Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lip 16, 2020 2:57 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: Seriale
Mid carder
Awatar użytkownika

Pierwsze dwa odcinki How I Met Your Mother (Season 9) i The Big Bang Theory (Season 7) obejrzane. Mimo bycia #1 markiem HIMYM na razie to TBBT wygrywa, bo uśmiałem się niesamowicie szczególnie przy drugim odcinku tego serialu. Oczywiście Jak poznałem waszą matkę również ruszyło z kopyta i dostarczyło mi wiele uśmiechu tym bardziej biorąc pod uwagę średnio udany poprzedni sezon. Jeśli obydwa seriale będą trzymały taki poziom aż do końca to zima będzie bardzo ciekawa. Czasami aż nie mogę się doczekać śnieżnych mroźnych wieczorów z kubkiem herbaty i tymi wspaniałymi serialami komediowymi. Również święta zapowiadają się ciekawie, bo mam na komputerze sezony 1-6, które pochłonę z ogromną przyjemnością. Kawalerskiego życia wujka Barneya nigdy za mało bijacz!
Jak już wcześniej wspominałem nadrabiam także zaległości z Breaking Bad. Aktualnie S02 E02 i powiem, że jest ciekawie. Szkoda, że fan page na Facebook'u tego serialu strasznie spoileruje. Niestety jutro ostatni odcinek BB. :/
Nie wiem czy już wcześniej o tym wspominałem, ale na komputerze mam wprost multum seriali. Elementary, Flashpoint, The Walking Dead. Dosłownie wszystko. Szkoda, że nie ma kiedy tego wszystkiego obejrzeć.

Superstar
Awatar użytkownika

Również obejrzałem już dwa odcinki Teori wielkiego podrywu i również byłem pod wrażeniem. Mnóstwo humoru tak jak w poprzednich częściach i wszystko idzie w przyjemnym kierunku. Sheldon jak zawsze rozwala swoim zachowaniem. :D Wczoraj obejrzałem również pierwszy odcinek Dwóch i pół. Jeżeli ktoś przestał oglądać ten serial to śmiało może do niego wrócić. Pierwszy odcinek rozbawił mnie po całości. Śmiem twierdzić, że z tych 4 seriali, które ruszyły to właśnie dwóch i pół zrobiło na mnie najlepsze wrażenie.
Powoli kończe już Banshee, po którym wezmę się za Bikie wars brothers in arms, a później już Hell on Wheels i Suits :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Mid carder
Awatar użytkownika

How I Met Your Mother wkracza w decydującą fazę, więc znów komedii jest mniej. Moim zdaniem już od 6-7 sezonu HIMYM nie jest typową komedią, więc nie ma się co dziwić, że w porównaniu do innych seriali komediowych wypada dosyć słabo. Ostatnio odcinek (S09 E03) nie podobał mi się, ale końcówka jest bardzo interesująca. Do tego fajne nawiązania do przeszłości (bitwa na szable, nienawiść Marshalla do Packersów), które pozwalają się przenieść w przyszłość. Jestem ciekaw co stanie się w czwartym odcinku.
The Big Bang Theory znów poczęstowało widzów sporą dawką humoru. Szczególnie końcówka odcinka jest strasznie śmieszna. W odróżnieniu od HIMYM tutaj nadal bardziej skupiają się na humorze, a fabuła jest prowadzona znacznie wolniej.

Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio skończyłem oglądać Bikie Wars: Brother in Arms. Muszę przyznać, że serial pomimo tylko 6 odcinków oglądało się bardzo dobrze. Jeżeli ktoś lubi Sons of Anarchy to ten serial przypadnie mu do gustu. Nie wiem jak to jest w SoA, bo tego jeszcze nie oglądałem, ale tutaj mamy świetnie ukazany szacunek do barw, a w niektórych momentach fanatyzm, gdyż ludzie gotowi są zginąć za te barwy. Strasznie podobała mi się gra Matthewsa Nable, który grał rolę Jocka Rossa. W każdej jego przemowie było widać, że wkłada w to dużo emocji i jeszcze więcej śliny ( strasznie pluł jak mówił ) :D Spotkałem się z opinią, że jest to najlepszy serial o bikerach. Warto go sobie obejrzeć, bo dużo czasu przy nim nie stracicie.
Ocena: 9/10

Na początku września wyszły 2 świetne seriale: "Sleepy Hollow" i "The Blacklist". Warto o nie zachaczyć.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Skończyłem. Stało się to, co nieuniknione. Zakończyłem Breaking Bad. Na początku nie chciałem tego ruszać, jednak gdy obejrzałem pierwszy odcinek. Geniusz mógł to stworzyć. Zwroty akcji w tym serialu były oszałamiające, a muzyka z intra kozacka. Wiele można pisać o tym serialu, ale fakty faktami, był zajebisty! Będę tęsknił!!!

Wracam teraz do Sons of Anarchy, dalej lecę z How i met your mother, a następnie popatrzę na pozycję, którą podesłał mi Tupak ;)

#GoodByeBreakingBad

Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio Comedy Central zrobiło mi i pewnie wielu innym osobom prezent na święta, bo zauważyłem, że zaczęli puszczać "Przyjaciół", czyli ten stary serial bodajże z 97' który kiedyś ogląałem zawsze na TVNie. Bardzo się z tego cieszę i co dzień po piętnastej właczam CC bo naprawdę mam do tego serialu sentyment i bawi nie raz bardziej niż te nowe komedie... Polecam ;)

Superstar
Awatar użytkownika

BTW. Już niedługo styczeń i SHERLOCK wraca <3 Podobno na święta mają wypuścić jakieś speszyl odcinki. Tak, sprawdziłem i odcinek świąteczny wychodzi już jutro na BBC, a 19 stycznia, chociaż na wiki widzę, że 1 stycznia już wraca. Czekajmy zatem ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Sherlocka z 3 serii. SPOILERKI!!!!

Wiedziałem, że nie powie jak umarł xD Wiedziałem :D Powie to pewnie na koniec sezonu, a nawet jeżeli nie, to w 4 sezonie o ile takowy powstanie. Odcinek genialny, myślałem, że będzie troszkę wzruszeń, ale przez charakter Sherlocka wszystko było okazane w humorystyczny sposób, co wręcz rozwalało! Najbardziej chyba wszystkich ciekawiło ich spotkanie i oczywiście Sherlock zrobił to w mało odpowiednim momencie :) Na początku myślałem, to już inny watek, że to sam Sherlock uprowadził Johna aby jakoś powrócił na koniec, ale końcówka pokazała nam, że jest inny czarny charakter, który namiesza w następnym odcinku, a to już jutro <3 WELCOME BACK SHERLOCK!!!

Low carder
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Sherlocka z 3 serii. SPOILERKI!!!!

Wiedziałem, że nie powie jak umarł xD Wiedziałem :D Powie to pewnie na koniec sezonu, a nawet jeżeli nie, to w 4 sezonie o ile takowy powstanie. Odcinek genialny, myślałem, że będzie troszkę wzruszeń, ale przez charakter Sherlocka wszystko było okazane w humorystyczny sposób, co wręcz rozwalało! Najbardziej chyba wszystkich ciekawiło ich spotkanie i oczywiście Sherlock zrobił to w mało odpowiednim momencie :) Na początku myślałem, to już inny watek, że to sam Sherlock uprowadził Johna aby jakoś powrócił na koniec, ale końcówka pokazała nam, że jest inny czarny charakter, który namiesza w następnym odcinku, a to już jutro <3 WELCOME BACK SHERLOCK!!!

ZDECYDOWANE PROPSY ZA TĄ WYPOWIEDŹ <3 Nie no naprawdę Sherlock to kwintesencja filmowego kunsztu ba nawet aż sama się dziwię, że to serial. Świetnie trzyma w napięciu, doskonale rozpisany scenariusz, doskonale zagrane role i przede wszystkim nieprzewidywalność! Widzisz Stoszku o dziwo nowy villain namiesza dopiero w ostatnim odcinku tego sezonu (którego gra brat Madsa Mikkelsena) a potem znowu rok czekania :( Z tego co tu napisałeś to cieszę się, że zostało tajemnicą jak Sherlock sfingował swoją śmierć a w odcinku mogliśmy oglądać jedynie przypuszczenia i domysły (bardzo fajnie, że Gatiss- grający Mycrofta i jednocześnie odpowiadający za scenariusz, bierze pod uwagę zdanie fanów i oglądających, dlatego w tym odcinku dostaliśmy pełno smaczków jak pocałunek Molly i Sherlocka :D czy jakieś gejowskie niuanse między Sherlockiem a Moriartym xD). Ogólnie co tu więcej mówić ten który nie oglądał jeszcze Sherlocka od BBC musi KONIECZNIE nadrobić te zaległości :D

Superstar
Awatar użytkownika

Zacząłem oglądać ponowie i od nowa 2 seriale. Pierwszy to MEN AT WORK. Kiedyś obejrzałem z 6 odcinków i przestałem, jednak wróciłem i teraz kończę 2 serię. Bardzo przyjemny serial. Nie jest to nic wielkiego, a po prostu bardzo dobry komediowy serial. Uśmiałem się kilkukrotnie, bo czasem żarty są na prawdę niezłe. Także polecam.

Zacząłem oglądać również NEW GIRL z panną z mojego avka Zooey. Równie lajtowa komedia. Podobne seriale, scenariusz nieco inny ale w zasadzie w takich serialach chodzi o to samo :) Także kończąc HIMYM, zaczynam i kończę te seriale.

Miałem oglądać Suits w ferie, ale chyba przełożę to na po feriach i zacznę oglądać za 2-3 tygodnie. Karik polecił mi Looking, serial HBO o gejach...5 minut pierwszego odcinka wytrzymałem. Serial dla homosi i osób mocno tolerancyjnych.

Rookie

Jeśli jeszcze ktoś nie zaczął oglądać to ja polecam True Detective. Nowy serial HBO, ze świetnymi głównymi bohaterami, genialni aktorzy (Woody Harrelson i Matthew McConaughey).
A już jutro The Walking Dead!

Superstar
Awatar użytkownika

Mob City - Ten serial miałem od kilku tygodni na dysku i wkońcu postanowiłem go obejrzeć. Od samego początku mi się spodobał i z ciekawością oglądałem kolejne odcinki. Niestety wyszło ich tylko 6 i serial oficjalnie został wycofany. Wielka szkoda, bo mógł to być jeden z lepszych mafijnych seriali. Podobał mi się ten klimat, stare auta, widać że to wszystko było odpowiednio przygotowane. Dodatkowo fabuła została przerwana w najgorszym z możliwych momentów. Wtedy kiedy wszystko nabierało tempa i dodatkowego smaczku ( miał powstać wydział wewnętrzny i prawdopodobnie byłby ciekawy konflikt o przejęcie władzy jak i samego Las Vegas ). Wielka szkoda tego serialu, bo potencjał był duży.
Ocena: 7/10

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

True Detective - Widziałem wiele świetnych opini o tym serialu, więc postanowiłem go obejrzeć. W dodatku serial trwa tylko 8 godzin ( 8 odcinków po godzinie ), więc szybko można go obejrzeć ( mi zabrało to jakieś 3 - 4 dni ). Muszę przyznać, że serial mi się spodobał głównie za sprawą głównych bohaterów, którzy świetnie zagrali. Dodatkowo podobało mi się to jak ten serial był stworzony, czyli rozmowa głównych bohaterów z policjantami, którzy opowiadali im o zbrodni, która wydarzyła się kilka lat temu. Przez pierwsze 3 odcinki nie było u mnie jakiegoś wielkiego podziwu co świetnie wynagrodził mi odcinek 4 ( według mnie najlepszy odcinek ), a później fabuła całkiem fajnie zaczęła się rozkręcać. Ciekaw jestem czy HBO pokusi się o drugi sezon, bo w tym wszystkie wątki zostały zamknięte, ale zawsze można znaleźć innego psychopatę, którego bohaterowie będą poszukiwać.
Ocena: 8/10

Moderator roku 2012 !

Star
Awatar użytkownika

Co do drugiego sezonu, Tupak to podobno będzie inna para detektywów i oczywiście inna sprawa, ale to tylko plotki póki co.

Ja dzisiaj skrobnę tutaj coś o serialu, który kosztował mnie dziwne spojrzenie pani magister na ćwiczeniach z prawa finansowego kiedy to po moich słowach, które miały być szeptem, ale wiecie jak to jest w słuchawkach spojrzała się tak jakby chciała mnie zabić :D Były to słowa: "Nie kurwa! Nie możecie tak tego skończyć!". Serial ten to "Sleepy Hollow". Opowiada on o przygodach żołnierza brytyjskiego, który w wojnie o niepodległość USA przeszedł na stronę Amerykanów. Wspomagał Waszyngtona w różnych dziwnych (żeby nie rzucić spoilerem) misjach. Obudził się po 250 latach i od razu trafił w wir walki ze złem. Z czystym złem prosto z piekła. Dużo akcji, fajne demony, świetny główny bohater i naprawdę zaskakujące i szokujące zaskoczenie sezonu. Dużo zwrotów akcji. Jeśli ktoś lubi taki demoniczny klimat, zagadki na tle religii i inne takie to jest to serial dla niego. Moja ocenia nie jest obiektywna, bo od pierwszych minut dosłownie zakochałem się w tym serialu :D

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Jak poznałem waszą matkę
Jeśli ktoś nie oglądał zakończenia niech nie czyta.

Szkoda, że ten serial już się skończył. Był to jeden z niewielu, które oglądałem regularnie od samego początku, obejrzałem wszystkie odcinki i jakby nie patrzeć kończy się coś co trwało bodajże 9 lat. Według mnie ten serial będzie takim następcą serialu "Przyjaciele" i za parę lat to HIMYM będzie puszczane ponownie w TV ku uciesze widzów. Mnóstwo ciekawych historii zostało opowiedziane i dużo wspaniałych tekstów. Zakończenie według mnie było bardzo dobre. Od samego początku wszystko było robione tak jakby to Robin miała być matką dzieci Teda, ale tak się nie stało. Widać było, że to "dziewczyna z żółtą parasolką" była prawdziwą miłością Teda, ale po jej śmierci Ted postanawia związać się z Robin. Dobrze, że nie poszli po najmniejszej lini oporu i nie zrobili słodko pierdzącego zakończenia, gdzie wszyscy żyli by długo i szczęśliwie ze sobą.
10/10

Moderator roku 2012 !

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna