Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lut 21, 2018 9:38 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

A propo rapsów. Październik należy do tego zawodnika

Sariusa słucham od czasu " I żyli krótko i szczęśliwie", a , że był tam świetny to pozostaje w moim kręgu zainteresowań.
Wróżę wielką przyszłość, bo zjada obecnie 99 procent rap gry.
Tutaj drugi kawałek, z innym autentykiem - Rogalem DDL. Typ jest.... dziwny, ale może to metoda na sukces. Intrygujące połączenie. I to i tamto na górze jest amazing.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ale przecież pierwsze zdanie nie odnosi się do Belmondo, ani do Młodego G, ani do Tytusa S., więc ocb?

Nie no tak serio, to Sarius kozak miesiąc faktycznie, ten kawalek z Rogalem od razu mi siadł, fajny klimat, superowo że Sarius jest teraz w Borcrew, jakiś feacik z Paluchem by siadł.

Dla mnie też zajebisty miesiąc dla Szpaka, ogólnie muszę przyznać że dopiero niedawno poznałem jego twórczość i widać mocny influence niemieckich sebixów u niego i to dobra sprawa, lubię ten styl, Bajka jeden z 20 najlepszych kawałków z polskiego hh w tym roku. A w tym miesiącu świetne featy u Palucha i Jana Rapowanie, nasrał do ryja temu całemu Multiemu, piękna sprawa.

Aha, no i był też Chada, który uwaga bardzo was zdziwię, zaśpiewał o więzieniu i nie da się tego kurwa słuchać, w innych newsach water is wet, pozdrawiam, miłego dnia

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Nowy kawałek Bonsona mistrzostwo, trochę inne klimaty niż z początku roku i połączenia AF, ale też sztos, płytka znów rozjebie, wierzę.

No i Belmondziak który nagrywa po prostu w swojej własnej czasoprzestrzenii, wasi ulubieni raperzy typu Chada czy Bedoes dalej rymują tego do kolego, a Młody G lirycznie w 3017 roku, słuchają mnie byki, słuchają mnie byczki oraz byczys.

E: aha, miałem wrzucać nowy kawałek belmondziaka a tu wyskakuje że niedostępny, zaczynamy te same jazdy z czasów Telefony czy Gnocchi gdzie co tydzień było reuplodowane wszystko na nowo?

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

WILK CHODNIKOWY WRÓCIŁ!!!

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
#WengerOut

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Mam w domu trochę płyt, dlatego wzorując się na postach chłopaków z działu o filmach, postanowiłem, że coś o nich napiszę.

Linkin Park - One More Light Live (2017)

Obrazek

Koncertówka wydana niecałe 2 tygodnie temu, aby upamiętnić Chestera Benningtona, który odszedł od nas w lipcu... Mimo że jest to tylko CD (na DVD zabrakło kadrów, nikt nie planował wydania czegoś takiego), album wywarł na mnie ogromne wrażenie. Linkin Park to mój ulubiony zespół, Chester był moim idolem, ciężko słucha się tej płyty wiedząc, że kilkanaście dni po zarejestrowaniu tych piosenek nie było go już z nami... Album nie jest jakimś zbiorem najlepszych wykonań, stanowi hołd dla zmarłego przyjaciela; dla mnie, jako fana, jest to wyjątkowy krążek, stąd taka, a nie inna ocena.

10/10

Sum 41 - Underclass Hero (2007)

Obrazek

Ten zespół odkryłem niedawno, w lutym poszedłem na ich koncert do Palladium i od tej pory bardzo często ich słucham. Niestety Underclass Hero to spory niewypał. Album został wydany w 2007 roku na fali sukcesu American Idiot Green Day; chłopaki z Sum 41 prawdopodobnie weszli do studia i napisali to, co było wówczas opłacalne. W rezultacie otrzymujemy 50 minut muzyki, której największą bolączką jest powtarzalność. Tytułowy utwór Underclass Hero to zrzynka z Fatlip, a Walking Disaster wydaje się być kilka razy zdublowane. Wszelkie przerywniki typu Ma Poubelle zostały zrobione na siłę, aby jakkolwiek nawiązać do American Idiot. Na płycie jest kilka świetnych kompozycji, m.in. wspomniane Walking Disaster, With Me czy Speak Of The Devil, całość prezentuje się jednak przeciętnie, chłopaków stać na dużo więcej, co wielokrotnie udowadniali.

5/10

Superstar
Awatar użytkownika

Papa Roach - Crooked Teeth (2017)

Obrazek

Karaluchy przywaliły w zeszłym roku z grubej rury. Crooked Teeth to album, który stanowi istną muzyczną wycieczkę - od nu-metalowego Traumatic, który spokojnie mógłby się znaleźć na krążku Infest z 2000 roku, po poprockowy Periscope. Wszystkie utwory od razu wpadają w ucho, począwszy od singli, kończąc na niedocenionym Nothing, który jest na tej płycie moim faworytem. Nie obyło się jednak bez minusów, None Of The Above jest zbyt podobne do Born For Greatness, Periscope nie dorównuje Gravity z poprzedniego albumu, a Sunrise Trailer Park po prostu do mnie nie przemawia. Mimo to całości słucha się doskonale, zespół trafił w mój gust, zresztą każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

8/10

Slipknot - .5: The Gray Chapter (2014)

Obrazek

Pierwszy po śmierci basisty Paula Graya krążek wydany przez Slipknota - zdecydowanie najbardziej dojrzały. Oprócz mocnych utworów takich jak Custer czy Sarcastrophe, znajdziemy wolniejsze Goodbye czy If Rain Is What You Want. Jest pazur, wszystko zostało dobrze przemyślane, jednocześnie brakuje tego efektu "wow", jak na pierwszych dwóch płytach. Zespół udowodnił jednak, że wciąż jest w formie, ciekawe jak będzie brzmiał ich następny album.

7/10

Ostatnio zmieniony śr lut 14, 2018 9:33 pm przez Mr. Crusher, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

Ten gracz zje 2019 i tu klasyk - róbcie screeny.
Jeden wydał parę dni temu pierwszą z czterech części LP Sannyas1n. Projekt wygląda zajebiście, a ponieważ wiem co robi od czasów pierwszej płyty Highway to się jaram. Pod każdym względem jest zajebisty i szkoda, że jakieś łaki i inne beztalencia i parodie mają takie wyświetlenia, a Dobrzy Zawodnicy tkwią w marazmie. Ale coś czuję, zee po tym krążku Jeden wystrzeli, bo jest kotem.
Polecam się zapoznać z innymi kawałkami, bo to przyszłość polskiego rapu typu hip hop, czy coś.

Plus małe odkurzanie:
Reanimation – drugi album Linkin Park, większość utworów jest remiksami z pierwszej płyty Hybrid Theory. Ostatnio ( w zeszłym roku xd) wyrzucili klip, więc sobie można odświeżyć to i owo. Mi siadły niektóre przeróbki, nwm czy nie najbardziej własnie ta

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

nówka!

Former Admin/Former Mod/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
#WengerOut

Obrazek
Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika

jak ktoś lubi bardziej alternatywne hip hopowe brzmienia, to zapraszam do tego koleżki

a jeżeli gustujecie w delikatniejszych brzmieniach, to ten nowiutki klip od Pogodno powinien też siąść

Low carder
Awatar użytkownika

Ponadczasowe arcydzieło.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Nie, to nie przypadek, że akurat ta nuta :(

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=3Y6BpA5hwKA

Klasyk ponadczasowy, z resztą jak cała płyta. W tamten weekend na domóweczce mi się przypomniał i od tego czasu katuje na okrągło, cos pieknego.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Już od dłuższego czasu dostępny jest album Adiego Nowaka Ćwir,a le jakoś ostatnio udało MI się przesłuchać i jest sztos, poza drobynymi wyjątkami styl Adiego mocno wyczuwalny, ale trochę też eksperymentuje np w takim Mortimerze który Swoją drogą jest sztosem. Ostatnio najbardziej wpada Mi w ucho:
Spoiler:

Ostatnio można powiedzieć wróciłem trochę do klasyki, dzięki nowym filmom, szczególnie ostatnio było słuchane:
Spoiler:

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Limp Bizkit - Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water (2000)

Obrazek

Jakimś wielkim fanem Limp Bizkit nie jestem, ale niektóre piosenki mają genialne, dlatego bardzo chciałbym pójść na ich koncert. Chocolate... to album pełen kontrastów. Połowa utworów to hity trzymające bardzo wysoki poziom, wystarczy wspomnieć My Way czy Take A Look Around, a reszta pozostaje w mojej ocenie nudna. Nie słucham rapu, pewnie dlatego wstawki typu Getcha Groove On mnie nie jarają, a trzeba przyznać, że jest ich na płycie sporo (zresztą to typowe dla tego zespołu). W rezultacie krążek, który w tym roku osiągnie pełnoletność, wywołuje u mnie mieszane uczucia. W całości słucham go bardzo rzadko, do pojedynczych utworów nadal jednak chętnie wracam.

6/10

Luxtorpeda - MYWASWYNAS (2016)

Obrazek

Czwarty album studyjny Luxtorpedy i według mnie najlepszy. Jest tutaj wszystko, czego można od tego zespołu oczekiwać - z jednej strony mocne teksty (Dziury po ospie, Imago) i ostre riffy (Księgowy, Mazanic), z drugiej kawałki o lżejszej tematyce (Iglo, Siódme) i chwytliwe refreny (Pozdrawiamy, Silnalina). Na koncertach wszystkie numery dają czadu, chłopakom udało się wydać naprawdę bardzo dobrą płytę.

8/10

Jessy Volan pisze:
Reanimation – drugi album Linkin Park, większość utworów jest remiksami z pierwszej płyty Hybrid Theory. Ostatnio ( w zeszłym roku xd) wyrzucili klip, więc sobie można odświeżyć to i owo. Mi siadły niektóre przeróbki, nwm czy nie najbardziej własnie ta
<Linkin Park - Enth E End>

O, ja natomiast polecam remiks Pushing Me Away, jedyny utwór na tej płycie, co do którego od lat mam wątpliwości, czy przypadkiem nie jest lepszy niż oryginał :D

Superstar
Awatar użytkownika

Nowość od Three Days Grace!

Niech wydają nową płytę i jak najszybciej przyjeżdżają do Polski :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna