Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 12:31 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

I Radooooooooooooosław Milewski! Wleciała pierwsza walka z Częstochowy, bedzie co oglądać :D. Milu drugie wejście klasa

Superstar
Awatar użytkownika

Peus, Ksywa, Bober i Oset w finale. Ksywa rozjebał całą grupę + Bobera, w finale przejebał z Osetem, ale to już bez znaczenia ofc. Ponoć kontrowersyjna dogrywka w grupie z Boberem i Osetem, w której odpadł Spartiak, zobaczymy jak wrzucą na yt, ale na jamie ponoć sam stwierdził że powinien był po pierwszej odpaść, więc oby bez kontrowersji. Mimo wszystko szkoda że Peus a nie on ani Will, ale za to Ksywa mega props i liczę że rozpierdoli w finale.

No to teraz poproszę Milu, Ryba i którychkolwiek dwóch z Murzyn/Radzias/Wawrzyn/Kaz w Bdg wygrywają, dziękuje i pozdrawiam.

Mid carder
Awatar użytkownika

Kurwa mać, pierwsza walka i od razu rozpierdol. Podstawowy czas - wyrównany i wysoki poziom w chuj. To samo w dogrywce. Chociaż zwycięstwo Ksywa zapewnił sobie moim zdaniem odpowiedzią na telefon od mamy. Kozzzaaaaaaak, teraz czekam na nastepne walki

Superstar
Awatar użytkownika

Generalnie póki co poziom w Krk zajebisty, Bober-Oset czy Peus-Ksywa sztos walki serio, Ksywa co mega forma to nie mam pytań, myślę seryjnie że może w finale powalczyć nawet o pas. W Bdg za to myślę że trochę bardziej kontrowersyjnie, ale tego można się było już spodziewać po tym jak rozlosowali grupy. No kurwa, w jednej grupie Kaz, Ryba, Radzias i Wawrzyn a w drugiej Milu, Murzyn i..Toczek i Bambo XD Kaz i Wawrzyn wyszli i w sumie ciekawi mnie czy Ryba faktycznie wychujany jak mówią niektórzy, czy jednak sprawiedliwe werdykty. W drugiej grupie Milu pewnie miał już trochę w majtach jak nagle znikąd w sumie okazało się że będzie trzyosobowa dogrywka ale z niej wyszedł, tak samo jak Toczek, ale ten postanowił oddać miejsce w finale Murzynowi, bo sam skupia się na "karierze" (jeśli tak to można nazwać, sory, kompletnie tego nie widzę XD) rapera. W sumie trochę kontrowersji z tym będzie, no i jeśli Murzyn nie wygrałby wcześniej z Milem i nie byłoby dogrywki, to co by Toczek zrobił? Anyway, w sumie mi to wszystko jest ok, Murzyn co jak co ale jeździ na te bitwy na okrągło, wygląda na przesympatycznego typa, zaliczył w tym roku w chuj progres, więc nie znalazł się w tym finale jak GML w 14', czyli z dupy. A no i ofc wielkie graty dla Wawrzyna, znowu jak w Gdańsku miał w chuj trudną drabinkę ale znowu dał radę, liczę że w Proximie tak jak Ksywa tanio skóry nie sprzeda.

Czyli Bober, Oset, Ksywa, Peus, Milu, Kaz, Murzyn, Wawrzyn, to daje czyli 3/8 z ostatniego finału, 2/8 z przed dwóch lat i tylko 1 z przed trzech (ale tego nie było rok i dwa temu). A mówią że scena free to ciągle tych samych 5-6 przez lata, gdzie przecież o Ksywie i Wawrzynie nikt rok temu nie słyszał, a za chuja nikt Murzyna czy Peusiniego w finale też nie widział.

Superstar
Awatar użytkownika

Dawno nie pisałem tu, bo i mało słuchałem, ale w końcu trochę tego nadrobiłem.

W końcu ogarnąłem Częstochowę, poziom nie genialny, ale niektóre bitwy naprawdę spoko, szczególnie finał z dogrywkami wyszedł bardzo spoko i jam, jeden z lepszych w tym roku, szczególnie że wystąpił tam Filipek, który zawsze jako prowadzący sprawdza się świetnie i w Jamie coś dorzuci, Bober w formie i klasycznie pijany Pueblos XD

Z Bitwy o Łęczyce widziałem tylko finał, który początkowo rozkręcał się strasznie wolno, ale potem polecieli już ładnie i wyszedł z tego kawałek porządnego freestylu.

No i finał południe już prawie cały na YT więc trzeba zabrać się za oglądanie, a dwie pierwsze bitwy które widziałem naprawdę na poziomie :D

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
3x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Legenda
Awatar użytkownika

Jakby Milu pokonał Murzyna i nie było tej dogrywki to Toczek mógłby zrobić jak Quebo i po prostu zrezygnować po wygranych elimkach. Ale nie rozumiem jednego. Jeździł po tych bitwach tyle, załapał się do półfinałów, nawet awansował do finału. Tylko jedna bitwa przed nim. Czy aż tak bardzo ta jedna bitwa będzie mu utrudniała karierę rapera? Raczej boi się, żeby nie było jak w tamtym roku, gdzie gładko przegrał.

Jak podobał się wam poziom w Krakowie? Jak dla mnie poziom wysoki, a jeśli chodzi o sędziów.... Żenada po raz kolejny. Oni przebili Gdańsk i Białystok... Bober i Filipek nie kryli swojego wkurwienia i nie dziwie się.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra Finał południe ogarnąłem już szybciej, głównie dlatego że poziom był naprawdę przyjemny, Bober, Ksywa, Oset i Spartiak klasa, naprawdę każdy z Nich prezentował bardzo wysoki zbliżony do Siebie poziom i Ich bitwy były po prostu najlepsze, publika była nawet spoko, tak jak wcześniej pisałem Filipek jako prowadzący to zawsze świetny wybór, tylko sędziowanie.... Tak jak napisał Tupak nie dziwie się takiemu Boberowi który czekał jak debil na decyzję i w końcu Filipek musiał wkroczyć, no dramat to sędziowanie...

Na początek Północy ogarnąłem Sobie tylko bitwe gdzie Wawrzyn niszczy Radziasa, a sędziowie decydują o dogrywce, nawet publika nie wiedziała o co chodzi, czemu? Także zapowiada się kolejne świetne sędziowanie XD

User Roku 2017

Legenda
Awatar użytkownika

Grupa A:
Oset
Ksywa
Bober
Wawrzyn

Grupa B:
Milu
PEUS
Murzyn
Kaz

Oset lepszy od Ksywy
Bober lepszy od Wawrzyna
Milu lepsze od Peusa
Kaz pokonuje Murzyna

Ksywa pokonuje Wawrzyna
Bober pokonuje Oseta
Santi PEUSini pokonuje Kaza
Milu wygrywa z Murzynem

Bober pokonuje Ksywę
Oset pokonuje Wawrzyna po dogrywce
PEUS wygrywa z Murzynem
Milu pokonuje Kaza

Półfinały finału WBW 2017:
Bober pokonuje po dogrywce PEUSa
Milu pokonuje Oseta

Wielki finał finału WBW 2017:
Bober pokonuje Mila

O Ty chuju Bobrze !!!! :D

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Ponoć Milu kończy z WBW, ma się na różnych WBŚiach i takich tam pojawiać, ale z tym koniec, choć generalnie myślę że to gówno prawda, za rok jak nie wystartuje to wróci za dwa, zrozumiałe trochę że chce sobie zrobic przerwę jak po takim roku przepierdolił po prostu przez gorsze jedno czy dwa wejścia w finale całe WBW, ale nie wierzę żeby robił tak jak Szyderca, który przecież swoją drogą rok temu sam też przecież wrócił na WBW. Bober też niby miał coś poweidzieć że koniec, ale wydaje mi się że zle to zinterpretowano i chodzi mu to że robi sobie z free jakąś przerwę. Za to Edzio i szczególnie Filipek teasowali że mogą jeszcze wrócić, w sumie szczególnie Filip by mnie nie zdziwił, nawet po jego postach na fb ostatnimi czasy widać że środowisko free po latach dalej jest mu bliskie, a prowadząc finał WBW i nie mieć choć trochę chrapki na zrobienie tego ponownie samemu to trzeba być chyba pedałem. Zobaczymy, będzie ciekawie.

Szkoda trochę Ryby, szkoda też Kaza bo ponoć dał zajebiste walki z Peusem i Milem. No i zawiedli mocno Wawrzyn i Ksywa, może po prostu trema zjadła. Czekanko na filmiki i będziemy oceniać

Mid carder
Awatar użytkownika

Milu nie kończy kariery, tylko chce troche odsunąć sie w cień, zrobić przerwe od bitew. Szkoda go w chuj, bo jest przekotem, szkoda że nie mogliśmy zobaczyć walki Filipek vs Radek w czasach ich najwyższej formy, to byłoby coś. Sama saga walk Mila z Boberem też przejdzie z pewnością do historii. A Bober swoim wyczynem z miejsca stał się legendą. Nie zdziwie sie nawet jak ktoś go bedzie nazywał najlepszym nawijaczem w historii. W końcu w finałowych imprezach, w których wygrywał, nie odnotował żadnej porażki. Ale dla mnie Milu jest i bedzie lepszym zawodnikiem od Bobera i nie mowie tego dlatego, że go znam. Milu posiada to coś, z każdą bitwą notował progres, aż stał się jednym z najlepszych. Szczerze? Stawiam go ponad Edziem na pewno, na równi z Filipkiem, chociaż może też nad nim. W ostatnich latach nie było takiego gościa jak Radek. Ale szacun dla Bobera to co zrobił. Radek był MVP tego finału, ale w Polsce jest tylko jedna osoba, która może zgasić taką falę. I niestety z tą osobą spotkał sie w finale... Dzieki Radek za wszystkie walki, bo były kozackie i powodzenia!

Legenda
Awatar użytkownika

Zgadzam się z Ciubasem. Milu to przekozak i według mnie jest on jednym z najlepszych w historii. Stawiałbym go na równo z Muflonem, Tetem i Filipkiem. Przekozackie rozkminy, a jak się wkurwi to potrafi dać niezły ogień. Najlepszym przykładem może być jego walka z Yoweem, albo teraz na finałach z Peusem. Widać było po nim, że strasznie się wkurzył o tekst, że jego wejście było napisane. Nie dziwie mu się, bo za każdym razem jak nie mają pomysłu jak mu pocisnąć to wylatują z tym. A według mnie ktoś kto potrafi tak lecieć na temat, potrafi tak świetnie odbijać piłeczke nie może lecieć na samych pisankach. To jest po prostu bystry chłopak, który naprawde ma talent. Reakcja Dolara świetna jak zobaczył wkurwionego Mila.
Co do pozostałych walk to poziom jakiś za wysoki nie jest. Bober z Osetem myślałem, że będzie bardziej wyrównane, ale Oset jakby bez pomysłu na walkę. Cały czas tylko, że ma flow i stylówke. Bober ładnie go wypunktował.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Zgoda co do Mila, trochę wydoroślał też, już nie jest takim małym skurwielem który w Gdańsku rok temu zachowywał się jak jakaś cipa, do tego w formie jest nie do zatrzymania. Nie dziwię mu się że robi sobie przerwę, ale liczę że wkrótce wróci, czy to na Pitos, czy na WBW jeszcze nieraz się pokaże.

Inna sprawa, to że od następnego roku trzeba kurwa po prostu wrócić do starej formuły. Wiadomo, nowa ma parę zalet, ale jak się patrzy na big picture to więcej jednak wad, a główna jest taka że finał już po prostu nie jest taki specjalny jak kiedyś. W roku jest za dużo walk, zawodnicy są wypaleni, publika trochę też, więc nawet jak bez kontekstu jakaś walka jest fajna, to malo kto się jednak tym jara.

I on następnego finału proszę, kurwa mac, każdy tylko nie Grubaz. Dajesz mi 2 dychy i układam lepszą listę bitów na finał niż on ze swojego lapka. 1 bit fajny, jeden znośny, jeden chujowy, tak to u niego wygląda.

Legenda
Awatar użytkownika

Wers Peusa w walce z Kazem o papieżu... OGIEŃ :D Kozacko to zrobił.

Według mnie fajnie, że mogliśmy zobaczyć więcej bitew, ale na przyszły rok bym już tak nie robił. Miał to być jednorazowy skok na i niech ta zostanie. Zawodnicy już zmęczeni ciągłymi wyjazdami i walkami, brak im świeżości, publika tak samo. DJ chcąc zaskoczyć czymś czego na elimkach nie było musiał wybierać w chujowych bitach. W przeciwięństwie do Ciebie Rainmaker uważam, że Grubaz jest dobry. W tamtym roku dawał fajne biity, świetnie reagował na pancze ( Milu vs Ryba, Bober vs Szydi ), ale tu chciał chyba dać coś świeżego. Niestety te bity nie są bitewne... W tym roku zawiódł i na elimkach pojawiało się wiele lepszych. DJ Serio czy też Skrusz. Obaj świetni.
Jak chodzi o Mila to jak wróci normalna forma elimek to pewnie się pojawi. Przyjdzie rozjebie i pójdzie na finał.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Imo Grubaz wkurwił mocno tym, że bodajże na sam finał finału, jednym z bitów które puścił był bit, który puścił już wcześniej na którejś z walki. No kurwa, bez przesady, trochę to jednak jest lenistwo i można machnąć ręką na eliminacje bitwy o wschodni Radom, ale to finał WBW. Z drugiej strony faktycznie próbuje nowych rzeczy, ale jednak moim zdaniem w porównaniu do DJ Serio i tego z Białegostoku, domyślam się że to jest ten deejaySkrusz wypadają na jego tle znacznie lepiej, może warto spróbować czegoś nowego.

Ryba i Spartiak ponoć też pisali że kończą, ale czy to nie jest tak że co roku praktycznie każdy po finale tak mówi?

Superstar
Awatar użytkownika

Jakoś dawno nie pisałem tu nic, bo cały czas byłem mocno do tyłu, ale w końcu obejrzałem finał i powiem WOW, ogólnie poziom całego finału WBW był wysoki, każdy pokazał coś, szkoda było Mi trochę Ksywy, bo gość minimalnie przegrywał i prawie byłby w półfinale, a wtedy to już mogłoby być różnie, no ale i tak ładnie, szczególnie w porównaniu do takiego Wawrzyna, który od debiutu świetnego stale regresuje i czasem tylko przytrafią Mu się fajne wejścia.
Samo finałowe starcie minimalny zawód, Milu zdecydowanie lepiej poleciał w półfinale, a Bober jakby Mu odpowiadał tak tylko żeby go trochę przebić i tyle. Najlepsza bitwa to Imo Bober-Peus, no miazga po prostu.
Co do bitów to nie będę się wypowiadał, bo czasem lepiej czasem gorzej,a le jakoś nigdy nie kuło Mnie to specjalnie w uszy, ale czasem tematy były takie że normalnie nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać XD

No i jaranko wygraną Bobera, Imo zasłużył mocno :D

User Roku 2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna