Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt sty 19, 2018 5:25 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

No witam tutaj wszystkich herterów.

http://www.youtube.com/watch?v=ww0vcBMDmf0

Poszukuje jakiś dobrych, fajnych i ciekawych horrorów z ostatnich lat. Głównie chodzi tak o lata 2010-2014. Kto się zna na temacie niech pisze propozycję i najlepiej, żeby to było coś co oglądałęś, a nie "słyszałeś, że dobry" :D Mam sporo czasu teraz więc chciałbym sobie coś oglądać co dzień, a najbardziej lubię właśnie horrory, bo resztę to mogę obejrzeć w TV. Czekam na propozycję :) Od razu mówię, że odpadają te popularne jak Rec, Krąg, Srąg, Klątwa, Piła itp itd...

Legenda
Awatar użytkownika

Ja co prawda horrorów nie oglądam zbyt często ale obejrzałem i polecić mogę całkiem fajny horror Sinister z 2012. Z tego co pamiętam to główny bohater zamieszkał w jakimś domu i tam odkrywał mroczne - a jakże :D - tajemnice owego domostwa. Całkiem fajnie zagrano zło które tam było, na serio zacząłem się bać. To duża sztuka bo na mnie już raczej takie fizyczne próby wywołania strachu nie działają, bardziej działa na mnie powolne budowanie napięcia emocji z końcowym ''wyskokiem'' zła czy co tam jest w filmie. Lepiej na mnie działa jak nie widzę np. całego diabła przez cały film tylko pokazywany jest on stopniowo. To właśnie było w tym filmie dlatego go polecam ;)

Legenda
Awatar użytkownika

Kilka tytułów, które oglądałem i oceniłem minimum na 7:
Maraton filmów grozy ( nie jest to jakieś arcydzieło, ale przyjemnie się ogląda, taki horror komediowy )
Oddział ( gra tam jakaś laska )
Czarna śmierć
Hostel ( widziałem, że 3 części nie oglądałeś, nie wiem jak wcześniejsze )
Naznaczony
Opętani
Nienarodzony 2009 r( gra tam Odette Annable, też fajna laska )
Lustra 2 ( też z jakąś laską :D możesz też 1 część obejrzeć, mi się podobała )

Nie są to filmy przy których będziesz srał w gacie, ale są przyjemne :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Dzięki za propozycję i taki szybki odzew, że już dziś coś włącze :) Film Chrisa sprawdziłem i chyba go dziś obejrze bo nawet zachęcający.
Propozycje od Tupaka przejrzę jeszcze potem bo teraz sam znalazłem coś ciekawego - Pokój 205 :)

Rookie
Awatar użytkownika

Tak btw jak mowa o horrorach. Rec 4(3) wychodzi podobno 10-10-2014 :)

A oglądałeś serie Underworld? Polecam także Lustra, Nieproszeni goście. Oglądałem też kawałek "Obecność", ale nie mogę polecić w 100% bo nie skończyłem oglądać, jednak nie było tragicznie na początku.

Nowy

Jeśli ktoś lubi horrory to polecam 2 seriale "The walking dead" i "Supernatural"

Rozwojówka
Awatar użytkownika

AnonimowyMateusz pisze:
Tak btw jak mowa o horrorach. Rec 4(3) wychodzi podobno 10-10-2014 :)

A oglądałeś serie Underworld? Polecam także Lustra, Nieproszeni goście. Oglądałem też kawałek "Obecność", ale nie mogę polecić w 100% bo nie skończyłem oglądać, jednak nie było tragicznie na początku.

Oglądałem niedawno Rec 4, ale nie urzekł mnie tak jak pierwsza czy chociażby nawet druga część, choć z pewnością jest lepszy niż trójka która w sumie nie wiadomo dlaczego powstała ;D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Kilka słów odnośnie Horrorów poddam kilka fajnych nazw które polecam obejrzeć (zapnijcie pasy bo poddam kilka Hardcore'owych Horrorków)

1. Diabły 1971 - Prze kozacki Horror, dość jakby to powiedzieć popieprzony ale fabuła idealna. W sumie filmu nie znajdzie nikt Online bo jest zastrzeżony na całym świecie co najwyżej można go ściągnąć z Chomika jak ja to poczyniłem i nie żałuje na prawdę bardzo dobra produkcja. Nie dziwie się że Watykan wydał oświadczenie i pozew przeciwko autorowi filmu, jest to ciężki Horror, a zarazem bardzo dziwny co do poglądów kościoła (Ostrzegam jeśli masz słabe nerwy nie oglądaj) Ja po obejrzeniu tego filmu w nocy miałem 1000 myśli na godzinę.

2. August Underground Modrun and 2001 - Bardzo a to bardzo brutalny film i broń cie boże jeśli nie masz ukończonych tych 18 lat nie oglądaj tego bo może to zaszkodzić na twoje fantazje Erotyczne a jeśli masz słabe nerwy to tym bardziej. Bardzo brutalny Horror, polegający na gwałcie i to takim wyrazistym, ten film jest zaliczany do tak zwanych Snuff Edition czyli opierających się na totalnej rzeźni i rzeczywistości. Film został nagrany zwykłą kamerką coś ala VHS, a na nim pokazane brutalne sceny... Dalej już nie będę pisał ale jeśli ktoś chce mocarnej rzeźni to polecam zapiąć pasy.

3. Serbski Film - Może nie którzy już go oglądali podobny troszkę do August Underground, lecz jest o wiele łagodniejszy mogę śmiało napisać że Niebo a Ziemia z porównaniem do AU.

4. Las Samobójców 2015 - Polecam jako z tych nowszych filmów bardzo fajny horror opierający się na poszukiwaniu zagubionej siostry w lesie, wiec jeśli ktoś lubi coś łagodnego to polecam.

5. Coś - Fajny film polecam go obejrzeć jeśli ktoś lubi stworzone stwory i dziwne zjawiska to ten film jest wręcz dla niego, bardzo fajna produkcja a cała akcja odbywa się w Norwegi a w nowszej części chyba antraktydzie jeśli się nie mylę.

6. Krwawe Wzgórza - Bardzo ciekawy Horror polecam może ktoś go tutaj oglądał? Kiedyś natknąłem się na Cinemax ale zasnąłem jak się zaczynał, więc postanowiłem poszukać go na internecie i znalazłem i polecam, jeśli ktoś lubi psycholów w maskach to jest wręcz zajebista produkcja że się tak wyrażę, więc rzeźnia, maski idealny Horror na zabicie kilka nudnych minutek w swoim życiu.

7. V/H/S/ 2015 - Trochę dziwny Horror ale też polecam obejrzeć z nudów. Fajne scenki które są wręcz nie realne czyli coś podobnego do filmu " coś " dziwne akcję nagrywane kamerką amatorską.

8. Ostatni postój (2006) - Jeśli ktoś lubi zagadkowe filmy a zarazem Horrory to polecam ten film bardzo fajny może nie aż tak brutalny, ale fajne scenki normalny typowy Horrorek Amerykański, bez żadnych brutalnych scen z niczym z Japoni i Rosji :D

9. Pluję na twój grób (1978) - Typowy Horrorek faktycznie robiony na podstawię filmu Bez Litości jeśli ktoś oglądał, typowy fajny film jeśli komuś się nudzi to polecam obejrzeć.

10. Ju-on (2000) - Na samym końcu dodałem bo to w końcu Japońska produkcja i ten film jest bardzo dobry polecam go jeśli interesujesz się Japońskim Produkcjami to na prawdę polecam go obejrzeć :)

https://www.youtube.com/user/SecondWWE

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]