Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lip 10, 2020 3:30 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Hubson pisze:
Café Belga - Taco Hemingway
Szprycer<Café Belga<reszta

A ja drogi kolego się z tym nie zgadzam. Cafe Belga to według mnie najgorsza płyta Felipe. Szprycer dawał energię, mimo że był czymś nowym i ludziom się nie spodobało, to na domóweczce wchodzi idealnie gdy wszyscy bujaja się do "Znowu po tych klubach żonglerka jak Dele Ali". No dobra, umówmy się, że to chujowa domówka ale tak jest. Cafe belga mnie nie porwało bo...nieudane partie wokalne taco. Za dużo już Taco który sra się jak to trudno mu wychodzić na miasto bo fani, jak to samotność, jak to i tak rozjebane. Ile można? Bity też szczerze bez szału co byłem bardzo zdziwiony bo Rumak i Borucci. Czy Benucci. Czy Burito. 4/10 dla mnie.

Superstar
Awatar użytkownika

No Ja na przykład widzę tu różnicę taką że Szprycer od razu Mi się spodobał, a teraz tak z perspektywy czasu to może z 2-3 kawałki zostały ze Mną na dłużej, gdzie taki marmur raz na jakiś czas w całości przesłucham. Tutaj natomiast na początku miałem gorsze odczucia, ale z każdym kolejnym przesłuchaniem jest coraz lepiej i co ważniejsze z każdym przesłuchaniem odnajduję nowe smaczki. Co do bitów to połowicznie się zgodzę, bo z jednej strony nadają fajnego klimatu, a z drugiej jest w Tym trochę racji że żaden się nie wyróżnia i nie zostaje na dłużej w pamięci.

W ogóle naszło Mnie na głębsze rozkminy, także:
No i tu też można poruszyć temat nostal tfu wspomnień i to że niektóre utwory/płyty zostają przez Nas przychylniej zapamiętane, bo słyszeliśmy je w drodze na zdane prawo jazdy, pierwszą randkę i podświadomie jest u Nas wyżej, a jakbyśmy usłyszeli to pierwszy raz w Tym samym momencie w Tych samych warunkach to opinia mogłaby być inna.
Też jest to że słuchając kiedyś danych płyt mieliśmy dużo mniejszy kontekst, a po czasie i przesłuchaniu dziesiątek innych wykonawców coś na podobnym poziomie nie robi już na Nas wrażenia, dlatego sam napisałem że na fajna płytka, przyjemnie się słucha, ale w sumie wrażenia na Mnie nie zrobiła.

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Tak na szybko co by sobie posta nabić:

ASTROWORLD by Travis Scott - 9/10

SCORPION by Drake - 6/10

BEWARE THE BOOK OF ELI by Ski Mask The Slump God - 7/10

ROLLING PAPERS 2 by Wiz Khalifa - 7/10

BEAST MODE 2 by Future - 6/10

TESTING by A$AP Rocky - 6,5/10

GOODBYE AND GOOD RIDDANCE by Juice WRLD - 7/10

Album od Drake'a na dłuższą metę jest męczący, bo jest tam od cholery muzyki. Nie każdy utwór do mnie trafia, część R&B już w ogóle nie jest dla mnie czymś wyjątkowym. Numer z Michaelem Jacksonem ciekawy, bo jednak teraz już nie usłyszysz króla popu. Nie chodzi o to, że Jackson wrócił z wakacji z Kuby, w końcu nie umarł tak jak XXX i Presley, ale raczej o to, że Drake wykorzystał go do swojego refrenu. Wypadło całkiem ok. Część skupiona na rapie jest ok, jednak też nie czuję, że to wybitne arcydzieło. Fajne kawałki znałem od dawna, nowe jakoś nie podeszły oprócz "Nonstop" i "In My Feelings". Ogólnie ok, ale bez szału.

ASTROWORLD super, od dawna czekałem na album, który mi się tak spodoba. Jak nie znasz Scotta to warto rzucić okiem najnowszą płytę, dobre featy, niezłe flow, tekstowo też dobrze. Szczególną uwagę zwrócił utwór z częścią Migosów, z Juice WRLD i nawet z The Weeknd, choć akurat gościa z The Weeknd nie lubię. Nie będę się rozwodził nad poszczególnymi kawałkami, wszystkie mają w sobie to coś.

Warto w tym roku patrzeć na Juice WLRD. Gość jest młody, a już ma takie promo, że wszyscy chcą z nim nagrać. Płytka solidna od tego typa, kilka kawałków wgniata, szczególnie "Lucid Dreams". Najpewniej załapie się do Freshmanów za rok i bardzo mnie to cieszy, bo potrzeba ciekawych raperów.

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Ostatnio zmieniony pn maja 25, 2020 10:00 pm przez Jessy Volan, łącznie zmieniany 2 razy

Mid carder
Awatar użytkownika

Dałeś zły link 8)

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejny błąd :P

Mid carder
Awatar użytkownika

Jeden wygląda jak Derrick Bateman z NXT w 2010-11, albo Carlito.
Drugi to ahus i mi to starczy, by stwierdzić, że to syf.
Słucha się tego tak średnio dość i no tyle.

Superstar
Awatar użytkownika

LarsSullivan63 pisze:
Słucha się tego tak średnio dość i no tyle.
No dla Mnie to jest asłuchalne XD

W sensie ze to taki żart był.

Dobra, ale tak już serio przesłuchałem krótką EPkę Taco Flagey dodawaną do Restauracji Niemca i w sumie nie wiem po co to było osobno zrobione, trudno odnieść się do 5 kawałków jako całości, Bakayoko fajnie Mi siadło, Italodisco ma wiele spoko nawiązań, reszta jak dla Mnie takie ok, choć nie porywa. Spoko że to był darmowy dodatek, ale i tak Imo to powinna być część baru Norwega.

Spoiler:

Superstar
Awatar użytkownika

Mark mode! Dawaj ten albumik Nowak!

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Ostatnio zmieniony sob maja 09, 2020 12:44 am przez Jessy Volan, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Adi Nowa - Kosh

ADI ROZJEBAŁ

Dziękuje :)

Dobra, może coś więcej, bo zdążyłem dziś już z 3 razy przesłuchać, po pierwsze sama promocja płyty była dość mocarna, najpierw Muah którym się mega się zajarałem, potem mega klimatyczny ultrafiolet z świetnym teledyskiem i Placebo w totalnie innym stylu które też Mi mega siadło, potem Luka które chyba już niepotrzebnie wyszła przed płytą, no ale to już szczegół.
Po pierwsze płyta mega zróżnicowana, są spokojniejsze kawałki, są bangery, tekstowo jest magia, w tytułowej piosence rozwalił Mnie tekst:
"Niektórzy wierzą w matkę i ojce naturę, niektórzy w Ojca Rydzyka" XDDD
Oczywiście dużo nawiązań, klasycznie najwięcej do piłki nożnej i też spoko motyw premiery w dniu premiery nowej fify do czego też było nawiązanie.

Mocno trudny wybór co do Mojej ulubionej płyty tego roku, bo nowy Adi i "Coś Przerywa" Sław odjechały mocno konkurencji.

Low carder
Awatar użytkownika

ADI NOWAK TO PIERDOLONY GENIUSZ

W tym roku wyszła płyta chociażby mojego ukochanego The Dumplings, ale po przesłuchaniu Kosha... Jestem pewien że to jest płyta roku, bo Adi Nowak pokazuje się tu z tak genialnej strony pod warstwą liryczną i techniczną, metafory rozpierdalają mózg i są najlepsze w kraju (sorry Rado i Astek), a muzyka Barvinskiego i Up and Down to jest po prostu złoto w czystej postaci. Cieszę się że chłopak z Poznania pokazuje, że nasz rap nie tylko Rychem Peją stoi XD

PS. Wasz dobry wujek Kacperek zamówił preorder i ma link do dodatkowego klipu tylko dla preorderowczów, a że tak was kocham to rozkoszujcie się nim... Tylko żadnego udostępnianka na zewnątrz :*

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Czy ja musze dodawać coś do tego, że Adi Nowak rozpierdolił?! Tak, czekam na koncert w Gdańsku.

A tak dodam jeszcze, że Adi wskoczył muzycznie na nowy kurwa poziom. Każdy jego projekt rozpierdala, od Nienajprawdziwsze które jest legendarne już dla mnie, VR taki spokojny, Cvir już z energią i teraz Kosh jeszcze bardziej energiczny, melodyjny, Barvinski i Up and Down rozjebali na tej płycie. Adi to po prostu kozak jezeli chodzi o lirykę. Bestia!

Low carder
Awatar użytkownika

Znany mniej lub bardziej warszawski raper-dinozaur, który bardzo chcę być młodszy niż jest i lubi dissować się z Peją - pan Tede, ostatnio postanowił wprowadzić dużo chaosu i fermentu do polskiego hip hopu. Kilka tygodni temu napisał że miał jakieś obawy, które się potwierdziły był podobno krytykowany, hejtowała i generalnie obsmarowywany przez innych raperów. Zaczął więc zapowiadać płytę "Karmagedon" na której mają się znaleźć utwory, które po tytułach pokazują ewidentne zaczepki w stronę innych raperów - "Cafe O'belga", '9 kobiet" czy "GĘG GĘG GĘG"

Co panowie sądzą? Dziadyga szuka sensacji, chce znów ogarnąć wielki fejm, zarobić jeszcze wincyj pieniądza, czy raczej pozjada pół sceny jak Eminem? XD

Zapraszam do dyskusji

Moderatorek od 01.11.2019

***POSTĘP ROKU 2018***

***UM: WRZESIEŃ 2019***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Tede teraz oldschoolowiec, a Peja gwiazdą TVNu, co się odjebało xD

Cóż, jaki kraj taki Eminem xD

I jeszcze jedno - https://www.youtube.com/watch?v=BOkIXUMl_Zo

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna