Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw wrz 20, 2018 8:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Czyli o nowym programie Clarksona, Hammonda i May`a. Już od początku pierwszego odcinka widać, że świetnie się czują z powrotem. Duże odświeżenie, co tydzień inny kraj, przenośne studio. Rozmach jak chuj, ale zasługują. Od początku smaczki, gadają o swoich zwolnieniach, Clarkson mówi, że teraz mogą ubezpieczać auta i właśnie dzięki temu robią potrójny test i próbują przeciwko sobie Ferrari, McLarena i Porsche. Jak wiemy, bądź nie, w Top Gear nie chcieli, albo nie mieli hajsu na to, aby ubezpieczyć te furki do testu.

Nowy tor nazywa się Emboladrome, gdyż wygląda jak wirus eboli. Genialne xD

Obrazek

Wstawki z celebrytami genialne. Podoba mi się ta lekkość, nieograniczona przez telewizję. Dali upust swojej genialności jeszcze w większym stopniu. Świetny pierwszy odcinek, brakowało mi tego!

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Miałem opisać to w serialach, ale że trochę nie pasuję i temat osobny to skrobnę tutaj :D W końcu udało Mi się obejrzeć cały pierwszy sezon i czuję ogromną pustkę, bo to jeden z najlepszych programów jakie widziałem. Połączenie programu motoryzacyjnego z ogromnym humorem tak jak to Stochu napisał lekkością. Żarty dosłownie o wszystkim (Nieciecka droga miłości, czy swetry na święta były mistrzostwem świata). A no i oczywiście był to program o motoryzacji, można nawet było się czegoś dowiedzieć o najlepszych samochodach. Clarkson, Hammond i May to geniusze, serio dawno nie widziałem tak dobrze zgranego teamu. Do tego mistrzowskie segment, conversation street czy celebrity brain crash. Polecam każdemu fanowi motoryzacji i fanom tej trójki, którym nie byłem przed rozpoczęciem oglądania, a teraz jak najbardziej jestem :D

10/10

Sezon drugi jeż zapowiedziany, niestety w ciągu nagrać Hammond miał wypadek co pewnie opóźni premierę i zostaje tylko życzyć powrotu do zdrowia.

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Dokończyłem drugi sezon i przyznam że utrzymali poziom, dodali nowy segment czyli pojedynek gwiazd, gdzie między innymi wystąpił Goldberg, który sam w Sobie wypadła bardzo dobrze w każdym odcinku. Do tego oczywiście nie omieszkali pocisnąć beki z wypadku Hammonda, a potem wracać do tego w wielu żartach. Do tego kozak odcinek specjalny, który kończył serię i mój ulubiony, gdzie lecieli "bez scenariusza", który był czystym złotem.

Liczę na kontynuacje i zostawiam 10/10

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]