Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn wrz 23, 2019 8:23 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Wychodzi na YT kolejna edycja Bitwy o Stocznie. Zmienili sobie nieco formułę walki. Wpierw klasycznie na tematy. Ale druga runda to nawijanie po cztery wersy do bitu. Z jednej strony fajnie, bo szybsze zmiany i więcej ripost na teksty rywala. Ale gorzej, bo to będzie ułatwienie dla killerów, którzy wcześniej sobie przygotują jakieś odpowiedzi i każde wejście będą zaczynać od pancza. Narazie widziałem tylko jedną walkę, po całości ocenie czy to fajna zmiana czy lepiej po staremu.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Ze stoczni widziałem tylko finał i jak poziom był niezły, to rezultat zdecydowanie inny, no ale cóż ale eksperta nie będę zgrywał, a gusta są różne.

Więcej widziałem natomiast z Trzech Króli mikrofonu i tak najpierw rap battle, które wyszło według Mnie trochę średnio, zdecydowanie najlepiej Filipek, Babinci z Boberem dobrze, ale z Filipkiem już słabiutko, a Bober to już w ogóle może miał pół dobrego wejścia.
W freestyle'u było już trochę lepiej, choć nie zmieniło się to że Filipek był najlepszy, choć różnica nie była już tak wielka, tu Bober trochę lepiej niż Babinci, ale różnica była według Mnie minimalna.
Ogólnie sama impreza wypadła fajnie, publika też spoko, ale liczyłem że sami występujący czymś więcej zaskoczą, choć Filipek naprawdę pokazał klasę i teraz jeszcze bardziej liczę na Jego występ na pitosie.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Bitwa o Południe 2018 już na YT jest wrzucane. :D Bitwa na której nie ma dwa raz tego samego bitu, nie ma tematów za to są obrazki. Poprzednim razem poziom był wysoki na tej bitwie i patrząc na kilka walk mam wrażenie, że tu będzie podobnie. Żeby was jeszcze bardziej zachęcić do obejrzenia to powiem, że startuje Filipek jako zawodnik! :D

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Filip na BoP więc chyba szansa na powrót na WBW jest, tym bardziej że wszystkie imprezy ma ponoć prowadzić Flint. Szkoda tylko że znowu WBW jedzie z tą pojebaną formułą 2137 eventów, fajnie że będą w Sosnowcu czy jakims Walbrzychu i jakis kolejny dobry typek sie znajdzie, szkoda tylko ze pozniej w Proximie wszyscy, z publika na czele beda juz wykonczeni takim kalendarzem

Superstar
Awatar użytkownika

Jak wam się podoba bitwa dwójek? Według mnie to słabo. Nie ma takiej płynności w wejściach tylko każdy zaczyna jakimś przerywnikiem by dać pancz.

Moderator roku 2012 !

Superstar
Awatar użytkownika

Powiem że jedyny duet którego przyjemnie Mi się słucha to KSYWA/PUKUŚ, może to sympatia do pierwszego, a może fajny kontrast jaki reprezentują, ale słuchało Mi się Ich naprawdę dobrze, reszta no jakoś Mnie nie zachwyciła.
Zobaczymy jak będzie w takich półfinałach czy finale, bo jak na razie szału ni ma.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017
4x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Superstar
Awatar użytkownika

Feranzo czy Szyderca powrócili wczoraj na pierwszych elimkach wbw w Poznaniu. Wygrał Szydi po finale z Szydercą, w 1/2 pokonali oni Bila i Willa Spliffa. No i kurwa widzi się takie nazwiska, widzi się powrót Szydercy i aż się przez chwilę podjarałem, ale prawda jest taka ze przez to ze kontynuuja ten pojebany system zamiast wrocic do tego co bylo w latach 16-wczesniej raczej nie ma co liczyc na to ze ludzie nie beda pod koniec listopada w proximie wypaleni

Nowy

Widziałem Bitwę o Południe 2018 i nie oszukujmy się, największą atrakcją był Eripe.

Low carder
Awatar użytkownika

Rok 2019 wpierdala Koro i nie ma nawet o czym dyskutować. Imo ta zjebana fama która ciągnie się za nim od WBW 2018 i walki ze Spartiakiem (moim zdaniem zajebisty punch, a nie żadna kontrowersja ale niestety - o dziwo dupska się pospinały, a najbardziej skorzystał na tym chyba przehajpowany Peus XD) nie powinna mu już przeszkodzić - koleś wygrał jak dotąd 3 na 4 największe bitwy w roku (a powinien cztery na cztery), jest w wybitnej formie, a to jak rozjebał Filipka w finale ostatniej Bitwy o Kostrzyn... Miodzio. Koro jestem fanem.

***POSTĘP ROKU 2018***

***WBU 5 CHAMPION***

Superstar
Awatar użytkownika

Z Koro będzie jak z Boberem na WBW. Pierwsze WBW przejebał, ale w drugim pójdzie bez ani jednej porażki. Nie widzę aktualnie nikogo kto mógłby go powstrzymać jak trafi z formą. Śmieszy mnie jak ktoś mówi, że Oset wygra... to nie te czasy gdzie flow wygrywa się bitwy. Teraz każdy czeka na ostre pancze, a w tym Oset jest po prostu słaby. Prędzej stawiałbym, że Konrad może coś namieszać jak w Bitwie o Południe, gdzie pokonał Bobera.

Ty nie rozpętujesz wojny głupi ćwoku
Ty w przytułku od lat masz wojnę o pokój
A jak sobie wpadam, lece stary
Jak rozpętałem wojnę wolnostylową? Dwa pancze o starym

Moderator roku 2012 !

Low carder
Awatar użytkownika

Imo gdyby wszyscy nie poczuli się wielce obrażeni przez te pancze o ojcu Spartiaka, Koro już rok temu mógł w cuglach wygrać pas.

***POSTĘP ROKU 2018***

***WBU 5 CHAMPION***

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10