Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz gru 15, 2019 4:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: Seriale
Superstar
Awatar użytkownika

House of Cards? ktoś coś? Ja chętnie podyskutuje o najlepszym serialu jaki mi przyszło w moim życiu oglądać do tej pory! :D Kevin Spacey był mi jakoś obojętny po tych reklamach w jakimś banku które leciały często, ale po tym serialu już nigdy tak nie będzie :D Co za sztos! Kończę właśnie 3 sezon i już czekam do lutego 2016 na 4 sezon.

Adept
Awatar użytkownika

Swego czasu nowy program prezenterów Top Geara miał się nazywać House of Cars ;D taka mała wzmianka :)

Co do seriali, niedawno wypadła mi z głowy nazwa serialu podobnego do The Walking Dead. Bardzo podobnie się nazywa, jest ktoś mi w stanie przypomnieć?:)

Rookie

Moze Wrogie Niebo?

Adept
Awatar użytkownika

Nie, to raczej nie to :)

Nowy

Ja się wciągnąłem w American Horror Story ;)

Myślałam, że piąty sezon AHS będzie fajny, ale się myliłam. Bardzo nudny, obejrzałam 2 odcinki i na pewno nie zdecyduję się na dalsze oglądanie, szkoda czasu ;)

Adept
Awatar użytkownika

Dla mnie od pierwszego odcinak AHS jest raczej nudne. Jest wiele takich przydługawych scen, które mnie zniechęcają do oglądania :/

Nowy

Ja oglądam od dłuższego czasu dwa seriale mr robot no i do tego Narcos wg mnie dwa najlepsze seriale 2015 roku :)

Adept
Awatar użytkownika

Oba zacząłem, ale żadnego nie skończyłem. Naprawdę fajne, ale trzeba mieć odpowiedni nastrój, aby to oglądać.
Za to skończyłem Jessica Jones - całkiem ciekawe, ale nic wybitnego.

Superstar
Awatar użytkownika

Nie żeby coś, ale w marcu rusza kolejny, czwarty już sezon najlepszego serialu na świecie - HOUSE OF CARDS!

Taki trailer wypuscili :

Jaram się jak szalony. #FU2016

Superstar
Awatar użytkownika

Vikings
Ktoś z was ogląda? Ja dopiero teraz nabrałem ochoty, aby w końcu obejrzeć trzeci sezon i muszę przyznać, że chyba był najlepszy ze wszystkich. Ogólnie akcja tego sezonu toczyła się wokół wyprawy wikingów do Paryża. Bodajże 7 odcinek był najlepszy, gdyż cały poświęcony był oblężeniu Paryża. Sceny jak wikingowie próbują wejść na mury miasta były po prostu świetne. Niezła sieczka wtedy była i co ciekawe nie poszli drogą dzisiejszego kina, czyli zróbmy ludzi komputerowo... Oni postanowili zatrudnić 10 tysięcy stażystów, którzy brali udział we wszystkich walkach, które mogliśmy obejrzeć w całej bitwie. Jak zawsze również w tym serialu na zakończenie sezonu musieliśmy dostać niespodziankę. Tutaj zostało to bardzo fajnie rozegrane. Jak ktoś jeszcze nie oglądał to po prostu musi nadrobić zaległości.

Dla mnie nadal jeden z najlepszych seriali. Lepiej mi się go ogląda niż Gre o Tron.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Legenda
Awatar użytkownika

A już myślałem że tylko ja oglądałem Wikingów :D również podzielam zdanie że 3 sezon był tym najlepszym, sporo akcji miało miejsce a oblężenie Paryża to wisienka na torcie. Jestem człowiekiem który sceny batalistyczne może oglądać i oglądać więc to była dla mnie super sprawa. Dziwiła mnie nieco decyzja Ragnara żeby to właśnie Floki dowodził atakiem który - delikatnie mówiąc - dobrze im nie wyszedł. Rollo był kozak, stał sobie z synem Ragnara na samym dole - jak wchodzili na te mury - i zabijał każdego kto chciał się wycofać. Fortel Wikingów to mistrzostwo świata, Ragnar w trumnie przemycony do katedry a tam rozpierdol.

Ogólnie mam 2 kwestie do dyskusji:
1. Co Ragnar zrobi z Flokim po tym jak ten drugi zabił Athelstana? W czasie powrotu do domu, Ragnar powiedział o tym Flokiemu i ciekwai mnie jak to się rozwinie.
2. Czy Rollo znowu zdradzi brata. Był motyw że król proponował mu małżeństwo z córką a w zamian za to, Rollo broniłby Paryż przed Wikingami na wiosnę.

Adept
Awatar użytkownika

Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu House of Cards. Szkoda tylko, że Netflix nie jest jeszcze w Polsce oficjalnie dostępny, bo wiele by to ułatwiło :)

Superstar
Awatar użytkownika

Chris Benoit pisze:
1. Co Ragnar zrobi z Flokim po tym jak ten drugi zabił Athelstana? W czasie powrotu do domu, Ragnar powiedział o tym Flokiemu i ciekwai mnie jak to się rozwinie.

Mi się wydaje, że Ragnar dowiedział się o tym troche wcześniej. To mogłoby być powodem, dla którego Ragnar postanowił dać Flokiemu przeprowadzić atak. Wiedział, że to się po prostu nie uda i cała wina spadnie właśnie na niego. Przed rozejmem z Paryżem Ragnar mówił, że wszyscy go zawiedli w tym właśnie nieszczęsny Floki, ale on nie zawiedzie i mamy rozejm. Teraz faktycznie może być ciekawie, bo Ragnar widać, że bardzo lubił Athelstana, bo jakby nie patrzeć to go wiele nauczył. Dzięki niemu jest teraz królem. Także kto wie czy między nimi nie dojdzie do jakieś walki. Albo Floki może dołączyć do brata Ragnara.

Chris Benoit pisze:
2. Czy Rollo znowu zdradzi brata. Był motyw że król proponował mu małżeństwo z córką a w zamian za to, Rollo broniłby Paryż przed Wikingami na wiosnę.

Coś mi się wydaje, że może do tego dojść. Stawka jest za duża, żeby od tak zrezygnować z tego. Choć może być tak, że początkowo się zgodzi, ale później wydyma Paryż i otworzy bramy miasta dla Ragnara. Córka króla nie jest zbytnio zadowolona z tego kto miałby zostać jej mężem, więc w tym upatruje odwrócenie się Rolla od Paryża, bo początkowo na bank przyjmie oferte.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Legenda
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Mi się wydaje, że Ragnar dowiedział się o tym troche wcześniej. To mogłoby być powodem, dla którego Ragnar postanowił dać Flokiemu przeprowadzić atak. Wiedział, że to się po prostu nie uda i cała wina spadnie właśnie na niego. Przed rozejmem z Paryżem Ragnar mówił, że wszyscy go zawiedli w tym właśnie nieszczęsny Floki, ale on nie zawiedzie i mamy rozejm. Teraz faktycznie może być ciekawie, bo Ragnar widać, że bardzo lubił Athelstana, bo jakby nie patrzeć to go wiele nauczył. Dzięki niemu jest teraz królem. Także kto wie czy między nimi nie dojdzie do jakieś walki. Albo Floki może dołączyć do brata Ragnara.

Jakby się temu bliżej przyjrzeć to faktycznie dowodzenie atakiem przez Flokiego mogło być jakimś tam aktem kary od Ragnara. Z resztą, sam Floki nie ukrywał swej niechęci do Athelstana więc kwestia śmierci nie powinna być dla Ragnara czymś tajemniczym. Z kolei nie uważam żeby Floki miał dołączyć do przeciwników Ragnara, już była taka akcja (bodajże z król Horikiem) że Floki udawał że zdradzi Ragnara a ostatecznie mu pomógł. Co więcej, gdy Ragnar ''umarł'' pod Paryżem - a o oszustwie wiedział tylko Ragnar oraz Bjorn - to popłakał się przy trumnie przyjaciela. Mnie się wydaje że był zły na Ragnara z powodu Athelstana i pozostanie mu wierny.

Tupak pisze:
Coś mi się wydaje, że może do tego dojść. Stawka jest za duża, żeby od tak zrezygnować z tego. Choć może być tak, że początkowo się zgodzi, ale później wydyma Paryż i otworzy bramy miasta dla Ragnara. Córka króla nie jest zbytnio zadowolona z tego kto miałby zostać jej mężem, więc w tym upatruje odwrócenie się Rolla od Paryża, bo początkowo na bank przyjmie oferte.

Kolejna wojna braci nie widzi mi się zbytnio, Rollo już wyskoczył do Ragnara i prawie przez to zginął. Twoja propozycja że Rollo dzięki temu małżeństwu rzuci Paryż Ragnarowi jest całkiem dobra, w historii było tak że Wikingowie spalili Paryż więc jeśli serial choć trochę czerpie z faktycznych wydarzeń to wiemy co się stanie w 4 sezonie :D ja się tak zastanawiam co jeśli Ragnar odpuści sobie powrót na kontynent na wiosnę, pomoże Lagerthcie w odzyskaniu władzy jarla a powróci do Paryża na kolejną wiosnę. W tym czasie, szalałby tam Rollo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna