Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 7:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Crusher wrzucił nowy singiel Slipknota, to ja wrzucam nowego Volbeat :) od razu wpada w ucho i teraz czekamy na nową płytkę :D

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Nowy Schafter zapowiadający nowy album, jaranko modzno, kawałek siadł za pierwszym razem, teledysk już trochę mniej, ale nie zmienia to faktu że może być to płyta tego roku.

Dobra, wspominając już o teledyskach, Was Anderson dostawał orgazmu jak to widział, ezu jakie to piękne, serio trudno mi wymyślić teraz teledysk który bardziej mi się podobał. Wiadomo nawiązania do takich dzieł jak Grand Budapest czy Pociąg do Darjeeling robią swoje. Cieszy że u Nas powstają takie rzeczy, a nie tylko: BMW, cycki, wóda XD

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Nowy singiel Sum 41, na tę chwilę wydaje mi się solidny, czas pokaże czy uznam go za świetny czy o nim zapomnę. Album wychodzi w lipcu, mam nadzieję że jesienią albo w 2020 panowie wrócą do Europy i zahaczą o Polskę.

Superstar
Awatar użytkownika

Tym razem uprzedziłem Crushera. Nowy singiel Slipknota z nadchodzącej płyty We Are Not Your Kind. Po pierwszym przesłuchaniu muszę stwierdzić, że bardzo podoba mi się koncept i fakt tego, że jest obrany jakiś nowy kierunek z tym kawałkiem, bowiem mam wrażenie, że od jakiegoś czasu mniej lub bardziej Corey i spółka mielą jeden schemat niemal w kółko. Także usłyszeć coś zdecydowanie nowego od Slipknota to bardzo fajna sprawa. Bardzo mocny kawałek, nawet jak na sam zespół z Iowa. Wskazuje to też trochę na to, że na WANYK będziemy mogli usłyszeć różne brzmienia Slipknota. Czy to dobrze czy źle, jeszcze nie wiem, bo czasem jednak wolę zdecydowanie obrany jeden kierunek niż kilka koncepcji wepchniętych na jeden album. Tego dowiemy się za jakieś 3 tygodnie.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

Slipknot ostatnio właśnie tak jak napisałeś robi to samo i ogólnie leci sobie w kulki. Najpierw All Out Life nie znalazło się na płycie oficjalnie ponieważ to halloween song czy coś, a nieoficjalnie wiadomo że nie chcieli żeby na krążku wśród twórców widniało nazwisko Chrisa Fehna po awanturze o kasę. A potem jako główny singiel dali Unsainted, który jest takim Duality 2019, ale drugim największym hitem się nie stanie. Nowy singiel też przesłuchałem raz, niby ok, ale jakoś mnie na razie to nie grzeje.

Piszę tu natomiast głównie ponieważ chcę Wam polecić Sum 41. W sensie już kilka razy ich polecałem, ale teraz wydali nowy album, przesłuchałem go bardzo pobieżnie więc opinii żadnej tutaj w tej chwili nie skleję, ale już teraz wiem że przynajmniej jeden utwór to perełka i jeden z ich najpiękniejszych kawałków. Catching Fire, polecam mocno.

A jak ktoś chciałby pójść za ciosem, to jest jeszcze jedna piosenka z bardzo mocnym przesłaniem.

Star
Awatar użytkownika

Singiel jakiś tam z płyty "Amo" zespołu Bring Me The Horizon. W sumie fanem nigdy nie byłem, ale trzeba im przyznać-mają naprawdę interesujące brzmienie i ta nutka na lajcie wchodzi w głowę. Nom, tyle.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Skillet wydał nowy album. Przesłuchałem na szybko, kilka piosenek się wyróżnia, kilka w ogóle nie zapadło mi w pamięć, generalnie klimat podobny do poprzedniej płyty, czyli energetyczne kawałki przeplatają się z nastrojowymi i prawie wszędzie mniej lub bardziej słyszalna jest elektronika.

Jeden utwór już teraz nazwę jednak złotem, najpierw jeśli chodzi o tekst, później całą kompozycję. Polecam.

Superstar
Awatar użytkownika

SLIPKNOT - WE ARE NOT YOUR KIND

Wylądował... i w sumie nie wiem. Z jednej strony album mocno mi podszedł, Slipknot próbuje w kilku utworach nowych brzmień, jednak te mi w ogóle nie podchodzą, poza Not Long For This World które jest kurwa sztosem i moim numero 1 z całego krążka. Większe wrażenie robią na mnie kawałki z raczej oklepanym schematem typu Nero Forte (sztosik również, szczególnie refren), czy Birth of the Cruel. My Pain to bardziej taki wierszyk zsłoneczko podkładem niż piosenka dla mnie, zaś Red Flag znudziło mnie już podczas pierwszego przesłuchania. Spiders podobnie. Na plus jeszcze Orphan, reszta po prostu mocne meh.

Ulubione piosenki - NOT LONG FOR THIS WORLD, NERO FORTE, ORPHAN, UNSAINTED, BIRTH OF THE CRUEL
Najmniej ulubione piosenki - RED FLAG, SPIDERS, CRITICAL DARLING (ale to powiedzmy tak ledwo się załapało)

Ocena: 7/10

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

POST MALONE - HOLLYWOOD'S BLEEDING

Nowy album Posta, mimo kilku utworów, trochę z dupy wyszedł w piątek. 17 utworów, łączna długość płyty to jakieś 40 minut. Dla kontrastu, WANYK (nie licząc interlud) 11 utworów, łączna długość około godziny xD Ale okej, Post stawia na krótkie, ale treściwe tracki. Wstęp naprawdę obiecujący, zarówno tytułowy utwór, jak i Saint-Tropez wprowadzają fajny klimat, szczególnie drugi track, do puszczenia przy znajomych do chillu. Szkoda tylko, że takich utworów jest sporo więcej, przez co mimo tego że bardzo lubię zamykający utwór "Wow." bo wyszedł jeszcze w zeszłym roku, tak jednak nawet słuchanie tej nuty mnie już nudziło. Nie chce mi się specjalnie pisać o każdym utworze, bo jak już wspomniałem, jest ich 17, a w przypadku połowy specjalnie nie chce mi się nawet specjalnie wypowiadać, bo po prostu track był do bólu przeciętny/nieciekawy. Trafiło się jednak kilka piosenek, które zdecydowanie oceniam na minus - Allergic, które miało bardzo denerwujący refren i taki dziwnie radosny klimat, On The Road złe nie było do momentu featów Meek Milla i Lil Baby, które były tragiczne. Staring At The Sun strasznie nudne, gdzie mówimy o gościu, który specjalnie w utworach energią nie grzeszy. Internet podobnie, choć to jest wyraźnie niedokończona piosenka, a do tego wrócę później. I Know bez szału, ale pojawia się tam nawiązanie do Stone Colda, więc powiedzmy, że szanuję xD Wszystkie tracki wypuszczone przed premierą krążka (Wow, Sunflower, Goodbyes, Circles) spoko, do tego na plus zdecydowanie utwór Die For Me z Future i Halsey (choć Future był tu niepotrzebny całkiem i chętniej bym posłuchał samych Posta i Halsey), a także Take What You Want z Ozzym Osbournem, który dodawał takiego rockowego klimatu do utworu, a także Travisem Scottem, który od siebie daje w zasadzie tylko autotune xD I'm Gonna Be też nawet spoko, głównie refren. Co do ogółu - czuję się tak jakby płyta była bardziej zlepkiem utworów, które Post wypuścił wcześniej i były hitami, a tymi, które miał gdzieś w głowie, ale nie przeszły/nie dokończył ich, za co spory minus. Nie jest źle, ale do beerbongs & bentleys jednak nie dorównuje zdecydowanie.

Ulubione piosenki: Saint-Tropez, Die For Me, Take What You Want, Sunflower, Goddbyes
Najmniej ulubione piosenki: Allergic, On The Road, Staring At The Sun, Internet

Ocena: 5/10

Następny album, który WrestleFans' busiest music nerd zrecenzuje to nowy album TOOLa, o którym słyszałem już mocno pomieszane opinie

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Green Day wraca, na razie nowy singiel, w lutym album. Kawałek za którymś odsłuchem nawet wpada w ucho, ale generalnie jest strasznie dziwny i na tę chwilę wydaje mi się, że nie ma startu choćby do utworów z poprzedniej płyty. Latem panowie będą w Europie z Fall Out Boy i Weezerem, na razie brak Polski w rozpisce i wątpię żeby dodali nasz kraj.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9