Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lip 17, 2018 11:23 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 397, 398, 399, 400, 401
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Odejście Paige to ogromna strata dla całej dywizji kobiet, która po jej powrocie zaczęła nabierać kolorytu. Pytanie co dalej z Absolution, to bez liderki pozostałe członkinie tej stajni nie będą za grosz wiarygodne.

Nie chcę nawet myśleć, co dzieje się w głowie angielki teraz. Jest jeszcze młodziutka, wciąz rozwijająca się i nagle ktoś mówi jej, że w trybie natychmiastowym musi przestać robić to co kocha, to co robiła przez całe życie... Życzę jej teraz po prostu cholernie mocnej psychiki, bo takie wydarzenie jest jednym z momentów, które mogą po prostu zniszczyć człowiekowi życie.

Chociaż tli się we mnie drobna nadzieja, że to wszystko okaże się fejkiem...

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Podzielam zdanie Dissmastera i za Paige płakać raczej nie będę, może to już przyzwyczajenie do Jej braku to sprawiło, ale po prostu po Jej powrocie czuło się że to nie to samo. Ucierpi pewnie też na tym Banks, która udowodniła że kopać to Ona potrafi :P Ale już tak całkiem serio to wiadomo szkoda zawodniczki, dużo straciła na wiadomo czym, szczególnie w oczach fanów, szczególnie szkoda że już i tak miała mocno pod górę i jakoś z tego wychodziła, a teraz już raczej definitywny koniec kariery.

Za Markiem tym bardziej nie będę tęsknił, jakoś nigdy za gościem nie przepadałem, do tego średnio lubię jak ktoś na siłę ciągnie karierę, a tak było w tym przypadku.

Taki spoiler z nagrań IW
Spoiler:

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

I już mamy kolejne odejście z WWE. Za miesiąc wygasa kontrakt Big Showa i zawodnik potwierdził że to będzie koniec jego ringowej kariery. Zaznaczył też że nie chce dostawać jakiejś dużej pożegnalnej walki tylko jak Henry odejść po cichu. Najpewniej więc Big Showa już nigdy nie ujrzymy w ringu WWE, ewentualnie weźmie jeszcze udział w Royal Rumble match. No jednak Big Show to dużo większe nazwisko niż Henry więc jego odejście jest chyba jeszcze większym wydarzeniem. Ja oczywiście tęsknić nie będę, choć miał kilka dobrych walk przez te lata kariery (najlepsza to chyba o dziwo singles match z Sheamusem na Hell in a Cell 2012). No nie był to zbyt dobry zawodnik, ale i tak szacun za te wszystkie lata i udanej emerytury.

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Legenda
Awatar użytkownika

Show był dla mnie bardziej symbolem WWE niż zawodnikiem, który może stanąc na szczycie WWE. Miał swoje momenty w karierze, miał też walki z Henry`m o pas World, które były tak kurwa słabe xDDD Mimo wszystko, zasłużoną zbijam mu piąteczke, bo na pewno jedna z wiekszych gwiazd tej federacji.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Tak jak Stochu, dla mnie niekoniecznie legenda, ale taki symbol wrestlingu, bo jakby nie było, jako pierwsi gdy za dzieciaka myślisz o wrestlerach nie przychodzą jakieś małe gnojki, jak np. Ambrose czy Rollins, tylko wielkie bydlaki typu Big Show czy Mark Henry. Na pewno szkoda trochę, bo Show na ostatnie lata się akurat wyrobił mocno i akurat kończy karierę. Mimo wszystko obecnie jakoś nie zatęsknię, no bo po prostu i tak się pokazał od brand splitu może z 6-7 razy

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Star
Awatar użytkownika

Szanuję Big Showa za to, że potrafił zmienić się na lepsze i za to, że na stare lata nie miał problemu z wypromowaniem młodszych zawodników. Dla mnie będzie to jedna z legend, liczę na to, że już niedługo wejdzie on do Hall of Fame, bo tak jak Siwy - dla mnie wrestling za młodu zawsze kojarzył się z wielkimi typami, którzy toczą słabe walki. Teraz wielcy typiarze robią już dobre walki i Show będzie dla mnie pewnego rodzaju symbolem. W sumie trochę mi szkoda, bo ostatnio Paul był w naprawdę fajnej formie. Wielkie pozdro dla jego osoby i tym bardziej pozdro za spokojne odejście, a nie robienie jakiejś szopki, bo UWAGA ODCHODZĘ I DAJCIE MI WALKĘ NA POŻEGNANIE, NAJLEPIEJ Z KAZUCHIKĄ OKADA.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

O tym, że z Amore jest coś nie tak wszyscy wiedzieliśmy już od dawna, ale cholera, o gwałt to go nie podejrzewałem. Jeśli zarzuty się potwierdzą, mam nadzieję że poniesie zasłużoną, wysoką karę. Płakać po nim nie będę, a i całej dywizji wyjdzie to na dobre.

#AmoreOut

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Enzo Amore jest już oficjalnie zawieszony przez WWE. Na oficjalnej stronie federacji wciąż jeszcze widnieje jako Cruiserweight Champion, ale to już raczej kwestia czasu zawieszenie tytułu. Więc możliwe że na Raw poznamy nowego mistrza albo poczekamy z tym na Royal Rumble. No cóż ciężko się nie cieszyć z takiego obrotu spraw. Enzo wystarczająco i tak dobił dywizję lotników, a teraz może ten tytuł przejmie ktoś kto naprawdę powinien go mieć jak Cedric, Itami, a może... Neville ?

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Przecież to jest gówno prawda. Babka szuka atencji, szczególnie że ostatnio taka moda na "byłam zgwałcona". Vince go zawiesił żeby nie było smrodu, za miesiąc wróci najpóźniej i będzie spokój.

Best Post 2015
Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Weź Siwy nie strasz XD

Jakby okazało sie to prawdą byłaby to światna wiadomość, Enzo był jedną z najbardziej denerwujących postaci ostatnich czasów, tak wiem był heelem, więc spełniał Swoje zadanie, ale nie dość że jego run z pasem to był dramat to jeszcze na zapleczu zachowywał się nie tak, to jeszcze teraz to XD Raczej płakać za Nim nikt nie będzie :D
Walka o pas powinna być na RR, ale nie zdziwię się jak tam trafi do kick offu, osobiście liczyłbym na jakiś 6-way, a pas według Mnie powinien iść do Cedrica, ale nie zdziwię się jak to będzie Itami, tak czy inaczej będzie to dobra zmiana :D

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 397, 398, 399, 400, 401