Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 25, 2017 2:58 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Kurde, jakby nie to że obecnie możliwość zabiera mi nauka i sprawy prywatne to z ogromną chęcią bym się wybrał na choćby Billy'ego. Pamiętam jak kiedyś usłyszałem "Devil on my Shoulder" to od razu ich pokochałem :D Skillet też świetni, Hero i Monstera zna chyba każdy szanujący się fan tego rodzaju muzyki, ich inne hity z resztą też. No cóż, trochę zazdrość jest bo takie koncerty uwielbiam, a dawno nie miałem okazji na żadnym być. Ale w 2017 na pewno się na coś wybiorę, nie ma bata, tym bardziej patrząc na takie osobowości jakie do naszego kraju zawitają. Green Day nawet jakby na drugim końcu Polski był to pojadę zobaczyć na żywo, nie ma bata :D

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

24.09.17 - Rainmaker nazywa się teraz Jacob Spinner [Jacob Spinner]

Superstar
Awatar użytkownika

Green Day jest w Krakowie i dla mnie jest to drugi koniec polski xD Tyle, że w styczniu za dużo wydatków mam, chce urodzinki sobie wyprawić, gajerek nowy na studniówkę mojej Kachy i tak kurde sporo by wyszło, ale nie powiem, na Fioo Fighters do Krakowa w listopadzie twardo zapierdalałem i miałem orgazm co kawałek :D Trochę szkoda, że wszystko na wakacje upchane tak, raczej poza Robbie`m Williamsem chyba nie planuje nic większego do października, bo w planach wyjazd do Włoch, ale np. gdyby Kasabian albo Tame Impala wpadli to chyba bym jebał wszystko i jechał xD

Former Admin/Former Mod/Śmieszek/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Green Day jest w Krakowie i dla mnie jest to drugi koniec polski xD

A dla mnie właśnie blisko, więc JEDZIEM TAM

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Marzenia legły z gruzach. Robbie Williams odwołal koncert w polsce, nie wiem o chuj chodzi, logistyczne pierdolenie. Zawiedziony jestem strasznie, bogatszy o 5 stówek za dwa bilety ale zawiedziony.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Miał być Green Day - nic z tego, wszystko odwołane bo ledwo w tym momencie mogę zejść i wejść po schodach (takie uroki grania w piłkę, a że jestem Abou Diaby v 2.0 to wczoraj na piłce po wślizgu typa nie ruszam nogą, a doktor odradza jakiekolwiek dłuższe wyjścia na 2 tygodnie, a to nie pierwszy taki przypadek XD). No cóż, ale za to 11 Lutego do Rzeszowa wbija Kękę i już z dziewczyną mamy bilety! Nigdy na koncercie Piotrka nie byłem ale że nadarza się okazja a go po prostu uwielbiam to nie można nie skorzystać. Będzie się działo! :D

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

20 czerwca na Torwarze wystąpi Evanescence - będzie to ich pierwsza wizyta w naszym kraju. Skomponowali wiele przebojów, m.in. słynne "Bring Me To Life". Początkowo nie jarałem się tym ogłoszeniem, dzisiaj jednak zapętliłem sobie ich playlistę, przypomniałem sobie mnóstwo fantastycznych utworów i chyba za kilka dni skuszę się i kupię bilet :)

Superstar
Awatar użytkownika

Plany mi się na wakacje nieco zmieniły, kobitka do Hiszpy na kursy wyjeżdza, a ja muszę sobie zaplanować jakoś wakacje. No i szybko wpadłem na to, że po prostu wybieram się na Openera. Tylko będę pewny, że ona wyjeżdża to kupuje karnet i bajlando!

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Taco Hemingway, Royal Blood na openerze. Na ich koncertach już byłem, ale bardzo mnie to cieszy, szczególnie RB, które może wjechać z nowym materiałem. No i wisienka: George Ezra! Uwielbiam! Give me Opener motherfuckers!!

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
Miał być Green Day - nic z tego, wszystko odwołane bo ledwo w tym momencie mogę zejść i wejść po schodach (takie uroki grania w piłkę, a że jestem Abou Diaby v 2.0 to wczoraj na piłce po wślizgu typa nie ruszam nogą, a doktor odradza jakiekolwiek dłuższe wyjścia na 2 tygodnie, a to nie pierwszy taki przypadek XD). No cóż, ale za to 11 Lutego do Rzeszowa wbija Kękę i już z dziewczyną mamy bilety! Nigdy na koncercie Piotrka nie byłem ale że nadarza się okazja a go po prostu uwielbiam to nie można nie skorzystać. Będzie się działo! :D

Kozacki koncert! To już chyba 4-5 raz kiedy Piotrek zawitał do Rzeszowa ale ja jakoś zawsze nie mogłem przyjechać. Tym razem wszystko załatwione z dużym wyprzedzeniem. Klub Vinyl to takie trochę byle co, tyle fajnych klubów a oni musieli znowu tu XD Była jeszcze 2 strona ekranu i ktoś tam jeszcze ale akurat wtedy sobie wyszedłem, no ale o 22 był KęKę i było mega. Świetna publika, super atmosfera i naprawdę było świetnie.

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Ogólnie jeżeli ktoś lubi muzykę bardziej z pogranicza metalcore, to w tym roku na pewno znajdzie coś dla siebie :
Northalne + While She Sleeps
Architects <3
The Devils Wears Prada
In Hearts Wake
Being As An Ocean czy Asking Alexandria

Superstar
Awatar użytkownika

Jakiś czas temu ogłoszono, że na Czad Festiwal zagra Billy Talent. Chętnie wybrałbym się na ich koncert, pomimo że widziałem ich 3 miesiące temu w Progresji. Tego samego dnia co oni grają m.in. Anti-Flag, Hunter czy Acid Drinkers, odstrasza mnie jednak lokalizacja - Straszęcin (Podkarpackie). Mimo wszystko jakby ktoś miał blisko, to polecam, chłopaki z Billy Talent są na żywo fenomenalni.

Na Capitol of Rock we Wrocławiu zagra z kolei The Prodigy. Widziałem ich 5 lat temu, ale byłem wówczas dzieciakiem na trybunach. Raczej tegoroczne show sobie odpuszczę, płacenie dwóch stów za płytę + dojazd 700 km w obie strony dla samego Prodigy to według mnie zbyt wiele, co innego jakby dorzucili The Offspring do line-upu (będą w sierpniu w Europie, poluję na ich koncert).

Do tego kilka dni temu zapowiedziano, że w Krakowie zagra Metallica. NA HALI. Bilety pewnie wyprzedadzą się błyskawicznie, chociaż impreza odbędzie się w kwietniu 2018 roku. A mogliby na luzie wypełnić Narodowy... :P Tak czy siak akurat Metallica mnie nie interesuje.

Superstar
Awatar użytkownika

Sorry za post pod postem, ale:

- Three Days Grace na dwóch koncertach w Polsce! 8 lipca Warszawa, 9 lipca Gdańsk! TDG są fenomenalni na żywo i na 100% po raz kolejny pójdę ich zobaczyć.

- na snapie i instagramie Capital of Rock przez weekend pojawiały się zapowiedzi kolejnego bandu, który dołączy do Prodigy i wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy w Polsce zagra Breaking Benjamin! :D Jeżeli te informacje się potwierdzą, to chyba się skuszę na ten festiwal.

- nie daję tu raczej wspomnień z koncertów, ale piątkowa rzeźnia na Torwarze zmusza mnie, bym napisał: Korn po prostu zmiażdżył, było GENIALNIE.

EDIT: Oficjalnie: Breaking Benjamin na Capital of Rock! :)

Superstar
Awatar użytkownika

Przepraszam za trzeci post z rzędu, ale... PAPA ROACH W POLSCE! :mrgreen:

Zespół wystąpi 19 września w warszawskiej Progresji. Jestem bardzo podekscytowany tą informacją :D Do tej pory byłem na ich koncercie tylko raz, na OWF 2015, panowie zaprezentowali się fenomenalnie, z pewnością dadzą również czadu za 4 miesiące w klubie.

Poza tym na Czad Festiwal zagra The Offspring. Już tu pisałem, że jest to zespół, który bardzo chciałbym zobaczyć na żywo, niestety ten koncert ominę. Jechanie aż do Straszęcina dla dwóch kapel (jeszcze Billy Talent, który gra innego dnia niż Offspring) to dla mnie zbyt wiele. Na The Prodigy do Wrocławia też się ostatecznie nie wybieram ^^

Ostatnio Linkin Park zaczął trasę i znamy setlistę, która na 99% pojawi się w Krakowie. W stosunku do poprzednich koncertów w Warszawie i we Wrocławiu jest bardzo, ale to bardzo przeciętnie. Poza nową, genialną wersją Leave Out All The Rest i kilkoma starymi, koncertowymi wyjadaczami, dominuje nowa płyta i hity, za którymi niekoniecznie przepadam - wypadły natomiast takie genialne kawałki jak Given Up czy Points Of Authority... Zaczynam się zastanawiać nad sprzedaniem biletu :/

A Wy jak, wybieracie się niedługo na jakieś koncerty? :D

Star
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o mnie to planowałem jechać na Openera ale tym razem nic z tego. Chętnie posłuchałbym na żywo Quebo, ale z tego co widzę nic w pobliżu mnie nie ma, tylko jakieś Legnice, Szczeciny i Gdański, więc panu Jakubowi podziękujemy w tym roku. Wychodzi na to że pewnie wybiorę się z kumplem na Kraków Live Festival w połowie Lipca. Póki co zapowiedzieli z tego co widziałem Wiza Khalifę, Ellie Goulding i Lana Del Rey, a także zespół rockowy ALT-J. Tych ostatnich nie znam ale ponoć bardzo fajni, a co do reszty to Wiza lubię, pozostała dwójka wiadomo nie moja bajka, ale skoro i tak będę w tym czasie w Krakowie i bilety będę miał po zniżce bo hehe, znajomości, to czego nie skorzystać :P

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Jeśli sam chcesz iść na koncert Queby to zapewniam, że dobrze byś się bawił. Ostatnio był na wrocławskich juwenaliach i zawitałem na jego koncerciwo. Co do samego Quebonafide to sprawdzam jego kawałki, kilka ma naprawde spoko, ale zupełnie nim sie nie jaram. Pewnie gdyby nie ziomki, to bym na niego nie poszedł. No ale poszedłem z kumplami i szczerze przyznam, że bawiłem się przednio. Swoją całą scenicznością daje odczuć, że żyje każdym koncertem, ja to kupiłem ale nie w takim stopniu jak wszyscy jego sajko co byli wokół mnie :v (jak na niego patrzyli to myślałem, że zaraz zaczną sie tasować do niego). Aczkolwiek ja tej jego całej sceniczności do końca nie kupuje, moim zdaniem jest to troche sztuczne. Zagrał pare numerów, tych najbardziej znanych, wiec nawet ja moglem sobie podrzec ryja :D Swoją robote oczywiscie odjebał Krzy Krzystof, on dodał 23% jakości temu koncertowi xD. Po nim było widać, że jest w chuj naturalny, rzucał śmiesznymi tekstami i super sie wywiązywał ze swojej roli hypemana. Widać, że nie ma nic przeciwko temu, że jest w cieniu swojego ziomeczka.

Czy po tym koncercie wybrałbym się sam na następny? Tego nie wiem, ale jeśli ziomki by mnie spytały czy ide z nimi na Quebonafide, to tym razem bym poszedł bez żadnego namawiania :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna