Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz gru 15, 2019 8:48 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Tak czy siak Doniu zjadł Chade i Hi-Fi z miejsca...za jednym podejście w pacem w nosie...
i nie wiem czy jest co tu gdybać...Chada jest monotonny ciągle nawija jak to życie było spierdolne i jak teraz on jest #1...Niby każdy gadał , że Doniu poszedł w komercje a na starzała wziął Chade i HiFi

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Awesome Maru pisze:
Kubiko pisze:
haha, przecież Pe zniszczył tego całego piha. poza tym jak zaginął Pe, jak cały czas nagrywa?

Twój wiek ewidentnie wskazuję na Twoje obeznanie w temacie, a raczej jego brak. Kolejną sprawą jest niezrozumiałe "wyśmianie" tego co napisałem, po raz drugi pokazujesz, że nie dorosłeś do konwersacji na wysokim poziomie intelektualnym. Po trzecie wypadałoby pseudonimy raperów pisać z wielkiej litery mimo, że ich nie lubisz. Duże Pe zaginął, bo jak przed beefem z Pihem był jakoś jeszcze medialny i rozpoznawalny to w tym momencie raczej nagrywa w swoim zaciszu.

Ivo, może też sobie jednak wrzucę te 20 lat to mnie będą traktować tak jakbym jarał się kiedyś Illmaticiem. Wyśmiewam wypowiedzi ludzi, bo uważam to co piszą za śmieszne, poza tym slg mnie zmienił w trolla, sorry. Jeszcze nie zauważyłem, gdzie pokazałem, że nie lubię Piha, Kwiaty Zła to dobra płyta, DR1 gorszy, 2 nie słuchałem. Pe nie zaginął bo robi w Czwórce, nagrał mixtape, a z gościnnych zwrotek to wiem tylko, że dograł się na płytę Plejera w kawałku 'Klimat miejski'.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Polecam sprawdzić nowy materiał Bezimiennych, chłopaki zrobili kawał dobrej roboty i warto było czekać tyle na 4 płytę Bezimiennych. Naturalnie zachęcam do kupowania oryginalnych płyt, bo to najlepsze okazanie szacunku artyście.

P.S. Z Tobą kolego wyżej nie będę dyskutował, bo skoro nie umiesz pisać dokładnie co masz do przekazania, ani czytać ze zrozumieniem to ja nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Nigdzie nie napisałem, że nie lubisz Piha (!) tylko napisałem, że pseudonimy raperów powinno się pisać z wielkiej litery, nawet jak się ich nie lubi.

KRÓL POWRÓCIŁ I MA SIĘ ZDRÓW ! ! !

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Odebrałem to 'powinno się pisać z wielkiej litery, nawet jak się nie lubi' jako właśnie wniosek, że go nie lubię, my bad.
Polecam nowy Projekt Nasłuch 'Nieznani Sprawcy', dobry materiał od Orła i RDi, w dwóch kawałkach udziela się Jimson, na featach m.in. Bonson, Tetris czy Bisz.
http://www.youtube.com/watch?v=-SGwomnr8DM

Tytuł:
Nowy
Awatar użytkownika

Po mówmy o płytach jakie wyjdą jeszcze być może w 2011 roku. Płyta Pezeta odpada bo on leci w kulki. Miał wydać płytę w listopadzie a już prawie koniec grudnia, więc napewno wyda ją na początku 2012. I została nam płyta Liroy'a- Przerwa. Gdyby ktoś sledził go na Facebooku to wiadomo, że ma wydać płytę w formie aplikacji. Na nosnikach Cd plyta ma się pojawić dopiero w lutym lub styczniu. W sumie nie dziwie się, że wydaje płyte w formie aplikacji bo ile ludzi kupi płyty a ile sciągnie? Ale mało ludzi ma ipla itp. więc też niewiadomo czy wypali mu ten pomysł. Wrazie czego ma jeszcze Cd. Wielu ludzi się odwróciło od Liroya. Ogólnie Polski Rap i wgl kultura hip hopowa w Polsce ma się dobrze, ale jak widze metamorfoze Karramby ( w Pewexa) to mi się zle robi. Kiedyś znakomity raper a teraz? Skonczył jak Jędrek.
Ps. Tu link do pierwszego i chyba ostatniego singla Liroy'a z gościnnym udziałem Metrowego i Skorupa.

http://www.youtube.com/watch?v=UZkGESioXjo

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ireneusz14 pisze:
Ogólnie Polski Rap i wgl kultura hip hopowa w Polsce ma się dobrze

A jak dla mnie, to w Polsce dają rade jedynie undergroundowe kawałki... szczególnie ten typowo ten komrecyjny rap to jest wylęgarnia wiggerstwa. Takie teksty na temat głupot, imprez, o tym jak rzuciła cie dziewczyna.. To jest właśnie Hip Hop 2011, szczególnie w Polsce. Taka muzyka się sprzedaje, bo kupują, słuchają gimbusy. Prawdziwy Hip hop nie ma już takiej siły przebicia, bo głupi Gimbus nawet nie jest w sanie go zrozumieć. To jest dzisiejsza Polska kultura Hip hopowa - kiedyś było dobrze a teraz hmm.. No trochę się to wszystko pozmieniało. A takim znakomitym dowodem zmiany jest np. nie lubiany przeze mnie Rysiu Peja. Kiedyś teksty miał dobre, teraz to już brak mi słów, i to niestety negatywnie

Tytuł:
Nowy
Awatar użytkownika

OG pisze:
nie lubiany przeze mnie Rysiu Peja
. Stare tracki miał dobre ale ciągłe nawijanie o biedzie itp. to jest nudne. W 2006 roku nawija o biedzie o ulicy a wozi się porshe. Co robi Peja w Porshe?? Reprezentuje biedę heh. Czasem przesłucham jego starych kawałków jak np. Trudny dzieciak bo warto. Obecnie jest paru dobrych i myslących raperów w czołówce- Tetris i inni. Każdy komuś kibicuje. Przytocze tutaj beef pomiędzy Tetrisem a dioxem. Tetris dociera do mniejszej ilości ludzi co przekłada sie na sprzedaż płyt ale Hifi bandy słuchaja głownie gimnazjum, Podstawówka i dzieciaki. Kolejny słaby raper Gural. Co donguralesko ma w sobie? Rapuje o niczym, nie słyszałem żadnego tracku z przekazem, nie ma już pomysłow na nowe mp3. Smiem twierdzic, że 3/4 jego fanów nie wie o czym o nawija a 1/4 to jego antyfani. Czekam teraz na Liroy'a, mam nadzieje, że będzie ogien.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ireneusz14 pisze:
Stare tracki miał dobre ale ciągłe nawijanie o biedzie itp. to jest nudne. W 2006 roku nawija o biedzie o ulicy a wozi się porshe. Co robi Peja w Porshe?? Reprezentuje biedę heh.

Hejter :wall: Po pierwsze Peja jeździ Mitsubishi Carismą, którą i tak nie prowadzi, bo nie ma prawka. Porshe ma DJ Decks to po pierwsze. Po drugie "z biedy Peja się wywodzi, więc reprezentuję biedę!". Jeśli ktoś tego nie rozumie to ma problem. Tak samo się sprawa ma z definicją słowa "pener", w slangu wielkopolskim jest to osoba tzw. ulicznik, która do czegoś doszła. Trzecia sprawa powiedz, gdzie np. na "Reedukacji" jest nawijanie o biedzie. Najważniejszą sprawą jest to, że nie wpier**** się komuś do kieszeni. Nie Twoja sprawa, jaki jest status materialny danego człowieka. Rapera i każdego innego muzyka rozlicza się z muzyki. Szczerze powiem, że np. "SŻG" było przeciętną płytą, ale już "Na serio", lub"Reedukacja" są to naprawdę dobre płyty.

Tytuł:
Nowy
Awatar użytkownika

Awesome Maru pisze:
Po pierwsze Peja jeździ Mitsubishi Carismą, którą i tak nie prowadzi, bo nie ma prawka. Porshe ma DJ Decks
Wiem o tym dobrze ale taki jest Poznanski kawał,ale nie zmienia to faktu, że się wozi.
Awesome Maru pisze:
Po drugie "z biedy Peja się wywodzi, więc reprezentuję biedę!".
Ale ile razy można nawijać o tym samym?
Awesome Maru pisze:
Trzecia sprawa powiedz, gdzie np. na "Reedukacji" jest nawijanie o biedzie
Ja w swoich postach nie przytłaczałem tematu Reedukacji, więc nie wiem skąd to wziołeś.
I wez nie pouczaj innych jak np. użytkownika Kubiko, że tyle wiesz bo to poprostu jest śmieszne, że ma pisać z małej czy dużej litery.
Ps. I tak na przyszłośc nie spinaj się aż tak bo podobno złośc piękności szkodzi. Peja w beefie z Granieckim też się spinał i popatrz jak to wyszło na kawałkach. Same bluzgi a Tede nic z tego sobie nie robił i był bardziej elokwentny od Peji. Peja ma więcej fanów ale trzeba brać pod uwagę wiek, większośc to podstawówka, gimnazjum.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Beef nie ma być elokwentny :lol2: o wyniku beefu Peja vs. Tede nie będę się wypowiadał, bo byłbym nieobiektywny. Podałem przykład Reedukacji, jako to że nie ciągle Peja nawija o biedzie. A co do Kubiko on zrozumiał to co napisałem w jego stronę i chyba to jest najważniejsze. Ty nie musisz. Dobra koniec tematu, bo schodzimy z tematu.

Tytuł:
Nowy
Awatar użytkownika

Beef polega na jak największym osmieszeniu przeciwnika ale mi chodziło o to, że fakt faktem jest, że Tede lepiej się wypowiada, i nie patrze tu tylko na wywiady, lecz także na jego dissy, nie musi używać przeklenstw by ośmieszyć.
Co do Beefów w Polskim rapie to jest pare perełek. A Tede w dissach jest b.dobry, osobiscie uważam, że paru raperów było by mu wstanie dorównać, ale różnie bywa, najlepszym przykładem, że pozory mylą jest Doniu, poprostu zjadł Chade.

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Jak dla mnie dwa najlepsze beefy w Polskim rapie to Płomień81 vs. Tede i Pih vs. Pan Duże Pe.

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Ja taki pytanie, czy czekacie moi drodzy na nadchodzące wielkimi krokami "Piski, Zyski i Wytryski" Gospela? Ja kupuję w ciemno, uwielbiam to, co ten krzywy kutong odwala.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

nie

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Mam małe pytanko dla fanów rapu. Czy to prawda że Wilku poszedł siedzieć czy to tylko plota bo z jednej strony na YT pod niektórymi kawałkami jest sporo komentarzy że siedzi a z drugiej nie znalazłem w necie żadnego oficjalnego potwierdzenia. Pytam bo biorąc pod uwagę tematy o jakich ostatnio nagrywa to wcale by mnie to nie zdziwiło że poszedł siedzieć za byle co.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna