Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 14, 2019 9:57 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Myślę że każdy user forum Wrestlefans oglądał lub chociaż słyszał o takim serialu, jak Power Rangers. Według mnie osobiście najlepszy był sezon drugi z Lordem Zeddem, ale czasami i pierwszy sezon z Ritą nie był zły.
Ale nie o tym mowa. Otóż ekipa The Warp Zone (http://cdn.smosh.com/sites/default/file ... nner-1.jpg) podzieliła się kilkoma interesującymi faktami dotyczącymi tego właśnie serialu dla młodzieży, które mogą was zaciekawić.

1. Żółtego wojownika odgrywał facet
W pierwszym sezonie żółtą wojowniczką była Trini. Jednakże w Japońskiej wersji żółtego wojownika odgrywał... facet ^^

2. Czarny wojownik bez palca
Popatrzcie na to zdjęcie
Obrazek
Czy zauważyliście, że brakuje środkowego palca u lewej dłoni ? ^^ Wcześniej było to trudne do zauważenia, gdyż aktor potrafił to sprytnie ukryć.

3. Zielony wojownik jest bratem czerwonego wojownika

W Amerykańskiej wersji Tommy jest kolegą ze szkoły i przyjacielem pozostałych wojowników. Tymczasem w Japońskiej wersji sprawa wygląda troszkę inaczej. Tu bowiem zielony wojownik jest odseparowanym bratem czerwonego wojownika. Przy okazji warto wspomnieć, że w Amerykańskiej wersji jak może pamiętacie, po wypaleniu się świecy zielonego wojownika, traci on swoje moce. A tymczasem w Japońskiej wersji miało być tak, że facet umiera ! Miało być, ale że to jednak był produkt dla dzieci, no i Tommy był jedną z najbardziej ulubionych postaci fanów serialu, producenci utrzymali go przy życiu i potem zrobili z niego białego wojownika.

4. Extra epizody dla Amerykańskiej wersji od Japończyków
Po 40-stym epizodzie pierwszego sezonu pojawił się problem - cały materiał filmowy został już wykorzystany. Ale jako że serial okazał się być wielkim sukcesem, trzeba było znaleźć sposób na dokręcenie nowych odcinków. Zadzwoniono więc do Toei Corporation (twórcy japońskiej wersji) i poproszono ich o nowe odcinki. Nakręcono kolejnych 25 epizodów i nawet Toei zadbał o szczegóły, które w ich wersji się nie pojawiały (np. inteligenty Billy czy przyjaźń Kimberly i Trini).

5. Disney miał prawa do Power Rangers
Przez dekadę Disney był w posiadaniu praw do Power Rangers, po czym Haim Saban odkupił udziały. Disney za wiele i tak nie skorzystał z posiadania tych praw, bo byli zajęci wykupywaniem Marvela i Star Wars.
Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Power Rangers oglądałem, ale bardziej pobieżnie tzn. nie wiem które sezony itd. Oczywiście był to jeden z moich ulubionych seriali, który był emitowany w polskiej telewizji.
Szczerzę powiem, że tylko pierwsza ciekawostka mnie zainteresowała, bo totalnie tego nie można było rozpoznać. :)

Superstar
Awatar użytkownika

Kocham Power Rangers, to taki wrestling w wykonaniu Kelly Kelly. Akcji dużo (jasne) i jęki świni xD Ciekawostki w sumie takie ok, ale ta z palcem najciekawsza xD Nigdy nie zauważyłem ;D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]