Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 16, 2018 3:02 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: Seriale
Superstar
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Jak lubisz takie charakterystyczne złe postacie to polecam "Hell on Wheels" i postać Szweda. Koleś po prostu niszczy system. Bardzo fajnym miniserialem, który świetnie się zapowiadał i aż chciało się go oglądać był Mob City. Niestety też zrobili tylko 6 odcinków. Jak będziesz miał chwile czasu to obejrzyj sobie też "Hatfields & McCoys: Wojna klanów". Trwa niecałe 5 godzin, również bardzo fajny miniserial.

O "Hell on Wheels" słyszałem już strasznie dużo dobrego, ale niestety moja lista do oglądania jest strasznie przepełniona i wątpię że niedługo się za niego zabiorę, a na te dwa miniseriale pewnie niedługo zerknę. Akurat lubię takie miniseriale, tylko mają One jeden zasadniczy minus za szybko się kończą :(

Obecnie wziąłem się za Wikingów, bardzo polecany serial i na razie po pierwszym sezonie mam lekko mieszane odczucia, niby ogląda mi się go dobrze, strasznie propsuje za postacie Ragnara i Lokiego, choć czegoś mi tam brakuję i mam nadzieje że kolejne sezony będą lepsze (drugi zaczął się świetnie), a jak na razie mocne 7/10.

Poza tym strasznie jaram się na Tabu z Tomem Hardym w roli głównej, ale w tym przypadku poczekam pewnie do końca emisji pierwszego sezonu, czyli do końca lutego.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Hubson BITW pisze:
Obecnie wziąłem się za Wikingów, bardzo polecany serial i na razie po pierwszym sezonie mam lekko mieszane odczucia, niby ogląda mi się go dobrze, strasznie propsuje za postacie Ragnara i Lokiego, choć czegoś mi tam brakuję i mam nadzieje że kolejne sezony będą lepsze (drugi zaczął się świetnie), a jak na razie mocne 7/10.

Serial jest świetny do 1 połowy 4 sezonu bo te kilka odcinków co dali teraz to jest lekka kpina. Duch Wikingów gdzieś uleciał no ale to moje odczucie. A gdzieś w 4 sezonie patrz uważnie bo jakiegoś króla z Islandii gra nikt inny jak Edge :D

Legenda
Awatar użytkownika

Próbowałem ostatnio oglądać naszego polskiego "Belfra" i nie rozumiem ani zachwytów nad serialem ani nad aktorstwem Maćka Stuhra. Postać Macieja jest ciekawa ale nie powiedziałbym że to gwiazda serialu, moim zdaniem #1 to fenomenalny - jak zawsze - Krzysztof Pieczyński a tuż za nim znajduje się Sebastian Fabijański (możecie go znać z najnowszego Pitbulla). Zaś sam serial póki co mnie nie kręci, obejrzałem 3 odcinki i mimo że mam dość, chcę obejrzeć jeszcze chociaż 2 odcinki. Kryminały to jednak nie jest coś dla mnie co jednocześnie jest nieco dziwne bo "Lucyfera" oglądało mi się świetnie. Oglądało bo 2 sezony obejrzałem w tydzień a teraz muszę czekać na nowe odcinki do maja :(

Legenda
Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o seriale, to:
* 30 maja wystartuje nowy sezon House of Cards. Czekam niesamowicie, bo o ile mam ulubione seriale, które mogę obejrzeć i miesiąc po wydanym odcinku, tak HoC oglądam na bieżąco. Także czekam na kolejne odcinki, bo będzie grubo.

* Dla fanów Marvela polecam nowy serial Legion. Dopiero wyszły 3 odcinki. Po prostu robi mętlik w głowie świetnym scenariuszem i świetną obsadą. Serial opowiada historię prawdopodobnie najpotężniejszego mutanta, telepaty, który oswaja się ze swoją mocą. Po prostu polecam.

* Zaczynam za jakiś czas Tabu z Hardym, chwilowo mało czasu, aczkolwiek tytuł mnie mocno interesuje.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Ja tam Belfra lubię mimo iż główny bohater (Stuhr) grał gówno. Cały serial uratował Molenda (miejscowy biznesmen). Gość był genialny. Ah, te walenie syna paskiem po głowie.
Facet zawsze fajnie się wysławiał i charyzmatyczny był. Niestety, raczej drugi sezon będzie bez niego.

Star
Awatar użytkownika

Ja oglądam regularnie "House of Cards" i "Homeland". "Gra o tron" już dość dawno zaczęła mnie nudzić tak samo jak "The Walking Dead". W Polsce ciężko znaleźć coś dobrego np. "Belle Epoque" - ogromna promocja, a sam serial to spory syf. Reszta w większości to telenowele. Jest niby ten "Belfer" ale go nie oglądałem.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Low carder
Awatar użytkownika

A co powiecie na temat nowego Prison Break? Nowy sezon startuje 4 kwietnia. Ktoś powie że odgrzewany kotlet itd. Ja jako fan serialu czekam z niecierpliwością i jestem ciekaw co tym razem nam zaserwują.

Legenda
Awatar użytkownika

Vikings
Uwaga, bo będę spoilerował cały czwarty sezon, który skończyłem oglądać. Czytacie na własną odpowiedzialność.
Trzeba przyznać, że w tym sezonie sporo się działo. Wrócił Ragnar, który postanowił popłynąć do Wessex wraz z synem Ivarem Bezkości oraz małą armią. Większość wikingów została zabita i to właśnie przez tą dwójkę, aby w samotności pójść do króla Wessex, gdzie Ragnar oddał się do niewoli, a następnie po rozmowach z królem oddał swe życie królowi Elli. Wiadomo, że śmierć ojca należy pomścić. Bjorn postanowił udać się na Morze Śródziemne i to w dodatku ze swoim wujkiem i królem / księciem ( nie pamiętam ) Francji, z którym wcześniej walczył. Krótki sojusz na potrzeby jednej wyprawy. Wszyscy wracają do Skandynawii, gdzie szykują największą armię w dziejach i wracają do Anglii, by pomścić swego ojca. Lagertha Lothbrok zostaje królową po tym jak zamordowała królową Aslaug i zostaje na miejscu by bronić swoich ziem. W krótkim czasie mieliśmy 2 różne wyprawy i obie wyglądały kozacko mimo, że były zupełnie inne i wprowadziły wiele do fabuły. Wyprawa by pomścić Ragnara wypadła po prostu świetnie. Dwa ostatnie odcinki to wielka bitwa o Wessex. Niby wszyscy bracia są ze sobą, ale widać jak walczą między sobą o bycie tym pierwszym. Warto zwrócić uwage na Ivara, który świetnie odgrywa swoją rolę i staje się coraz to większym psycholem. Na zakończenie nawet zabija swojego brata Sigurda co było dla mnie olbrzymim zaskoczeniem. Kolejny sezon też zapowiada się ciekawie, będzie parę nowych osób, a jedną z nich poznaliśmy na zakończeniu podczas pogrzebu. Jak dla mnie Wikingowi to nadal najlepszy serial jaki aktualnie oglądam.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Legenda
Awatar użytkownika

Właśnie skończyłem 1 sezon "Legionu". Mój boże! Jakie to kurwa dobre! Na prawdę, nawet jeżeli ktoś nie przepada za serialami z X Menami etc, to polecam. Nie ma tam przesadnie używania mocy...no dobra, trochę naciągam, ale nie taki rozpierdol jak w filmowych X Menach. Obsada palce lizać, Aubrey Plaza fenomenalna!

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

The Walking Dead - Sezon 7

No oczywiście spoiler, ale z góry uprzedzam że badziewie i w ogóle nie polecam oglądać.

Pierwsza część sezonu była nawet niezła, ale że postanowili zrobić sobie przerw to pamiętam tylko to co było po tej przerwie. Zapowiadał się naprawdę niezły sezon, ale niestety taki nie był odcinki od przerwy, czyli od 9 były jednymi z najgorszych w historii serialu. Po pierwsze mocno przewidywalne i odtwórcze, po drugie Rick który z sezonu na sezon jest coraz nudniejszy, no i Michonne która z jednej strony tak jak Rick jest coraz bardziej nudna, a z drugiej aktorsko dalej jest dramat. I tak naprawdę największym plusem sezonu był główny zły, czyli Negan który jednak nie jest wykorzystywany we wszystkich odcinkach. Mały plus za jego głównego pomocnika (Trevor z GTA), ale On był w mniej niż połowie odcinków. Generalnie fabuła opiera się na zbieraniu zapasów i broni i jednoczeniu osad przed walką ze zbawcami do której dochodzi w ostatnim odcinku, oczywiście po drodze dostajemy zdradę którą było widać na kilometr i "nieoczekiwany" ratunek w ostatniej sekundzie który przewidziało by 5 letnie dziecko.Dodam tylko że sezon kończyłem z nastrojem "Niech ten Rick w końcu zdechnie". A zakończenie że następny sezon będzie opierał się na tej samej "rywalizacji" takzżę Ja raczej podziękuję.
A no i CGI, no Ja nie mamy XXI w. a tu takie kwiatki:

Spoiler:

Poza tym oglądałem drugi sezon Wikingów i powiem że jakoś bez szału, znaczy jest OK, ale więcej niż 7/10 bym nie dał.

No i w końcu mogę się zabrać za Tabu z Tomem Hardy'm :D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Netflix robi serial na podstawie Wiedźmina !!!!

Miał być porządny film, a proszę będzie serial, według Mnie świetna wiadomość. Po pierwsze Netflix zawsze trzyma poziom i po prostu słabych produkcji nie wypuszcza. Oczywiście serial będzie opierał się na książkach Andrzeja Sapkowskiego, czyli pewnie będziemy mogli poznać historię które w grach pominięto.

A no i sam Pan Sapkowski jest zadowolony z powodu serialu, co się nie często zdarza :P

User Roku 2017

Legenda
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
A no i sam Pan Sapkowski jest zadowolony z powodu serialu, co się nie często zdarza :P

Bo teraz wziął stały procent od zysków z serialu a nie konkretną kwotę? :P

Za czytanie książek biorę się od premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon więc ten serial będzie w kolejce stał dość długo. Oczywiście teraz ciekawe kto będzie grał Geralta i resztę, mnie się osobiście marzy żeby w Polsce emitowano serial z polskim dubingiem tak jak w grze. Zazwyczaj zagraniczne seriale czy filmy wolę oglądać z napisami ale ten serial bez Jacka Rozenka straci na wartości. Dla mnie oczywiście.

Legenda
Awatar użytkownika

Będzie serial o kobiecym wrestlingu.
Ciekawe, jak się przyjmie.

Superstar
Awatar użytkownika

Ciekawa sprawa, nie przypominam Sobie dużych filmów czy seriali podejmujących tą tematykę, robi to Netflix więc o poziom można być spokojny :D A zwiastun wyszedł bardzo fajnie, widać że nie robią tego do końca na poważnie, co według Mnie jest lepszym wyborem niż robienie na siłę poważnego serialu, a i przy "storytelling" prychłem XD
A no i Alison Brie <3 w roli głównej :-D :-D Reszta obsady do Mnie nie przemawia więc zawsze będzie okazja poznać nową ciekawą twarz.

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Tabu

http://www.filmweb.pl/serial/Tabu-2017-708201

No i jestem w końcu po pierwszym, jak na razie jedynym sezonie i powiem tylko WoW, świetna historia, opowiadająca o człowieku który po 20 latach wraca odebrać spadek po ojcu, co ciekawe wszyscy myśleli zę nie żyje, okazuję się że spadek kryję fragment ziemi który jest ważnym punktem handlu z Chinami, jego głównym rywalem jest Kompania Wschodnioindyjska która najpierw próbuję go zabić, a potem znaleźć na niego tak zwanego haka, więcej nie będę zdradzać zęby nie wchodzić w spoilery. Wielkim plusem jest pieczołowite odwzorowanie XIX wiecznego Londynu. Tom Hardy w głównej roli wypada po prostu świetnie tak samo jak Jonathan Pryce (Wielki Wróbel z Gry o Tron) który tu jest szefem kompanii, czyli można powiedzieć głównym złym, o reszcie postaci można było by jeszcze pisać dług, ale ograniczę się do dwóch, bo reszta jest po prostu OK, ale niczym się nie wyróżnia, a niestety siostra głównego bohatera wyróżnia się na minus, może to trochę oklepany wątek kaziroctwa, a może to overplay Oony Chaplin, ale po prostu nie kupuję tej postaci i widzę że nie jestem w tym osamotniony. No i oczywiście postać króla, grubasa i alkoholika który jest bardziej marionetką niż władcą, za którego podwładni podejmują decyzję. Czekam na drugi sezon tym bardziej że zakończenie pierwszego było po prostu świetne i zostawia wiele dróg do poprowadzenia tej historii dalej.

9/10

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna