Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 12:50 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

I Radooooooooooooosław Milewski! Wleciała pierwsza walka z Częstochowy, bedzie co oglądać :D. Milu drugie wejście klasa

Superstar
Awatar użytkownika

Peus, Ksywa, Bober i Oset w finale. Ksywa rozjebał całą grupę + Bobera, w finale przejebał z Osetem, ale to już bez znaczenia ofc. Ponoć kontrowersyjna dogrywka w grupie z Boberem i Osetem, w której odpadł Spartiak, zobaczymy jak wrzucą na yt, ale na jamie ponoć sam stwierdził że powinien był po pierwszej odpaść, więc oby bez kontrowersji. Mimo wszystko szkoda że Peus a nie on ani Will, ale za to Ksywa mega props i liczę że rozpierdoli w finale.

No to teraz poproszę Milu, Ryba i którychkolwiek dwóch z Murzyn/Radzias/Wawrzyn/Kaz w Bdg wygrywają, dziękuje i pozdrawiam.

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Kurwa mać, pierwsza walka i od razu rozpierdol. Podstawowy czas - wyrównany i wysoki poziom w chuj. To samo w dogrywce. Chociaż zwycięstwo Ksywa zapewnił sobie moim zdaniem odpowiedzią na telefon od mamy. Kozzzaaaaaaak, teraz czekam na nastepne walki

Superstar
Awatar użytkownika

Generalnie póki co poziom w Krk zajebisty, Bober-Oset czy Peus-Ksywa sztos walki serio, Ksywa co mega forma to nie mam pytań, myślę seryjnie że może w finale powalczyć nawet o pas. W Bdg za to myślę że trochę bardziej kontrowersyjnie, ale tego można się było już spodziewać po tym jak rozlosowali grupy. No kurwa, w jednej grupie Kaz, Ryba, Radzias i Wawrzyn a w drugiej Milu, Murzyn i..Toczek i Bambo XD Kaz i Wawrzyn wyszli i w sumie ciekawi mnie czy Ryba faktycznie wychujany jak mówią niektórzy, czy jednak sprawiedliwe werdykty. W drugiej grupie Milu pewnie miał już trochę w majtach jak nagle znikąd w sumie okazało się że będzie trzyosobowa dogrywka ale z niej wyszedł, tak samo jak Toczek, ale ten postanowił oddać miejsce w finale Murzynowi, bo sam skupia się na "karierze" (jeśli tak to można nazwać, sory, kompletnie tego nie widzę XD) rapera. W sumie trochę kontrowersji z tym będzie, no i jeśli Murzyn nie wygrałby wcześniej z Milem i nie byłoby dogrywki, to co by Toczek zrobił? Anyway, w sumie mi to wszystko jest ok, Murzyn co jak co ale jeździ na te bitwy na okrągło, wygląda na przesympatycznego typa, zaliczył w tym roku w chuj progres, więc nie znalazł się w tym finale jak GML w 14', czyli z dupy. A no i ofc wielkie graty dla Wawrzyna, znowu jak w Gdańsku miał w chuj trudną drabinkę ale znowu dał radę, liczę że w Proximie tak jak Ksywa tanio skóry nie sprzeda.

Czyli Bober, Oset, Ksywa, Peus, Milu, Kaz, Murzyn, Wawrzyn, to daje czyli 3/8 z ostatniego finału, 2/8 z przed dwóch lat i tylko 1 z przed trzech (ale tego nie było rok i dwa temu). A mówią że scena free to ciągle tych samych 5-6 przez lata, gdzie przecież o Ksywie i Wawrzynie nikt rok temu nie słyszał, a za chuja nikt Murzyna czy Peusiniego w finale też nie widział.

3x User Miesiąca: Wrzesień 2016, Grudzień 2016, Maj 2017

#1 Kamil Kampanowski fan

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Dawno nie pisałem tu, bo i mało słuchałem, ale w końcu trochę tego nadrobiłem.

W końcu ogarnąłem Częstochowę, poziom nie genialny, ale niektóre bitwy naprawdę spoko, szczególnie finał z dogrywkami wyszedł bardzo spoko i jam, jeden z lepszych w tym roku, szczególnie że wystąpił tam Filipek, który zawsze jako prowadzący sprawdza się świetnie i w Jamie coś dorzuci, Bober w formie i klasycznie pijany Pueblos XD

Z Bitwy o Łęczyce widziałem tylko finał, który początkowo rozkręcał się strasznie wolno, ale potem polecieli już ładnie i wyszedł z tego kawałek porządnego freestylu.

No i finał południe już prawie cały na YT więc trzeba zabrać się za oglądanie, a dwie pierwsze bitwy które widziałem naprawdę na poziomie :D

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Legenda
Awatar użytkownika

Jakby Milu pokonał Murzyna i nie było tej dogrywki to Toczek mógłby zrobić jak Quebo i po prostu zrezygnować po wygranych elimkach. Ale nie rozumiem jednego. Jeździł po tych bitwach tyle, załapał się do półfinałów, nawet awansował do finału. Tylko jedna bitwa przed nim. Czy aż tak bardzo ta jedna bitwa będzie mu utrudniała karierę rapera? Raczej boi się, żeby nie było jak w tamtym roku, gdzie gładko przegrał.

Jak podobał się wam poziom w Krakowie? Jak dla mnie poziom wysoki, a jeśli chodzi o sędziów.... Żenada po raz kolejny. Oni przebili Gdańsk i Białystok... Bober i Filipek nie kryli swojego wkurwienia i nie dziwie się.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra Finał południe ogarnąłem już szybciej, głównie dlatego że poziom był naprawdę przyjemny, Bober, Ksywa, Oset i Spartiak klasa, naprawdę każdy z Nich prezentował bardzo wysoki zbliżony do Siebie poziom i Ich bitwy były po prostu najlepsze, publika była nawet spoko, tak jak wcześniej pisałem Filipek jako prowadzący to zawsze świetny wybór, tylko sędziowanie.... Tak jak napisał Tupak nie dziwie się takiemu Boberowi który czekał jak debil na decyzję i w końcu Filipek musiał wkroczyć, no dramat to sędziowanie...

Na początek Północy ogarnąłem Sobie tylko bitwe gdzie Wawrzyn niszczy Radziasa, a sędziowie decydują o dogrywce, nawet publika nie wiedziała o co chodzi, czemu? Także zapowiada się kolejne świetne sędziowanie XD

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9