Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt kwie 24, 2018 10:48 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Nie widzę, by był taki temat, więc pozwolę sobie na wyjście z nową inicjatywą;) Tutaj będziemy rozmawiać i dyskutować nt. zbliżających się premier filmowych. Oczywiście po premierach wszelkie recenzje też są mile widziane 8) Sami też możecie poruszać kwestie nt. innych filmów ;) Zapraszam do dyskusji...

Obrazek

Igrzyska Śmierci: Kosogłos
Premiera w Polsce: 21.11.2014

Nie bez powodu zaczynam od tego filmu (spójrz na mój avatar) ;) Poprzednie dwie części średnio mnie porwały. Pierwszej (przyznam się bez bicia) nigdy nie dokończyłem, a podchodziłem do filmu kilka razy. Na drugiej w kinie właściwie już przysypiałem... dopiero na sam koniec zaczęło się coś dziać. Ale może są na tym forum tacy którzy uwielbiają tą sagę. Ja sam trochę chętniej zapatruje się na kolejną część, bo w końcu nie będzie o tyle skupiona na Igrzyskach Śmierci, tyle co na wojnie z władzą (coś jak teraz feud w WWE Teamu Cena z Teamem Authority :)) ). Wybieracie się na ten film?

Low carder
Awatar użytkownika

Powiem od razu jak to w większości takich wypadkach jest: książka jest zdecydowanie lepsza od ekranizacji. Zarówno pierwsza i druga część ledwo zipała. Dużo kwestii pominięto przez co wyszło robienie filmu po macoszemu. Trzeci film (część 1) już samym trailerem wydaje się lepszy od dwóch poprzednich. Nie ma się też oszukiwać, że to będzie wybitny film jeśli głównie jest skierowany do młodych odbiorców. Mam jednak nadzieję, że teraz, kiedy nie będzie już igrzysk tylko wojna pomiędzy Panem a dystryktem 13 będzie się to lepiej oglądało. Jednak oczekiwań sporych nie mam jeśli zaraz po przeczytaniu książek obejrzałam film i byłam bardzo rozczarowana. Teraz staram się już na nic nie nastawiać i po prostu przy jakiejś okazji obejrzeć ten film (bo przy wielu lepszych premierach pewnie na ten film nie wybiorę się do kina)

Obrazek

Nowy

Polecam filmy Dziewczyna z portretu, Carol, Pokój, Zjawa, Pitbull, Zwierzogród (bajka, ale podobno świetna) :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]