Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 11:18 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 631 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Booby Roode/Hideo Itami
Mistrz daje dobre promo i wraca ex KENTA wykonując mu GTS. Wybór na pretendenta logiczny bo można uznać że Itami chce pomścić swojego przyjaciela. Zmiany mistrza w tej walce raczej nie będzie, ale może wyjść tu całkiem dobry pojedynek jeśli tylko też Booby się postara.

Tye Dillinger vs. Eric Young - Steel Cage match
Dobry pojedynek i myślę że idealne zakończenie tego feudu. Tye na koniec w końcu coś wygrywa, a SAniTy raczej na takiej porażce zbyt dużo nie traci. Dobre pożegnanie Dillingera z NXT. (*** ¼)

Reszta show to squashe o których nie warto pisać. Bate vs. Gallagher zapowiada się świetnie.

6/10

Obrazek

Obrazek

2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Ten epizod NXT przyzwoity, a do tego zapowiedzieli na świetne walki na przyszły tydzień.

Pierwszy segment wypadł OK, Hideo Itami to dość logiczny wybór, chociaż wątpię że pas wygra. Samą walkę pewnie zobaczymy przy okazji następnego takeovera do którego tak dużo czasu nie ma także pewnie już niedługo karta nam się ułoży.

Potem tak jak pisał Triple XX squashe i nie więcej, aż do ME.

Tye Dillinger vs. Eric Young - *** i 1/2 *
Dobry steal cage match, czyli coś co się rzadko zdarza XD Tye na pożegnanie sobie wygrał walkę, a do tego prawdopodobnie zawiązał się przy okazji tag team Hero i Rodiego, co w sumie takie głupie by nie było, bo pewnie mistrzostwa na razie nie dostaną, a w dywizji tag team bieda straszna.

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Powiem że lekko zawiódł Mnie ten epizod po zeszło tygodniowych zapowiedziach.

W walce McIntyre vs. Almas liczyłem na 10 minut dobrego starcia, a tu Drew wygrywa w 4 minuty i koniec, nie powiem było solidnie, ale serio mniej niż 5 minut na taką walkę?

Wideo o Strongu mocno sztampowe, ale MI się podobało (może po prostu dlatego że uwielbiam gościa :D ) liczę na drugą część i jakieś smaczki z ROH, a no i Aleister Black wygrał w minutę, czyli nic nowego.

Tyler Bate vs. Jack Gallagher - ***
Przed tym dostaliśmy jeszcze bójkę Riot z Cross, choć tu czekam na coś więcej. Sama walka solidna z plusem i oczywiście kolejna obrona Tylera Bate, osobiście liczę na to że w końcu dostanie jakąś obronę na takeoverze i że nie będą tego pasa pchać w osobny program na co niestety się zanosi.

Moderator od 22.09.2017

Star
Awatar użytkownika

Generalnie nie będę się rozpisywać bo w większości zgadzam się z tym co napisał Hubson.

Ruby i Cross dały trochę brawlu, jak dla mnie trochę za dużo, można było to skrócić i dać więcej minut dow alki wieczoru. widać WWE nie widzi potrzeby by walki o pas UK były zajebiste.

Jakiś tam squash Blacka, jakieś tam video od Stronga. Nic ciekawego, ale może jeszcze coś będzie ze stronga w NXT.

Drew McIntyre vs. Andrade "Cien" Almas
Zaczęli bardzo fajnie i już myślałem że dostaniemy zajebisty pojedynek kiedy nagle skończyli. Co to ma być ? Almas to już oficjalnie jobber ? No a jeśli Drew ma być lubiany to chyba warto dawać mu świetne walki, a nie nudne squashe. Szkoda bo był potencjał.

Tyler Bate(c) vs. Jack Gallagher - WWE United Kingdom Championship
Nie no WWE to wie jak zjebać kapitalnie zapowiadający się pojedynek. Walka która mogła być starciem na poziomie **** ½ dostaje marne 11 minut. Ktoś powie że świetni zawodnicy zrobią genialne starcie nawet 2 8 minut. Tak, ale nie w WWE. Generalnie to starcie mi się bardzo podobało bo uwielbiam taki styl, ale było zdecydowanie za krótko. (*** ½)

Epizod niezły, ale zapowiadał się na bardzo dobry więc trochę szkoda.

6/10

Obrazek

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Takiego fajnego NXT się spodziewałem i się zawiodłem. :/ Co prawda był on niezły, ale jak na skład - mógłby być jeszcze lepszy. Właściwie najbardziej dziwi mnie to co robią z Almasem. Gość odnalazł się w roli heela, mógłby dostać jakieś fajne zwycięstwo a zamiast tego? Kolejna przegrana walka. Nie wiem co oni chcą z nim zrobić, liczę na to, że jeszcze się ogarną. Walka z Drew była niezła, ale potencjał był wielki i szkoda, że dostali oni tylko 4 minuty.

Squash jak to squash, Black będzie sobie zabijał jobberów i ciekawe kogo mu wrzucą na Takeover w Chicago. Feud Ruby i Nikki idzie do przodu i znając życie jedna z nich zostanie
Spoiler:

Wideo Stronga sobie pominąłem, ale chyba rzucę na nie okiem, bo podobno ciekawe. Zgodzę się z Triple XX'em - main event miał dużo potencjału a panowie dostali z dziesięć minut dobrego starcia. Wiadome było, że Tyler pas obroni, ciekawe czy w ogóle wystąpi on w Chicago co nawet byłoby dobre ze względu na promocję tego programiku dla przedstawicieli Wielkiej Brytanii.

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Słabiutkie NXT w tym tygodniu. Same squashe, a do tego te dwa grubasy niedługo będą pretendentami do pasów Tag Team. Czyli kończymy z wybitnym okresem tej dywizji w NXT. Main Event to jakaś porażka. 3/4 to darcie mordy przez jobberki, a jak została finałowa trójka i wydawało się że będzie ciekawie to dostaliśmy interwencję Asuki i DYSKWALIFIKACJĘ. Rozumiecie, DYSKWALIFIKACJA w BATTLE ROYAL XD XD XD XD (-* ½)

3/10

Obrazek

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Tak sobie obejrzałem ten Battle Royal (a raczej końcówkę, bo bądźmy ze sobą szczerzy, poza ostatnią powiedzmy piątką wszystkie te laski robiły za tło xD) i CO TAM SIĘ KURWA ODJEBAŁO TO ILE JA MAM PYTAŃ XDDDDD Skąd oni wzięli pomysł na dyskwalifikację w tej walce? xD Tyle już było Royal Rumble'ów, Battle Royali, w których na oczach sędziego atakowano zawodnika przedmiotem, czy w ogóle ktoś poza walką eliminował kolesia (np. Miz Cene w 2011) i wszystko było okej - a tu kurwa jedno popchnięcie i chuj kurwa DQ XD Jeszcze gdyby to DQ było na korzyść Ember, to jakoś zrozumiałe, bo to ona tylko została zaatakowana w trakcie walki. Ale nie, nagle jest problem, bo żadna nie wygrała, bo żadna nie wyleciała nad trzecią liną. Ale to na chuj DQ było? xD Taki trochę paradoks ten Battle Royal xD Ale przynajmniej wszystko jasne co do tego jak wyłoniono ten Fatal 4 Way i zobaczyłem sobie ten bump Moon, przez który niby się kontuzjowała. Ale to DQ mnie rozwaliło xD Oby nie zaczęli tak odpierdalać zaraz w Main Rosterze i Royal Rumble 2018 wygra powiedzmy AJ Styles via Sami Zayn uderzający go krzesłem, podczas gdy są numerami 1 i 2.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Zgodzę się z Panami wyżej, dramat w tym tygodniu. Tak jak napisał Triple XX same squashe i w sumie jedyną pozytywną rzeczą był filmik o Rodim Strongu.

A i Battle Royal, po pierwsze Kimber Lee i Candice LaRae to wrestlerki które we dwie zjadają cały roster, a tu są wywalone od tak, no ja jebe, rozumiem że nie mają kontraktów i to taki gościnny występ, ale serio?.. A no i zakończenie w sumie wszystko było już powiedziane, no po prostu głupota, chociaż z tej głupoty wyniknie fajna walka XD

Moderator od 22.09.2017

Legenda
Awatar użytkownika

Candice to żona Johnny'ego Gargano i liczę po cichu na to że Miss PWG jest zaproszona na tej turniej kobiet co to ma się niedługo odbyć. Nawet już nie marzę o tym by wygrała, kontrakt jednak mogliby dać. Może w Performance Center nauczą ją jak się robi dobre walki... z kobietami :D bo mam wrażenie że Candice to dobrą walkę zrobi tylko z facetem a w WWE jej raczej na taki luz nie pozwolą. Chociaż, jak Adam Cole dołączy do NXT to można by coś pomyśleć :D

Star
Awatar użytkownika

Aleister Black vs. Cezar Bononi - Squash

#DIY vs. Riddick Moss & Tino Sabbatelli
Krótka, ale niezła walka. Widać że mają parę ciekawych zupełnie niewykorzystywanych ekip w NXT. No ale co z tego. Promujmy tych nudnych grubasów.

Hideo Itami vs. Roderick Strong - NXT Championship #1 Contenders match
Skład i czas walki zapowiadał że będziemy świadkami zajebistej walki, ale tak nie było. OK walka solidna, nawet dobra, ale to nie jest nawet 50% możliwości tych zawodników. Do połowy było dość nudno, później się rozkręcili, czyli typowy Main Event WWE. Itami widać że przez te kontuzje to już nie to samo, Roderick tutaj też nie zachwycał. (*** ¼)

Niezły epizod i tyle.

6/10

Obrazek

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Aleister Black szybko wygrał jak zwykle także można pominąć i przejść do naprawdę niezłej walki, bo tak wypadły tagi. Riddick Moss i Tino Sabbatelli pozytywnie Mnie zaskoczyli, bo tak naprawdę nie spodziewałem się niczego z ich strony, a Oni zaprezentowali się całkiem dobrze.

Kassius Ohno vs. Andrade "Cien" Almas powinno wypaść fajnie jak oczywiście dostaną odpowiednio dużo czasu.
Tyler Bate miał już 20 urodziny, a Oni cały czas puszczają te promo że ma 19 lat :/
A wywiad z Nikki Cross to było po prostu mistrzostwo świata XD

Hideo Itami vs. Roderick Strong - *** i 1/2 *
Początek strasznie słaby, ale końcówka naprawdę na poziomie, choć zgodzę się z Triple XX'em że mogli wypaść zdecydowanie lepiej. Ciekawe jak Itami spisze się w walce o pas, bo jak z Rodim było poniżej oczekiwań to co dopiero będzie z Roodem :/

Moderator od 22.09.2017

Star
Awatar użytkownika

Drew McIntyre vs. Sean Maluta - Niezła, ale za krótkie. Jak wszystkie walki Drew po powrocie.

Lacey Evans vs. Sonya Deville - Walka jobberek. Pomijam

Kassius Ohno vs. Andrade Almas
Już obstawiałem że to będą 4 minuty, a tu proszę. Oczywiście było to bardzo dobre. Walka miała niezłe tempo,a do tego była dość stiffowa. Może po tym Takeover chociaż NXT znajdzie coś ciekawego dla Ohno bo w push dla Almasa już nie wierzę. To teraz taki drugi Tyler Breeze. (*** ½)

Bobby Roode/Hideo Itami - Promo mistrza dobre, ale nic więcej. W sumie ten feud i tak jest lepszy do Roode/Nakamura.

Niezły epizod. Warto zobaczyć Roode/Itami czy od biedy końcowy segment. Reszta do pominięcia.

6/10

Obrazek

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Dość przeciętny epizod z jedna dobrą walką.

McIntyre wygrał i nie Ma dla niego miejsca na takeoverze, a potem walczy z Blakiem XDDD Serio nie mogli mu dać walki z Ohno? A Panie nawet zjadliwie, choć totalnie nie kupuje Sony Deville.

Kassius Ohno vs. Andrade Almas - *** i 1/2 *
PO prostu kawał porządnego starcia, szczególnie w drugiej części i w końcu Ohno wygrywa w sumie dość ważną walkę, a Almas nie przegrywa w 4 minuty i prezentuję się w walce dość dobrze.

Końcowy segment jak dla Mnie taki sobie, znaczy Roode nawet nieźle pogadał, ale w sumie ani nic odkrywczego, ani nic zaskakującego, po prostu OK promo.

edit:
pardon nie wiem skąd wziąłem tego Murphiego :P

Moderator od 22.09.2017

Ostatnio zmieniony czw maja 18, 2017 1:48 pm przez Hubson, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Podobał mi się dzisiejszy odcineczek NXT. Właściwie obejrzałem cały i jestem zadowolony z poziomu.

McIntyre vs Maluta - Drew to pan wrestler. Nie mogą go zmarnować, bo to byłaby wielka strata. Gość jest świetnie budowany jako taki typ, który się z nikim nie pierdoli. Sean rozwalił mu oko? Spoko, ja mu przypieprzę głową. No i McIntyre jest chyba osobą, która najlepiej wykonuje Chopy. Szkoda, że go nie zobaczymy na Takeover, a wizja jego walki z Wesley Blakiem nie zadowala, ale wiadomo, że Szkot dostanie tutaj dłuższy squash.

Panie w sumie mają jakieś gimmicki i coś może z tego być. Sonya, a kiedyś Berenato wygląda ok, tylko musi nabrać pewności siebie. I finisher jest do zmiany, ale jak na kobiety - jest niezły. Raczej wielkich sukcesów nie odniesie, ale na to samo skazywałem Peyton Royce i Billie Kay, które czymś jednak zaciekawiły.

Segment z Asuką fajny, w sumie rozwalało mnie to jak ona miała w dupie pytania od tego typa, a potem jak gdyby nigdy nic pozowała do foteczek z fanami. Niby heel, ale jednak face. xD No czyli tweener.

Almas vs Ohno - mocny i stiffowy pojedynek. Szkoda Andrade, bo typ pełni już rolę takiego Breeze'a i Dillingera. Ale czy to źle? Może nie, w końcu Tyler jak i Tye wylądowali na SmackDown i wiedzie im się nieźle. :D Kassius musi wygrywać, a potem musi dostać dobry feud.

Promo Roode'a ok. Powiedział co miał do powiedzenia. Zjawił się Itami i w sumie fajne jest to, że bookują GTS jako finisher po którym już nie wstaniesz. Cieszy mnie, że Hideo może używać tej akcji, bo ten jego Single Leg Dropkick nigdy nie wyglądał dobrze. A Single Leg High Knee też było zarezerwowane dla Bryana. Rozpierdol zrobił pan Japończyk, ale przegra na Takeover. Może go wrzucą do dywizji Cruiserweightów po jakimś tam czasie?

Moderator od 26.04.2017 do 19.09.2017

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

O tygodniówce nie będę się wypowiadał bo wszystkie odcinki po Takeover to trochę jak Main Event dla Raw. Obejrzałem całą walkę McIntyre/Blake i jestem pod wrażeniem Drew. Ok zrobił postępy w TNA, miał bardzo dobre walki w PWG czy EVOLVE, ale mimo wszystko nigdy nie uważałem go za jakiegoś wielkiego wrestlera. Jednak podoba mi się jego bardzo agresywny styl. Widać gościu jest zmotywowany by nie dać plamy jak kiedyś. Myślę że warto byłoby przerzucić na niego NXT Title, Roode i tak już wystarczająco długo ma ten pas. W Brooklynie powinien go stracić. No a ta walka z Blakiem naprawdę dobra. Wesley też dobrze tu wypadł, ale największe brawa dla Drew. Gościu jest naprawdę bardzo dobry i zaryzykuję stwierdzenie że walczy w ringu lepiej od Ohno. (*** ½)

Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 631 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Następna