Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw lis 23, 2017 12:04 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

lygrys pisze:

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #3 [20:31]
Spoiler:

O matko, ale zajechało aktorzeniem przy wypowiedzi Miry pod koniec. I nie mówię tego złośliwie. Jakby stała na środku klasy i recytowała wkuty na pamięć wiersz.
A siostra Miry pisze do Ligera o tym co się dzieje. Pan prezes lubi wiedzieć wszystko. W końcu od tego jest prezesem ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Proma w polskim wrestlingu zawsze będę słabe, bo nie są aktorami (a nie każdy ma talent aktorski), poza tym nie mają zbyt dużo czasu na nagrywanie.
Proma są nagrywane w trakcie treningu, który się odbywa raz w miesiącu i są nagrywane głównie, by był jakiś program w "federacji".
Jeżeli chodzi o program w KPW, to mam mieszane odczucia.

Niby szantażowanie Bianci przez Kawalera ma ręce i nogi, ale nie podoba mi się, że na gali będzie walczył z sędzią - pewnie to będzie squash.

Najlepiej bym chciał, żeby Kawaler bronił pas tylko w walce z wrestlerami z UK, ale niestety to są koszta i jestem wstanie zrozumieć, że nie na każdej gali będzie ktoś zza granicy.

Z drugiej strony 6 way elimination match o miano pretendenta do walki o pas KPW, jest fajną opcją, bo co jakiś czas Polacy powinni jednak walczyć o pas, skoro są w rosterze na stałe.

Rookie
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Z drugiej strony 6 way elimination match o miano pretendenta do walki o pas KPW, jest fajną opcją, bo co jakiś czas Polacy powinni jednak walczyć o pas, skoro są w rosterze na stałe.

I po KPW Arena 6: Selekcja. Szczerze powiedziawszy, nie napalałem się na galę, która przebiłaby już dobry/poprawny SZLAMFEST, a tu proszę. Publika zgromadzona w Atlantic Club dała radę, przez co proma Kawalerii wypadły porządnie. Sekcja przy ringu rzucała wręcz na matę samolociki z podpisanymi deklaracjami o zrzekaniu się praw do pozywania federacji o uszczerbek zdrowia z rąk Kawalerii. Jak głupio ten gimmick nie brzmi, na naszym podwórku ludzie kupują ten stable jako heelów, Grzesiu z Kawalerem wiedzą jak pracować z buczącą publiką. Pannache też jebnął niezłe a'la Cena face promo, powyzywał trochę GRZESIA, był jakiś storyline z Kaszubem (niech mnie ktoś doinformuje), a potem tamci Ostrowski i Oliwa wbili, no i 3 na 3. Trochę taki tag team match wyszedł z tego a'la Teddy Long, ale dali radę, zwłaszcza, że w pojedynku obyło się bez botchów. No i propsy dla Ostrowskiego za spot z Gregiem, Grzesiu wyrzucił Ostrowskiego z górnej części publiki na podłogę, przy asekuracji całego sztabu KPW, brawo za odważny i ryzykowny spot. Dużo twistów, w pojedynku, Greg z krzesłem, mocno przyjęty return Roberta, markowałem, bo byłem pewien, że będzie pauzował tę galę, a tu kawaleria obdarowana RKO Out of Nowhere XD.

Sędzia wyjątkowo dużo bumpów przyjął, propsik.

Opener Aleksandra z Kowalskim taki se, widać że Kamil próbuje połączyć Takera i Stinga iii coś jeszcze w jeden gimmick, zwłaszcza po promach kawalerii przed obroną tytułu. Swoją drogą rozumiem, że pasa trzeba bronić i mistrza podbudować, ale można by nie squashować debiutanta szybciej niż Goldberg na Survivor Series XD

Dzisiejszy pojedynek Bianki z Mirą podobał mi się bardziej niż ten ze Szlamfestu, Bianca porzuciła kowbojski gimmick, przez co była bardziej wrestlerką. Jeden mały botch na finiszu, ale nie aż tak znaczący, pojedynek poprawny.

Gala na plus bardzo, widać, że jest w Trójmieście większe zainteresowanie fedką, walki są poprawne i jakiś storylajn jest, oby tak dalej :)

Low carder
Awatar użytkownika

yohokaru pisze:
był jakiś storyline z Kaszubem (niech mnie ktoś doinformuje),

KPW Godzina Zero: Problemy z Lambertem [0:55]
Spoiler:

KPW Arena 4: Kaszub [0:58]
Spoiler:

KPW Arena 4: Peter Pannache [0:52]
Spoiler:

KPW Kombat TV: Sezon 2 Odcinek #1 [od 4 minuty]
Spoiler:

yohokaru pisze:
No i propsy dla Ostrowskiego za spot z Gregiem, Grzesiu wyrzucił Ostrowskiego z górnej części publiki na podłogę, przy asekuracji całego sztabu KPW, brawo za odważny i ryzykowny spot.

Spot Boskiego z balkonu
https://www.instagram.com/p/BSolJDCByrn/

Ja trochę nakręciłem filmów na gali i wrzuciłem na twittera
https://twitter.com/hashtag/kpwarena6?f ... t&src=hash

i na swój facebookowy fanpage.
https://www.facebook.com/pg/ligerpromo/ ... e_internal

Frekwencja była spoko, wszystkie miejsca siedzące były zajęte, dlatego nagrywałem na stojąco.
Jeżeli frekwencja będzie wzrastać z gali na gale, to KPW będzie musiało szukać większego klubu - na razie klub Atlantic wystarczy.

Jeżeli chodzi o następną gale to... KPW wraca do Trąbek Wielkich! Sytuacja wygląda tak, że przed sierpniową galą KPW Godzina Zero 2, trzeba zrobić jeszcze jedną storyline'ową gale. Do tego gmina Trąbki Wielkie nalega by KPW znowu zrobiło u nich gale - oczywiście za hajs wójta. Następna gala powinna być w Czerwcu, ale na razie nie wiadomo czy gala w Trąbkach będzie KPW Areną 7. Najbardziej optymistyczny wariat to gala KPW @ Trąbki Wielkie w maju, KPW Arena 7 x Klub Atlantic Gdynia w Czerwcu. Do tego w Lipcu ma być gala KPW @ OldTown Festival 2017 w Stargardzie - żeby na nią wejść trzeba wykupić akredytację za 200zł? Czy jakoś tak. Tak czy inaczej jedną gale storyline'ową przed KPW Godzina Zero 2 muszą zrobić. Wszystko też wskazuje na to, że KPW Godzina Zero 2 prawdopodobnie odbędzie się w gdańskim klubie B90, tam gdzie odbyła się lutowa gala KPW @ SzlamFest.

Jeżeli chcecie jechać na gale KPW, a macie dale do Trójmiasta, to najlepiej jechać na ich największą gale Godzinę Zero, która odbywa się w sierpniu.
Po względem organizacyjnym powinna wyglądać najlepiej, powinny być ciekawe nazwiska zza granicy i gala trwa minimum 3 godziny.

p.s. Niedługo Bianca znowu będzie walczyć na gali w Niemczech.

Legenda
Awatar użytkownika

lygrys pisze:
Do tego w Lipcu ma być gala KPW @ OldTown Festival 2017 w Stargardzie - żeby na nią wejść trzeba wykupić akredytację za 200zł? Czy jakoś tak.

Próbowałem wejść, nie udało się. Nie wiedziałem o potrzebie kupna tej akredytacji. W tym roku nie będę próbował; nie chce mi się :P
Akredytacja jest na całą imprezę która trwa tydzień, a event KPW to po prostu jedna z atrakcji. Poza tym, ta impreza była na terenie jakiejś otwartej przestrzeni. Totalne nic wokół, oprócz drzew i łąk. Bez samochodu nie da rady (chyba że ktoś lubi długaśne spacery :P ). To już w sumie nawet nie jest Stargard, a poza miastem.

Jakieś wyniki z gali ?
Kto został pretendentem do pasa?

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Jakieś wyniki z gali ?
Kto został pretendentem do pasa?

http://mywrestling.com.pl/relacja-z-tyg ... -selekcja/ ;)
Pretendentem został Boski Ostrowski.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Dzięki za relację. A co do jednego jej fragmentu

Cytuj:
Zanim wybrzmiał dzwonek, ogłaszający początek starcia, aktualny mistrz rozdał z pomocą Kawalerii oświadczenia, których podpisanie miało zadeklarować, że w razie wtargnięcia na ring bądź obrażania członków wiodącej w KPW stajni, dany widz zdaje sobie sprawę, że naruszone może zostać jego zdrowie fizyczne i psychiczne. Jak skończyło się wręczenie masy kartek widowni? Nalotem samolocików na ring naturalnie.

Niestety, treść zapisana na papierze odbiła się na przebiegu gali, bo w jej trakcie jeden z „fanów” capnął pas mistrzowski i rzucił się do ucieczki.Oczywiście, wrestlerzy byli szybsi. Dopadli młodego widza i… emmm… w sposób pewny i zdecydowany odebrali mu łup. Ale na krzesło pozwolić wrócili. Nie czaję po co ludzie to robią, ni to śmieszne, ni to oryginalne.

Dla mnie to wygląda na ustawkę. Ciekawy zbieg okoliczności że Kawaleria daje znać o oświadczeniach, a zaraz potem jeden ziom porywa się na gwizdnięcie pasa. Dla pokazania, że Kawaleria się nie pier**li z tematem ;)

Low carder
Awatar użytkownika

KL pisze:
Dzięki za relację. A co do jednego jej fragmentu

Cytuj:
Zanim wybrzmiał dzwonek, ogłaszający początek starcia, aktualny mistrz rozdał z pomocą Kawalerii oświadczenia, których podpisanie miało zadeklarować, że w razie wtargnięcia na ring bądź obrażania członków wiodącej w KPW stajni, dany widz zdaje sobie sprawę, że naruszone może zostać jego zdrowie fizyczne i psychiczne. Jak skończyło się wręczenie masy kartek widowni? Nalotem samolocików na ring naturalnie.

Niestety, treść zapisana na papierze odbiła się na przebiegu gali, bo w jej trakcie jeden z „fanów” capnął pas mistrzowski i rzucił się do ucieczki.Oczywiście, wrestlerzy byli szybsi. Dopadli młodego widza i… emmm… w sposób pewny i zdecydowany odebrali mu łup. Ale na krzesło pozwolić wrócili. Nie czaję po co ludzie to robią, ni to śmieszne, ni to oryginalne.

Dla mnie to wygląda na ustawkę. Ciekawy zbieg okoliczności że Kawaleria daje znać o oświadczeniach, a zaraz potem jeden ziom porywa się na gwizdnięcie pasa. Dla pokazania, że Kawaleria się nie pier**li z tematem ;)

Z tego co wiem to nie była ustawka, kawaler był mocno wkurwiony, a koleś który próbował ukraść pas był w lekkim szoku, ze został skopany, a potem wywalony z klubu - jego kumple zresztą też.

Według mnie to nie była gra aktorska, tylko realne emocje.

Takie się rzeczy zdarzają jak na galach jest pulika nie wrestlingowa, nie wiedzą gdzie jest granica, pewnie myślą, że jej nie ma bo wrestling to udawane gówno.

Na gali w Trąbkach Wielkich byli lokalni dresiarze, którzy krzyczeli "bijecie się jak cioty" i takie tam.
Dlatego nie lubię takich gal, bo są nieprzewidywalne i nie uspokaja mnie to, ze na gali w Trąbkach Byli ochroniarze.
Dlatego też dla bezpieczeństwa na gali KPW @ SzlamFest były barierki.
Tam też niektórzy chcieli się lać z heelami.
Publika nie wrestlingowa szybko się nakręca i zapomina, że to tylko show.

Koleś został wpuszczony na gale z powrotem, tylko dlatego by się uspokoił i nie dzwonił na policję.
Na gali KPW Godzina Zero Ojciec Adama Bravo (który debiutował na KPW Arena 6 w walce Sawickim),jak został pobity przez GREGa chciał dzwonić na policję.

Rookie
Awatar użytkownika

Ta akcja z capnięciem pasa, dla mnie 100% plant. Nie bez powodu Kawaleri, rozdawała oświadczenia, kolesia też na Szlamfeście widziałem, więc mogło to być dogadane. Nie mniej jednak, drugi najlepszy segment gali.

Low carder
Awatar użytkownika

pn kwie 10, 2017 8:33 am

[Nowy Wrestler W Rosterze Kombat Pro Wrestling]
https://www.facebook.com/AdamBravoPoland

yohokaru pisze:
Ta akcja z capnięciem pasa, dla mnie 100% plant. Nie bez powodu Kawaleri, rozdawała oświadczenia, kolesia też na Szlamfeście widziałem, więc mogło to być dogadane. Nie mniej jednak, drugi najlepszy segment gali.

Na SzlamFescie akcja była uzgodniona z Łukaszem Kowalczukiem.
Zresztą przekonamy się jak zobaczymy skrót z gali.
Jak kradzież pasa KPW wytną, to znaczy, że to nie było ustawione.

E:

KPW Arena 6 - Skrót gali [10:35]
Spoiler:

Nie ma kradzieży pasa KPW w skrócie, więc raczej to nie była ustawiona akcja.

Za jakieś dwa tygodnie powinien być cały 6 way match do obejrzeniu w kolejnym odcinku Kombat TV.
W czerwcu KPW Arena 7.
W Lipcu KPW @ OldTown Festival 2017 w Stargardzie.
W Sierpniu KPW Godzina Zero 2.

Superstar
Awatar użytkownika

Skrót gali znowu wypadł fajnie, montaż i realizacja na duży plus jak na nasze warunki i zapewne dość mały budżet, jakość nagrania też na poziomie. Co do samych walk to wyglądało to solidnie, co trochę dziwne najbardziej przypadła Mi do gustu walka kobiet, zaprezentowały tu One wysoki poziom którego pewnie nie dała by rady osiągnąć połowa rosteru kobiet w WWE także szacnu XD Reszta walk wyglądała przyzwoicie, choć trudno coś więcej powiedzieć po samym skrócie :P

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Low carder
Awatar użytkownika

sob kwie 22, 2017 10:52 pm

Hubson pisze:
Co do samych walk to wyglądało to solidnie, co trochę dziwne najbardziej przypadła Mi do gustu walka kobiet, zaprezentowały tu One wysoki poziom którego pewnie nie dała by rady osiągnąć połowa rosteru kobiet w WWE także szacnu XD Reszta walk wyglądała przyzwoicie, choć trudno coś więcej powiedzieć po samym skrócie :P

Walka kobiet była spoko, było wymiany uderzeń łokciem, chopsów i bitch slapów.
Mira też poprawiła figurę (widocznie pole dance się sprawdza), zaskoczeniem była jej wygrana, ale jak w rosterze są aktualnie dwie wrestlerki (6 adeptek jeszcze trenuje), to może lepiej, że ich starcia będą wyrównane - jak Sashy Banks z Charlotte.

Jeżeli chodzi o walki z tej gali, które KPW powinno pokazać w całości, to tylko 6 way match, bo to najlepsza walka na gali.
Według mnie całych gal nie ma sensu wydać na DVD lub pokazywać w sieci, bo po prostu są zbyt nudne by je oglądać przed komputerem.
Lepiej się pochwalić jedną lub dwie najlepszy walkami z gali.

Kolejna gala powinna być w czerwcu, ale nie wiadomo jeszcze gdzie, bo KPW przed lipce (wtedy są w Sargardzie na OldTown Festival) musi zrobić jedną storylinewą gale (z main eventem Piękny Kawaler vs Boski Ostrowski o pas KPW Championship), a gmina Trąbki Wielkie też chce by zrobili znowu u nich pokaz - oczywiście na koszt ich wójta.
Jeżeli KPW Arena 7 będzie w Trakach Wielkich, to przynajmniej będą mieli więcej kasy na organizację KPW Godziny Zero 2 w sierpniu.
Jak KPW Godzina Zero 2 będzie w gdańskim klubie B90 i będzie większa gwiazda lub gwiazdy niż Pastor Wiliam Eaver, to przeboleje tą gale w Trąbkach.

KPW Arena 6: Powrót Roberta Stara [1:07]
Spoiler:

E

KPW Arena 7 jednak w gdyńskim Klubie Atlantic!
W sobotę 10 czerwca 2017, oficjalnie potwierdzone:

Spoiler:

Super, bo nie chciało mi się jechać do Trąbek Wielkich.

Superstar
Awatar użytkownika

Ktoś z forumowiczów KPW 10 czerwca odwiedza? Ja raczej pewniaczkiem wbije do Gdynii, na jeden dzień tylko, ale na gali będę.

Former Admin/Former Mod/Śmieszek/5x User Miesiąca/4x WrestleOscary
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Stochu pisze:
Ktoś z forumowiczów KPW 10 czerwca odwiedza? Ja raczej pewniaczkiem wbije do Gdynii, na jeden dzień tylko, ale na gali będę.

Tak jak Ci pisałem, gdyby tydzień później to bym wbijał na 100%, a tak 50/50 i pewnie dopiero w ostatniej chwili dam znać :/

Moderator od 22.09.2017

1 miejsce w Typerze Evolve i PWG 2016
2 miejsce w Typerze CZW, NOAH i NJPW 2016
3 miejsce w Typerze ROH 2016

Superstar
Awatar użytkownika

Ja pewien nie jestem jeszcze i zapewne dopiero pod koniec maja dam znać ostatecznie, ale na ten moment nic ważnego mi nie wypada, więc przejechać bym się mógł

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x2: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna