Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz kwie 22, 2018 6:50 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: Seriale
Legenda
Awatar użytkownika

Ja aktualnie oglądam dwa nowe seriale. Nowe dla mnie. Odcinków/sezonów już troszkę się namnożyło, więc w trakcie przerwy "Gry o tron" oglądam sobie:

Synowie Anarchii - Serial opowiada o gangu motocyklowym, który stara się chronić swoje kalifornijskie miasteczko przed dilerami narkotyków i wielkimi deweloperami. To tak w skrócie wielkim. Serial polecili mi koledzy z klasy, którzy się strasznie nim jarali. Przyznam, że ja również się wciągnąłem i oglądam cały czas od pierwszego odcinka. Bardzo ciekawy serial z ciekawym scenariuszem. Bardzo mi się podoba i widzę duże podobieństwo Synów Anarchii do Asów i Ósemek. Przynajmniej już wiem, na czym wzorowali się kreatywni TNA. Polecam.

Męska robota - serial ostatnio dużo reklamowany w TV. Więc zacząłem oglądać te 21 minutowe odcinki. Przyznam, że serial mi się spodobał. Nie jest szczególnie skomplikowany i jest to typowa komedia na nudne wieczory. Ja lubię takie mało skomplikowane produkcje bo lubię czasem usiąść i oglądać, pośmiać się z głupot itp.

Merci Arsene

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja oglądałem Grę o tron, Banshee i How I Met Your Mother. Niestety w Banshee skończył się 1. sezon, a w HIMYM 8.
Z tego powodu wróciłem do dzieciństwa, czyli Comedy Central.
1. Yes, Dear - Tak, kochanie! - serial o dwóch amerykańskich rodzinach. Do Los Angeles udają się Jimmy i jego żona, która w słonecznym mieście ma siostrę. To właśnie w domu (a raczej domku gościnnym) siostry i jego męża zamieszkują przybysze. Towarzyszy temu wiele śmiesznych sytuacji.
2. My wife and kids - On, ona i dzieciaki - również komedia familijna, sam tytuł wiele mówi. Serial opisuje życie zamożnej amerykańskiej rodziny z Nowego Jorku.
3. 8 prostych zasad - dojrzewająca młodzież sprawia wiele zabawnych problemów wychowawczych.

Star
Awatar użytkownika

Ja ostatnio zacząłem regularnie oglądać(na Comedy Central bo na Comedy Central ale jednak) serial zwący się Męska Robota. Niby najprostszy schemat z możliwych, powielany w tego typu serialach wielokrotnie a jednak ma on to coś co trzyma mnie przy nim. Serial jest bardzo młody, do tej pory wyszły bodaj 2 sezony(oba do obejrzenia na Comedy Central) i mi to po prostu bardzo przypadło do gustu. Dużo jest dobrych żartów z podtekstami, gra czwórki głównych bohaterów też jest bardzo na plus. Zacznę jednak od 3 sezonu oglądać w internecie, bo jednak czasami zabawę psuje trochę tłumaczenie przez które niektórych żartów nie idzie tak dobrze zrozumieć. Ogółem jednak na pewno serialek do polecenia, bardzo przyjemny i na filmwebie dałem 7 albo 8, nie pamiętam już :D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Seriale oglądam głównie na Comedy Central, moim ukochanym serialem jest "How i meet your mother" oglądałem wszystkie sezony i czekam już na 9 w tej produkcji szczególnie podoba mi się postać Barneya jednak wszystko inne też jest świetne mimo to że pojawiają się głosy że ostatnie sezony są gorsze od pierwszych ja na pewno wciąż będę wciąż oglądał ten serial.. Oprócz tego oglądam wiele innych seriali które lecą na Comedy central. Do gustu przypadła mi właśnie "Męska Robota" i "Futurama" oglądam również "Teorie wielkiego podrywu" - genialny serial i świetna postać Sheldona Coopera. Polecić mogę również "Różowe lata 70".

http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=288&t=34592 - Zapraszam do komentowania mojej federacji.

Legenda
Awatar użytkownika

Wczoraj skończyłem oglądać kolejny serial o jakżesz ładnie brzmiącej nazwie " Son of the Beach ". Tak w skrócie to jest to lekka parodia Słonecznego Patrolu. Akcja dzieje się na plaży, a główni bohaterowie są ratownikami. Oczywiście jak to bywa w takich przypadkach ratowniczki są bardzo ładne ( w szczególności Jaime Bergman, blondynka o dużych walorach " aktorskich " ). Najlepszą rolę męską ma Timothy Stack jako Notch Johnson. Z tej całej grupy jest on najstarszy, ale uznawany prawie za boga. Jak komuś się nudzi to może sobie obejrzeć, ale szału nie ma.
Oglądam też Luther'a, ale o tym jak już skończe ( jestem w połowie ), ale śmiało moge polecić wszystkim.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Nowy
Awatar użytkownika

Również oglądam seriale na Comedy Central i CC Family. Godne polecenia są według mnie:
1. Jeden gniewny Charlie
2. Jak poznałem waszą matkę
3. On, ona i dzieciaki
4. Moja rodzinka
5. Męska robota
6. Różowe lata siedemdziesiąte

Każdy z tych seriali to seriale komediowe.

Oprócz tego niedawno zacząłem oglądać serial The Walking Dead. Serial opiera się na walce przetrwałych ludzi z zombie. Głównym bohaterem jest asystent komendanta lokalnej policji. W pierwszym odcinku zostaje postrzelony przez bandytów, a gdy budzi się sam w szpitalu świat jest już ogarnięty przez umarłych. Polecam każdemu kto lubi takie klimaty.

Star
Awatar użytkownika

Gra o Tron, jak pewnie większość z was wie, to był serial od którego miałem zacząć w te wakacje. Trzy sezony po 10 ok 55 minutowych odcinków obejrzałem w mniej niż tydzień. Jeden z najlepszych seriali jakie w życiu widziałem. Uwielbiam klimaty fantasy. Mógłbym tutaj wymieniać mnóstwo plusów tego serialu, ale chyba nie ma to większego sensu, bo mógłbym wam coś niechcący zaspoilerować, a podejrzewam, że wcześniej była już o tym dyskusja. Szkoda, że kolejny sezon dopiero prawdopodobnie w marcu 2014, ale poczekamy, bo warto. Jeśli ktoś się wahał czy oglądać to nie ma co tracić czasu, świetny serial i wciąga bardzo mocno.

Teraz biorę się za serial Vikings, który leciał na History, opinia wkrótce i pewnie alogi dotyczące tych seriali też się pojawią.

Mini Spoiler:

Jedyna rzecz, która mi się mniej podoba to Inni, czyli tak naprawdę hordy zombie. Czy w każdym serialu kręconym obecnie musi być to dziadostwo? Martin mógł dać coś innego zamiast Zombie.

Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika

Ostatnio wróciłem do serialu "arrow" dla niewiedzących to serial na podstawie komiksów DC (jeśli nie wiesz co to są komiksy DC zgnij w piekle). Serial o Łuczniku. Obejrzałem pierwsze 11 odcinków i oglądałem go tylko z przyzwyczajenia.Później zrobiłem dość długą przerwę, dlaczego przerwę ? Myślałem, że scenarzyści dosłownie wszystko spierdolą. Tylko kilka rzeczy było powiązanych z komiksem, cholernie mnie to wkurwiało. Głównego bohatera nazywali bojownik czy "the hood" . Wróciłem do tego serialu i powoli wszystko zaczęło przypominać Prawdziwą Zieloną strzałę, nie jest jeszcze tak zajebisty jak jego odpowiednik w Smallville (jakby ktoś nie wiedział to Smallville to też na podstawie DC i też tam jest Zielona Strzała WOW) .Wracając do temaciku, obejrzałem wszystkie odcinki i nie umiem się doczekać drugiego sezonu. Pierwszy to było tylko takie wprowadzenie. Do drugiego sezonu przybędą inni bohaterowie DC a co najważniejsze główny bohater przestanie być nazywany bojownikiem czy kapturem ;D w Promie był zajebisty tekst, daje cytat z YT:
"When he said he doesn't wanna be called the hood anymore and then they zoom in on the GREEN ARROW. GENIUS"

Daje promo jakby ktoś chciał kiedyś zobaczyć serial :)

aaaa zapomniałem dodać, że fajne dupy tam grają xDDD

Legenda
Awatar użytkownika

Ostatnio skończyłem oglądać Rodzine Borgiów. Jest to jeden z lepszych seriali jakie widziałem ( nie ukrywam, że powodem może być to, że powieść Rodzina Borgiów napisał Mario Puzo, którego powieści bardzo lubie ). W trzecim sezonie działo się dość sporo ciekawych rzeczy, o których nie będę pisał, żeby nie spoilerować nikomu. Napiszę jedynie, że Cezar w tym sezonie miał co robić i był jedną z głównych postaci całego sezonu. Jednak zasmuciła mnie pewna informacja - nie będzie 4 sezonu... Po takim zakończeniu jakie dostaliśmy trzeba zrobić kolejny sezon, aby to wszystko zakończyć. Czytałem również, że możliwe jest, że ta wiadomość to fake i mam nadzieje, że kolejny sezon się ukarze i zakończą wszystkie wątki. Jeśli nie to chociaż pełnometrażowy film, o którym też się mówiło miałby być zakończeniem serialu.
Wczoraj zauważyłem, że Jeden gniewny Charlie nie skończył się na 10 odcinku, więc dość szybko postanowiłem nadrobić zaległości i jestem na bodajże 28 odcinku. Dla tych, którzy nie znają tego serialu to opowiada on terapeucie od gniewu, którym jest oczywiście Charlie Sheen. Serial nawet dobry, ale do 2 i pół sporo brakuje.

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Panie i panowie! Na salony powrócił serial JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ!!! Ostatni sezon epickiego serialu. Cóż, nie będę tu spoilerował, ale powiem, że są już dwa odcinki nowego sezonu z napisami. Zaraz oglądam drugi, ale pierwszy już obejrzany. Ciekawie się seria zapowiada. Widzę, że będzie 20 odcinków, więc będzie co oglądać ;) Tak teraz siedze i oglądam serial, przypominam sobie początki, jak w zimę, ciemno za oknem, śnieg, a ja katuje pierwsze sezony. Aż chciałbym wrócić do tamtych momentów i pewnie wrócę za kilkanaście lat i w zimę obejrzę wszystko ;D

Zacząłem oglądać - lepiej późno niż wcale - Breaking Bed. Na razie obejrzałem dwa pierwsze odcinki i już się wkręciłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;D

Merci Arsene

Mid carder
Awatar użytkownika

Oglądałem pierwszy odcinek serialu Dads i szczerze nie polecam. Humor bardzo słaby i tak naprawdę poza gwiazdką Disney'owskich produkcji w skąpym stroju nic nie było warte uwagi.
Podobnie jak Stochu jestem najarany na HIMYM, jednak nie miałem jeszcze okazji nic obejrzeć z dziewiątego sezonu.
Ja mam 1,2 i 3 sezon Breaking Bad na komputerze i do obejrzenia pozostał mi tylko ostatni odcinek 1. sezonu. Epicki serial, który za dosłownie kilka dni się skończy. :/
Znacznie wcześniej oglądałem brytyjski serial komediowy Plebs. Średniak, jednak odcinek pilotażowy jest wprost genialny.
Black Mirror to serial, który zamierzam w najbliższym czasie oglądać.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Również obejrzałem już dwa pierwsze odcinki HIMYM i były całkiem niezłe choć po kolejnych spodziewam się więcej.
Oprócz tego ostatnio obejrzałem wszystkie sezony The walking Dead co ciekawe zrobiłem to w jakiś tydzień, jeszcze żaden inny serial mnie tak nie wciągnął, genialna sprawa, już czekam na 4 sezon który już wkrótce. Ostatnio również zacząłem oglądać bardzo popularny ostatnio serial "Gra o tron" jednak po 7 odcinkach straciłem zapał i jakoś nie chcę mi się oglądać. W najbliższym czasie planuję zobaczyć Breaking Bad oraz Dextera.

http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=288&t=34592 - Zapraszam do komentowania mojej federacji.

Star
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Zacząłem oglądać - lepiej późno niż wcale - Breaking Bed. Na razie obejrzałem dwa pierwsze odcinki i już się wkręciłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie

aaa dwa pierwsze....a wczoraj na czacie gadaleś jakbyś obejrzal więcej ode mnie xD serio kurde, brak muzyki i miny Walta doprowadza Cie do wkurwienia xD
chyba że będziesz podstawiał swój własny sountrack grą na nosie !!

Tigon pisze:
Ostatnio również zacząłem oglądać bardzo popularny ostatnio serial "Gra o tron" jednak po 7 odcinkach straciłem zapał i jakoś nie chcę mi się oglądać.

ALE TAM JEST KALISSI !! NAJBARDZIEJ FOTOGENICZNE DZIEWCZE JAKIE ISTNIEJE ! KAMERA JĄ KOCHA !! ale fakt że ja po 1 sezonie też skonczylem xD ale nie dlatego że nie wciągnął :D

O tak apropo dextera. Niekojarze żeby ktoś na forum polecał i jakoś opisywał zachęcająco, a to przecież bardzo popularny sezon, ma dużo sezonów i podobno nawet te późniejsze są na niezłym poziomie.
Chyba pisalem że mialem ze dwa podejścia do tego serialu i za pierwszym razem wybrałem Chucka ( a to pisałem bo to ulubiona historia Salasa xD) a za drugim niepamiętam. Ale Dexter to musi być jakiś fenomen bo nawet są ksiązki o tym jak on je ludzi czy coś tam xD
Nie wiem , chetnie się wciągne.

Tak jeszcze zapytam. Oglądał ktos może 6 stóp pod ziemią ? Podobno serial ryje banie, ma chyba z 4 sezony, aktorzy ponoć genialni. A ostatnie odcinki serialu podobno rozwalają psychike szczerą prawdą o rzeczywistości i wiele osob po tym serialu nie może dojść do siebie.
Co wy na to? czytaliście coś o tym serialu ? podobne opinie ? a może oglądaliście ? Jeżeli to prawda to moge dla takiego serialu poświęcić w chej czasu :D

A ja sobie obecnie oglądam 2 broke girls, kończe wlasnie pierwszy sezon. Teksty Max genialne, chociaż z początku mnie nie przekonywała. Caroline jest prześliczna. Gimmick Chinczyka ktory chce być amerykański , to mnie rozpieprzyło już na wstępie xD
Oleg trzyma poziom ,typowy serialowy zbok i ta Polka genialna :D którą zresztą kojarze z serialu Joey gdzie też fajnie grala.
Ale lirwa Caroline jest najlepsza i tak ! A na tych zdjeciach premierowych to w ogole nie wychodziła jak ona, rozjebali jakimiś fotoszopami i zniechecali do oglądania xD pewnie to zabieg celowy, bo jakby pokazali prawdziwą śliczną Caroline to ludzie przestaliby oglądać wiadomości.
Czytałem jakieś dziwne opinie znawffffców z filmweb ze aktorka grajaca Max nie potrafi grac. Dziwne wpisy...bo dla mnie to ona ma fajną mimike pasującą do jej tekstów. Poza tym z psychologicznego punktu, ludzie ktorzy maja wyjebane na życie często prezentują mniej ekpresji mimicznej.
JAK DLA MNIE SERIAL JEST ŚWIETNY !!

Legenda
Awatar użytkownika

Również nie rozumiem jak można powiedzieć, że Max źle gra... Przecież ona jest świetna w swojej roli. Polecam obejrzeć początek pierwszego odcinka 3 sezonu, w którym zniszczyła system odpowiadając na pytanie " Co nowego? " Jednak jak dla mnie to Oleg gniecie jajca. Uwielbiam jego teksty i w dodatku ten jego akcent rozwala.
Aktualnie skupiam się na Banshee, bo zostało mi pół sezonu, ale jakoś nie wciąga mnie tak bardzo jak inne seriale. Cieszy natomiast to, że w tym tygodniu rusza / ruszyła żelazna czwórka, czyli HIMYM, dwóch i pół, teoria wielkiego podrywu i 2 spłókane dziewczyny. Także będzie co oglądać !

Muszę przyznać, że serial co podał Maniekk " Sześć stóp pod ziemią" wydaje się być bardzo dobry i chyba trzeba będzie zacząć go oglądać. Oprócz tego na kompie mam już "Prawdziwa historia Rodziny Borgiów", "Bikie Wars Brothers In Arms" ( pewnie coś podobnego do Synowie Anarchii ) i trzeci sezon "Hell on Wheels" oraz "suits". Ta jesień zapowiada się ciekawie.

A na marginesie warto zobaczyć serial "Sleepy Holow". Aktualnie wyszły 2 odcinki, ale serial już mi się cholernie podoba :D

Moderator roku 2012 !

Legenda
Awatar użytkownika

Maniekklord pisze:
aaa dwa pierwsze....a wczoraj na czacie gadaleś jakbyś obejrzal więcej ode mnie xD serio kurde, brak muzyki i miny Walta doprowadza Cie do wkurwienia xD
chyba że będziesz podstawiał swój własny sountrack grą na nosie !!

Jestem tak obiektywny, że WM 30 ocenię po 1 walce...pre showle ;D A tak apropos mimiki Walta, to własnie jego postać wydaje mi się taka bardzo charyzmatyczna i cholernie mi podchodzi jego gra, więc raczej do muzyki się przyczepię, o ile nie będzie jej więcej. A podkładać muzyki na nosie nie będę, bo oglądam w słuchawkach i trudno mi usłyszeć zajebiste rytmy smarków.

Maniekklord pisze:
ALE TAM JEST KALISSI !! NAJBARDZIEJ FOTOGENICZNE DZIEWCZE JAKIE ISTNIEJE ! KAMERA JĄ KOCHA !! ale fakt że ja po 1 sezonie też skonczylem xD ale nie dlatego że nie wciągnął :D

Kalissi jest boska :D I te smoki...omomomo

Merci Arsene

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna