Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz lip 12, 2020 6:00 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość

Low carder

Witam.

Mamy już temat Rap-dyskusja ogólna. Lecz są też inne rodzaje muzyki. Tworzę ten temat, ponieważ tak się złożyło, iż chciałem wam polecić piosenkę która rapem nie jest. Wiem, że ten dział nie jest jakiś oblegany, ale czasem ktoś, coś będzie chciał wrzucić. I co, ma nowy temat tworzyć? Dlatego właśnie ten temat jest potrzebny. Proszę o przyklejenie go.

A oto piosenka którą chciałem wam polecić http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE. Mój komentarz jest po prostu zbędny, a kawałek zajebisty.

Star
Awatar użytkownika

troll :/

Ostatnio zmieniony sob maja 10, 2014 2:01 pm przez Storm, łącznie zmieniany 1 raz

Legenda
Awatar użytkownika

Słyszałem ten kawałek w radiu jak jechałem do szkoły busem no i mój młodszy brat to często puszcza. Sam bym się pewnie tym nie zainteresował ;) prócz tego - chcąc nie chcąc - słucham utworów KaeNa. Nie tylko słucha go wspomniany już młodszy brat ale też nasz kumpel więc z hip-hopem/rapem mam styczność. Bo i czasem Peja leci, czasem Chada i inni wykonawcy.

Ja z kolei ostatnio słucham piosenek Within Temptation. Moja znajoma wtajemniczyła mnie że ich piosenki to rock lub metal co w sumie potwierdziłem na necie. Bardzo fajny wokal Sharon den Adel (przy okazji bardzo piękna kobieta ;)) to jeden z głównych powodów mojego słuchania tych piosenek. Pierwszy utwór usłyszałem dość niedawno bo we wrześniu tego roku i było to ''Stand my Ground''. Inne zespoły które najczęściej słucham w ostatnim czasie to Sabaton, Disturbed i SoaD.

Star
Awatar użytkownika

Jak już być dokladnym to Within temptation jest zespolem grającym metal symfoniczny no a dodając do tego kobiecy wokal mamy calkiem ciekawy klimat. Akurat metalu symfonicznego sam z siebie nie slucham, ale kilka utworów z Within Temptation kojarze, tyle ze nie po tytułach xD

O Sabatonie to już gdzieś widzialem że pisaleś :D strzelam że m.in tematyka ich utworów Cie bardzo interesuje :D
Sam kilka lat temu się bardzo jarałem tym zespołem, szczególnie plytami Primo Victoria, Metalizer oraz The Art of War z bardzo popularnym u nas 40:1, i z tego też albumu bardzo dobrze zapamietałem kawałek "Unbreakable" bo był tam bliźniaczo podobny riff do "A National Acrobat" Black Sabbath xD
Ale ta faza na Sabaton dość szybko mi przeszła, owszem lubie czasami posluchać ale to tak żeby sobie pograło aby :D a ich ostatniej płyty jeszcze w ogóle nie słuchałem.

A ja sam ostatnio słucham np Duran Duran (nie jestem zwolennikiem komentowania utworów w stylu "O to było na filmie takim i takim", ale ... The Reflex - Stiffler w gejowskim klubie JEE), Survivor, ale nie tej płyty gdzie jest eye of the tiger, tylko Vital Signs bo to taki przyjemny AOR a Jimi Jamison jest świetny.
Jaram się też zajebistym albumem Meat Loaf - Bat Out Of Hell o którym można bylo kilka tygodni temu się dowiedzieć z programu klasyczne albumy rocka na TVP Kultura.
Cały czas oczywiście wciągam się w klimaty Pink Floyd, nie to żebym utożsamiał się z historią Pinka i calym The Wall xD może prędzej z Sydem Barrettem, chociaż jeszcze nikogo w szafie nie uwięzilem. Za to Stigowi pisałem o albumie Animals i Stiguś nawet mial ochote posluchać utworu "Dogs", ale to trwa 19 minut a Stiga najbardziej interesowalo szczekanie xD Więc moge polecić świnie bo na początku utworu Pigs jest hrumkanie ! DLA NAJBARDZIEJ POJEBANCH !! POLECAM ! Alan's Psychedelic Breakfast z płyty Atom Heart Mother w którym przez 13 minut slyszymy przygotowanie śniadania ! smażenie boczku i takie sprawy xD

Jako że świeta tuż tuż to wczoraj sluchalem debiutanckiego albumu Slayera, a skoro za nieco ponad tydzień mamy sylwester to będe musiał wyciągnać akcesoria do makijarzu i odpalić Poison :D

Legenda
Awatar użytkownika

Szczerze Maniek to ja się nie znam na podgatunkach czy rodzajach muzyki :P Sabatonu słucham od 3 klasy gimnazjum (jakoś od maja 2011) i początkowo właśnie mnie interesowała tematyka. Potem jakoś polubiłem ich twórczość i tak mam do dzisiaj. Wiem że najsłabiej znam ''Fist for Fight'' bo słuchałem tego może ze 3 razy ale już teraz mogę powiedzieć że nie jest to o wojnie ;) najlepszy według mnie kawałek to "Masters of the World" i "The Hammer Has Fallen". Pamiętam że Darth na swoją galę (w swojej fedce :P) jako theme song gali dał ''Burn Your Crosses'' :D moja ulubiona płyta to Carolus Rex z 2012 roku.

Muzyka z filmów, pamiętam że ''I Stand Alone'' to piosenka promująca film z The Rockiem i chyba był to dość fajny Król Skorpion. Wymienionych przez Ciebie wykonawców nie słuchałem ale wciąż mam w planie posłuchać sobie Black Sabbath i Ozzy'ego Osbourne'a.

Nie wspomniałem też o Hollywood Undead :D słucham ich od lipca 2012 in wciąż mnie zachwycają. Ktoś też jest fanem tego zespołu lub miał styczność z ich twórczością? :P

Low carder
Awatar użytkownika

Sabatonu kiedyś słuchałem trochę i nawet nieźle się nim jarałem. Teraz raczej już rzadziej go słucham szczególnie, że nie mam nic od nich na dysku, ale jak czasem mi się przypomni to włączę sobie z Youtube jakiś ich album.

Ostatnio natomiast zacząłem słuchać Comy. Już dawniej znałem kilka ich kawałków takich jak "Zero osiem wojna", "Leszek Żukowski" czy "0Rh+" ale jakoś nigdy nie zabrałem się za odsłuchanie całej dyskografii. Ostatnio coś mnie jednak wzięło i włączyłem "Pierwsze wyjście z mroku". Album okazał się tak zajebisty, że następnego dnia pojechałem do empika i od razu kupiłem i ten album i jeszcze "Czerwony album". Póki co jaram się Comą i słucham głównie jej. Polecam bardzo :pom:

Chris Benoit pisze:
Wymienionych przez Ciebie wykonawców nie słuchałem ale wciąż mam w planie posłuchać sobie Black Sabbath i Ozzy'ego Osbourne'a.

Co do Black Sabbath to natomiast się ostatnio wlirwiłem, bo dość późno dowiedziałem się o tym, że będą grać koncert w Łodzi, a gdy chciałem kupić bilety to okazało się że już wszystkie wyprzedanę :x

Superstar
Awatar użytkownika

Z reguły nie słucham jakoś hip hopu, czasem coś tam się nawinie ale ostatnio wszystkie fanpejdże na facebooku dotcyzące MMA udostępniały piosenkę O.S.T.R - Side Effects. Powodem było to, że w teledysku gra Piotrek Hallmann. Przesłuchałem raz i się mocno wciągnąłem - bardzo fajny kawałek, w połączeniu z dobrym teledyskiem jest jak najbardziej na plus - polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=DFGR-jGXxR0

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Chciałbym wam polecić tę piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=1V18P7JkAuA i choć w zasadzie nie słucham tego typu utworów, to ten usłyszałem gdzieś w radiu albo TV i mi się spodobał. Mam nadzieję, że wam też się spodoba. Miłego słuchania ;D

Adept
Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o Metalowe brzmienia , polecam zespół Enter Shikari , którym sie zajarałem od tegorocznego Woodstocku po dziś dzień :) . Jest to Metal z nutami Trance'owymi , a kawałki są bardzo melodyjne i ... poryte ;)
Check it:
http://www.youtube.com/watch?v=rrDse_2lEDA

Nowy

Ja Wam polecam ten kawałek. Ostatnio na niego trafiłam;) Do pobrania z YouTube. Zobaczcie koniecznie !!! :)

Obrazek

Adept
Awatar użytkownika

Wszystkie utwory Depeche Mode :)

Nowy

Ja zacząłem słuchać Skilleta. Póki co mi się podoba, zobaczymy jak po kolejnych płytach.

Superstar
Awatar użytkownika

Roltis pisze:
Ja zacząłem słuchać Skilleta. Póki co mi się podoba, zobaczymy jak po kolejnych płytach.

Będzie nadal świetnie! :D Skillet to fantastyczny zespół, niesie ze sobą genialne przesłanie. Utwory od razu wpadają w ucho, a każda płyta przebija drugą. Miałem okazję być w zeszłym roku na ich koncercie w Stodole - dają czadu. Polecam, świetny band. Poza tym, który WrestleFan nie zna tych kawałków? ;)

Ostatnio bardziej zainteresowałem się The Offspring. Niezwykle energetyczna kapela, która ma już legendarne miejsce w świecie punka:

Adept
Awatar użytkownika

Circle of Dust :faja:

Industrial Rock - jak również chrześcijański industrial/rock lub trash metal :lol:

Zespół tworzył muzykę w latach 1988-1998 - przede wszystkim muzycy Klayton i Klank - przy okazji wiele muzyków i zespołów współpracowało przy tym projekcie jak i sobie pomagali - np. po połączeniu kilku powstała super grupa Argyle Park która zrzeszała znane postaci grające właśnie industrial w latach 90.

Co ciekawe w 1998 roku Klayton praktycznie z dnia na dzień rzucił to wszystko i zmienił kompletnie swój styl - ściął długie włosy i teraz charakteryzuje się irokezem pofarbowanym na czerwony kolor 8) Klayton = Celldweller to obecny projekt i jest równie świetny :faja:

Klayton przez wiele lat(blisko 17!) nie wspominał NIC o Circle of Dust po czym nagle w 2015 roku stwierdził że zremiksuje stare kawałki + stworzy nowe :faja:
Najlepszy dla mnie kawałek Circle of Dust :faja:

A to jeden z najbardziej szalonych utworów jakie stworzyli :lol:

Inne świetne kawał to m.in: Agressor/Regressor, Chasm, Refractor czy nowy utwór Contagnion z 2016 roku :faja:

Adept
Awatar użytkownika

Tymczasem również Argyle Park doczeka się nowych kawałków :faja:

Klayton w niedługim czasie ma wyprodukować + odświeżyć kilka piosenek :faja:
Jak ktoś lubi mocną muzykę industrialną + bawienie się tego typu rodzajem muzyki to polecam jak najbardziej.

Perła w koronie :faja:

Klasyczny AP

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna