Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 4:40 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Adi Nowak! Well, słucham od początku gdy go odkryto i z wielką niecierpliwością czekam na krążek. Epka zajebista, ten styl wciska mnie w fotel. Mega kozak. Cóż, coraz więcej kart odkrywa. No czekam i jaram się w chuj.

Merci Arsene

Star
Awatar użytkownika

Obrazek
Sarius - czaseM EP

Świetna EPka moim zdaniem, Mariusz jest zdecydowanie na fali po wydaniu swojego ostatniego albumu - I żyli krótko i szczęśliwie. Jest świetnym raperem i katuje go ostatnio non stop, jest wszechstronny - potrafi moim zdaniem trzasnąć bengera i nagrać też kozacki kawałek refleksyjny. Z tej epki najbardziej siadają mi tracki tip top (chyba bonusowy, bo jest na tidalu a na yt już nie), Czasem no i oczywiście Dziedzic Korony - cudo. Czekam na jego kolejną płytę.

Superstar
Awatar użytkownika

Quebonafide "Egzotyka"

Pierwszy album tego rapera, którym zainteresowałem się po koncercie podczas H&M Dworzec i mam tu duży problem, ponieważ jest tu dużo utworów które świetnie Mi się słucha jak quebahombre czy Bollywood, a nawet Madagaskar który na koncercie był po prostu kapitalny, ale i jest część utworów które w ogóle do Mnie nie przemawiają jak Bumerang. Na szczęście tego dobrego jest więcej niż złego, także pierwszy kontakt z Quebo jak najbardziej na plus XD

Tede "Skrrrt"

Pamiętam czasy jak za dzieciak jeździłem do kuzynostwa, a tam Bezele XD Także trochę sentymentalnie wziąłem się za tą płytę, szczególnie że"Kurt_rolson" był nawet spoko potem Vanillahajs który było naprawdę bardzo dobre, niestety potem zaczął się upadek którego ta płyta jest dowodem, naprawdę niektórych kawałków słuchałem z bólem, przy takim "#CTZK" nie wytrzymałem, naprawdę nie polecam.

Taco Hemingway "Szprycer"

Szczerze mówiąc (hehe) spodziewałem się czego innego i można się czepić że zero historii (łączącej album w całość), że auto-tune, że mało nawiązań do innych płyt (Choć trochę się znalazło :) ), ale płyty słuch się po prostu świetnie. "Dele" z najlepszym bitem od geniusza Runaka i z genialnym refrenem, "Głupi Byt" z niesamowitym tekstem, do bólu prawdziwym, "Tlen" który po prosostu wchodzi niesamowicie, "Karimata", czyli nowe "A mówiłem ci" no i "Nostaliga" ze świetnym klipem. Jakbym miał porównywać to coś pomiędzy umową, a Woskiem. Teraz tylko pozostaje czekać na jesienną trasę koncertową, a potem duża płyta pokroju Marmuru #wierzę.

I tak jakby to było dzieło jakiegoś innego autora, to pewnie bym przesłuchał raz ocenił na przeciętne i nigdy do tego nie wracał, ale że to Taco i jak sam to kiedyś powiedział trzeba zapętlać to z każdym przesłuchaniem można się doszukać nowych nawiązań do starych płyt, nowych przenośni i fajnych smaczków i właśnie za to tak uwielbiam twórczość Taco :)

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Nowy Kiki! Już tu widac nieco zmienione podejście do materiału, jednak sam Piter mówił, że "To Tu" bedzie nowe. I wiecie co? Ja kupuje w 100%. Litycznie dla mnie rozjebane, bit przyjemny, ciekawy na pewno.

Merci Arsene

Star
Awatar użytkownika

Obrazek

Nie będę się rozwodził i napiszę tylko parę słów. Ogólnie album mi się naprawdę podoba, ale nie porównuję z pierwszym Culture, bo uważam, ten album był lepszy. Świetne jest to, że TakeOff mógł się tutaj trochę pokazać, bo raczej wydawało mi się, że stoi z tyłu, ale okazuje się, że flow ma naprawdę ok. Quavo jak zwykle sztosik, ale nie kojarzę jego słabego występu. Offset natomiast miał kilka dobrych momentów i też czuję, że mógł się pokazać - szczególnie wybitny jest kawałek "Stir Fry", w którym ten gość czuje rytm. 24 utwory to naprawdę sporo - widać to, bo znajdzie się kilka utworów, które są po prostu takie sobie. Najlepsze kawałki? Na pewno "Stir Fry", "Motorsport" z kolejnym popisem Cardi B czy Nicki Minaj. "BBO" też ok, "White Sand" wpada w ucho, "CC" z Gucci Mane też na plus, bo ogólnie lubię Mane i bardzo pasuje mi jego styl w połączeniu z Migosami. Trochę liczyłem na to, że gościnnie wrzucą tutaj Kanye'go i zamiast tego mam Drake'a, którego nigdy nie kupowałem. Tutaj też nie czuję jego mocy. Post Malone chyba dalej za bardzo próbuje być sobą i połączenie z nim nie przypadło mi do gustu. Ogólnie byłoby z tego takie 6,5/10, ale ciężko oceniać tak długi album. Ja tam się cieszę - mam dzięki temu od groma dobrej muzyki, która nie raz śmigała w domu. Pozdrawiam.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Stochu pisze:

Nowy Kiki! Już tu widac nieco zmienione podejście do materiału, jednak sam Piter mówił, że "To Tu" bedzie nowe. I wiecie co? Ja kupuje w 100%. Litycznie dla mnie rozjebane, bit przyjemny, ciekawy na pewno.

Generalnie Kęki chyba wczoraj zrzucił ogromną petardę, ogłaszając pierwszego gościa na album "To tu", którym będzie... Andrzej Grabowski.

I przyznam się tu do swojej ignorancji, bo nie byłem kompletnie świadom tego, że pan Andrzej nagrał dwie płyty które wcale nie są tak fatalne jak mogłoby się wydawać. Są całkiem przyjemne, a jeden-dwa utwory aż trafił na moją playlistę.

Jestem niesamowicie ciekaw, co w tego wyjdzie i nie ukrywam że czekam na ten album z neicierpliwością

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Jak ktos mi napisal ze Grabowski na plycie Keke to pomyslalem ze chodzi o Que bo tak ma na nazwisko wow spoko super, a tu jednak nie ten XD No coż, generalnie bardzo mnei cieszy ze Piotrek ogarnął życie i że sam sie chwali tym jaki jest z siebie zadowolony ze zalozyl rodzine itp, elegancko, teraz niech jeszcze tylko ta nowa płyta będzie na poziomie Nowe Rzeczy & Trzecie Rzeczy i będzie pięknie.

Płyta roku jednak już odjechała w styczniu, Bonson rozpierdolił ostatnim albumem bardziej niż w zeszłym roku z AF, bardziej niż Sławy z Dandys Flow, barrdziej niż Bedogie swego czasu z Radiem Gruz, bardziej niż <wpisz swoją ulubioną płytę>. Coś pięknego, tyle powiem, jedna z najlepszych rzezy jakie w zyciu slyszalem.

Legenda
Awatar użytkownika

JAK TEN TYP LECI TO KURWA NIE MAM PYTAŃ. Trzy kawałeczki nagle w sieci. Mamy luty, a tu już nowy Keke wchodzi na salony, teraz Mes. Dorzucił sie tez mój faworyt Biszu. No jestem zajebiście zadowolony. Btw. teledyski do 1/2 i 2/3 są zajebiste.

Merci Arsene

Superstar
Awatar użytkownika

Ostatnio wszedł też nowy O.S.T.R. w stylu który bardzo kupuje, nieco melancholijnie, bity niezłe choć jakieś magii nie czuję, ale tekstowo wypada to bardzo dobrze, tak samo jako ogół. Czekam jak dalej to będzie wyglądać, bo Życia po śmierci zapowiada się bardzo dobrze :D

Swoją drogą myślałem o koncercie, a tu dojebał tego samego dnia co Adi.... oj asfalt ma kłopoty z logistyką chyba XD

W ogóle przydałoby się przesłuchać Keke, Messa, do tego zacząłem zgłębiać Rasmentalism, no trzeba przyznać mocny początek roku mamy.

User Roku 2017

Legenda
Awatar użytkownika

Co do Adama. All My Life wyłączyłem od razu po kilku sekundach rapu. Jednak to jest efekt który czasem mam, czyli, że kawałek wchodzi dopiero po jakimś czasie i tak było z tym. Teraz go słucham i wchodzi. Co do Alcatraz to OSTR wykonał zajebistą robotę, bo kawałek dla mnie zajebisty :D O teledysku nie wspomne :D

BTW. Czy tylko ja czekam na jakiś większy powrót Pezeta? Bo czuje, że jakby wrócił w tym roku z płyta, to by rozjebał.

Merci Arsene

Mid carder
Awatar użytkownika

Nowy PRO8L3M wjechał. Zanim się obejrzałem #1 na czasie więc props dla YT i jego algorytmów. Pierwszy singiel z Ground Zero EP, które w połowie marca. Katuje jak Brighton Arsenal. Wychodzi na to, że Wenger na jakiś he he Problem huehuehueghgrhehe
Grunt że Oskar nie ma

Obrazek

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

brakowalo ich

ale to bedzie kurwa plyta

Legenda
Awatar użytkownika

O nowym Pro8l3mie sie wypowiem jak mi kawałek wejdzie. Na razie Mes mi wszedł jak pojebany i w tramwaju lecą zaptlone 3 kawałki z nowej płyty.

W ogóle wkurwiony jestem, uwielbiam Bisza, a nie mam jeszcze tej energii, żeby katowac jego EPke...chyba musze w końcu ją ruszyc. Bo "Ukryte w śniegu" mega!

Merci Arsene

Legenda
Awatar użytkownika

Wiec Mes wypuszcza kolejne kawalki, polecam sie zapoznac. Co ciekawe w drodze (podobno już nagrana) płyta Taco i Quebo. Kurwa, jak mnie ciekawi to kolabo. Bo tak na chłodno mam odczucie, że Quebo rozpierdoli, bo dla mnie to świetny raper, który potrafi na majku rozjebac, a Taco to Taco, fajne teksty, jednak mniej wiecej rotacji głosem tam sie nie doszukamy, jednak mam nadzieje, że ich wspólny projekt rozpierdoli. Już czuje i tak, że jestem fanem.

A no i w miedzyczasie Keke wypuścił AWDGB w feacie z synem Jasiem :D Czekam na kolabo z Grabowskim, teledysk nakrecony wiec czekam na premiere. A no i 3 feaciarzem na jego płycie Sarsa, co mnie ciekawi mocno.

Merci Arsene

Superstar
Awatar użytkownika

No i wyszło to połączenie i powiem że pierwszy utwór na typowym dla Mnie schemacie u Taco:
1 przesłuchanie - meh
2-3 przesłuchanie - w sumie ok
4-5 przesłuchanie - to jest dobre
6+ jaranko

Nie no kawałek bardzo dobre, połączenie jak na razie na plus, czekam na więcej i zastanawiam się nad pre orderem płyty która już w kwietniu.

Ostatnio też zacząłem interesować się sławami i powiem że nowe utwory wchodzą bardzo dobrze, szczególnie "Jestem" z wersem o docięciu na Sopot to złoto. Jak czas będzie to przesłucham starsze kawałki, ale jak na razie brzmi obiecująco.

A i jakby ktoś patrzył na Fryderyki to takie coś:
Grubson "Gatunek L"
Guova "Headliner"
Miuosh "POP."
O.S.T.R. "MTV Unplugged: Autentycznie"
Taco Hemingway "Szprycer"

Dla Mnie mocne wtf, O.S.T.R. raczej nie wygra drugi rok z rzędu, więc stawiałbym na Taco, choć otwarcie przyznam że jeżeli nie wygrał za marmur to za szprycer Mu się też nie należy, no ale.

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna