Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lip 22, 2018 10:16 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: Seriale
Superstar
Awatar użytkownika

Gudka ja także wszystkie fajne seriale poznałem przez Comedy Central. 8 prostych zasad już nie kontynuują, ponieważ główny aktor zmarł, ten który grał ojca, więc nowe serie z nowym aktorem to już nie to samo. To się tyczy także "Dwóch i pół". Odszedł Sheen i dali za niego tego lovelasa Kutchera, który bardzo słabo jak dla mnie go zastępuje. Taki motyw ze zmianą głownego aktora, jak widać nie pomaga.
Ostatnio się zastanawiałem, czy gdzieś jeszcze leci komedia - "Wszyscy nienawidzą Chrisa". Bardzo mi się podobała za czasów gdy śledziłem CC dość często. Pamiętam genialną rolę matki :) Muszę poszukać bo się zainteresowałem.

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
Właśnie, wie ktoś może co z Big Bang Theory na Comedy Central? Od dawna nie puszczali żadnego odcinka a wcześniej zdarzały się całodzienne maratony.

No właśnie dawali mnóstwo odcinków i poprostu przerwali. Raczej jest to spowodowane tym, że piąty sezon wyszedł w miarę niedawno, a jeszcze nie zdążyli podłożyć lektora. Jak to zrobią to serial powinien wrócić do TV.

Nie wiem czy wiecie, ale Hell on Wheels znów wraca. Parę dni temu ukazał się już 4 odcinek 2 sezonu. Serial naprawde warto zobaczyć dla świetnego klimatu i to jak główny bohater odgrywa swoją postać.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Forlan, nie jestem pewny czy sam aktor grający tego ojca zmarł ale jego postać na pewno. Jednak było dużo odcinków bez niego, za to z CJ`em i Dziadkiem i były one na prawdę genialne(chyba nawet wyszła tego z cała seria). Więc na pewno nie przerwali z powodu odejścia ojca, tylko może problemy finansowe albo słabe wyniki oglądalności? Ciekawi mnie to, naprawdę. Też masz rację, Dwóch i Pół bez Sheena to nie to samo. Moim zdaniem powinni go utrzymać bo on,co by nie mówić, tworzył klimat tego serialu. Dostał karę ze ćpanie ale teraz pojawia się w kilku programach w tym w edukacyjnym(XD) WWE więc w czym tkwił problem żeby go zostawić? :P

Superstar
Awatar użytkownika

Problem tkwił w tym, że Charlie Sheen za jeden odcinek tego serialu brał 1,2 miliona dolarów. W ogóle się dziwie, że produkcja mimo tej wygórowanej kwoty go zatrudniła. Mimo tego, po zwolnieniu Sheen powiedział, że wróci jeśli wynagrodzenie wzrośnie do 3 milionów za odcinek a na dodatek, jeśli otrzyma jednorazowo bonus w wysokości 20 milionów dolarów. Widać, że ma poczucie humoru...
Wybrano nowego aktora, którym został Ashton. On zarabia chyba połowę pensji Sheena, więc serial mógł sobie na to spokojnie pozwolić...

Star
Awatar użytkownika

Czas odkopać ten temat. Jak dotąd nie pociągały mnie seriale (oglądałem aby Pamiętniki Wampirów i Lost, ale to w pl tv), ale ostatnio postanowiłem sobie, że wezmę się za amerykańskie produkcje. Zacząłem od polecanego mi przez kumpla "Sons of Anarchy" (http://www.filmweb.pl/serial/Synowie+An ... 008-479538). Skończyłem dopiero se02e06 i polecam ten serial każdemu kto o niego zapyta. Świetna fabuła, świetna gra aktorska, jest dosłownie wszystko - strzelaniny, seks, elementy humorystyczne. Przede mną jeszcze 3,5 sezonu by nadrobić wszystko do najnowszych odcinków. Potem zabieram się za Dextera, Dwóch i Pół (głównie początek bo te nowsze odcinki z zakresu ostatnich 3-4 lat znam), Skazanego na śmierć (jak zaczęli to puszczać na Polsacie to miałem zamiar oglądać na bieżąco, ale jakoś nie dałem rady), no a później to już się zobaczy.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Legenda
Awatar użytkownika

Sons of Anarchy - też mam w planach ten serial, bo w klasie koledzy oglądają i mocno polecają ten serial. Kiedyś nawet miałem wszystkie odcinki, ale zero czasu na oglądanie ( i chęci w sumie też ) więc usunąłem... Jeśli chodzi o Dwóch i pół to z tym serialem jestem na bierząco i mogę Ci go śmiało polecić. Co prawda te wcześniejsze odcinki ( z Charlie Sheen'em ) były znacznie lepsze niż te obecne, ale fabuła jest dość ciekawa.
Ja wczoraj skończyłem oglądać "Wszyscy nienawidzą Chrisa", bo spodobał mi się ten serial na CC. Ogólnie jest fajny, na takie mroźne wieczory w sam raz.

Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tych serialach ( głównie czy warto oglądać czy nie, a nie fabułe ) to byłbym wdzięczny :
Zakazane Imperium, Rodzina Soprano, Rodzina Borgiów, bo planuje je obejrzeć w czasie świąt :D

Moderator roku 2012 !

Star
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Co prawda te wcześniejsze odcinki ( z Charlie Sheen'em ) były znacznie lepsze niż te obecne, ale fabuła jest dość ciekawa.

Luuuzik, Tupak. Dwóch i pół ogarniam bardzo dobrze i wiem o co tam chodzi. Po prostu zamierzam nadrobić te sezony 1, 2, 3... najnowsze i te troszkę mniej nowsze mam w małym palcu. Szin > Kuczer

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Rookie
Awatar użytkownika

Cytuj:
(oglądałem aby Pamiętniki Wampirów i Lost, ale to w pl tv)

Oglądać Losty z Lektorem to jak jeść kanapkę z bułką posmarowaną chałką xD

Cytuj:
Potem zabieram się za Dextera, Dwóch i Pół (głównie początek bo te nowsze odcinki z zakresu ostatnich 3-4 lat znam), Skazanego na śmierć (jak zaczęli to puszczać na Polsacie to miałem zamiar oglądać na bieżąco, ale jakoś nie dałem rady), no a później to już się zobaczy.

Dwóch i pół nie oglądałem, ale co do Dextera to Polecam, genialna fabuła, aktorzy idealnie dopasowani do ról. Dexter ma już kilka sezoników a nie schodzi poniżej swojego poziomu (gdyby to leciało na CW to pewnie by zeszło na psy jak Pamiętniki). Co do Skazanego to co tu dużo mówić. Przepiękny Pierwszy sezon i po tym sezonie zaczęły się komentarze, że powinni to zakończyć po pierwszym sezonie, że to wszystko dla klasy, że to bezsensowne itp ja jestem innego zdania. Prawdą jest, że np 4 sezon całkiem odbiegał od pozostałych, ale dalej przyjemnie patrzyło się na grupę Scofielda, na T-baga który swoją drogą był chyba najlepszym czarnym charakterem. Dla mnie całe 4 sezony były super, oglądałem je kilka razy i polecam.

Jeśli mam coś polecić dla osoby który dopiero zaczyna z serialami to polecam "Game of Thrones" Krótki serial któy teraz bd miał 3 serie a który jest chyba obecnie jednym z najlepszych seriali. Na początku brałem się za takie mniejsze serie (góra 2 sezony) teraz kiedy kończę Smallville czy Supernatural zastanawiam się "kiedy ja zobaczyłem te 10/9 sezonów" . Zawsze sobie możesz looknąć Supernatural czy Smallville, dwa fajne seriale z zajebistymi pierwszymi seriami (późniejsze powoli schodziły poniżej swojego poziomu)

Cytuj:
Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tych serialach ( głównie czy warto oglądać czy nie, a nie fabułe ) to byłbym wdzięczny :
Zakazane Imperium, Rodzina Soprano, Rodzina Borgiów, bo planuje je obejrzeć w czasie świąt :D

Rodzine borgiów zacząłem oglądać ale nigdy nie zobaczyłem drugiego odcinka, nie przypadł mi do gustu serial. Ludzie go chwalą, ale to nie moje klimaty. Co do Soprano i Imperium to ci pisałem na gg. Dwa zajebiste seriale. Zakazane imperium to coś pięknego. HBO dało radę zrobić tak dobry, klimatowy serial

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
Rodzine borgiów zacząłem oglądać ale nigdy nie zobaczyłem drugiego odcinka, nie przypadł mi do gustu serial. Ludzie go chwalą, ale to nie moje klimaty. Co do Soprano i Imperium to ci pisałem na gg. Dwa zajebiste seriale. Zakazane imperium to coś pięknego. HBO dało radę zrobić tak dobry, klimatowy serial

Mnie właśnie ten serial strasznie ciekawi ( chodzi mi o Rodzinę Borgiów ). Wszystko przez Mario Puzo, którego książki uwielbiam. Przeczytałem książkę "Rodzina Borgiów" i było bardzo ciekawe, dużo akcji, morderstw, seksu ( nie ma to jak papież ma dzieci i każe swojemu synowi rozdziewiczyć córkę przy jakimś zebraniu ) :D
Grę o tron musze właśnie zacząć po tym jak mi trailera pokazałeś :D

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Pora ocenić serial który rozpocząłem od niedawna - 'The Walking Dead'. Ten serial zrobił na mnie wrażenie, kiedy obejrzałem jeden odcinek na tvp, czy gdzieś w ogóle w telewizji. Spodobał mi się i musiałem bliżej się temu wszystkiemu przyjżeć. Zacząłem oglądać w internecie i tak doszedłem już do końcówki 3 seoznu. Serial mnie zaciekawił z tego względu, że oglądałem wiele filmów tego typu, jak 'Świt żywych trupów', czy '28 tygodni później'. Walking Dead jest jednak inny. Nie ma tam w kazdym odcinku krwi, zarzynania itp. Głównie chodzi tu o strach, codzienny strach ludzi. Główni aktorzy są bardzo dobrze dobrani do ról jakie mają grać, ciekawa fabuła, trzymająca w napięciu. Bardzo polecam ten serial bo naprawdę mi się spodobał. Już niedługo planuję obejrzeć Dexter'a, bo wiele o tym serialu słyszałem, bardzo duzo pochlebnych opinii. Przeczytałem trochę i zapowaiada się fajnie.

Lista Ocen które otrzymały ode mnie poszczególne seriale.

1. Hoży Doktorzy <1-8*> - *****
2. Jak poznałem waszą matkę - **** 1/2
3. Teoria Wielkiego Podrywu - **** 3/4
4. On, Ona i Dzieciaki - *****
5. Świat Według Kiepskich - **** 1/2
6. Świat Według Bundych - **** 3/4
7. Walking Dead - ****

* Nie oceniam sezonu 9, ponieważ musiał bym odebrać gwiazdkę.

Kreskówki!
1. South Park - *****
2. FUTURAMA - *****
3. Dragon Ball Z - *****

Superstar
Awatar użytkownika

O, fajnie, że ktoś napisał coś o serialach, bo będe mógł dać tu mój serial, który wciągną mnie na maxa. Codziennie oglądam przynajmniej jeden odcinek. Chodzi mi tu o serial - 'DEXTER'
Dla mnie jest świetny. Po pierwszym odcinku już mi się bardzo spodobało. Fabuła jest przemyślana i bardzo ciekawa. Główny aktor jest baardzo dobry, lubię słuchać tych jego 'myśli' - fajnie to wygląda. Trochę sobie zepsułem przyjemność oglądania, gdyż zobaczyłem spoiler na fejsbuku kto będzie zabójcą z chłodni :D Polecam ten serial oooogrrooommmnniee! Naprawde ja się wkręciłem bardzo.

Jak można dać takim serialom jak Hoży Doktorzy czy HIMYM cztery czy pięć gwiazdek? xD

Forlan pisze:
Jak można dać takim serialom jak Hoży Doktorzy czy HIMYM cztery czy pięć gwiazdek? xD

Pięć gwiazdek to najwięcej ile mogłem dać no chyba, że za dużo.

Star
Awatar użytkownika

Gudka pisze:
Forlan, nie jestem pewny czy sam aktor grający tego ojca zmarł ale jego postać na pewno. Jednak było dużo odcinków bez niego, za to z CJ`em i Dziadkiem i były one na prawdę genialne(chyba nawet wyszła tego z cała seria).

ale zaspałem :D myślałem że odpowiadałem w tym temacie przy postach o 8 prostych zasad ale najwyraźniej nie.
John Ritter grający Paula serio zmarl, ale zgadzam się ze kiedy wprowadzono za niego CJ'a oraz dziadka to było zabawnie. Dziadek dziadkiem, ale aktor grający role CJ'a - David Spade jest znany z tego że to on jest najśmieszniejszą postacią, jak np w "ja się zastrzele". Niestety to były dawne czasy, a od kilku lat prawda jest taka że facet jest po 40stce dalej singlem i wyglada na to że role ktore gra w serialach niewiele się roznią od jego prawdziwego życia.
W serialu komediowym "sposób użycia" w rolach głownych są dwie kochające się pary oraz singiel, a jest nim oczywiście Spade. Niestety nie jest to już tak dobry humor jak z lat 90 albo chociaż z 8simply rules.

Swoją drogą wedlug mnie w "8 prostych zasad" Kaley Cuoco miała ciekawszą postąć niż w Teori Wielkiego Podrywu :D

Tak przy okazji, Słoneczny Patrol wymiata. Serial zapewne dobrze wspominany przez osoby starszych roczników. Perypetie ratowników z Los angeles były najlpopularniejsze w pierwszych 2 sezonach. Potem uznano że to kupa i chyba nawet był rok przerwy.
Nie dziwie się bo faktycznie pierwsze sezony to były poważne i ciekawe problemy, a także w obsadzie głowną role miala Erika Eleniak.
W następnych sezonach dobrych aktorów wymieniono na modelów i zaczęły się czasy które ja osobiście bardziej lubie xD Na miejsce Eriki weszły Nicole Eggert która grała sympatyczna Summer, no i oczywiście playmate tamtych czasow - Pamele Anderson. Pamcia dostała role uczuciowej damy kochającej zwierzęta (CJ Parker<3).

Oczywiście główną postacią serialu był Mitch Buchannon, jego syn i jego związki których konca nie było widać. To chyba najbardziej pechowy charakter wszechczasów. Mysle że przez wszystkie sezony miał więcej kobiet niż jest dni w kalendarzu majów, ktorym się oswiadczył. Z 30 razy ze slubu wyszedł chej, a w cheja go zrobiły nawet jego najwieksze przyjaciołki. Gościu mial takiego pecha ze nawet mu się rozjebał ślub w filmie "Słoneczny patrol - ślub na Hawajach"

Późniejsze sezony to oczywiście nowsze postacie i lepsze cycki na plaży. Pojawily się Yasmine Bleeth w roli Caroline Holden. Była siostrą pani porucznik Stephanie Holden z ktorą kręcil oczywiście Mitch.
Bidulka zgineła na morzu, gdy łódź się topila to dostała masztem w głowe. A szkoda bo jakby jej nie uśmiercili to zapewne serial skonczyłby się ślubem Mitcha ze Stephanie.
Chociaż cała magia serialu się spieprzyła wraz z pojawieniem się filmu "Sloneczny patrol - Ślub na Hawayach" bo tam Mitch miał wziać ślub z niejaką Allison bo była łudząco podobna do Stephanie....bo grała ją ta sama aktorka.
W sumie cos tam sie stało, jakieś mordercy byli i polowali na Mitcha za nałogowe podrywanie. Nie obejrzalem nawet filmu do końca bo Carmen Electra się seksiła w wodzie z jakimś debilem i to mnie zdenerwowalo.
Podsumowując Caroline Holden, była piękna i wspaniała (dopóki nie zaćpala w zasadzie). Najlepsza przyjaciolka CJ Parker.

Później były już same dziewczyny które nic nie mają wspólnego z aktorstwem. Gena Lee Nolin jako Nelly oraz Donna D'Errico jako Donna (była żona Nikkiego Sixxa z Motley Crue). Aczkolwiek ja nie narzekam na nie bo bardzo milo bylo popatrzeć. Szczególnei na te ujęcia w zwolnionym tempie.

Pojawiło się też pełno chlopaszkow w serialu ktorzy robili to co by robil każdy ratownik, czyli umawiali się z kazdą ratowniczką. I tutaj nie rozumiem czemu serial ma złe opinie. To bylo samo zycie.
Taki Matt Brody całkiem sympatyczny chłopaszek, najpierw był z Summer a później z Pamelcią, nawet niewiem kiedy nastąpila ta zmiana xD

Ale już postać Codyego Madisona była irytująca. Gościu się przespal chyba z całym rosterem Słonecznego Patrolu łącznie z Mitchem i jego synem w trojkącie. Dupek najpierw rozkochał w sobie Pamele i sie jej oświadczył, po tym odcinku już nigdy nie pojawila się w serialu. (chyba z powodu ciąży, chociaz niekoniecznie bo Tommy Lee (też Motley Crue) jej zmajstrował dziecko raczej jakoś w 97 roku, to chej wie szczerze mówiąć)
W zastępstwo Pamelci pojawiła się Carmen Electra jako Lanny McKenzi. I co zrobił Cody? NO LIRWA jak to co ? oczywiście że startowal do niej już w 1 odcinku. Okazało się ze on chcial się oświadczyć z Lanny, a CJ(Pamela jak ktoś się zgubil) podobno nie odmówiła jego oswiadczyn tylko musiała gdzies wyjechac ale obiecała że wroci...
No to co...koles jeszcze nie zerwał z Pamelą a już sypiał z Carmen....

I dlatego ten serial jest dobry. Jak komuś się uda wkręcić w role bohaterów to Baywatch mozna polubić, pomimo mizernej gry aktorskiej. Może też przeszkadzać to że problemy które są w odcinkach często się w jakiś sposob powtarzają. Nie będe ukrywał, jest milion lepszych rzeczy do oglądania i nie ma co tracić czasu. Ale jak macie wybor, ogladania któryś z kolejnych serialui o lekarzach albo kryminalne seriale, to polecam wtedy Pamelcie i jej rozmowy z delfinami.

Superstar
Awatar użytkownika

Czasem coś podpatrzyłem na TV4 czy Polsacie w niedziele przed kościołem Słoneczny Patrol, ale mnie nie jarał. Nawet te ratowniczki nie w moim typie, same jakies głupiutkie blondynki jak dobrze pamiętam. Lubię seriale - to wstęp do tego co chce napisać. Od dawna oglądałem Horych Doktorów. Serial epicki dlatego niedawno obejrzałem go znowu, wszystkie częsci, serie, odcinki, pri szoły i co tam jeszcze jest. Zach Braff zagrał w tym serialu niczym Red Hot Chili Peppers koncerty, czyli genialnie, mega genialnie. Jak ktoś ma chwilę wolnego to polecam bardzo ten serial bo jest poprostu fantastyczny, i nie tylko JD gra tam super, Kelso, Cieć, Carla, Turk, Elliot to wspaniale zestawienie. Serial kapitalny polecem. Ten serial jest komediowy, więc teraz pora polecić coś niekomediowego. Dexter jest fantastyczny i polecam gorąco, ale to już pisałem chyba wcześniej. Niedawno na jedynce zacząłem oglądać z nudy taki serial 'Republika Doyle'ów' - bardzo fajny! Na serio mnie zaciekawil, niezła fabuła i ciekawi aktorzy. Można zerknąć czasem, 17-05 na jedynce, czy chyba dwójce bo teleexpress na jedynce wtedy. Ja planuje rozpocząć serialos ; Rózowe lata 70' bo leci na Comedy Central i gra tam Mila Kunis. Puentą tej mojej wypowiedzi będzie - Hoży Doktorzy i Dexter to fantastyczne seriale, a na dwójce leci Republika Doylów która ciekawie rokuje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna