Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lis 23, 2017 1:57 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

A propo rapsów. Październik należy do tego zawodnika

Sariusa słucham od czasu " I żyli krótko i szczęśliwie", a , że był tam świetny to pozostaje w moim kręgu zainteresowań.
Wróżę wielką przyszłość, bo zjada obecnie 99 procent rap gry.
Tutaj drugi kawałek, z innym autentykiem - Rogalem DDL. Typ jest.... dziwny, ale może to metoda na sukces. Intrygujące połączenie. I to i tamto na górze jest amazing.

Superstar
Awatar użytkownika

Ale przecież pierwsze zdanie nie odnosi się do Belmondo, ani do Młodego G, ani do Tytusa S., więc ocb?

Nie no tak serio, to Sarius kozak miesiąc faktycznie, ten kawalek z Rogalem od razu mi siadł, fajny klimat, superowo że Sarius jest teraz w Borcrew, jakiś feacik z Paluchem by siadł.

Dla mnie też zajebisty miesiąc dla Szpaka, ogólnie muszę przyznać że dopiero niedawno poznałem jego twórczość i widać mocny influence niemieckich sebixów u niego i to dobra sprawa, lubię ten styl, Bajka jeden z 20 najlepszych kawałków z polskiego hh w tym roku. A w tym miesiącu świetne featy u Palucha i Jana Rapowanie, nasrał do ryja temu całemu Multiemu, piękna sprawa.

Aha, no i był też Chada, który uwaga bardzo was zdziwię, zaśpiewał o więzieniu i nie da się tego kurwa słuchać, w innych newsach water is wet, pozdrawiam, miłego dnia

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6