seriale (reszta mnie po prostu po paru odcinkach nudzi) - Jak poznałem waszą matkę? i Dexter. Pierwszy został już opisany, nie ma sensu powtarzać tego samego, mogę tylko po prostu powiedzieć, że to genialna komedia, Harris jako Barney - genialna rola. Warto też dodać, że jest gejem, a w serialu jest totalnym kobieciarzem. ;)
Napiszę więc coś o serialu, który wciągnął mnie i potrafiłem często spędzać całe dnie na nadganianiu. Dexter - seryjny zabójca, który przy okazji bada krew w policji. Zabija ludzi, którzy są "źli" i nie zostali złapani przez policję albo jakimś cudem udało się uniknął wyroku. Wszystkie zabójstwa są wykonane zgodnie z kodeksem jego ojca - Harry'ego. Są tutaj tez wstawki humorystyczne, za które często odpowiada Masuka lub przyszywana siostra Dextera - Deb. Od siebie dodam, że postać Dextera jest świetna. Ciężko opisać ją dokładnie, ale po obejrzeniu paru odcinków wiadomo o co chodzi. Zakończenie ostatnio wypuszczonego sezony trzyma w napięciu i jeżeli ktoś szuka serialu nowego, a nie oglądał Dextera - polecam.

Jak znajdę czas zabiorę się też za Heaven, bo obejrzałem ze dwa odcinki i również zapowiada się zajebiście.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Ja polecam wszystkim serial pt.Wszyscy kochają Raymonda nie mylić z Wszyscy kochają Romana.Świetny amerykański sitcom z dużym poczuciem humoru oraz nawiązujący do rzeczywistości a tu krótki opis Ray Barone ma wszystko, o czym możne marzyć. Piękną żonę, wspaniałą rodzinę, pracę, którą lubi i przytulny dom na Long Island. Ray ma tylko jeden problem. Swoich rodziców mieszkających po drugiej stronie ulicy

viewtopic.php?f=8&t=33380

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Dyskusja dotyczy aktualnych, nowych seriali?
GRA O TRON
Serial fantasy, który tak naprawde niewiele ma wspólnego z fantastyką. Są jakieś fikcyjne krainy, pojawiają się potwory (zombie, smoki) lecz one nic nie znaczą- najważniejsze w serialu są intrygi i polityka. Serial jest ogólnie oparty na "opowieściach lodu i ognia", dlatego ma być drugi sezon. Ale czy będzie? Nie wiem. Co do pierwszego sezonu należy zaliczyć że wielu aktorów sie spisało genialnie. Bohaterowie tacy jak Lord Stark, Lord Snow, Karzeł czy Khalisis (wraz z jej ochroniarzem, którego gra Ian Glen)zostali fantastycznie zagrani.
WALKING DEAD
Czyli współczesny serial zbliżony do Lostów. Na świecie wybuchła epidiemia i grasują na ulicach żywe trupy. Ale i nie tylko na ulicach ale i na wsiach i lasach. Serial jest głupi i pełen stereotypów- mamy dobrego i uczciwego gliniarza, nieustraszonego południowca tzw. w slangu "Rednecka" , mamy złego chłopca (zastępca szeryfa), kobiete maltretowaną przez męża, oraz czarnych, azjatów i meksykanów. Jak wspomniałęm- serial głupi, ale jednak ma to cos co miały "losty", to coś które zmusza nas do oglądania.
AMERICAN HORROR STORY
Całkiem niezłe, ale raczej nie licze na 2 sezon. Fabularnie wygląda to tak- rodzina z kłopotami wprowadza się do taniego acz wiekowego domu. Dom okazuje sie aż przepełniony, bowiem wszyscy któzy zgineli w nim, lub na jego terenie, są duchami. Dlatego z każdym kolejnym odcinkiem dochodzę do wniosku że zgineło w nim więcej ludzi niż np w dowolnie wybranej bitwie I wojny światowej ;) . Serial miał być hołdem dla filmów grozy, miejskich legend, oraz tego typu kultury grozy. Dlatego mamy w jednym odcinku zabójstwo czarnej Dalii, w innym nawiązanie do krwawej Mary, w jeszcze innym dziecko Rosemary.

Tupak pisze:
Jak poznałem waszą matkę
Czy jest ktoś kto nie zna tego serialu? Świetny serial o grupie przyjaciół, w którym jest sporo humoru. Podoba mi się rola Barneya, który jest dość dobrym casanovą, potrafi w najgłupszy sposób poderwać dziewczyne. Również bardzo ciekawy serial i jak ktoś nie oglądał to moge mu szczerze polecić

Zgadzam się. Barney wymiata, zwłaszcza ze swoją nienawiścią do Kanady :D . Ale dobra jest też Lili ze swoim "Son of Bitch" (jak ona zajebiście to wymawia)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Ja mogę wam polecić Jim Wie Lepiej - genialny serial komediowy, świetna gra aktorska Jima Belushi'ego, Andy :D Po prostu polecam obejrzeć, swego czasu było na Comedy Central, teraz chyba jest na Comedy Central Family (nie wiem, nie mam tego kanału)
Procz tego Jak Poznałem Waszą Matkę - zawsze dużo powodów do śmiechu, Barney, Lily, przygody Teda i Marshalla jako studentów :D Warty obejrzenia serial, jest na Comedy Central.
Hoży Doktorzy - kolejny genialny serial. Akcja toczy się w szpitalu, główny bohater ze swoimi przemyśleniami i fantazjami rox, zdecydowanie polecam.
Czerwony Orzeł - zdaje się jest na TVN 7. Serial opowiadający o losach nauczyciela, któremu zamordowali żonę i teraz walczy ze złem jako Czerwony Orzeł. Coś jak Zorro :D Nawet warte obejrzenia.
masterRock pisze:
serial pt.Wszyscy kochają Raymonda

15 minut - tylko tyle. Odcinek, który oglądałem był tak nudny, że więcej nie wytrzymałem.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

A ja jestem wielkim fanem seriali "on, Ona i dzieciaki", który również leci na Comedy Central. Jak dla mnie świetny serial komediowy, w którym można w każdym odcinku wyłapać genialne scenki. Epicka rola Damona Wayansa, który jest oczywiście główna postacią.

To co napisałem wyżej, na pewno napisał bym przed obejrzeniem najnowszych serii, które były nadawane na CC z rok temu. Jednak z nowymi seriami na ekranach pojawiły sie nowe postacie jak narzeczona Juniora i ogólnie pojawiło sie wiele postaci i ja przestałem to kupować kompletnie ;/ Szkoda. Dla mnie najlepszym układem była rodzinka z Michaelem, Janet, Juniorem, Claire i Kady.

A teraz może coś o 13 posterunku ;D Stare, polskie...dobre! Jestem wielkim fanem 13 Posterunku i tu głównie polubiłem to, bo gra tam jeden z moich ulubionych aktorów czyli Cezary Pazura. Obsada jak dla mnie genialna i była to dobra, polska komedia. Sam, kiedy jeszcze ACTA nie obezwładniło moich zamiarów xD, ściągałem z neta wszystkie odcinki i pare lat temu siedziałem przed komputerem i ogladałem 13 posterunek. Dla mnie epicki serial, który na zawsze pozostanie jednym z moich ulubionych.

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Scorpion pisze:
Jim Wie Lepiej
Popieram genialna komedia najlepszy jest Andy
Scorpion, jeśli oglądałeś WKR na youtube to się nie dziwie strasznie nudne dodali

viewtopic.php?f=8&t=33380

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
A ja jestem wielkim fanem seriali "on, Ona i dzieciaki", który również leci na Comedy Central. Jak dla mnie świetny serial komediowy, w którym można w każdym odcinku wyłapać genialne scenki. Epicka rola Damona Wayansa, który jest oczywiście główna postacią.

Również uwielbiam ten serial. Sporo dobrego humoru i strasznie podobają mi się te zagrania kochanego ojczulka. :D Jeżeli chodzi o odcinki to wiadomo jest, że te peirwsze zawsze mają w sobie to coś co bardziej nas do nich przekonuje. Junior w swojej roli spisuje się świetnie, zawsze można się z niego pośmiać.

13 Posterunek to jeden z moich ulubionych seriali. Świetnie pokazana praca policji, sporo humoru i oczywiście Cezary Pazura. Dobry aktor, jeszcze lepszy komediant. Ja na szczęście mam wszystkie odcinki na płytach i nie raz lubie sobie obejrzeć jakiś odcinek dla poprawy humoru.

Drużyna A Wy młodzi pewnie wogóle nie znacie tego serialu i teraz raczej się wam nie spodoba. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych seriali dawnych lat. Jest to o grupie 4 byłych bohaterów wojny wietnamskiej, niesłusznie oskarżonych przez sąd wojenny (za obrabowanie banku w Hanoi - którego się dopuścili, ale z rozkazów) i ściganych przez żandarmerię wojskową, którzy zostali najemnikami. Rozwiązują różne sprawy kryminalne pomagając ludziom. Świetny serial z dobrym klimatem. Dla fanów wrestling - gra tam Mr. T czyli dawny wrestler, który walczył w TT z HH.

Moderator roku 2012 !

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
i strasznie podobają mi się te zagrania kochanego ojczulka.

Szczególnie podoba mi sie odcinek, w którym dzieciaki chcą bezprawia w domu i on mówi im, że moga robic przez tydzień to co zechcą, ale jeżeli nie wytrzymają, musza powiedzieć, że jest najlepszym ojcem na świecie, a one się myliły :D On tylko daje im wyżywienie i dom ;D I Kady pękła od razu, i ojczulo zabierał ją do maca, karmił normalnym jedzeniem, później pękła Claire, a Junior spał na trawniku obszczany przez psy, bo nie mógł wejść do domu po 00:00 aż do 6 rano xD Nie pamiętam jak nazywał sie ten odcinek, jednak jak znajde napisze, bo był genialny ;D

Były moderator, administrator, zdobywca nagród...LEGENDA.
#WrestleFansOpelFanbase
Obrazek
Obrazek

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Haha pamiętam ten odcinek. Naprawde dobry. Dobry był również odcinek, w którym Junior wyprowadził się z domu. Co tam, że miał jeden wielki pokój, w którym była kuchnia, sypialnia itp, a w łazience był szczur, a on sam spał w wannie na środku pokoju, skoro był w tym domu królem.

Zapomniałem o najlepszych serialu na Comedy Central !
Dwóch i pół
Rewelacyjna gra Charlie Sheen, który w swoim poczynaniu przypomina Barneya z " Jak poznałem waszą matkę ". Jon Cryer świetnie odegrał role poszkodowanego przez cały świat, któremu nic nie wychodzi. I oczywiście mały Jake, który niektórymi tekstami niszczył system. I tutaj było tak jak w innych serialach, że te peirwsze sezony były najlepsze. Niestety po " śmierci " Charliego ten serial nie jest już taki jak dawniej.
Dla tych co nie znają tego serialu.

Polecam :D
http://www.youtube.com/watch?v=Jr9vbcRbppQ
http://www.youtube.com/watch?v=IR0BB7Td ... re=related

A jeśli ktoś lubi kobiece wdzięki ( taka zachęta, żeby ludzie zaczeli się tu udzielać ) scena z udziałem gościnnego występu Megan Fox
http://www.youtube.com/watch?v=mWWg4Jtg ... re=related

Moderator roku 2012 !

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Jee, dzięki Salas za nowy temat o serialach :D

to ja tak w 5 słowach napisze o ostatnio ogladanych przez mnie serialach

Jeżeli chodzi o komedie, to nie lubie seriali o rodzinkach ktore maja problemy ale się kochają, jak własnie Wszyscy kochają Raymonda, Jim wie lepiej, gdzie przeważnei jest charakter z którego można się śmiać zawsze. Czasami już z dużych nudów obejrzałem kilka odcinków tych seriali i niektore tylko sceny doprowadziły do uśmiechu na mojej twarzy (nie preferuje głupiego humoru, chyba aktorzy w tych serialach mnei denerwują). Takich seriali jeszcze sporo widziałem, szczegolnei na Comedy Central family xD np Alf, chyba to kierowane jest do bardzo młodej częsci odbiorców, ale sama postać kosmity jest niezła, szczególnie jego charakter, ciągłe docinki, aluzje.

Ale są wyjątki(możliwe że nawet sporo), z takich seriali o rodzinkach lubie juz wcześniej wymienione w tym temacie "On Ona i dzieciaki" gdzie Wayans rządzi, ale właśnei tutaj inne postacie również są charakterystyczne i śmieszne, jak głupawy Junior, sliczna Claire (ta druga aktorka of korz) za to też glupia, z janette też można się pośmiać, a tą małą też są dobre momenty.

Stochu pisze:
To co napisałem wyżej, na pewno napisał bym przed obejrzeniem najnowszych serii, które były nadawane na CC z rok temu. Jednak z nowymi seriami na ekranach pojawiły sie nowe postacie jak narzeczona Juniora i ogólnie pojawiło sie wiele postaci i ja przestałem to kupować kompletnie ;/ Szkoda. Dla mnie najlepszym układem była rodzinka z Michaelem, Janet, Juniorem, Claire i Kady.

Ale ten maly co sie podkochiwał w Kady też świetny, a także byly dobre odcini z narzeczoną Juniora, np jak rodziła :D tam to sie działo, jeden z lepszych odcinów jakie widziałem (nie oglądałem wszystkich i nie po kolei).

Drugi taki serial, z tym że już nie rodzinka tylko o małżeństwie "Diabli Nadali" z genialnym Kevinem Jamesem. Całe odcinki można się śmiać, z każdego poważnego momentu Doug w ułamek sekundy zamieni w śmieszną scene..

I 3 serial o rodzinkach ktory mi przychodzi tak teraz do glowy, to raczej bardzo mało znany serial, sam przypadkowo trafiłem jak na TVN 7 w zeszłym roku skonczyli emisje Joeya. Pojawił się w ramowkach serial "Domowy Front"
http://www.filmweb.pl/serial/Domowy+front-2005-233997

Pierwszy odcinek...hmm jakoś wrażenia nie zrobił, ale im dalej, tym lepiej i naprawde teksty w tym serialu wymiatały i nie dość że były śmieszne to niesamowicie mądre. I jeszcze są rozwalające wstawki jak aktor stoi na białym tle i mówi sam do kamery. Chyba cieżko znaleźć ten serial w necie, ale naprawde warto i bardzo polecam. Każda postać jest śmieszna, nawet te drugoplanowe, a Głowe Rodziny mozecie kojarzyć z 4 sezonu Prison Break.

Najbardziej jednak preferuje seriale komediowe o grupce przyjaciól
Takie jak opisywane przez was np Big Bang Theory ze śliczną Penny i grupką kujonów :D świetny serial
A także bardzo popularny Jak Poznałem Waszą matke, który wedlug wielu opini jest obecną wersją Przyjaciół :D - i serial ten zrobił na mnie ogromnie dobre wrażenie jak ujrzałem go ponad 2 lata temu. Mimo dużej ilości sezonów nie nudzi, świetne role, szczególnie Barney :D takich postaci ciężko nie lubić.
Również już Tupak pisał o "Dwóch i pól" - Serial o prawie(?) prawdziwym życiu Charliego Sheena. Też tylko dziewczyny, alkohol, pewnie ładne mieszkanie, ale brata z dzieciakiem chyba w prawdziwym zyciu nei trzyma xD w kazdym razie dużo grać pewnie nie musiał :D przez co bardzo naturalny jest ten serial.

Oczywiście "Przyjaciele" to pozycja obowiązkowa myśle, że każdy to zna, masa zabawnych tekstow w każdym odcinku, kolejny serial w którym ciezko wybrać najlepszy i najsłabszy odcinek.
I takie pytanko...tylko kurde sie zastanawiam czy ktoś jeszcze czyta ten post...ale nie ogladałem jeszcze serialu "Różowe lata 70", podobno pozycja obowiązkowa obok "Przyjaciół", ponoć inny humor, ale także już kultowy serial. Ktoś widzial? jakieś opinie?

Jeszcze wspomne o klasyce, serial o rodzince, każdy pewnie zna - "Swiat wedlug Bundych" :D jak ktoś oglądał bardzo bardzo dawno ten serial i nie ma nic lepszego dla siebie, to zawsze można po raz któryś pooglądać i pośmiać się z glupawych postaci, ze świetnych tekstów. Jedynie może irytować sąsiadka Marcy, jakoś nie wchodzi mi jej postać.

No i czas na pozostałe kategorie.
Nie będe już pisał o "Prison Break" czy "lost" :P od razu przejde może do tych które można polecić jeżeli ktoś jeszcze nie widzial/nie słyszał

Pierwszy taki ktory przychodzi mi do głowy, kilka lat temu oglądałem "Jerycho"
http://www.filmweb.pl/serial/Jerycho-2006-338040
Moge polecić ze względu na małą ilość odcinków, zaledwie 2 sezony, jeden pełny (dwadziesciakilka odcinków) a drugi połowe krotszy. Serial szybko wciąga, dzięki czemu szybko można się obrobić z caloscią i nie ma niedosytu pod koniec. Przebiegu nie będe zdradzał, na filmweb jest krotki opis, niezla ocenka, warto :D

Teraz bardziej znany serial, "Breaking Bad", niestety stanąłem w polowie 3 sezonu ( z przyczyny niezaleznej ode mnie) , serial wciaga i na dniach mam zamiar do niego powrócic.
http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668 dla zainteresowanych opis, opinie, recenzje
Chwali się bardzo glówną postać nauczyciela Walter H White u któego jest zdiagnozowany rak. Jak dla mnie jakiś genialny nie jest, denerwuje nie także brak dźwieku, natomiast fabuła jest wciągająca.

I na koniec (chyba xD) polece serial który polubiłem od samego poczatku. 2 lata temu pewnego wieczorka zassalem 2 seriale. Dexter oraz Chuck.
obydwa seriale akcji, dramatu i wątkow komediowych. Dextera niestety tylko 2 odcinki zobaczyłem (wiem że to za mało żeby oceniać i żeby przestać ogladać), a Chuck zrobił na mnie tak duże wrażenie że od razu porzucilem wszystko inne i ogladałem jak glupi po kilka odcinkow dziennie.
http://www.filmweb.pl/serial/Chuck-2007-406378 o w razie czego macie
Serial jest świetny po prostu, kończy się na 5 sezonach, ma bardzo ciekawą fabułe (inne niż te wszystkie seriale o CSI, NSA itp) w kazdym odcinku jest rownież mnóstwo śmiesznych momentów, także poważnych i miłosnych. Właśnie jeden z niewielu seriali gdzie te wątki romantyczne są na bardzo interesujące, żadna komedia romantyczna nie dostarczy tego co kilka sezonów Chucka.
Wielkim plusem jest też śliczna Sarah Walker, grana przez Yvonne Strahovski, aktorke polskiego pochodzenia :D
Świetny charekter agenta Johna Casey, zimny, kochający ameryke, można odnieść wrażenie że bezuczuciowy gość, który zabije każdego , nawet przyjaciela.
no mogłbym tu jeszcze kazdego opisać, Szwagier Chucka, mówi na siebie Awesome ( i jest bardziej awesome od miza :D) , swietna postać komediowa, tak samo jak Morgan Grimes, niezdarny niski człowieczek, trzymajacy zabawki w swoim mieszkaniu xD

I właśnie, cale forum się zastanawia pewno, czemu Salas unika tego serialu? Ano wlasnie odpowiedź jest prosta !! Wciągnałby sie chej tak że całe dnie by ogladał!! po 10 odcinków dziennie ! albo 15 !!
Ale wszystkim polecam, bo myśle że każdy ma tu szanse znaleźć coś dla siebie.

To jeszcze troche popisze o ilosci seriali o lekarzach. Mnostwo tego wychodzi, tak samo jak o agentach i wedlug mnie to robi się nudne. nie ważne czy komedia o nurse jackie czy poważne Chirurdzy czy coś.
Jedynie House mnie jako tako wciągnął. I wląśnie nie ze względu na przypadki tylko na charakter House. I warto też oglądac od 3 sezonu, kiedy sliczna pani doktor 13 dochodzi do zespołu :P

Także ktoś tutaj wspomniał o "Scrubs" na polskie" Hoży doktorzy". Też niezly serial komediowy, postacie są przyjemne w obiorze, szczegolnie Doktor Cox, jedynie deneruje Elliot i sam nie wiem czy to przez nią, czy przez inny czynnik ale nie moge się wciągnąć. Kilka odcinów obejrze, ale nie jakoś nałogowo.

Dobra to by było na tyle, z góry sry za długość i słabą jakość posta, ale dawno nic nie opisywałem :D Mam nadzieje że czytelne to, jeżeli nie to sie poprawie.
I oczywiście zapraszam do dyskusji !!

Czarny Smok, opisales 3 seriale których akurat nie oglądałem, ale któych byłem ciekawy :D Szczegolnie byłem zainteresowany "Grą o tron", nie ukrywam że też przez 1 pozcje na filmweb juz od dlugiego czasu :P chociaż rzadko się kieruje tamtejszymi opiniami, tak jednak byłem ciekawy czemu tam na 1 wskoczyło.
(a i nie dlatego byłem zainteresowany bo dużo seksu tam!)

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Świat według Bundych potrafi rozłożyć człowieka. Świetny serial, pamiętam jak leciał na polsacie i zawsze po szkole go oglądałem. Świetna rola Ala Bundy'ego, który gniecie system. Nie ma to jak być sprzedawcą butów w sklepie, w któym kupują same grubsze osoby. Cała przyjemność z tego fachu znika :D
Różowe lata 70 - też właśnie słyszałem, że jest to bardzo dobry serial. Miałem go oglądać, ale jakoś zawsze coś wypadnie ważniejszego. Kiedyś napewno trzeba będzie się przełamać i obejrzeć go.

Takimi serialami o doktorach już powoli można wymiotować... Ostatnio całkiem sporo jest ich robionych i są one coraz gorsze. Tematy się już wyczerpują w tego typu serialach i stają się one nudne. To samo się tyczy wszystkich kryminalnych zagadek CSI czy jakiś innych. Słyszałem od kolegi, że Hawaii Five jest aktualnie najlepszym tego typu seriali.

To może coś z klasyki animowanej :D

Beavis i Butt-Head
Nie wiem czy ktoś oglądał, ale serial jest świetny. Serial opowiada o przygodach 2 przyjaciół. Serial zachęcił mnie po tym jak obejrzałem film Beavis i Butt-Head zaliczają Ameryka, który również polecam. Tak na marginesie, zdarłem wszystkie sezony ! :D

Moderator roku 2012 !

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Maniekklord pisze:
(a i nie dlatego byłem zainteresowany bo dużo seksu tam!)

Jest tam trochę tych scen. Ale nie należy się dziwić, gdyż w intrygach bierze udział min. właściciel burdelu. Ale na erotyczne sceny nie należy sie też dziwić z innego powoidu- w produkcjach HBO zawsze musi być "umcia-umcia". Tak czy siak- Gra o Tron jest warta oglądniecia....oczywiście bez rodziców, rodzeństwa i cnotek niewydymek.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna