Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt sty 19, 2018 5:30 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Chyba każdy fan wypadków i wygłupów zna ten „film”. Jak dla mnie jedno z najlepszych dzieł telewizyjnych w całej historii? Jeśli też tak uważacie piszcie, jeśli nie i tak piszcie!

Low carder
Awatar użytkownika

Jackass-kto nie oglądał chociaż jednej z części? Grupka popierdo****** (w dobrym tego słowa znaczeniu :D ) panów na czele z Johnnym Knoxville'm robi niekiedy bezsensowne, a nie kiedy efektowne rzeczy przy czym ból to podstawa. Najbardziej w pamięci utknęła mi scena jak pili pot, albo z paralizatorami zawieszonymi na sznurkach w wąskim korytarzu. W 2011 roku zginał jeden z grupy: Ryan Dunn.

Do pytania wracając. Czy najlepsze dzieło telewizji? Jeżeli chodzi o programy tego typu to TAK. Jak się nie mylę to do tej pory dostaliśmy od nich 5 filmów z ich wyczynami.

Star
Awatar użytkownika

Jackass to jest to :D Odkąd pamiętam najpierw brat(a potem ja sam już) katował mnie wręcz nimi. Nie wiem czy to siedzi tak w ludzkiej naturze, że bawi nas i ciekawi oglądanie jak inni sprawiają sobie ból XD Wracając do samej grupy to wszystkich uwielbiam Bam Margera jeśli się nie mylę miał nawet swój własny program na MTV(nie pamiętam tylko jak się nazywał :/). To samo Steve O(tatuaż własnej twarzy na plecach <3) i ....(OŚWIEĆ MNIE KTOŚ BŁAGAM) mieli bodaj show nazywane Wild Boyz :D Bardzo szkoda Ryana Dunna, ale tak jak Canto ma w avku taki był i chyba taką śmierć musiał ponieść. Mnie zawsze niszczyły momenty odcinków z Wee Manem i tym grubym, to jak potrafili ich wykorzystać naraz przechodzi ludzkie pojęcie XD

Dzięki za taki temat Canto :D

Superstar
Awatar użytkownika

Widzę, że ktoś tu lubi Ryana. Szkoda, że musiał wsiąść do tego zasranego samochodu pod wpływem ;/ Tak czy inaczej obejrzałem wszystkie części łącznie z coś "i pół" tak jak w przypadku Twojego podpisu 3.5. Zawsze byłem fanem takich głupich rzeczy, zaczynając od PRANKE`D (nie mylić z tym gównianym PUNKD) po Niemożliwe i w końcu kolebkę głupoty - Jackass! Według mnie to 3 i .5 i .5 częsci jakie w życiu oglądałem. Każda część była znakomita i zawsze chętnie wracam do oglądania tego wszystkiego. To co oni robią to szczyt głupoty ale i rozrywki, jakiej oczekują ludzie w dzisiejszych czasach. Samo okaleczanie się, zadawanie sobie bólu. Beznadziejny pomysł, ale wykonany w mistrzowski sposób...o tak, to jest genialne. Czasem, czesto obrzydliwe, niedorzeczne (jak picie potu przez STEVE-O) itd. Ale za to kocham Jackassów! Fajne sa tez te cześci I PÓŁ po każdej pełnej części, bo można dużo się dowiedzieć, np. że Dave to pijak i czesto wkurwia ludzi później przepraszając.

TAK BTW...NIE WIEM CZY WIECIE, ALE W 2014 ROKU DO KIN TRAFI...JACKASS 4!!!!!!!!!!!!!!!

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek
Obrazek

Od zawsze uwielbiałem Dunn’a przez jakiś tydzień po jego śmierci nie mogłem w to uwierzyć myślałem, że to joke ze strony chłopaków. Co do samego filmu widziałem jego wszystkie części zaczynając od Jackass? Kończąc na Jackass 3.5. Oczywiście zobaczyłem też z lat 2000-2002 gdy byli serialem!

ps. Ryan kocham cie!

Low carder
Awatar użytkownika

Co do śmierci Ryana to podobnie myślałem jak CANTO, że to jaja sobie robią i tyle, a tu taka prawda :/
Stochu pisze:
TAK BTW...NIE WIEM CZY WIECIE, ALE W 2014 ROKU DO KIN TRAFI...JACKASS 4!!!!!!!!!!!!!!!

Hura! Ten rok zapowiada się bardzo interesująco :D Co do poprzednich filmów to oglądałem 4 (bez tego pierwszego) i chętnie do nich wracam jak mam jakiegoś doła :D Z jednej strony nie rozumiem jak można posunąć się do takiego stopnia głupoty a z drugiej stroni niektóre sceny rozbawiają mnie do łez i bólów brzucha.

Low carder
Awatar użytkownika

To może ja troszke krytyki. Jak byłem młodszy to mnie to może i bawiło, ale teraz z perspektywy czasu, musze przyznać, że nie ma czym się zachwycać. Grupka nie w pełni zdrowych na umyśle i niedojrzałych kolesi wycina dowcipy. Ok, pare razy to może i było zabawne i odkrywcze, ale ile można oglądać jedno i to samo? Zamiast śmiać się z przygłupów, lepiej samemu wysilić się i rzucić fajnym tekstem, lub zrobić odpowiedni numer. Zwłaszcza że podziele się z wami swoją prywatną refleksją. To nie sztuka robić wulgarne dowcipy by wszystkich zainteresowały- sztuką jest zrobić naprawde "inteligentny" humor, który nawet jeśli tylko jedna osoba zrozumie. Takie jest moje zdanie.

Low carder
Awatar użytkownika

Każdy ma swoje poczucie humoru i każdego może śmieszyć co innego. Mnie to śmieszy, Ciebie już mniej lub w ogóle. Ale nie znaczy to, że grupa tych panów nie potrafi być poważna ani tego, że zachęcają do tego zwykłych ludzi. Ogólnie wole oglądać "przygłupów" którzy wiedzą co robią niż później próbować czegoś podobnego i bolesnego. Czy każdy potrafi "rzucić" własnym fajnym tekstem lub wyciąć "inteligentny" dowcip? Raczej nie i tu pojawia się rozrywka telewizyjna typu właśnie Jackass, mająca za zadanie swoją prostotą i głupotą rozbawić szerokie grono widzów.
Czarny Smok pisze:
Grupka nie w pełni zdrowych na umyśle i niedojrzałych kolesi wycina dowcipy.

Tu się muszę nie zgodzić. Na swój sposób mają poprzestawiane we łbie, ale również nie zachęcają nikogo innego do podobnych czynów, wiedzą bowiem czym może się to skończyć. Są to kaskaderzy, którym ból i głupota "dowcipów" nie jest niczym obca, a z drugiej strony dla nich "Jackass" to swojego rodzaju pasja.

Superstar
Awatar użytkownika

Tak ja też spotykałem sie z krytyka Jackassów i jak oglądałem ludzie to mówili, że to debile. Krytyka przy takich rodzajów filmów jest spotykana często i to ma trafić do wielu, takie filmy oczywiście. Każdy ma inne poczucie humoru, a że ja jestem idiotą, kocham oglądać takie rzeczy ;)

Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy każdy potrafi "rzucić" własnym fajnym tekstem lub wyciąć "inteligentny" dowcip? Raczej nie i tu pojawia się rozrywka telewizyjna typu właśnie Jackass, mająca za zadanie swoją prostotą i głupotą rozbawić szerokie grono widzów.

Gwarantuje Ci że nie każdy potrafi. A wiesz czemu? Właśnie przez "ogłupiacze". TV i internet są przepełnione materiałami które zamiast zwiększać wiedze, ogłupiają ludzi. Jackass, jest właśnie koronnym przykładem tego typu(wszelkie demoty, besty, kwejki itp także). Żyjemy w naprawde dziwnych czasach (nie chce sie powtarzać już z innych tematów) i wiem że nie nadaje się do życia we współczesnym społeczeństwie, ale tak jak mówie debilny klozetowy humor mimo iż jest najpopularniejszy, nigdy nie będzie tak wyrafinowany jak subtelny inteligentny dowcip. I osobiście np. wole kogoś obrazić, lub wyśmiać tak by zrozumieli to nie liczni, niż by wzbudzić smiech całego bezrozumnego tłumu. A to że Jackassy potrafią rozbawić szerokie grono widzów-hmmm...aż strach to skomentować.
Cytuj:
Tu się muszę nie zgodzić. Na swój sposób mają poprzestawiane we łbie, ale również nie zachęcają nikogo innego do podobnych czynów, wiedzą bowiem czym może się to skończyć. Są to kaskaderzy, którym ból i głupota "dowcipów" nie jest niczym obca, a z drugiej strony dla nich "Jackass" to swojego rodzaju pasja.

Ok, co z tego że nie zachęcają, jak mimo to ludzie wzieli z nich przykład? Pasja? Pasja to jest uprawianie sportu, czytanie książek, malowanie czy fotografowanie, a nie przekuwanie se penisa czy jedzenie krowiego gówna. Bo Jak to ma być pasja, to sory, jestem człowiekiem bez zainteresowań.

Ja wszelkim niedowiarkom proponuje zapoznanie sie z brytyjskim humorem- zobaczycie że Monty Python miażdzy Knoxville'a z ekipą w każdym calu.

Low carder
Awatar użytkownika

No to CzarnySmok nie jesteś sam. Mnie też to szczerze mówiąc nie bawi :P Nigdy nie byłem fanem takiego "humoru". Logikę takiego czegoś rozumiem następująco: jak nie potrafisz opowiedzieć dobrego kawału, powiedzieć czegoś inteligentnego co by rozbawiło innych, to przywal głową w mur i od razu wszyscy zaczną się śmiać.

Hogan pisze:
Ale nie znaczy to, że grupa tych panów nie potrafi być poważna ani tego, że zachęcają do tego zwykłych ludzi. Ogólnie wole oglądać "przygłupów" którzy wiedzą co robią niż później próbować czegoś podobnego i bolesnego. Czy każdy potrafi "rzucić" własnym fajnym tekstem lub wyciąć "inteligentny" dowcip? Raczej nie i tu pojawia się rozrywka telewizyjna typu właśnie Jackass, mająca za zadanie swoją prostotą i głupotą rozbawić szerokie grono widzów.

Wyjaśnij mi jedną rzecz. Co ma piernik do wiatraka? Najpierw piszesz, że te programy nie są tworzone po to, by ktoś potem naśladował poczynania tych osób, a potem piszesz że nie każdy umie opowiadać dowcipy. Oczywiście zgadzam się z tym, ale ty te rzeczy ze sobą zestawiasz, a one nie są powiązane ze sobą. Z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jeśli nie potrafisz opowiadać dowcipów to obejrzyj Jackassów, a się nauczysz. Lub też można wydedukować, że nie ma już na świecie ludzi, którzy potrafiliby w sposób inteligentny rozbawić szeroką publiczność i dlatego powstają takie programy jak Jackass. :crazy:

Hogan pisze:
Czarny Smok pisze:
Grupka nie w pełni zdrowych na umyśle i niedojrzałych kolesi wycina dowcipy.

Jeszcze brakuje tego, by namawiali innych do tego by robić to samo :?
Poza tym wydaje mi się, że pasja w twoim rozumieniu jak i pasja w moim to zupełnie dwie inne znaczeniowo rzeczy. W moim mniemaniu pasja to coś czemu ktoś się potrafi całkowicie oddać. Dla jednego może to być czytanie książek, dla innego trenowanie jakiejś dyscypliny sportowej. Jeżeli to co oni robią jest pasją to równie dobrze można powiedzieć, że dla kogoś pasją może być dokonywanie kradzieży lub mordowanie ludzi.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jak dla mnie jackass to niezła żenada. Nigdy nie rozumiałem tego poczucia humoru i jakoś mnie to nie bawiło. Wiem, że jestem dość dziwny, bo większość osób było po prostu zachwyconych tego rodzaju produkcjami. Ostatnio widziałem filmik z wygłupami na YouTube i powiem szczerze, że dla mnie to naprawdę pokaz głupoty - jedzenie kaktusów, depilowanie się innym człowiekiem czy picie oleju to dla mnie za wiele.

Nowy

Jackass nie każdemu się podoba ponieważ jest brutalny i często obrzydliwy (np. jedzenie rzygowin). Ale ogląda się to bardzo fajnie, w sam raz na nudne wieczory. Nie wszystkie kawałki są tak samo dobre ale ja lubię tego typu głupoty. Lepsze to niż np. big brother :)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wiadomo coś czy będzie następna część ?
Kiedyś mi się obiło o uszy że na przełomie 16/17 mają kręcić kolejną część..

Na necie szczątkowe info - Knoxville rlz :faja:

Superstar
Awatar użytkownika

Na IMDb jest to: http://www.imdb.com/title/tt4544428/ Oczywiste, że część poświęcona byłaby pamięci Ryanowi (Spoczywam w pokoju mordeczko), bo Bezwstydny dziadek był odskocznią trochę od Jackassa, trochę, bo równie wykręcony, także dzięki zajebistemu Jacksonowi, który wykazał sie sporym opanowaniem i profesjonalizmem :D

Obrazek
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]