Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt kwie 28, 2017 10:07 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 560 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Booby Roode/Hideo Itami
Mistrz daje dobre promo i wraca ex KENTA wykonując mu GTS. Wybór na pretendenta logiczny bo można uznać że Itami chce pomścić swojego przyjaciela. Zmiany mistrza w tej walce raczej nie będzie, ale może wyjść tu całkiem dobry pojedynek jeśli tylko też Booby się postara.

Tye Dillinger vs. Eric Young - Steel Cage match
Dobry pojedynek i myślę że idealne zakończenie tego feudu. Tye na koniec w końcu coś wygrywa, a SAniTy raczej na takiej porażce zbyt dużo nie traci. Dobre pożegnanie Dillingera z NXT. (*** ¼)

Reszta show to squashe o których nie warto pisać. Bate vs. Gallagher zapowiada się świetnie.

6/10

Obrazek

User Miesiąca: Marzec 2017

Star
Awatar użytkownika

Ten epizod NXT przyzwoity, a do tego zapowiedzieli na świetne walki na przyszły tydzień.

Pierwszy segment wypadł OK, Hideo Itami to dość logiczny wybór, chociaż wątpię że pas wygra. Samą walkę pewnie zobaczymy przy okazji następnego takeovera do którego tak dużo czasu nie ma także pewnie już niedługo karta nam się ułoży.

Potem tak jak pisał Triple XX squashe i nie więcej, aż do ME.

Tye Dillinger vs. Eric Young - *** i 1/2 *
Dobry steal cage match, czyli coś co się rzadko zdarza XD Tye na pożegnanie sobie wygrał walkę, a do tego prawdopodobnie zawiązał się przy okazji tag team Hero i Rodiego, co w sumie takie głupie by nie było, bo pewnie mistrzostwa na razie nie dostaną, a w dywizji tag team bieda straszna.

Star
Awatar użytkownika

Powiem że lekko zawiódł Mnie ten epizod po zeszło tygodniowych zapowiedziach.

W walce McIntyre vs. Almas liczyłem na 10 minut dobrego starcia, a tu Drew wygrywa w 4 minuty i koniec, nie powiem było solidnie, ale serio mniej niż 5 minut na taką walkę?

Wideo o Strongu mocno sztampowe, ale MI się podobało (może po prostu dlatego że uwielbiam gościa :D ) liczę na drugą część i jakieś smaczki z ROH, a no i Aleister Black wygrał w minutę, czyli nic nowego.

Tyler Bate vs. Jack Gallagher - ***
Przed tym dostaliśmy jeszcze bójkę Riot z Cross, choć tu czekam na coś więcej. Sama walka solidna z plusem i oczywiście kolejna obrona Tylera Bate, osobiście liczę na to że w końcu dostanie jakąś obronę na takeoverze i że nie będą tego pasa pchać w osobny program na co niestety się zanosi.

Mid carder
Awatar użytkownika

Generalnie nie będę się rozpisywać bo w większości zgadzam się z tym co napisał Hubson.

Ruby i Cross dały trochę brawlu, jak dla mnie trochę za dużo, można było to skrócić i dać więcej minut dow alki wieczoru. widać WWE nie widzi potrzeby by walki o pas UK były zajebiste.

Jakiś tam squash Blacka, jakieś tam video od Stronga. Nic ciekawego, ale może jeszcze coś będzie ze stronga w NXT.

Drew McIntyre vs. Andrade "Cien" Almas
Zaczęli bardzo fajnie i już myślałem że dostaniemy zajebisty pojedynek kiedy nagle skończyli. Co to ma być ? Almas to już oficjalnie jobber ? No a jeśli Drew ma być lubiany to chyba warto dawać mu świetne walki, a nie nudne squashe. Szkoda bo był potencjał.

Tyler Bate(c) vs. Jack Gallagher - WWE United Kingdom Championship
Nie no WWE to wie jak zjebać kapitalnie zapowiadający się pojedynek. Walka która mogła być starciem na poziomie **** ½ dostaje marne 11 minut. Ktoś powie że świetni zawodnicy zrobią genialne starcie nawet 2 8 minut. Tak, ale nie w WWE. Generalnie to starcie mi się bardzo podobało bo uwielbiam taki styl, ale było zdecydowanie za krótko. (*** ½)

Epizod niezły, ale zapowiadał się na bardzo dobry więc trochę szkoda.

6/10

Obrazek

User Miesiąca: Marzec 2017

Star
Awatar użytkownika

Takiego fajnego NXT się spodziewałem i się zawiodłem. :/ Co prawda był on niezły, ale jak na skład - mógłby być jeszcze lepszy. Właściwie najbardziej dziwi mnie to co robią z Almasem. Gość odnalazł się w roli heela, mógłby dostać jakieś fajne zwycięstwo a zamiast tego? Kolejna przegrana walka. Nie wiem co oni chcą z nim zrobić, liczę na to, że jeszcze się ogarną. Walka z Drew była niezła, ale potencjał był wielki i szkoda, że dostali oni tylko 4 minuty.

Squash jak to squash, Black będzie sobie zabijał jobberów i ciekawe kogo mu wrzucą na Takeover w Chicago. Feud Ruby i Nikki idzie do przodu i znając życie jedna z nich zostanie
Spoiler:

Wideo Stronga sobie pominąłem, ale chyba rzucę na nie okiem, bo podobno ciekawe. Zgodzę się z Triple XX'em - main event miał dużo potencjału a panowie dostali z dziesięć minut dobrego starcia. Wiadome było, że Tyler pas obroni, ciekawe czy w ogóle wystąpi on w Chicago co nawet byłoby dobre ze względu na promocję tego programiku dla przedstawicieli Wielkiej Brytanii.

Moderator od 26.04.2017

Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 560 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38