Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 25, 2017 5:10 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Kurwa zapomniałem o tej walce Bajora z Białym, wtedy ten drugi non stop leciał na pisankach i przez długi okres czasu szły całkiem dobre primejdy na niego xD. A walka Bobera z Rybą to wiadomo, jak pisałem swój post to cały czas miałem ich w głowie i ostatecznie mi wyleciało. Oboje dali dobrą walke, oboje byli agresywni w finale, ale i tak Bober był lepszy. Nawet jak ten spierdolony Teodor mówił, że oceniali wejścia to i tak Ryba był lepszy tylko w pierwszym na temat, w pozostałych lepszy był chuj bober xD. Jedyne co mogłoby mnie przekonać to to, że Ryba pokazał w chuj charyzme podczas finału tych elimek, nigdy nie widziałem go na takim pewniaku jak wtedy. Chociaż i tak nie powinien wygrać xD.

Jeśli chodzi o twoje przykłady:
- Spartiak vs Milu - zgadzam sie, nikt nie mógłby powiedzieć złego słowa gdyby Spartiak wygrał przed dogrywką. Nie wiem czemu sie tak nie stało. Może dlatego, że na skale ogólnokrajową nie był jeszcze tak znany jak tutaj na dolnym śląsku? W dogrywce juz Radek pokazał klase i był lepszy i wygrał, no ale do tej dogrywki jednak nie powinno dojść. Myślałem, żeby tą walke wpierdolić do mojego skrobanka, ale imo była to mega wyrównana walka, dlatego ją odpuściłem
- Edzio vs Milu - kurde tutaj sam nie wiem, oglądałem tą walke z milion razy i do tej pory nie umiem powiedzieć kto wygrał moim zdaniem. Fakt jest taki, że dali kozacką walke, polecialo dużo epickich linijek.
- Flint vs Białas - tutaj jako komentarz pozostawie tylko to co Bośniak rzucił do Flinta w zeszłym roku na Stoczni podczas ich wielkiego rewanżu ;) Było to coś w stylu, że "jakbyś był honorowy to oddalbyś zwycięstwo Bialasowi"
- Esko vs Pejter - zgadzam sie stary, kompletnie zapomniałem o tej walce bo jak myśle Pitos #1 to widze przed oczami kozackie walki Feranza z Kopkiem i Szydercą, najlepszą walkę między Edziem i Filpkiem ever moim zdaniem, wpierdol Filipka od Esko... i akurat mi sie tutaj przypomniało że powinienem do swojej seryjki jebnąć starcie FILIPEK vs DOLAR (Bitwa o Pitos #1 o 3 miejsce) xD. W dogrywce Filipek rzucił chyba najlepsze wejście jakie słyszałem o piłce noznej a i tak przegrał... Nawet widać jak stojący z tyłu (chyba) Szydi i Esko popatrzyli sie na siebie zdziwieni

Star
Awatar użytkownika

Odnośnie walki Filipa z Dolarem, to dla mnie generalnie samej dogrywki nie powinno być, pamiętam że Dolar zjadł go dupą a Filip desperacko sięgał po chujowe pisanki typu ooo Jasiu Mela, Hawking, wygrasz ze mną jak Wini Bialas Blejk cos tam blabla. W dogrywce fakt, Filip superowo poleciał, pancz z Yaya Toure kozacko przekminiony, ale teraz nawet sobie sprawdziłem jeszcze raz i ewidentnie Dolar dostał większy hałas od publiki, więc co Pe mógł zrobić. Wiem że wszyscy wokół byli werdyktem zdziwieni, ja w sumie też, ale dobrze może że to walka o 3 miejsce a nie finał czy coś w tym stylu. Jest to chyba idealny przykład na to że warto chyba pomyśleć na Pitosie w przyszłości o jury.

W ogóle to widziałem jak ktoś gdzieś zaproponował taki pomysł, to się przy okazji spytam co myślisz o tym. Jeśli powiedzmy na następny Pitos nie uda się zaprosić Muflona, Tetrisa, Pogo czy nawet Filipa lub Edzia, nie lepiej spróbować czegoś nowego, jak np. bitwy dwójek? Bo ja na przykład kolejnej takiej samej 16 (nawet jak za Seba czy KCZ'a byliby to Yowee i Spartiak np.) nie chce oglądać, nawet nowość w postaci tematów na ekranie jak na Bitwie o Południe czy którymś tam MM by jakąś świeżość gwarantowało.

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

24.09.17 - Rainmaker nazywa się teraz Jacob Spinner [Jacob Spinner]

Mid carder
Awatar użytkownika

Hmmm ciężko powiedzieć stary, bo nie wiadomo co się wydarzy za rok. Być moze uda sie namówić kilku starych wyjadaczy do powrotu na Pitos #4, a może nie. Może przez ten rok ujawią się jacyś nowi zawodnicy, którzy namieszają w polskim free, a może nie. Może ktoś z obecnych zawodników pokończy swoje przygody (Milu)*, a może nie. Pitos ma to w sobie, że w jedno miejsce zjeżdżają się najlepsi freestylowcy w Polsce i robią rozpierdol w klasycznych walkach. Odbywają się bitwy, w których podczas walk jest coś nowego np. Bitwa o południe o której wspomniałeś, gdzie oprócz obrazków losuje się bit lub Microphone Masters gdzie organizacja WBW zaprasza 4 uznanych zawodników i nawijają pod tematy od publiki/obrazki/beatbox.
Bitwy dwójek to ciekawy pomysł, ale chyba nie byłby dobrym pomysłem na Pitos. Ciężko, żeby dobrało się dwóch mega kozackich zawodników do pary, żeby rozjebali. Zawsze będzie tak, że jeden odstaje do drugiego. Wkleje tutaj 3 walki, które 3 lata temu odbyły się w moim rodzinnym miescie :D.

Tę walkę może dodaje troche na wyrost, bo przeciwko dwóm kozakom zmierzyło się dwóch moich ziomków z gimnazjum :D. Pamiętam, że wtedy byłem oburzony werdyktem, bo jeszcze wtedy nie znałem Filipka ani Szydiego, była to moja pierwsza bitwa jaką słuchałem (wczesniej nawet na yt nie oglądałem) i chodziłem wkurwiony, że wychujano moich ziomków xD

Tutaj patrz na młodych Mila i Spartiaka :D w 3 lata dojebali mega progres

No i finalik

*Słyszałem od ziomków, że Radziu Milewski ma powoli zabierać sie za nagrywki. Pomyślałem super sprawa, ziom obecnie na scenie chyba najlepiej rapuje, może mu sie uda w studiu. No ale dopóki nie zobacze to nie uwierze. I akurat przed chwila zobaczyłem post Mila na fb jak napisał że potrzebuje bitów i na końcu dopisek "ruszamy... :)" Chyba możemy sie domyślać co to oznacza :D

Star
Awatar użytkownika

Czy ja wiem? :D

Filip/Pejter

Edzio/Kaz

Peus/Tymin

Bober/Pueblos

Ryba/Murzyn lub Ryba/Toczek

Tramwaj/Toczek jeśli jest Ryba/Murzyn

Milu/Spartiak

Oset/Adi

Eryko/Wudo

To tak na spontanie wypisałem, a przecież zapominam dalej pewnie o kimś oczywistym, na pewno dałoby się jeszcze kilka porządnych ekip z zawodników typu Babinci Yowee Szydi, Radzias czy Biały zrobić. Chociaż w sumie chuj, ja to bym zrobił w stylu WBW, wolę żeby było 8 ekip i 2 grupy i wiadomo, te zasady, niż żeby było 16 w tym ekipy typu kurwa Kałach/Perry XD Dałoby radę to zrobić, tak myślę
Cytuj:
Może ktoś z obecnych zawodników pokończy swoje przygody (Milu)*

*Słyszałem od ziomków, że Radziu Milewski ma powoli zabierać sie za nagrywki. Pomyślałem super sprawa, ziom obecnie na scenie chyba najlepiej rapuje, może mu sie uda w studiu. No ale dopóki nie zobacze to nie uwierze. I akurat przed chwila zobaczyłem post Mila na fb jak napisał że potrzebuje bitów i na końcu dopisek "ruszamy... :)" Chyba możemy sie domyślać co to oznacza :D

Po pierwsze to wątpię żeby Milu miał zakończyć przygodę z free tylko dlatego że zabralby się za robienie jakichś kawałków, musiałby chyba odpalić jak Quebo, a to jest umówmy się, niemożliwe. Radosław nie wygląda mi na gościa który nagle nagra kilka piosenek i zapomni o pasie WBW. Generalnie nie sprawdzam za bardzo tego co fristajlowcy tam nagrywają, bo poza Filipkiem i Edziem w ostatnim czasie nikt się jakoś specjalnie nie wybił, a z całym szacunkiem ale to co robią Babinci czy Toczek też dupy nie urywa

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Przypomniał mi się kolejny chujowy werdykt. Wczoraj nawet słuchałem tę walkę i po 8 latach nadal uważam, że werdykt chujowy. Chodzi o walkę Flint vs Białas z WBW. To był półfinał i Białas miał lepsze pancze, publika zrobiła mu większy hałas, ale co z tego jak tylko Tet był za nim, jeden sędzia za dogrywką, a dwóch sprzedajnych dało wygraną Flintowi. To miało być jego ostatnie WBW w karierze, więc na siłe zrobili tak, by Flint wygrał całe WBW i tak też się stało. Nie wiem czy Bośniak nie nawinął podczas Bitwy o Trójmiasto do Flinta, że gdyby był honorowy to oddałby zwycięstwo Białasowi.
Po Białasie fajnie było widać agresje w stosunku do Flinta nawet przy "kamień papier nożyce". Jego reakcja po werdykcie też dobra.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

BITWA O PITOS

Nikt się Mnie tu nie spodziewał niczym:
Spoiler:

Pierwszy event który obejrzałem, na że tak to nazwę wprowadzenie, nie wyszło to źle nawet powiem że podobało Mi się to choć jak po raz 2137 słyszałem punche pokroju "pedale", albo "rozpierdalam cię" to aż Mi powieka drgała XD No, ale cóż nie każdy ma tyle weny zęby wymyślać coś innowacyjnego to jedzie taką sztampą.

A sponsorem jest Prażubr XDDDD Prażubr XD Kurwa jak się sprzedajecie to chociaż czemuś porządnemu, a tu prażubr XD Polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=zxD31jsiyu8 #JebaćKompaniePiwowarską , ale dobra przejdźmy do meritum.

Milu vs. Seb
Wystarczyło że Milu "powiedział" incydent i już miałem bekę, nie no głos to Ma dobry, początkowo naprawdę spoko, w środku fajke punche i coś się zepsuło i końcówka już gorzej. Seb aka "Dobra dobra" XD jakoś tak nie pod pasował Mi, bardziej chciał wszystkich przekrzyczeć niż coś logicznego wymyślić, także Milu zasłużenie.

Bober vs. Babinci
No rozwalił Mnie Babinci tym "O Ty chuju Bobrze", serio 4 razy cofałem i to oglądałem XD Potem obaj bardzo dobrze, choć Im dalej tym poziom się zmniejszał. Jak dla Mnie Babinci minimalnie lepiej, ale ze Mnie ekspert taki jak Prażubra dobry browar XD a że przewaga nie byłą duża to nie dziwię się że Bober wygrał, bo też się fajnie pokazał.

Peus vs. Czeski
Temat Egzamin poprawkowy i nic nie było o sierpniu, no Ja jebe. Peus nawet nieźle, ale Czeski go mocno zniszczył.

Janusz Tramwaj 3000 vs. KCZ
Janusz nie krzycz XD serio denerwowało to mocno, ale rozkminy kozak i zasłużone zwycięstwo, szczególnie że KCZ dramat.

Ryba vs. Pejter
Znowu mistrzowie dobra dobra, ale przyznam że poziom wyrównany, ale na koniec ryba odleciał, albo hehe odpłynął i zasłużenie wygrał.

Kaz vs. Oset
Do dogrywki było nieźle i dość wyrównanie, choć Ja postawiłbym na Oseta, dogrywka w sumie podanie i niektóre punche naprawdę quality.

Szyderca vs. Pueblos
Chyba najlepsza bitwa tej rundy, też mocno wyrównana, choć Ja postawiłbym na Pueblosa, co potwierdziła publika.

Oset vs. Janusz Tramwaj 3000
Temat dramat, ale bicik quality, do dogrywki przewagę miał Tramwaj, dlatego dziwie się że chcieli dogrywki. Sama dogrywka już słabo i trochę szkoda że Janusz odpadł.

Milu vs. Pueblos
Temat Im tak dowalili że trudno było się do tego w ogóle odnieść i na początku poszli równo, ale potem wjechał dziwny bit i Pueblos odjechał, szkoda Mila, bo w pierwszej rundzie świetnie i stawiałem go w gronie faworytów, ale Pueblos zasłużenie wygrał.

Adi vs. Dolar
Początek i czysty profesjonalizm XD jak dla mnie Adi wygrał bez dogrywki, a w niej już widać było że się speszył i Dolar ją wygrał zdecydowanie.

Pueblos vs. Bober
Zdecydowanie przedwczesny finał, obaj polecieli świetnie, ale Pueblos jednak w każdym wejściu minimalnie lepiej i Moim zdaniem zasłużenie wygrał, a Bobera szkoda, bo z rundy na rundę się rozkręcał i zasłużył na drugie miejsce.

Pueblos vs. Czeski
Bober z rundy na rundę coraz lepiej, a Czeski chyba coraz gorzej XD Nie no serio nie wiem co On tu zrobił, a Pueblos to świetnie wykorzystał i zasłużenie wygrywa.

Obejrzałem jeszcze ten Jim Sesson, czy jakoś tak, ale złotych myśli nie mam, ogólnie nawet spoko to wyszło, Pueblos zasłużenie wygrywa. A teraz mam nadzieję że nadrabianie ważnych rzeczy z tegorocznego WBW zajmie Mi mniej czasu niż ogarnięcie tego, mimo tego że czuję że trochę tu pominąłem :/

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Mid carder
Awatar użytkownika

No prosze Hubson, obyś również w tym temacie sie wypowiadał sporo w miare możliwości :D Tak btw napisałeś, że KCZ to dramat z czym sie zgadzam, ale elimki do Pitosu (z elimek wchodziło 4 najlepszych zawodników) wygrał akurat właśnie on xD.

Wczoraj odbyły się elimki WBW w Warszawie, pierwsze po wakacyjnej przerwie. Wygrał je Ryba i jako jedyny w tym roku ma na koncie wygraną w dwóch eliminacjach. O walkach 1/8 nie ma co sie rozpisywac, bo w większości występowali tam uznani zawodnicy z nołnejmami, chyba tylko Ryba walczył z Murzynem, a Kaz z Buczim.

Ćwierćfinały:
Kałach vs GML - na papierze to raczej walka o najniższym poziomie, choć z chęcią ją obejrze jak wleci na youtube. Chociaż nie wiem co mam myśleć, jak walke wygrał gość który jak dla mnie jest asłuchalny, ma słabego skilla, a jego wizytówka to OKEJ OKEJ OKEJ OKEJ OKEJ OKEJ OKEJ
Milan vs Pueblos - Milan wygrał z obecnym mistrzem Pitosu. Czy mnie to dziwi? Absolutnie nie. Milan to solidny wolnostylowiec, który potrafi zaskoczyć czymś niekonwencjonalnym. Pueblos zawsze wiał dla mnie przeciętnością, chociaż flow ma oczywiście nienaganne. Jak na moje to na Pitosie miał po prostu dzień konia.
Biały vs Kaz - Biały na fanpejdżu napisał, że znowu został ojebany z werdyktu. Jak on tak pisze to tak pewnie jest. Kaz pewnie jakieś proste chujowe pancze i jego smieszne przyśpieszenia i każdy sie pewnie spuszczał nad nim xD
Ryba vs Spartiak - po ponoć dobrej walce, Ryba odjebał Wrocławianina

Jak widziałem, zestawienie półfinałów to juz znałem kolejność finałowej czwórki chociaż obawiałem się, że Kaz jakimś psim swędem pokona Rybe, na szczęście tak sie nie stało. W słabszym półfinale zmierzył się GML z Milanem i wygrał ten drugi. W walce o 3 miejsce Kaz odjebał GMLa co dziwne nie jest xD

Teraz tylko nic jak czekać az filmiki wlecą na yt

Superstar
Awatar użytkownika

Ciubas pisze:
No prosze Hubson, obyś również w tym temacie sie wypowiadał sporo w miare możliwości :D Tak btw napisałeś, że KCZ to dramat z czym sie zgadzam, ale elimki do Pitosu (z elimek wchodziło 4 najlepszych zawodników) wygrał akurat właśnie on xD.
Tak jak napisałem na wstępie u Niego było dużo sztampy i zabrakło chociaż takiego jednego mocnego puncha który by MI podszedł. No i motyw z pytaniem Siebie jakie kratery czy barykada jakoś średnio Mi podszedł XD Ale tak jak pisałem że wchodzę w to także znawca ze Mnie żaden :D

A co do WBW to jednak trochę zdziwiła Mnie porażka Pueblosa, a co do reszty to wypowiem się jak obejrzę, oby szybko wrzucili :D

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Star
Awatar użytkownika

Szkoda wielkie że przez elimki nie przeszedł Wujas, no i kurrwaaa, czego nie było Bajorsona XD Ryba w formie, Milan też w końcu odpalił, ładnie. Najbardziej jednak cieszy że po Pitosie wraca do gry Puebli, który pamiętam że wcześniej mówił że tylko w Częstochowie powalczy, a tu jednak go coś wzięło. Nie wyszło tu, ale przecież przed nami jescze Wrocław, Gdańsk i chyba Częstochowa właśnie, a potem już półfinaly. Swoją drogą myślę że Milu, Oset, Bober, Ryba to pewniaki do finału. Kaz w formie też da radę raczej, Peus myślę podobnie. Kto poza tym? Ciężko przewidzieć. Jest wielu zawodników którzy mają renomę ale występują w WBW dość nieregularnie, np Spartiak, Yowee, Pueblos właśnie, do tego Murzyn czy Milan dobrze się prezentują, Toczek też jest, kto wie jak to się skończy, ja liczę na Pueblosa i Spartiaka z tych "niepewnych".

Btw, nie było Janusza czy coś przeoczyłem? Dziwiłoby mnie to - w końcu u siebie, po takim hajpie z Pitosu, powinien spróbować i myślę że jakiś półfinał z dobrą drabinką na luzie.

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Troche lipna ta formuła, że są półfinały bo ja osobiscie mam przesyt WBW w tym roku. Myśle, że na samym poziomie każdych późniejszych elimek to się odbija czego dowodem był event w Rzeszowie, gdzie Bober nie miał prawa przejebać. Teraz w Wawce w 1/8 też było kilka ksywek nołnejmowych, a to przez to że Ci co mają pewny awans nie jeżdżą już na elimki. Wystarczy, że pojawią się na kilku z przeciętnym wynikiem i są w półfinałach. A tak to wszystkie koty jeździły do końca, żeby miec miejsce w wielkim finale (czytaj Bober). A Gdyby nie Skepta w Częstochowie w walce Filipek vs Pueblos to kto wie czy nie mielibyśmy nawet dwóch innych finalistów w Proximie. Teraz 16 wrzesnia będą elimki we Wrocławiu i szczerze zastanawiam się czy pójśc na nie, bo po prostu obawiam się o poziom. Radek ma wpaść z chęcią wygranej, w końcu u siebie. Bedzie też troche zawodników ze Śląska bo dla nich to o wiele bliżej niż do Warszawy. Zobaczymy jak to będzie.

Mid carder
Awatar użytkownika

Od wczoraj wlatują już filimki z elimek w Wawie. Jednak dzisiaj te walki miały jakiś poziom

Pueblos trafił już w pierwszej rundzie nie na byle ogórka, bo Bila. Na fb jak widziałem drabinke to myślałem, że możemy mieć małą niespodziankę. Napisałem "małą" bo wiem co potrafi Bilu i wiem jakim freestylowcem jest Bilu. Co do walki to mega dobra, bardzo wyrównana, powinna być dogrywka bez dwóch zdań. Pueblos po wygraniu Pitosu wraca chyba do swojego nawijania, czyli przeciętnie z dobrym flow, Bilu natomiast rzucił kilka dobrych, może nawet i lepszych panczy od Puebliego z jury go wyruchało, że tak powiem :)

Już w pierwszej walce Milan rozpierdolił przeciwnika, aż szkoda mi sie tego Kuriana zrobiło xD. Milan doszedł do finału w tych eliminacjach i jeśli pokazał w stolicy taką formę jak w pierwszej walce to sie nie dziwie. Chociaż nie ma co chwalić chuja przed wytryskiem, bo może nastepne walki nie były juz takie dobre xD. Fajnie, że AC Milan sie podnosi z kryzysu, miło sie to oglądało

Star
Awatar użytkownika

Bialy Kaz - walkę Kamilowi wygrywa wers o Balagane i Belmondo

Milan Pueblos - walkę Milanowi wygrywa wers o wersie Belmondo

WITAM NA SAFARI NIE W JEBANEJ APLIKACJI

A we wrocku Bober wyjaśnił, liczę że Boberinho powtórzy osiągnięcie Edzia i Muflona, jest na to duża szansa. Na tę chwilę naprawdę ciężko wskazać faworyta w Proximie - Bober przez pierwsze pół roku bez formy, ale ostatnio wystrzelił niezle, Ryba cały czas równiutko, ale wiadomo, przyjdzie newschool i trochę chujnia, a Radzio niby zawsze mocny ale ostatnio też nieraz zdarzyło mu się przejebać. Zobaczymy, czekam na walkę Willa z Milem bo ponoć pozamiatali, a Willy póki co mnie nie zachwycał, ciekawe czy tu podoła hajpowi jaki dostaje od jakiegoś czasu

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

We Wrocławiu mieliśmy rewanżyk z Pitosu, który odbył się na tym samym szczeblu - 1/4 finału. Wejście na temat o dziwo dla Pueblosa. Obaj lecieli fajnie na bicie Still Dre, ale panczlajnowo o dziwo górą był Pueblos. Milu rzucił tylko jeden pancz, natomiast zawodnik z Bielsko Białej o wiele więcej. Jak na następne wejścia usłyszałem Skepte to sie podjarałem lekko, bo nie ukrywam że od jakiegoś czasu chciałem zobaczyć Mila na tym bicie i... zawiodłem sie. W moim odsłuchu jego flow na tym podkładzie było nieco kwadratowe xD. Ale podkurwiony Radek przejechał się na zdobywcy Pitosu i zasłużenie wygrał ten rewanż

Star
Awatar użytkownika

Ja pierdole ale mnie to wszystko w tym Wro śmieszy XD Po pierwsze vintage WBW, najpierw jam z wawy z Wujasem niewrzucony, potem zaczynają sobie od 1/4, czyli pewnie cała 1/8 ze zjebanym dzwiękiem czy coś. A potem to oglądam i raz że trochę publika wyciszona (ale w chuj dziwnie to brzmi jak zaczyna się still dre w walce Radoslawa z Pueblim, a tu duży pop i po chwili znowu cisza XD), dwa że Pejter wygląda tam w jury jakby przyszedł na maraton mody na sukces w domu starców, trzy to ofc WUDO NA NEWSCHOOLU XDDDDDDDDDD Jezu ale Filipo musi tam czuć dumę że na njuskolach jest ktoś gorszy od niego o jakieś 100 razy.

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6