Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn paź 21, 2019 11:43 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 364 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Tedego przestałem śledzić jakiś czas temu, szczególnie jak od Wanili (którą Swoją drogą dalej uważam za dobrą płytę) zalicza straszny regres. Tytuły na pierwszy rzut oka brzmią śmiesznie i w sumie jakby zrobił coś na zasadzie parodii z lekkim przymrużeniem oka to może wyjść coś ciekawego, ale wątpię że na coś takiego pójdzie. Na razie Mnie zainteresował, czyli w sumie już dużo XD

Dostałem w końcu fizycznie Kosh (brawo poczta, jak Ja Was uwielbiam) i dodam tylko że oba bonusowe tracki są mega.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

TDF ciekawe podejście, raczej na pewno nie będzie to nic poważnego, a własnie będzie to tak na zasadzie parodii jak Hubert napisał i mam taka nadzieję, bo pewnie przesłucham raz. W sumie jakieś gówno zaczepki sa śmieszne czasem ale jeżeli poświęci temu więcej niz kilka linijek to już troche przesada.

Low carder
Awatar użytkownika

Asfalt Records - najlepsza wytwórnia w Polsce, obchodzi 20. urodziny. No właśnie, obchodzi je wyjątkowo niesmacznie wedle mnie. Wypuścili bowiem kawałek "SumieNIE Remix". Szkoda tylko, że cały remix polega na podmianie zwrotki Holaka na zwrotkę Rasa. I to wszystko. Cały remix urodzinowy, nic więcej. Zrobienie czegoś takiego jest ewidentnym skurwysyństwem wobec Matiego. Mimo całej sympatii do Rasa, bo Rasmentalism to ja kocham całym serduszkiem, no to takich rzeczy nie powinno się artyście robić i chuj XD
Bo nie dość, że mimo wszystko stawia to Rasa w dość niezręcznej sytuacji, to jeszcze wygląda jak solidny, potężny strzał w pysk wobec Holaka. Którego notabene zwrotka była świetna.

Zapraszam do dyskusji :D

***POSTĘP ROKU 2018***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Polecam imbę w komentarzach, co się tam dzieje to Ja nawet nie i ciekawe czy sam asfalt się o tym wypowie czy poczeka aż wszystko ucichnie. Mam z Tym taki problem że nie wiem po co coś takiego powstało, w senie czy Oni dwa dni przed skapneli się że 20 urodziny i musimy coś na szybko zrobić? Bo serio tak to wygląda, do tego jest to jednak słabe względem obu i Holaka i Ras'a. Ogólnie rzecz fchuu niepotrzebna i lepiej jakby tego w ogóle nie wypuszczali, a najlepiej jakby pyknęli jakiś koncert np. Ras x Adi x Młody Jan #SzeedłBymModzno.

A już tak w temacie koncertów, bilety na Adiego w Wawce kupione, jaram się modzno

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Remix xDDDD Według mnie chujnia, Rasa kocham ale według mnie Holak nawinął troche lepiej na tym tracku, Ras napisał mega zwrotke, ale nie pasuje mi do koncepcji całego kawałka. Asfalt zjebał, i powinni na 20 lecie zapierdolić jakiś mix swoich podopiecznych obecnych i byłych, przecież co to byłaby za mistrzowska epka gdyby na jednym tracku np. połączyć Rasa z Nowakiem, Łonę z Rasem np, no takie featy na które się troszke czeka.

Tak jak sie czekało np. na wspólny kawałek Bisza i Łony :D

jakby ktoś nie widział

Low carder
Awatar użytkownika

O genialnej płycie RAU napiszę ciut później, tymczasem chciałbym zwrócić waszą uwagę na chyba najbardziej popierdolone collabo, do jakiego kiedykolwiek mogło dojść w polskim rapie - na nowej płycie za przeproszeniem "artysty", jakim jest Young Igi, pojawił się... Rychu Peja. Panowie wykonali wspólnie utwór LEGO, który o dziwo jest całkiem znośny. Nie ma go jeszcze na Youtube, ale jeżeli korzystacie z serwisów streamingowych, polecam sprawdzić - choćby z czystej ciekawości XD

***POSTĘP ROKU 2018***

***WBU 5 CHAMPION***

Mid carder
Awatar użytkownika

Jako, że rap = pop i cały czas coś się na rynku dzieje, to w każdym miesiącu człowiek może znaleźć coś dla siebie. Deys wydaje nową płytę długogrającą pt. Oczka. Dawid to specyficzny raper, co pokazuje ten kawałek, który ... rapowym numerem nie jest. Prywatne gusta Deysa sprawiły, że na płycie zobaczymy, a raczej usłyszymy numery, które bardzo chciał stworzyć. Jest chociażby numer a capella, jest też taki kawałek osadzony mocno w stylistyce rockowej/punkowej. I brzmi świetnie. Klimat jest i spoko, że Deys robi takie rzeczy obok numerów stricte rapowych jak "Nintendo". No i promuje swoich Hashashinsów więc props.

Idziem dalej. Nowy gracz w QueQuality. Jakiś czas temu postowałem w tym dziale jeden z numerów od Jednego, ale albo ślepy, albo głupi, ale nie mogę znaleźć. Tak czy siak - dużo czasu od tego nie upłynęło, i przyszły najlepszy raper w Polsce trafia pod skrzydła wydawnictwa Quebo. Jaram się mega, bo to taki zdolny gość, że już teraz zjada większość sceny. Zajebiście, że ktoś wreszcie się po niego skusił. Armani, czyli kontrowersyjny singiel promujący płytę H1GHWAY wywołał mieszane odczucia, ale mało kto wyłapał o co chodzi. Przez to takie oceny. Brzmieniowo nie ma się do czego przyczepić. Kolejne numery, jak Serafin czy poniższy, to kwintesencja talentu Jednego i szkoda, że wypuścili Armaniego pierwszego, bo wtedy nie podzieliłby tak publiki, a wiadomo ludzie to gówno i nie dość, że nie wyłapią beczki, to po jednym numerze stawiają kreskę. Anyway, to dopiero początek, kolejne wydawnictwa będą raczej wydawane w pełni pod szyldem QQ, ale już teraz cyferki i fani powinni rosnąć, bo gość na to zasługuje.

Poza tym Włodi atakuje z nową płytą, a singiel "Na Serio" naprawdę może się podobać. Szelka też wypuścił singiel, tak więc starsi gracze, których da się słuchać dalej trzymają poziom. Zza oceanu ostatnio mało co słuchałem, ale usiadł mi na przykład kawałek od Killstationa & Joei Razooka pt. Cracks.

Mid carder
Awatar użytkownika

NIE MA na polskiej scenie rapowej większego artysty od Sariusa.
NIE MA na polskiej scenie rapowej lepszego producenta od Gibbsa.
NIE MA na polskiej scenie rapowej bardziej wyjątkowego duetu od nich.

Superstar
Awatar użytkownika

Miałem wcześniej się za to zabrać, ale musiałem jedną rzecz dosłuchać i można podsumowywać 2018 w rapie, oczywiście na tyle co słuchałem, choć przyznam że w ciągu roku u Mnie wiele się zmieniło, wielu twórców udało Mi się poznać.

TOP 3 płyt:

1.Kosh - Adi Nowak
2.Coś przerywa - Dwa Sławy
3.Mistrz Sztuki - RAU

To właśnie 3 miejsce kończyłem niedawno, trzy płyty kapitalne, każda na Swój sposób. Brak tu Taco, ale tak jak tegoroczne jego projekty Mi się podobały to zabrakło tu "tego czegoś: co było tu, może to powiew świeżości, może Fifi po tylu latach słuchania zaczyna Mi się nudzić. Na uznanie też zasługuje "Tango" od Rasmentalism i "W drodze po szczęście "O.S.T.R.a w które nie miałem wgryźć się jako całość, ale miął pojedyncze kawałki do których cały czas wracam.

Z utworów nie będę robił topki, bo było tego cholernie dużo, a i tak pewnie na koniec byłbym zły że coś pominąłem, także bezpiecznie powiem że większość pochodzi z płyt powyżej, no może poza trylogią" RAPERSAMPLER Mesa. Jakbym miał już wybrać jeden numer który najbardziej kojarzy Mi się z już zeszłym rokiem to 8 kobiet w wersji z Bedoesem, ale to może nie zasługa czysto piosenki która Imo była jedną z lepszych jak nie najlepszą z Somy to jakieś okoliczności sprawiły że zapamiętuje ją najlepiej ;)

A w niedawnych wywiadach w czwórce Adi i Rau mówili ze już pracują nad następnymi projektami, czyli rok 2019 zapowiada się zacnie :D

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Płyty które ukazały się w 2018 roku i przede wszystkim je przesłuchałem i te których nie przesłuchałem ale przesłucham (chyba). Później dam top:
Rasmentalism - Tango, O.S.T.R. - W drodze po szczęście, Bisz x elhuana - Ukryte w śniegu EP (tu kurwa dalej zassałem bo nie przesłuchałem jeszcze. Nie wiem dlaczego, serio, nie mam parcia jakoś :/), Fisz Emade Tworzywo - Numer 1, Ten Typ Mes - RAPERSAMPLER, Dwa Sławy - Coś Przerywa, KęKę - To Tu, Gedz - 247365, Taconafide - SOMA 0,5 mg, Taco Hemingway - Café Belga, Sarius - Wszystko co złe (wciąż się zbieram), Adi Nowak - Kosh, RAU PERFORMANCE - Mistrz Sztuki, Paluch - Czerwony Dywan. Dużo dobrej muzyki i gdybym miał wybrac top 3, subiektywny w chuj, po tym ile spędziłem czasu na słuchaniu jednego krążka to wyglądałoby to tak:

Top 3:
1. Adi Nowak - Kosh
2. Ten Typ Mes - RAPERSAMPLER, Rasmentalism - Tango
3. Dwa Sławy - Coś Przerywa, KęKę - To Tu

Top 2 zawodów:
1. Taconafide - SOMA 0,5 mg
2. Taco Hemingway - Café Belga

W sumie top 3 odjebałem bo Rau też mnie rozjebał, Sarius leci pięknie. Cięzko, ale to taki mój top roczny.

Superstar
Awatar użytkownika

Plyty
1. Postanawia umrzeć
2. Ground Zero
3. Fino alla fine

reszta daleko w tyle, moze Sarius ale poza nimi nic nie zachwyciło

Superstar
Awatar użytkownika

Z ciekawszych rzeczy ostatnio wpadło kilka ciekawych kolabo

Można złośliwie powiedzieć że po zwrotce schaftera można wyłączać, Otsochodzi brzmi jakby rapował to samo co prawie zawsze, Mes poniżej oczekiwań, a schafter spoko, ale nie to co w Swoich najlepszych kawałkach.

Jak miałem przerwę od słuchania Taco to trochę zajawka Mi na Niego wróciła i Jego zwrotka Mi tu siadła, Fifi jest świetny w sprzedawaniu historii i tu właśnie to robi. Pozostałe dwie zwrotki trochę gorze, PRO8L3M dalej Mi nie siada, a Sokół spoko, ale bez zachwytów.

Tak jak we wcześniejszych jedna zwrotka podobała Mi się wyraźnie bardziej, tak tu obaj Panowie bardzo ładnie polecieli, no i przyznam że powoli zaczynam się przekonywać do Bedoesa.

No i tak trochę kminiłem na takimi kolabo i tka po cichu liczę na:
Taco x schafter
Dwa Sławy x Rau

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Superstar
Awatar użytkownika

Chłopaki nie płaczą, zwrotka Taco to kurwa majstersztyk. Idealnie podsumował to co miał do podsumowania

Low carder
Awatar użytkownika

Spoko nutka od PRO8L3M i płytka zapowiada się całkiem ciekawie. Podoba mi się ich styl, a w tym roku mogą wejść na swój nowy poziom. U mnie w Zielonej Górze już sold out na nich i pewnie w innych miastach tak samo.

A tutaj mamy ciekawy projekcik od Donatana i ROBERTA LEWADOWSKIEGO. Nutka mi siadła, szczególnie zwrotka Gurala to dla mnie sztos w tym numerze, ReTo też na swoim poziomie, a Sitek dla mnie okej. Liczę na coś w stylu sławnej "Równonocy", ale tutaj w ogólnohistorycznych klimatach :D.

1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018

Superstar
Awatar użytkownika

"Halo, Grupa Hatak?
Proszę im to przetłumaczyć, że planeta to jest taka nasza duża chata
Kumasz? Wspólna, kurwa
I jeśli tu śmiecisz to jesteś śmieciem jak buła z maka"

"Raperze, masz większy wpływ na tych gówniarzy
Niż ich nauczyciele, trenerzy i ich starzy
Niż każdy influencer, każdy z wolnomularzy
Więc co twoja bierność ma do chuja znaczyć?"

Niestety nie mamy emotki korony, ale to jedyna rzecz która pasuje jako komentarz do tego.

Ostatnio jarałeś się teledyskiem Dawida, ale to co Schafter tu zrobił jest niemal tak samo dobre mimo że totalnie inne, a poza tym muzycznie kawałem to dla mnie TOP TOP tego roku.

A do napisania tego posta skłoniło mnie dzisiejsze info że Taco w tym roku wypuszcza płytę z dużą ilością kolabo i chyba nie muszę dodawać że liczę na obu Panów wymienionych wyżej.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 364 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna