Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 12:04 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Pomysł z turniejem zawsze na propsie, po pierwsze dostaniemy dużo porządnych starć, po drugie będzie można wypromować tym kogoś z NXT, np. Strong który za tydzień będzie walczył i będzie to na 99% sztos walka.

Co do Spud zgodzę się z RSem, no wrestler nie wyborny, ale Swoimi promami potrafi wzbudzić reakcje, co w tej roli jest dość ważne.

Cedric Alexander vs. Gran Metalik - *** i 1/2 *
Zestawienie sztosik, trochę szkoda że w pierwszej rundzie już Metalik odpada,a le widać że mocno stawiają na Cedrica i takie duże wygrane są Mu potrzebne, sama walka wyszła bardzo dobrze, szczególnie patrząc przez to że dostali dość mało czasu.

TJ Perkins vs. Tyler Bate - *** i 3/4 *
Tu poszli bardziej technicznie, do tego dostali więcej czasu i wyszło to naprawdę bardzo dobrze, tak jak w przypadku Metalika trochę szkoda ze Bate odpada w pierwszej rundzie, ale widać że chcą wzmocnić pozycje TJa co udało się Im w tej walce. Do tego takiego sztosa zapowiedzieli w Progressie na galę 63 że wolę tam oglądać Tylera :D

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Rozwojówka

Bardzo dobre walki turniejowe dostaliśmy.
Kalisto vs Dorado - *** i 1/2* - szybka akcja od luchadorów, dużo fajnych akcji, a i dobrze pokazali jak oni się znają i wzajemnie kontrują swoje akcje. Zwycięzca mógł być tylko jeden.
Itami vs Strong - *** i 1/2* - dobra walka, choć jakiejś chemii mi w niej brakło między zawodnikami. Zaskakuje mnie wygrana Stronga, czyżby Itami miał pokutować za odesłanie Kendricka do szpitala? Mówiło się, że w końcu miał walczyć z Enzo o pas, a teraz przegrywa w pierwszej rundzie.
Za tydzień walka Gulaka z Nesem, nie spodziewam się fajerwerków i liczę że Tony wygra. Lepiej zdecydowanie zapowiada się walka Tozawy z Andrewsem, ale tu raczej zwycięzcą nie zaskoczą i Mark ma po prostu zaliczyć bardzo dobry występ.

Star
Awatar użytkownika

Generalne spoko to wymyślili bo te typki z tego turnieju walczą nie tylko o pas, ale też by walczyć na WrestleManii co jest w sumie sensownym pomysłem dla tej dywizji na to Road to. No i jakim będzie to splunięciem w mordę jeśli trafia do Kickoffa przed Battle Royal, czy walkę jakiegoś MOJO XD

Kalisto vs. Lince Dorado - WWE Cuiserweight Championship Tournament First Round
No i właśnie Dorado zaliczył najlepszy swój występ z dotychczasowych w WWE. Znakomita walka i w końcu ta dywizja wygląda tak jak powinna, czyli żadnych headlocków tylko ostre spoty. Ostatnie minuty rewelacyjne i wygrywa ten który powinien wygrać. Serio, ja wciąż lubię Kalisto. (11:43) (*** ¾)

Roderick Strong vs. Hideo Itami - WWE Cuiserweight Championship Tournament First Round
Skład taki że mógłby zamykać jakieś duże PPV w ROH i pewnie byłaby to tam walka roku. Było bardzo dobrze choć zakończenie trochę z dupy, a publika też spała. Reszta spoko, dobre techniczne starcie, ale jak dla mnie obydwaj zawodnicy zupełnie nie pasują do tej dywizji. Wynik lekko zaskakujący bo Itami miał być gwiazdą Cruiserów, a tu dzieje się z nim gorzej niż w NXT. (17:05) (*** ¾)

Obrazek

4 miejsce w typerze WWE 2017
-
6 miejsce w typerze ROH, NJPW 2017

Progres roku 2017
2x User Miesiąca: Marzec 2017, Październik 2017

Star
Awatar użytkownika

Itami przegrał. xD Myślałem, że gość zajdzie daleko - mówiło się, że szybko zostanie mistrzem, a tu klops. Nie pokonał go byle kto, bo Strong, który tuła się po NXT bez celu. Wciąż nie wiadomo czy Roderick na stałe zagości w 205 Live, nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że występ niejako potwierdza jego wejście do głównego rosteru, ale to gówno prawda. Mimo tego fajnie, że przeszedł dalej, bo ktoś ciekawszy musi się zjawić w dalszej fazie. Strong jednak do finału nie dojdzie - wątpię, że tak zupełnie z dupy będą mu chcieli dać walkę na Wrestlemanii. A samo starcie bardzo przyjemne, chyba nawet lepsze od tego z NXT.

Kalisto przeszedł dalej, decyzja przemyślana. To były mistrz US, ale też mistrz Cruiserweight i może on daleko zajść. Dorado zaskoczył, bo w końcu mógł się wykazać i razem z partnerem stoczyli wspaniałą potyczkę z dobrym tempem.

Za tydzień przechodzi Tozawa, bo Andrews jest tam tylko dla porażki. Może to jednak być dobry pojedynek. No i Nese vs Gulak - tu mnie trochę boli, bo chciałem, żeby obaj zaszli daleko, a tutaj jeden będzie musiał się pożegnać z turniejem. Raczej wyjdzie Drew, bo ludzie go kupują i szkoda byłoby zmarnować ten potencjał. Tony zostanie najwidoczniej wiecznym jobberem dla rywali, a szkoda, bo typ walczy naprawdę dobrze.

Rozwojówka

Ja akurat zdecydowanie wolę Nese'a niż Gulaka i to jemu kibicuję. Gulak jest strasznie nudny jak na dywizję Cruiserweight. Swoją drogą to znamy już 12 zawodników turnieju, kto pozostał? Jeśli faktycznie przeniosą Gargano i Ciampę to pewnie ich rywalami będą Gallagher i Mustafa.

Star
Awatar użytkownika

Dość duża wiadomość dla fanów tej dywizji, jeśli w ogóle są tacy. Vince McMahon który kierował tym programem po krytyce która na niego spłynęła całkowicie zrzekł się tego na rzecz Tryplaka który od pewnego czasu całkowicie sam sprawuje władzę nad tym programem, tak jak nad NXT i CWC. Dlatego właśnie ostatnie epizody trzymały poziom i to też On odpowiada za powstanie tego turnieju.
Druga sprawa - ponoć porażka Hideo nie jest przypadkowa bo zawodnik ma w najbliższym czasie opuścić WWE co mnie cieszy.

Obrazek

-

Progres roku 2017

Star
Awatar użytkownika

Taaaaa, Itami zdementował pogłoski o jego odejściu z WWE.

Zawsze mogą z NXT wrzucić jakiegoś Rusha czy innego ziomeczka z UK. Dowiemy się za tydzień jak to będzie dalej wyglądać, bo oczywiście Gargano z Ciampą też mogą się zjawić w 205 Live. Z drugiej strony szkoda mi trochę Mustafy, bo wiadomo, że w przypadku ściągnięcia ziomków z DIY, on będzie musiał się podłożyć.

Superstar
Awatar użytkownika

Ponoć Triple H przejął kontrolę i wygląda to na razie spoko, jak to ma iść w stronę NXT to Ja jestem za :D

Kalisto vs. Lince Dorado - *** i 3/4 *
Zgodzę się z tym co napisał Dissmaster, Dorado miał najlepszy występ od czasów CWC, duże zdziwienie, bo szedł z Kalisto łeb w łeb, choć wiadomo kto miał wygrać to oglądało się to naprawdę dobrze.

Roderick Strong vs. Hideo Itami - *** i 3/4 *
Tu bardziej poszli w stronę techniki i wyszło to bardzo dobrze, tempo nie było genialne, ale też nie zamulali, końcówka wyszła bardzo spoko, gdy już weszli na max obroty i Mnie mocno ciszy zwycięzca, bo wygranie takiego turnieju to byłby mega start dla Rodiego, a w Itamim niezbyt widzę przyszłość.

A za tydzień kolejne dobre starcia się szykują, no brawo ładnie to wykminili :D

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Można zrobić dobre show z niczego? Jak widać można, wystarczy chcieć. W tym tygodniu dostaliśmy dwie walki na wysokim poziomie, które spokojnie nadawałyby się na PPV. Zawodnicy jak widać otrzymali sporo swobody i od razu program się świetnie ogląda. Szkoda, że publiczność jest martwa, to trochę psuje odbiór, przydałoby się, aby na WrestleManii cruiserzy wykręcili przynajmniej 15-minutowy pojedynek, który porwałby publiczność. Szanse na to są nikłe, ale z drugiej strony jeśli Tryplak rzeczywiście przejął 205 Live, to wątpię, żeby pozwolił na pogrzebanie swojego produktu, pewnie powalczy żeby finał turnieju nie odbywał się w Kickoffie, tylko był odpowiednio zabookowany. Czekam na kolejną galę od fioletowych, na razie wygląda to obiecująco.

Mid carder
Awatar użytkownika

No szkoda, że dopiero teraz tutaj piszę, ale powiem tyle, że wcześniejsze pojedynki turniejowe były między ***1/2* - ***3/4* :v No to tyle, a teraz czas na najnowsze 205 Live.

Przed walkami warto zaznaczyć, że danie Murphy'ego jest fajną decyzją (ponoć zastąpił Lio Rusha) i mam nadzieję, że wykorzysta daną mu szansę.

Mark Andrews vs. Akira Tozawa - ***1/2*
Najlepsza walka Tozawy, przebiło z łatwością te pojedynki z Nevillem. Zaskakujące zwycięstwo Mandrewsa, ale nie odbieram tego źle, bo dywizja UK potrzebuje chociaż jednego takiego człowieka. Bate niestety przegrał, ale Andrews idzie dalej.

Drew Gulak vs. Tony Nese - ***3/4*
Walka dwóch kolegów wyglądała tak, że nie była to za bardzo walka kolegów. Świetna metamorfoza Gulaka, który w końcu wypadł gdziekolwiek tak, jak powinien. Brutalnie pod koniec, ale chociaż Nese nie odpada po jakimś brudnym zagraniu i roll-upie. Drew obok Perkinsa wygląda na tyle dobrze, że półfinały to minimum.

Kolejny udany epizod fioletowych (3/5), a Spud zalicza kolejny udany występ jako GM. Mało czasu dostaje, ale jest charakterystyczny w tym co robi/mówi. Za tydzień poziom walk czekają nas takie cuda...

Jack Gallagher vs. Mustafa Ali - No tutaj akurat może wyjść solidny pojedynek, ale zależy od postaci Jacka, bo ten zasysa po heel turnie (dalej nie wiem czemu go przeszedł wtedy).

Buddy Murphy vs. Ariya Daivari - Wielka niewiadoma dla mnie, więc czekam na ten pojedynek. Ariya jest strasznie nisko w hierarchii, a Buddy po utracie pasów Tag Teamowych (2015 rok!) w sumie przepadł, więc za tydzień jeśli obaj pokażą się słabo, to w ich karierach nie ruszy nic.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Na wstępie - postać GMa jest genialna. kocham typa.

Mark Andrews vs. Akira Tozawa - ***1/4*
No to kolejna niespodzianka. W sumie wiem, kto na tym forum cieszyłby się z tego, że japończyk przegrał bo jest japończykiem, ale ugryzę się w j3zyk. Dobrze wyglądali panowie w ringu, w kolejnej fazie mamy reprezentanta dywizji UK co jest pocieszające - jednak ktoś o nich jeszcze pamięta.

Drew Gulak vs. Tony Nese - ***3/4*
Takiego Gulaka to aż chce się oglądać. Mam nadzieję, że zajdzie w tym turnieju wysoko, zasłużył na to:
a) dobrze odgrywając swoją postać
b) tym świetnym występem ringowym
c) w ramach rekompensaty za storyline'owy romans z Nią Jax

A dla Tony'ego niestety nie widzę już tu przyszłości, mam wrażenie że został skreślony i pogrzebany przez dablju. Ale ktoś taki do podkładania też jest potrzebny, a Dorado nie może być w tym jobberlandzie sam.

Kolejny raz udane 205, zaczyna mnie ta dywizja naprawdę interesować i intrygować.

Za tydzień też ciekawie się zapowiada:

Jack Gallagher vs. Mustafa Ali - Czekam na tej pojedynek jak pojebion, głównie dlatego że Ali jest moim cichym faworytem przynajmniej na półfinał. Darzę gościa sympatią, nie mam pojęcia dlaczego, ale podoba mi się w ringu i liczę na to, że pokaże się tu z dobrej strony.

Buddy Murphy vs. Ariya Daivari - Wow, to Murphy jeszcze żyje? Walka będzie niewiadomą. Nie jestem w stanie przewidzieć, czy pójdą raczej w kierunku "ej ale no przecież dwóch typów z arabskimi gimmickami nie może wygrać lel" czy raczej w "łoooooo panie, zrobimy w następnej rundzie derby arabii". Stawiałbym mimo wszystko na Murphy'ego.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Mark Andrews vs. Akira Tozawa - WWE Cruiserweight Championship Tournament First Round
Oj lubię takie starcia mocno. Trochę latania, trochę stiffu, zaskakujący rezultat. No oglądało się to starcie z najwyższą przyjemnością od początku do końca. Fajnie że Mark wygrał, jestem fanem typa od jeszcze jego czasu w IW. Tozawa raczej nigdy się nie wybije, więc raczej i tak by przegrał w 2 lub 3 rundzie. (12:26) (*** ¾)

Drew Gulak vs. Tony Nese - WWE Cruiserweight Championship Tournament First Round
No było też solidnie, ale nie podeszło mi to jednak. Pierwsza połowa to dość nudny grappling który co prawda sprawdził się w ich walce podczas CWC, ale tam walczyli 7 minut, a tu mamy 16. Pod koniec już lepiej. W końcówce Gulak zabił Tony'ego. Fanem żadnego z nich nie jestem, ale Drew ma większy potencjał. (16:08) (*** ¼)

Obrazek

-

Progres roku 2017

Ostatnio zmieniony czw lut 15, 2018 4:17 pm przez Dissmaster, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Mark Andrews vs. Akira Tozawa - *** i 1/2 *
Zapowiadało się to bardzo dobrze i w sumie to takie było, Tozawa pokazał wiele dobrego, Mark też zaprezentował się z dobrej strony, wszystko toczyło się dobrze, aż do zakończenia, jak dla Mnie trochę zbyt z dupy, Ja rozumiem że nie chcieli czysto podkładać Tozawy, ale nie wyglądało to najlepiej.

Drew Gulak vs. Tony Nese - ****

No i w końcu widzieliśmy tego Gulaka którego chciałem oglądać od początku, nawet lepszego niż w CWC, trochę skojarzył Mi się Jego pobyt w Evolve, gdzie takie walki były standardem, Nese też tu się fajne zaprezentował, ale w sumie był tylko tłem. Takiemu Gulakowi to bym nawet pas dał, serio :D

Kolejny świetny odcinek, czekam na następny, choć już tak super się nie zapowiada.

User Roku 2017

Rozwojówka

Tozawa vs Andrews - ** i 1/2* - szczerze mówiąc to się zawiodłem, zdarzało im się kilka razy nie za bardzo zgrać, nie czułem jakoś chemii między nimi, potem się trochę rozkręcili, choć spektakularnie nie było. Dalej wkurza mnie krakanie Tozawy. Zaskakujący wynik, ale cieszy mnie, bardziej lubię Marka, bo to świetny zawodnik i mam nadzieję, że w kolejnej rundzie poszaleje.

Gulak vs Nese - ** i 1/2* - czytam pozostałe komentarze i się zastanawiam czy oglądałem ten sam pojedynek. Nie wiem co ludzie widzą w Gulaku, ale dla mnie jest najsłabszym punktem dywizji Cruiserweight. To jest zdecydowanie anty-Cruiser. Nese pokazał się z bardzo dobrej strony, poprowadził i uatrakcyjnił walkę. Gulak wykonał dwie fajne akcje i tyle go było, przez resztę czasu zamulał. Szkoda, że wygrał, liczę, że w kolejnej rundzie ktoś go solidnie poskłada. On się w ogóle do tej dywizji nie nadaje, mogliby go przenieść do regularnego rosteru, gdzie byłby jobberem, bo nigdzie indziej dla niego miejsca nie widzę.

Najsłabszy odcinek z tych turniejowych do tej pory. Za tydzień wielka niewiadoma, dobry pomysł, że ruszą tu Murphy'ego, ale z niego w NXT był taki Cruiser jak z papieża baletnica, dobrze chociaż że pokazali promo, że ćwiczył, zrzucił wagę, że mieści się w limicie. Pytanie jak się przełoży na umiejętności ringowe, bo w NXT był przeciętniakiem jednak. O poziom walki Gallaghera z Mustafą jestem spokojny.
Spoiler:

Mid carder
Awatar użytkownika

Przed nami ostatnie zmagania w pierwszej rundzie! Pytanie najważniejsze jednak jest takie, czy poziom walk zostanie kontynuowany :p

Buddy Murphy vs. Ariya Daivari - ***1/4*
Chyba najsłabsze starcie tego turnieju, mimo że Buddy pokazał się bardzo dobrze, to nie ujrzeliśmy tutaj niczego szczególnego. Skupię uwagę tylko na Australijczyku, bo o Daivarim nie warto się za bardzo wypisywać.
Bardzo ładny strój sobie dobrał, a i move-set ciekawy, a zwłaszcza Diving Knee Drop, bo to rzadko używany ruch, więc fajnie go widzieć gdzieś poza grami WWE. Buddy oczywiście musiał przejść dalej, bo Ariya to urodzony jobber.

Gran Metalik & Lince Dorado vs. ktoś & ktoś #2
Tamte ludziki nawet coś tam pokazały, ale nawet się nie skupiałem nad tym, bo po co.

Mustafa Ali vs. Jack Gallagher - ***1/4*
Poziom mimo wszystko podobny do openera ze względu na to, jak bardzo się tutaj dłużyło całe obijanie ręki Mustafy, które było po to, by ten i tak wygrał, a ręka w niczym mu nie przeszkodziła. Nie jest złe osłabianie przeciwnika, ale jeśli jest ono po to, by i tak chuja ugrać, to jednak... Mogli to skrócić i byłoby o wiele lepiej.
Tyle z narzekania, bo sama wygrana Aliego jest czymś cudownym.

Za tydzień Kalisto spotka się z Roderick Strongiem, więc pozostaje tylko czekać :D To nie wszystko, bo jeszcze TJP vs. Alexander. Za dwa tygodnie Gulak vs. Mandrews oraz Ali vs. Murphy. Jest na co czekać!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna